>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

49s kolor bonus ball

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Postanowiłem założyć temat i pograć trochę w kulki:grin:
Próbowałem już u kolegi grać na zakresy jednak tam grając na sześć zakresów naraz osiągałem kurs@1,51 przy 42% szans na trafienie
Tutaj natomiast przy 57% szans trafienia mam kurs@1,625 (dla uproszczenia @1,62)
Kurs ten osiągam w następujący sposób,wrzucam cztery kursy @6,50(kurs kolor bonus ball) do kalkulatora do dutchingu i otrzymuje 1,62
Gra moja polegać będzie na graniu czterech kolorów bonus ball naraz,kolory oczywiście będą się zmieniać w zależności od sytuacji
Gram za realne pieniądze,budżet na grę 1500j
Stawkowanie różne,celem wygranie 10j na losowaniu
Jako że pracuję teraz w dziwnych godzinach 12:00 do 21:00
to będę podawał tylko stawkę na pierwsze losowanie a drugie w zależności czy wejdzie pierwsze

Kolor:żółty,zielony,niebieski,fioletowy
Próg 1
Losowanie Lunch:fioletowy
@1,62
stawka 17j

-----------------------
✅27,54j
stan✅ 10,54j

Próg 1
Losowanie Tea:żółty
@1,62
stawka 17j
-----------------------------
✅27,54j
stan✅
21,08j
 
H 13

hooma

Użytkownik
Moze z tego cos byc, lecz ja szybko zrezygnowalem, bo z uwagi na kurs trzeba dosc szybko i wysoko stawkowac co mnie usuwa w cien ???? powodzenia wudar, rozwalmy lotto xD
 
S 0

shashwyq

Użytkownik
A ktoś próbował może liczyć jakby wyszło grać oscylatorem na każdy kolor jako osobny ciąg ? Kurs 6,50 całkiem niezły, powinien się nadać pod progresję ze stawkowaniem oscylatorem.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Ten sam zestaw na dzisiaj
Kolor:żółty,zielony,niebieski fioletowy
Próg 1
Losowanie Lunch:fioletowy
@1,62
stawka 17j

----------------------
✅27,54j
stan✅ 31,62j

Próg 1
Losowanie Tea: pomarańczowy
@1,62
stawka 17j

-------------------------------
⛔ 17j
stan✅ 14,62j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Nie będziesz zmieniał kolorów w ogóle?
Będę
Kolor: Pomarańczowy,fioletowy,żółty,zielony,
Próg 2
Losowanie Lunch
:fioletowy
@1,62
stawka 44j

------------------------
✅71,28j
stan✅ 41,9j

Próg 1
Losowanie tea
:niebieski
@1,62
stawka 17j

--------------------
⛔17j
stan✅ 24,9j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Kolory:niebieski,pomarańczowy,fioletowy,żółty
Próg 2
Losowanie Lunch
: zielony
@1,62
stawka 44j

-------------------------
⛔44j
stan⛔ 19,1j
Kolor: zielony,niebieski,pomarańczowy,fioletowy
Próg 3
Losowanie Tea
: zielony
@1,62
stawka 115j

------------------------
✅186,3j
stan✅ 52,2j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Gwoli wyjaśnienia co do doboru kolorów żeby później nie było niedomówień
Z racji tego o czym pisałem na początku że pracuje w takich dziwnych godzinach to podaje kolory na pierwsze losowanie(nie zawsze zdążę edytować i zmienić tak jak dzisiaj na przykład),gdy w pierwszym losowaniu wypadnie kolor którego nie mam zajmuje on pierwsze miejsce a ostatni zostaje wyrzucony,czyli jeżeli jutro w losowaniu lunch wypadnie np.czerwony to w losowaniu Tea kolory będą wyglądały tak :czerwony,zielony,niebieski,pomarańczowy
Najkrócej rzecz biorąc gram ostatnie cztery kolory które wypadły
Na jutro 31-08-2014
Kolor: zielony,niebieski,pomarańczowy,fioletowy
Próg 1
Losowanie Lunch :niebieski
@1,62
stawka 17j

------------------------
✅27,54j
stan✅ 62,74j

Próg 1
Losowanie Tea: fioletowy
@1,62
stawka 17j

--------------------
✅27,54j
stan✅ 73,28j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
10 losowań za nami
7 trafionych
3 nietrafione
profit 73,28j
jutro 01-09-2014
kolory:fioletowy,niebieski,zielony,pomarańczowy
Próg 1
Losowanie Lunch :brązowy
@1,62
stawka 17j

-----------------------
⛔17j
stan✅ 56,28j
Kolor: brązowy,fioletowy,niebieski,zielony
Próg 2
Losowanie Tea: niebieski
@1,62
stawka 44j

------------------------
✅71,28j
stan✅ 83,55j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
02-09-2014
Kolor:niebieski,fioletowy,brązowy,,zielony
Próg 1
Losowanie Lunch:czerwony
@1,62
stawka 17j

----------------------
⛔17j
stan✅ 66,55j
Kolory:czerwony,niebieski,fioletowy,brązowy
Próg 2
Losowanie Tea:czerwony
@1,62
stawka 44j

