>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 EURO za rejestrację na Betway!!!

Status
Zamknięty.
K 0

kerek

Użytkownik
Ta promocja DZIAŁA. Tyle tylko, że to nie jest 5E no deposit, tylko dostajemy token o wartości 5E do zagrania na dowolny zakład. Wejdzcie w &quot;Moje konto&quot;, a następnie &quot;Moje darmowe zakłady&quot;, a ujżycie kasę :p Zna ktoś może warunki tej promocji? Jakieś warunki obrotu? I takie pytanie: Czy jeśli postawię to 5E i zakład wejdzie, o dostaję samą wygraną, cz wygraną razem ze stawką, czyli 5E?
DLUGO SIE NA TO CZEKA? NA TEN TOKEN 5EU?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
MAzaq czyli wchodzimy na tą stronkę co dałeś link rejestrujemy się wpisujemy GRATIS W POLE PROMOCYJNE i po jakimś czasie dopisują nam 5 euro tak??
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Ta promocja DZIAŁA. Tyle tylko, że to nie jest 5E no deposit, tylko dostajemy token o wartości 5E do zagrania na dowolny zakład. Wejdzcie w &quot;Moje konto&quot;, a następnie &quot;Moje darmowe zakłady&quot;, a ujżycie kasę :p Zna ktoś może warunki tej promocji? Jakieś warunki obrotu? I takie pytanie: Czy jeśli postawię to 5E i zakład wejdzie, o dostaję samą wygraną, cz wygraną razem ze stawką, czyli 5E?
Zaraz po rejestracji:
Moje konto--&gt;Moje darmowe zakłady--&gt;Dostępne tokeny: Aktualnie nie posiadasz żadnych tokenów darmowych zakładów. :zy3ou:
Jak się nic nie zmieni to lipa. Wstrzymajcie się z zakładaniem kont, może za parę godzin coś się pojawi to dam znać.
 
B 0

bukoll

Użytkownik
Witam kasa jest na koncie,mam pytanie:stawiam zakład za 5 euro kurs 2 wygrywam 10 i moge wyplacic juz te 10 euro??Jest jakis obrot?
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Witam kasa jest na koncie,mam pytanie:stawiam zakład za 5 euro kurs 2 wygrywam 10 i moge wyplacic juz te 10 euro??Jest jakis obrot?
Przed chwilą sprawdzałem u siebie i dalej nic. Bukoll rzuć screena to uwierzę ????
 
B 0

bukoll

Użytkownik
Potwierdzam kasa jest :mrgreen: :mrgreen:

Mam juz 9.82Euro :spokodfhgfh:
???????

Dostałem takei cos na poczte :/

Witamy i dziekujemy za kontakt,


Informujemy, ze panski zaklad zostal anulowany. Promocja darmowy zaklad w
wysokosci 5euro nie jest skierowana do polskich klientow.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
wszystko jest ok na koncie jesst zero bo to nie na tym polega

kasa jest moje konto -&gt;darmowe zakłady-. darmowe tokeny czy jakos tak i normalnie wybierasz sobie zdarzenia i potem pokazuje ci sie cos takiego jakikolwiek darmowy zakład 5 euro zaznaczasz to i puszczasz kupon :jezora:


po prostu stawiamy kupon a jako zapłate wybieramy darmowy zakład( pokaże sie przy kuponie) :jezora:
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Dziwne, jedni dostają inni nie i nikt nie chce się pochwalić screenem! Konto założone i na przyszłość lipa jeśli pojawią się jakieś nowe fajne promocje (no chyba że obejmą pierwsze depozyty a narazie to widać, że mojej kasy nie doświadczą :zoltakartka: )
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
wszystko jest ok na koncie jesst zero bo to nie na tym polega

kasa jest moje konto -&gt;darmowe zakłady-. darmowe tokeny czy jakos tak i normalnie wybierasz sobie zdarzenia i potem pokazuje ci sie cos takiego jakikolwiek darmowy zakład 5 euro zaznaczasz to i puszczasz kupon :jezora:


po prostu stawiamy kupon a jako zapłate wybieramy darmowy zakład( pokaże sie przy kuponie) :jezora:
Wiem jak to działa i juz dawno wiedzialem , ale nie ma zadnych tokenow ani darmowego zakladu.Nie wiem czy wogole ktos coś otrzymał.

Zreszta widac na screenie ze nic niema.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
no cóż bodi nie otrzymałeś tego tokena nalezało podczas rejestracji wpisać w bonusie GRATIS i wtedy przyznawali
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
pewnie nikt nic nie dostał a tylko się chwalicie. ja mam tak samo jak bodi 0 na koncie i żadnego darmowego zakładu.
Masz rację Piotrek. Sami debile pewnie z Nas i nie wpisalismy wymaganego kodu. O ja głupi!
Każdy za pewne wpisał kod i screen Bodiego odpowiada całej prawdzie, która juz wszyscy chyba znamy - ŻADNEGO BONUSA NIE MA! Jak ktos twierdzi, że dostał to w czym problem by się nim pochwalić. Jak ktoś tylko gada że dostał, a inny że juz mu go zabrali bo nie był dla Polaków to można zakładać, iż ktoś tu krętaczy. Ja tylko się zastanawiam po co?! :wowsdf: :przeklina:
PS. Może by tak mod wpłynął na obdarowanych by się pochwalili?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom