>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro za free

rokita89 0

rokita89

Użytkownik
ja dostałem coś takiego :
Welcome to Aceoffspades
Our €5 free bonus campaign is unfortunately over for this time.
The was big rush for our €5 bonus, and the campaign spending plan run out quicker than we had expect.
So we be decided that to have €2 sign up bonus so more players can get the bonus.
We hope you enjoy playing with us

Best Regards
Aceoffspades
(This not include some special campaign that runs in sweden, only for swedes)


to ja juz nie wiem oco chodzi ^^&#39; pożyjemy zobaczymy : )
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Ja wczoraj dostałem o 9:25 email że w ciągu 24h zostanie mi dopisane 5e. Do teraz nic nie dostałem, więc czy mogłby mi ktos sformułowac zapytanie do nich po angielsku, odnosnie ze dobe wczesniej dostalem email ze dostane 5e , a nadal ich nie mam. Wielkie dzieki z góry.
 
rumaqinho 80

rumaqinho

Użytkownik
ja wczoraj rano patrze a mam 5eur (rejestracja przed wczoraj wieczorem). wczoraj szybko ugralem troche euroskow i wyplatka (26eur) na MB po godzinie czy dwoch mialem papex na MB kaska juz leci na konto bankowe =]]]] PROMO GIT!
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
to fajnie ???? ja czekam na wyplate 30 ojraskow, 20 zostaje jeszcze na gre;)
edit ???? mniej wiecej o ktorej oni wyplacaja ????
Wypłacone ???? i jeszcze 45 euro jest na aces ????
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
heh, dostalem pare dni temu od nich 5E, niestety przegralem, ale napisalem im pretensje o to, ze niektorzy dostaja 5E, a niektorzy 10E w tej samej promocji... patrze na cashier dali mi teraz 2E:p teraz tylko ciekawe czy nie bede mial w razie czego problemow z wyplata, jak myslicie?? (oczywiscie to wszytsko dzialo sie na tym samym koncie)
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
heh, dostalem pare dni temu od nich 5E, niestety przegralem, ale napisalem im pretensje o to, ze niektorzy dostaja 5E, a niektorzy 10E w tej samej promocji... patrze na cashier dali mi teraz 2E:p teraz tylko ciekawe czy nie bede mial w razie czego problemow z wyplata, jak myslicie?? (oczywiscie to wszytsko dzialo sie na tym samym koncie)
skoro Ci dali to nie powinno byc ???? :jezora:
 
feever 5

feever

Użytkownik
mi dali lajtowo ok a teraz moze byc ktos tak bardzo mily i mi napisac jak pomnozyc te dwa euro ???? ? Bylbym zajebiscie wdzieczny ????
 
Do góry Bottom