------------------------
✅71,28j
stan✅ 93.83j
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
zaskakującym jest, że od tylu już losowań nie było koloru czerwonego...
fajnie, że wyjaśniłeś, czym się kierujesz w doborze koloru ;)
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
straszak zaskakujace ze troche nie bylo czerwonego koloru? A wiesz wogole jakie maja najdluzsze serie niewypadania poszczegolne kolory? [[[wypowiedziales to masz go 2x dzis]]]
jak ja sie interesowalem 49s to akurat czerwien mial 66 a fiolet w tamtym okresie 69 - wiecej nie pisze bo bycmoze sie juz zmienily.
wudar granie dla 4 ostatnich jest w miare dobre ale rowniez mozna poleciec,
niewiem co o tym sadzisz ale ja gram 3 parki po 2 kolory - sa pomieszane ze w losowanie moze wpasc nawet wszystko bo w kazdym jest ten kolor a moze i byc puste - zalezy jak sie te kolory pomiesza. Stawkowanie bez progresji dla parki mam
1-2-3-4-5 na ostatnim mam minimalny zysk 2.5 jednak w przypadku wejscia koloru w 2 co czesto w miare wchodzi to zarobek jest wiekszy. Do tej pory doszedlem max do stawki 3.
Gram ze 100zl wiec rewelacji niemam bo wplacilem dla sprawdzenia i poki co daje zysk bez wchodzenia na wysokie stawki i co najwazniejsze - kurs jest ponad 3 a nie 2 - moze zbankrutuje a moze nie ale troche sobie pogram takim stawkowaniem bo przy podwajaniu bym szybko padl.
kolega w innym temacie nieposluchal mnie do zmiany stawkowania i seria go wykonczyla niestety.

zapomnialem dodac ze niegram do zakonczenia poszczegolnych progresji do bolu,koncze jesli przypuszczalnie 2 pozostale wchodza w losowaniu i daja zysk dla wszystkich 3 lacznie,to pozwala mi na nie wchodzenie na kosmiczne progi lub obnizanie tego co wchodzi na wyzej kosztem zysku - mniejszy ale pewniejszy - wychodze z zalozenia.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
peterka, ale mówisz o rekordach, rekord pada raz i potem długo takiego wyniku nie osiąga. Maksimum w tym przypadku jest naprawdę mało użyteczną statystyką. Bardziej przydatna już będzie - zdaje się - mediana. Aczkolwiek nie wiem, jak wudar przyjął sobie grać, czy gra do oporu, aż wypadnie mu dany kolor, czy ma jakąś maksymalną liczbę progów jednak...
a na koniec, to przejrzyj sobie historię wypadania bonus ball o kolorze czerwonym ;)
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
hehe zebys ty wiedzial ile ja przy tym nasiedzialem, jak pisalem wczesniej w innym temacie - gram rozrywkowo teraz bo niechce mi sie juz sleczec nad statystykami mimo ze przynosily zyski to za duzo czasu zabieraly,teraz zarabiam troche wiecej a czasu kilka razy mniej na to trace, nie mow mi ze rekord pada raz a potem nic bo ile razy juz bylo zblizaly sie do rekordow raz za razem i rozne metody gry - to sa tylko kulki i zawsze moze sie szybko powtorzyc wiec nie mow ze nie.
dobra juz nie zasmiecam teamatu bo sie burdel zrobi,powodzenia wudar
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
03-09-2014
Kolory:czerwony,niebieski,fioletowy,brązowy
Próg 1
Losowanie Lunch:pomarańczowy
@1,62
stawka 17j

---------------------------
⛔17j
stan✅ 76,83j
Kolory:pomarańczowy,czerwony,niebieski,fioletowy
Próg 2
Losowanie Tea:pomarańczowy
@1,62
stawka 44j

------------------------
✅71,28j
stan✅ 104,11j

 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
No cóż...po tygodniu grania pierwsza stówa na ✅ ,gra jak na razie przebiega dość spokojnie(najwyższy próg 3) ale jak to w grach losowych nie ma co popadać w zachwyt bo za chwilę może być różnie...
04-09-2014
Kolory:pomarańczowy,czerwony,niebieski,fioletowy

Próg1
Losowanie Lunch:brązowy
@1,62
stawka 17j

----------------------------
⛔17j
stan✅ 87,11j

Kolory: brązowy,czerwony,pomarańczowy,niebieski
Próg 2
Losowanie Tea:żółty
@1,62
stawka 44j
----------------------------
⛔44j
stan✅ 43,11j
Edit....Walnąłem się sam na kasę,bo oczywiście ostatnie cztery kolory przed dzisiejszym losowaniem lunch to pomarańczowy,czerwony,niebieski,brązowy a nie fioletowy ale mój błąd i tak jak tu podałem tak zagrałem
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
Wudar ja mam pytanie, na ile progow przewidujesz isc w gore? Przegladales statystyki, tzn w wiekszej liczbie losowan, jak wypada ten system. Najdluzsza seria gdy nie wypada jedna z tych 4 liczb? Przyznam sie ze pobieznie przejrzałem moze ze 2setki i wypadalo max na 4 progu, twoje wyliczenia tez wypadaja tak kolorowo? Pozdrawiam ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
nie wierzę w statystyki wydarzeń sportowych a co dopiero gier losowych
nie,nic nie przeglądałem,kasy mam tak jak pisałem 1500j więc myślę że starczy gdzieś do 6 lub 7 progu bo będę grał na zysk do trzeciego a później już odrabianie czyli stawkowanie FK ale dla bardzo małego kursu
 
Do góry Bottom