>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

5 euro za free- Iberobet.com

P 0

piter85

Użytkownik
Wystarczy sie zarejestrowac i wyslac maila ze swoim loginem na adres: [email protected]">[email protected] i przydziela nam na konto 5euro (ja juz dostalem). Strona wyglada bardzo podobnie do strony asteriapoker.com (wiec mozliwe ze ta sama firma jest wlascicielem). Zeby wyplacic trzeba uzbierac minimum 20e. Wyplata mozliwa przez MB, widzialem tez ze maja konto w polskim banku.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
no podobne do asterianpoker wiec jesli taka sama firma to nie bedzie problemu z wyplata ale teraz czekam na kase i zobaczymy jak to bedzie
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
no podobne do asterianpoker wiec jesli taka sama firma to nie bedzie problemu z wyplata ale teraz czekam na kase i zobaczymy jak to bedzie
promo niezle ale wydaje mi sie ze ten kto dostal 10E na asterie nie dostanie tutaj obym sie mylil pozdro a autor tematu dostal wczesniej 10 E na asterie?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
promo niezle ale wydaje mi sie ze ten kto dostal 10E na asterie nie dostanie tutaj obym sie mylil pozdro a autor tematu dostal wczesniej 10 E na asterie?
wiele firm ma takie jak asteria, raczej nie maja nic ze soba wspolnego..
 
abruzzi 0

abruzzi

Użytkownik
O co wam chodzi?! Nie możecie po prostu odpowedziec jeżeli wiecie? Nie przegrałem, chcę wiedziec takie rzeczy, a wy sie juz rzucacie!
 
frans 0

frans

Użytkownik
O co wam chodzi?! Nie możecie po prostu odpowedziec jeżeli wiecie? Nie przegrałem, chcę wiedziec takie rzeczy, a wy sie juz rzucacie!
Nie postawiłeś znaku zapytania, czyli nie zrozumieliśmy tego jako pytania a jako zdanie oznajmujące*:jezora:. Nie można! ????
 
abruzzi 0

abruzzi

Użytkownik
Nie postawiłeś znaku zapytania, czyli nie zrozumieliśmy tego jako pytania a jako zdanie oznajmujące*:jezora:. Nie można! ????
To &quot;Nie można&quot; było odpowiedzia na moje pytanie?? Dwie całkiem różne osoby nie mogą grac na tym samym buku z tego samego kompa? - niezafajne zasady, jeszcze raz mówie że nie chodzi mi tu o kilka kont dla 5E!
 
Do góry Bottom