>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5£ free od Betfred Poker

M 0

mkiller

Użytkownik
cashier/ on line support

ja swoich 5 euro pozbylem sie dosc szybko. cos dziwne jest te strach card, zdrapywalem niby 50x a nie wygrywalem nic ;)
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Pokerzysta ja rowniez mialem wczesniej konto i wyskakuje mi komunikat ze lobby bingo jest zajete. rozwiazales ten problem jakos?
Założyłem konto w bingo na te same dane co miałem na pokerze tylko z innym loginem. Wysłałem maila i bonus dostałem ale zablokowali mi konto pokerowe ????
 
D 0

drzymek

Użytkownik
a moze ktos wie jakie sa warunki obrotu? czy jest cos takiego? moja pierwsza wygrana od razu powedrowala na &quot;current&quot; i mozna to spokojnie przerzucic na zaklady, i na pokera pozniej pewnie tez. czy mozna wiec ta kwote z current spokojnie wyplacic? jak tak - czy jest jakas minimalna kwota na mb?
edit:
Widze, ze wyplacic mozna tylko wtedy gdy wplaci sie wybranym sposobem. Minimalna wplata na mb to bodajze 1 £ (bynajmniej ja tyle wplacilem i przyjelo). Teraz niby moge wyplacic na mb, ale sprobuje ugrac troche wiecej , niemniej - pytania postawione wyzej sa dalej aktualne ????
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Tak ta moneta ktora zostala przelana jest mozliwa do wyplaty. Sam mialem w zdrapce 20f i wystarczylo wplacic i zlecic wyplate jednak poplynelem na zakladach. A co do minimum to Ci nie powiem z prostego wzgledu ze nie wplacalem. pzdr
 
D 0

drzymek

Użytkownik
dzieki cezi.
a co do zablokowanego konta pokerzysty - zalozyles drugie konto? jesli tak to mieli prawo cie zbanowac. ja zalozylem konto w bingo i do zakladow i pokera mam taki sam login i haslo. nie jest wiec potrzebne tworzenie nowego konta jesli juz ktos korzystal juz z uslug betfreda (zaklady, poker czy cokolwiek innego)
edit:
do marcinxxx : nie musisz tego przelewac. ta kasa w bingo jest jako &quot;chips&quot; - wystarczy ,ze sciagniesz soft do pokera, zainstalujesz, zalogujesz sie loginem i haslem z bingo , podasz nazwe ekranowa(tu chyba musi byc inna niz w bingo) i juz - na dole w current balance wyswietli ci sie ilosc kasy, ktora masz (tyle samo co w bingo) . przynajmniej u mnie tak bylo ;)
 
Do góry Bottom