>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

40 free spinów Mega Fortune part. II - już są !

Status
Zamknięty.
justt 212

justt

Użytkownik
Orientujecie się czy wysyłają pieniądze bez wysłania im skanu dokumentów? Pytałem na live to napisał &quot;You can send at blabla&quot;. Leń jestem i nie chce mi się do kafejki iść jeżeli jest to niepotrzebne :p
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Orientujecie się czy wysyłają pieniądze bez wysłania im skanu dokumentów? Pytałem na live to napisał &quot;You can send at blabla&quot;. Leń jestem i nie chce mi się do kafejki iść jeżeli jest to niepotrzebne :p
1. za którym kontem dopiero wygrałeś kase?

2. po co niby do kafejki ^^?
 
justt 212

justt

Użytkownik
1. za którym kontem dopiero wygrałeś kase?
Takie uwagi pozostaw dla siebie, a jeżeli już tak bardzo jesteś spragniony wiedzy to za pierwszym razem. :)
2. po co niby do kafejki ^^?
Nie mieszkam w dużym mieście, a wszystkie punkty ksero splajtowały, a mi skaner potrzebny do szczęścia nie jest.
A zresztą na .... ja Ci się tłumacze...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Aparaty czy to tradycyjne czy to w telefonach do was dotarały? Kasa z promocji= wieksza weryfikacja. Ja bym na Twoim miejscu z własnej woli ten skan wysłał bo to wbrew myślenia niektorych nie boli.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Moze zanim zaczniecie kombinowac jak im przeslac dowod,poczekacie az o niego poprosza,co?Ja im dowodu nie wyslalem,a pieniadze dzis na MB przyszly.Wiec wiecej spokoju wam radze zachowac,a nie klocic sie jak dzieci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom