>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 free spins pfGames

K 0

knobelzdorf

Użytkownik
PfGames
Dziś dostałem takiego maila, ale spinów nie mam, a wy?
5 Free Spins on Excalibur!
PfGames invites you to enjoy a medieval kingdom of fun in our new Excalibur slot game! The magic sword is a wild symbol that will assist you in your quest for winning combinations.
Enjoy your five free spins at PfGames every evening between 20:00-22:00 CET from October 3-10, 2008 and win up to 120,000 coins.
Have Fun!
The PfGames Team
The standard terms &amp; conditions apply.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
bo te spiny są dostępne od 3-10 października od godziny 20 do 22. Za 30 min zaloguj się i spróbuj.:spokodfhgfh:

PROMO DLA WSZYSTKICH MAILA NIE DOSTAŁEM ALE SPINY BYŁY.
 
K 0

knobelzdorf

Użytkownik
bo te spiny są dostępne od 3-10 października od godziny 20 do 22. Za 30 min zaloguj się i spróbuj.:spokodfhgfh:

PROMO DLA WSZYSTKICH MAILA NIE DOSTAŁEM ALE SPINY BYŁY.
No to kłania się czytanie ze zrozumieniem. Ja wyczytałem, że spiny od 18:00 do 20:00. Nie pytajcie jakim cudem:-D
 
D 0

danielsson

Użytkownik
ja na przykład wczoraj wygrałem ze spinów 11 ojro...dalem all in i bylo 22 ojro i do porzodu juz bylem 11 ojro i dalem znowu all in i przegrałem..dzisiaj będzie lepiej...dodam jeszcze ze support bardzo szybko odpowiada w ciagu 15 minut...
 
D 0

danielsson

Użytkownik
eee...ja z tych spinow co ugram codziennie bede probowal zagrać na kasę zeby ją wypłacić..widze firma bardzo porządna dlatego warto próbowac...
 
D 0

danielsson

Użytkownik
jezeli w tych spinach wygrales 4 ojro to jak teraz z tej kaski ugrales na 12 ojro to mozesz przelac max. 8 ojtr na pokera albo do kasy...uzywasz transfer pieniedzy
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
problem w tym, że wielu osobom skrót CET (Central European Time, czyli czas środkowoeuropejski) nie mowi zbyt wiele :p no cóż... taki już ten nasz wysoki poziom edukacji...
 
Do góry Bottom