>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4000 PLN może być na Twoim koncie Bet24!

G 0

grzesiex88

Użytkownik
4000 PLN może być na Twoim koncie Bet24!
Od piątku (03.09.2010) w Bet24 rozdamy 300.000 PLN przypadkowo wylosowanym klientom – Ty możesz być jednym z nich! Pośpiesz się! Od 20 do 4000 PLN może znaleźć się na Twoim koncie! Będzie tam tylko do niedzieli 12.09.2010!
Pieniądze przed wypłaceniem powinny zostać obrócone w zakładach sportowych co najmniej 1 raz po kursie min 1.5.

Ja teraz sprawdziłem i 3.09 dostałem 25 PLN ????
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
hahahahahaha

mega zaskoczka tysiaczek na koncie ???? ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

nie wiem czy z 200 u nich wplaciłem

nie wie ktoś może czy to free bet czy całość kasy przechodzi po obrocie na real floo
 
D 2

dar852

Użytkownik
UWAGA BET24 zamyka konta bez ostrzeżenia i bez powodu od kilku lat miałem konto normalne wpłaty wypłaty i nagle loguję się i konto zamknięte najdziwniejsze że brak informacji z ich strony ...chyba ze zamknęli bo nie grałem parę miesięcy ...;)
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
UWAGA BET24 zamyka konta bez ostrzeżenia i bez powodu od kilku lat miałem konto normalne wpłaty wypłaty i nagle loguję się i konto zamknięte najdziwniejsze że brak informacji z ich strony ...chyba ze zamknęli bo nie grałem parę miesięcy ...;)
jak ja gralem i brat na tym samym kopie to wyobraz sobie ze zamkneli nam konto malo tego dostalem bana na IP i nie moge wejsc na ich strone!!!!BANDA ZLODZIEJI
PS jesli ktos ma konto w mbanku wiem jak mozna ich załatwic z kasy pod warunkiem ze kase wplacasz w weekend maja maly blad na stronie ale za to mozna dostac bana wiec jak ktos jest zainteresowany czekam na priv
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Pośpiesz się - Bet24 rozdaje pieniądze!

Dzięki darmowemu wolczerowi możesz zyskać 10PLN! Przejdź do Bet24, zaloguj sie przejdź do depozytów po czym wybierz opcję &quot;Voucher&quot; Potem tylko wpisz swój kod (bez przestrzeni).

Pośpiesz sie - czas masz jedynie do północy w poniedziałek!

Kod Twojego wolczeru to:1928326RNTYCBIIQ

Twoja nazwa użytkownika to:

*Wolczer ważny jest tylko do północy w poniedziałek, 20.09.2010 a jego wartość przed wypłaceniem powinna zostać obrócona co najmniej 1 raz po kursie min. 1,5.


Obczajcie maile.
 
Do góry Bottom