>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

41 Euro w Gamebookers dla starych i nowych klientów!

bodi 70

bodi

Użytkownik
41 to magiczny numer

W celu uczczenia 41 Super Bowl, Gamebookers oferuje 100% bonus dla wszystkich użytkowników, starych i nowych, do kwoty 41 Euro.

Poprostu postaw zakład na jakikolwiek z trzech głównych rynków SuperBowl (Standardowy, Handicap i Poniżej/Powyżej) pomiędzy poniedziałkiem 22 stycznia 12:00 CET, a niedzielą 4 lutego 24:00 CET na http://www.gamebookers.com a my automatycznie przyznamy Ci bonus w wysokości Twojego pierwszego zakładu do kwoty maksymalnej 41 Euro na jakiekolwiek zakłady.
Zwycięstwo Line Zwycięstwo
1.40
IND Colts v CHI Bears
3.10

Zwycięstwo Handicapy Zwycięstwo
1.91
IND Colts v CHI Bears
1.91

Poniżej/Powyżej
Ilość Poniżej Powyżej
IND Colts v CHI Bears
48.5 1.91 1.91

Dodatkiem do tej już wspaniałej oferty jest to że każdy użytkownik, który postawi zakład o stawce 41 Euro lub więcej na Winning Margin lub First Touchdown Scorer na Super Bowl zostanie on automatycznie włączony do naszego losowania €XLI Giveaway, gdzie będzie miał szansę na wygranie 410 Euro lub jedną z 10 nagród po 41 Euro.
IND Colts v CHI Bears [Winning Margin]
Zwycięzca
IND Colts to win by 1-6 points
4.50
IND Colts to win by 7-12 points
5.00
IND Colts to win by 13-18 points
6.50
więcej

CHI Bears to win by 1-6 points
5.00
CHI Bears to win by 7-12 points
6.50
CHI Bears to win by 13-18 points
11.00
więcej


IND Colts v CHI Bears [First Touchdown Scorer]
Zwycięzca
Marvin Harrison (IND Colts)
4.50
Reggie Wayne (IND Colts)
5.50
Joseph Addai (IND Colts)
6.50
Thomas Jones (CHI Bears)
8.50
Desmond Clark (CHI Bears)
8.50
więcej


Regulamin oferty:
1. 100% bonus do 41 Euro

- Oferta jest otwarta dla nowych i aktualnych użytkowników;
- Kwota bonusu musi zostać obrócona co najmniej 3 razy na zakłady o kursie 1.60 lub większym;
- Tylko jeden bonus na osobę i na gospodarstwo domowe;
- Oferta jest ważna od poniedziałku 22 stycznia 12:00 CET do niedzieli 4 lutego 24:00 CET.

2. €XLI Giveaway
Postaw co najmniej 41 Euro na Winning Margin lub First Touchdown Scorer na Super Bowl i weź udział w losowaniu 10 x 41 Euro i 1 x 410 Euro kredytu na zakłady.

- Oferta jest otwarta dla nowych i aktualnych użytkowników;
- Postaw zakład na Winning Margin lub First Touchdown Scorer do piątku 2 lutego 06:00 CET;
- Zwycięzcy zostaną wybrani losowo i poinformowani za pomocą emaila w piątek 2 lutego;
 
S 0

slevin

Użytkownik
Nie rozumiem tego. Czyli jak np. zagram za 20zl na ktorys z tych zakladow to oni mi automatycznie dadza 20zl od siebie??
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
ja również dostałem ową wiadomość na maila, pewnie każdy z was ją dostanie. Tylko jedni szybciej, drudzy później.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
zapewne kazdy to dostal... i teraz pytanie... np. postawie 50 zl na superbowl&#39;a a potem 100 zl na jakies inne zaklady to dostane kase za ten pierwszy czy ten drugi kupon (dla mnie nie jest to takie oczywiste i nie wynika czy bonus jest ze stawki postawionej na superbowl czy pierwszy PO superbowl)
 
M 0

mattszah

Użytkownik
41 euro musisz wykorzystac na 1 z 3 zakladow superbowl czyli normlany handi lub under/over i wtedy przyznaja ci bonus w wysokosci tego ile postawiles :]
 
M 0

milojacek

Użytkownik
zapewne kazdy to dostal... i teraz pytanie... np. postawie 50 zl na superbowl&#39;a a potem 100 zl na jakies inne zaklady to dostane kase za ten pierwszy czy ten drugi kupon (dla mnie nie jest to takie oczywiste i nie wynika czy bonus jest ze stawki postawionej na superbowl czy pierwszy PO superbowl)
Postaw 150 na NFL, a po północy dopiszą Ci 150 zeta, którymi możesz sobie obstawiać inne zakłady tj. jakie chcesz, z odpowiednimi kursami :mrgreen: Oczywiście nie musisz postawić tych dopisanych 150 zeta na jeden zakład, ale tyle ile chcesz i jak chcesz :jupi:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
A ja mam pytano bo się pogubiłem.

Sawiam 100zł, poterm oddają mi to po północy i czy to już jest bonus?? Czy dopiero to co wygram z SuperBowl 191zł??

pzDr :!:

Już nieważne :p
 
Do góry Bottom