>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

hali 3

hali

Użytkownik
heh 3 tygodnie musiałem czekać na wypłate ale jest ok ???? wyplacałem jeszcze z tego bonusa co kiedys dawali ????
 
M 0

marcin79

Użytkownik
Nie nie ma juz tych 5 jurkow. Teraz jest juz depozyt. Tylko nie znalazl sie do tej pory jeszcze nikt, kto by napisal ze do nich wplacil. Dlatego ja tez czekam.
 
N 0

nowicjuszka

Użytkownik
Nie nie ma juz tych 5 jurkow. Teraz jest juz depozyt. Tylko nie znalazl sie do tej pory jeszcze nikt, kto by napisal ze do nich wplacil. Dlatego ja tez czekam.
Znalazł się znalazł. Przegapiłam promocję w innej firmie i gram u nich. Wpłacałam u nich w ramach promocji 125% https://www.stryyke.de/startup_coupon 20 EURO i dostałam 25 bonusu.
A tak na marginesie witam na forum. Mój chłopak będzie ze mnie dumny ????

Aha jeszcze jedno o co dokładnie chodzi w tym polecaniu? Coś mi nie służy w pisaniu katar.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Nie nie ma juz tych 5 jurkow. Teraz jest juz depozyt. Tylko nie znalazl sie do tej pory jeszcze nikt, kto by napisal ze do nich wplacil. Dlatego ja tez czekam.
Znalazł się znalazł. Przegapiłam promocję w innej firmie i gram u nich. Wpłacałam u nich w ramach promocji 125% https://www.stryyke.de/startup_coupon 20 EURO i dostałam 25 bonusu.
A tak na marginesie witam na forum. Mój chłopak będzie ze mnie dumny ????

Aha jeszcze jedno o co dokładnie chodzi w tym polecaniu? Coś mi nie służy w pisaniu katar.
To gratuluje odwagi jeśli tam wpłacałaś. Tak tandetnie wyglądającego buka jak to stryke juz dawno nie widziałem , a gram lub grałem u naprawde wielu bukmacherów
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Ja już 3 miesiące piszę do nich e-maile, że grałem uczciwie i żeby wypłacili mi 75 euro, a oni żądają ode mnie skanów dowodów osobistych jakichś Turków, Bułgarów i innych Chińczyków, z którymi się zakładałem i którzy do mnie przegrali ich darmowe 5 euro.
Drugiego tak niewiarygodnego buka nie widziałem - choć nie, drugim jest &quot;jetbull&quot;
 
N 0

nowicjuszka

Użytkownik
Ja już 3 miesiące piszę do nich e-maile, że grałem uczciwie i żeby wypłacili mi 75 euro, a oni żądają ode mnie skanów dowodów osobistych jakichś Turków, Bułgarów i innych Chińczyków, z którymi się zakładałem i którzy do mnie przegrali ich darmowe 5 euro.
Drugiego tak niewiarygodnego buka nie widziałem - choć nie, drugim jest &quot;jetbull&quot;
Szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej ale z drugiej strony ja po kilku dniach mogę powiedzieć, że ta strona w porównaniu z innymi to coś innego i chwilę jeszcze u nich będę grała. Przynajmniej do momentu wypłaty bo jak bedą problemy to????
 
abruzzi 0

abruzzi

Użytkownik
Ja już 3 miesiące piszę do nich e-maile, że grałem uczciwie i żeby wypłacili mi 75 euro, a oni żądają ode mnie skanów dowodów osobistych jakichś Turków, Bułgarów i innych Chińczyków, z którymi się zakładałem i którzy do mnie przegrali ich darmowe 5 euro.
Drugiego tak niewiarygodnego buka nie widziałem - choć nie, drugim jest &quot;jetbull&quot;
Jeżyk, dlaczego twoim zdaniem jetbull jest jednym z najgorszych buków??
 
Do góry Bottom