>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 funcikow do buka:))

D 0

denas

Użytkownik
rejestrujemy sie z z tego linka(chyba ref,aleja sie rejestrowalem z niego) http://www.bluesq.com/bet?AFF_ID=22635

a nastepnie dostaniemy darmowy zaklad o wysokosci 5 funtow...

Free &amp;pound;5 bet for Cheltenham 2007 Offer Terms

Open an account and Blue Square will credit your account with a free &amp;pound;5 betting token, to be used on any Cheltenham market. Token value is not included in any bet returns - Token expires after the last race on Friday 16th March 2007 - Offer limited to one per person.

1. Offer applies to new Blue Square customers only; existing Blue Square customers do not qualify.
2. Free bet stake not included in any returns and must be used as a fixed odds win single
on Cheltenham Festival 2007 markets.
3. Free Bet Tokens must be used in their entirety. They cannot be used to place a succession of smaller bets.
4. Free betting token will expire after the last race of Cheltenham Festival on Friday 16th March 2007
5. Offer limited to one person and available online only
6. This offer cannot be used in conjunction with any other open account offer.
7. Blue Square offers are intended for recreational players and Blue Square may limit the eligibility of customers to participate in any promotion.
8. Free Bet Tokens must be used in accordance with Blue Square&#39;s general terms and conditions
9. Strictly over 18s only

EDIT:
wchodzimy w my account i wybieramy free bets,ja znalazlem tam cos takiego

Available Free Bets
Your available free bet tokens are listed below.

Free Bet value Redeem Against Redeem By
&amp;pound;5.00 Cheltenham 2007 Ante-Post 2007-03-16 18:00:00
Cheltenham Festival 2007
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
Free Bet value Redeem Against Redeem By
€7.50 Cheltenham 2007 Ante-Post 2007-03-16 18:00:00
Cheltenham Festival 2007

Ja mam takie coś..
Co z tym zrobić??
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
to jest token na 5 funtów. Wchodzisz na tą stronkę klikasz na te wyścigi konne następnie wybierasz swojego faworyta i klikasz na niuego i wtedy powinieneś mieć opcję postawienia za tego swojego tokena myślę,że tak.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jak wpisuje w &quot;Payment Type &quot; numer z Netllera nie przepuszcza przy rejestracji czy ktos cos na dany temat wie?Wy mozecie sie zarejestrowac bez problemu&gt;?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Kasa jest rzeczywiście jak wejdziemy w, moje konto i później mamy dostępny free bet za 5Ł... Tylko jak to zagrać...
 
hali 3

hali

Użytkownik
Tylko na konie możemy zagrać, znajdzcie ofertę i postawcie na coś. Ciekawe czy ktoś trafi hehe
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie wiem jak i kiedy oni to rozliczaja..moj konik biegł o 14.35 i jak wchodze na rezultaty to widze , ze wygrał i był 1 , ale jak do tej pory nic nie mam na koncie i tak jakby zakład nie został jeszcze rozliczony...zresztą cięzko sie tu połapac :-?
 
Do góry Bottom