>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 free spins pfGames

D 0

dangorkaa

Użytkownik
Wlasnie otrzymane fundusze na moneybookers-167 złotych...
Pierwsza wyplata odrzucona(przyczepili sie do obrotu)jeden sit&#39;and go 20 dolarow, wygrana ,wyplata,opierniczenie supportu w meilu,i zadanie przeleweu funduszy ;) i mimo ze cos mi tam wymomnieli o kilku kontach zalozonych z jednego ip(mimo iz w gre wchodza ew tylko dwa zalozone konta)to zaakceptowali wyplate i wyplacili srodki bez depozytu!!
Wielki plus dla pfgames!
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Takie małe pytanko ???? Czy ktoś z wypłacających dostał kaske w weekend na MB, bo dziś właśnie mija mi 3 dni od wypłaty.
EDIT: Już sam sobie odpowiedziałem. Właśnie dostałem wypłatę na konto. Wielkie dzięki za promo ????
 
F 0

fen1x

Użytkownik
Mam dość tych h***w co zakładają po 10 kont bo się im nie udało za pierwszym razem, czy tak ciężko zrozumieć że nie zawsze można wygrywać. Ja nieraz miałem ochotę założyć konto po raz drugi bo mi się nie udało wygrać, ale sobie powtarzałem że inni też mają prawo skorzystać i nie zakładałem. Mam wielki szacunek dla tych co potrafią się pogodzić z porażką i nie zakładają drugiego (setnego?) konta, a tym co zakładają multikonta to powiem tyle że są: .............(tu niech każdy wpisze co o tym myśli ???? bo brakło by mi słownika łaciny kuchennej ???? )
 
donpezo 9

donpezo

Użytkownik
Piszecie że dostaliście hajs, ja zleciłem wypłatę we wtorek i do dzisiaj nie mam hajsu na koncie napisałem do nich i otrzymałem taka odpowiedź:
Thank you for contacting us.
I just got of the phone with Moneybookers. Apparently the reason for delay is a problem with our connection with Moneybookers. Our technicians are troubleshooting to resolve the problem ASAP.
Thank you for your patience, we&#39;ll let you know how it develops.

Kind Regards
Nora
pfGames
zobaczymy co z tego będzie...
 
Do góry Bottom