>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

400 zł dziennie zarobku....

michal86 1

michal86

Użytkownik
Witam, pokaże Wam jak można dziennie mieć 400 zł zysku, a po pełnym tygodniu czyli 7 dniach 2800 zł, co łatwo jest przeliczyć, że po pełnym miesiącu jest ponad 10 tys. Już widzę... kolejny naciągacz... ???? nie nie, po prostu chcę pokazać, że w hazardzie trzeba mieć zasady i pewne źródła informacji, zapraszam już nie długo....

Kapitał początkowy to 500 zł... w niedzielę na koniec dnia będzie razem z kapitałem minimum 2100 zł ????
 
michal86 1

michal86

Użytkownik
Carreno-Busta P. vs Tipsarevic J. powyżej 3,5 seta do tego dochodzi Pliskova Ka., Thiem i Nishikori
Zagrane na bet365 za 500 zł co daje nam 928 zł z groszami
btw... proszę nie pisać, że na małych kursach się można wyłożyć i tak dalej i tak dalej... moje pieniądze, moje informację... ja tylko pokazuje jak...
 
tr1xen 64

tr1xen

Użytkownik
Carreno-Busta P. vs Tipsarevic J. powyżej 3,5 seta do tego dochodzi Pliskova Ka., Thiem i Nishikori

Zagrane na bet365 za 500 zł co daje nam 928 zł z groszami

btw... proszę nie pisać, że na małych kursach się można wyłożyć i tak dalej i tak dalej... moje pieniądze, moje informację... ja tylko pokazuje jak...
No i pierwszy kuponik wchodzi ???? Gratulacje, życzę udanego dalszego betowania ????
 
michal86 1

michal86

Użytkownik
Pierwszy kupon ok, jedziemy dalej.... info jest, meile są, sms potwierdzony także ????
Powyżej 42,5 gemów w spotkaniu tsongi z andersonem z kursem 1,85
Zagrane w expekcie za 500 zł co daje nam 925 zł
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Pierwszy kupon ok, jedziemy dalej.... info jest, meile są, sms potwierdzony także ????

Powyżej 42,5 gemów w spotkaniu tsongi z andersonem z kursem 1,85

Zagrane w expekcie za 500 zł co daje nam 925 zł
Rozumie, że SMS-a masz od Tsongi a maila od Andersona? No to można być spokojnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom