>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

5 $ free

Status
Zamknięty.
C 0

cezak8

Użytkownik
Dziwne wziełem zleciłem wypłate przen neteller i wygóle nie było zadnej rubryki na wpisane danych neteller tylko odrazu zatwierdziło i pisało ze wypłaty sa realizowane w poniedziałki ale jak moga mi wypłacic na neteller jak nie podałem swoich danych o koncie bo nie było gdzie więc anulowałem ta wypłate i nie wiem co robic.Możliwe że pierw trzeba wpłacić pieniądze przez neteller i wtedy zatwierdzą się dane ale nie wiem co radzicie???
Zleciłem wyplate 150$ przez ecoCard zobaczymy co z tego wyjdzie , to samo zadnych danych nie podawalem ... pisze ze wyplaty w poniedzialki moze cos napisza ...
 
S 0

specter

Użytkownik
Zleciłem wyplate 150$ przez ecoCard zobaczymy co z tego wyjdzie , to samo zadnych danych nie podawalem ... pisze ze wyplaty w poniedzialki moze cos napisza ...
Jak zakladasz konto to jest na stronie po lewej stronie Profile i tam uzupelniasz swojew dane, ja tez wyplacilem 20 $ na netteler ale koles mi na czacie napisal ze minimum wyplaty to 50 $,moze dlatego ze najpierw napisalem czy moge wyplacic te 20 $ co wygralem ,a na netteler to nie jest tak jak w Mb ze podajesz maila i ci wysylaja kase?
 
C 0

cezak8

Użytkownik
na jednym ... pamietasz jak ty wygrales swoje 125 $ pozniej ja gralem o 1000 $ ale pula sie zmniejszala i wygralem 500$ ... ale co mi po tym jak pewnie nie da rady wyplacic ;)
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
na jednym ... pamietasz jak ty wygrales swoje 125 $ pozniej ja gralem o 1000 $ ale pula sie zmniejszala i wygralem 500$ ... ale co mi po tym jak pewnie nie da rady wyplacic ;)
Nadzieja zawsz jest ????
A skąd wiadomo że do 150$ można bez depozytu wypłacić??
 
C 0

cezak8

Użytkownik
pisze cos takiego You are only allowed to fund your account if you have less than $250.00, and you have $492.95 cash in your account. Co to znaczy ?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
pisze cos takiego You are only allowed to fund your account if you have less than $250.00, and you have $492.95 cash in your account. Co to znaczy ?
nie wiem o co im chodzi z tym &quot;fund&#39;&#39; , ale wydaje mi się , że to oznacza : Jest dozwolone &#39;wypłacenie&#39; (nie jestem pewien , lub wpłacenie...) jeśli masz mniej niż 250$ , ale Ty masz 492,95$ na twoim koncie.
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Jeżeli mają wypłacić to jutro około 12 godziny więc trzeba być pozytywnie nastawiony i czekamy na nasza zdobycz
 
B 8

bubson_

Użytkownik
no wlansie niemgoe ich zaznaczyc! w tym problem.
ps. juz moge, ale tylko jak mam odpalona mozille, na IE nie moge :-D
 
C 0

cezak8

Użytkownik
kksg jak tam ? dali ci jakies info na temat wyplaty ? bo moja wyplata jak jest tak stoi nic sie nie zmienilo dalej ja moge usunac
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie łudźcie się bo nic nie wypłacicie. Wczoraj gadałem z LiveChatem bo mi nie dali kasy. Koleś powiedział, że mi je przyzna. Dzisiaj ich nadal nie było, więc wbiłem na chat:
JA: Hello, my login is:******
JA: Why I didnt get 5$ free?
JA: I talked about that yesterday and you had said, I will get it
Johan: I am sorry we do not accept Polish players
Ja: LOL
Ja: bye
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Nie łudźcie się bo nic nie wypłacicie. Wczoraj gadałem z LiveChatem bo mi nie dali kasy. Koleś powiedział, że mi je przyzna. Dzisiaj ich nadal nie było, więc wbiłem na chat:
JA: Hello, my login is:******
JA: Why I didnt get 5$ free?
JA: I talked about that yesterday and you had said, I will get it
Johan: I am sorry we do not accept Polish players
Ja: LOL
Ja: bye
Jak zwykle cudowanie po 100 kont i chujnia wyjdzie ja pier.... szkoda słów ;/;/;/;/
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
ja zlecilem wypłate 50$ co prawda dalej oczekujace, ale poczekam dalej zawsze sie moze udac i zleca ta wypłate, a ze juz zrezygnowali z bonusa dla polakow to i tak sie im dziwie ze wytrzymali jeden dzien!! nic trzeba poczekac chociazby dla sprawdzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom