>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 Systemy . Który Waszym zdaniem najlepszy ?

mycute 52

mycute

Użytkownik
Cześć długo zastanawiałem się nad skutecznymi systemami gry i w zasadzie po długich analizach pod lupę wziałem 4 progresje które moim zdaniem powinny przynieść stały i w zależności od budżetu zysk.
A więc tak pierwszy z nich to :
1) Progresja na brak rzutu karnego ( 3 etapowa ) średni zysk na każdym progu wahający się w granicy 2 zł
2) Progresja na koszykówkę ( suma kwarty : parzysta/nieparzysta ) - 6 etapowa, Tylko w spotkaniach jeśli np. dwie pierwsze kwarty są parzyste lub nie parzyste i gramy wtedy na przeciwieństwo ( w sumie na 3 spotkania )
3) Progresja jak będzie przebiegał mecz : Typ : prowadzenie-wygrana. Kurs w granicy 1,50 - progresja 5 etapowa
4) Progresja czy uda się obydwu drużynom strzelić gola, Typ : NIE , kurs w granicy 1,50 i jeśli jedna z drużyn strzeli bramkę kontrujemy, że następną bramkę strzeli drużyna przeciwna.
Co myślicie o moich sposobach na grę ? i który wydaje się Wam najpewniejszy ?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jedyny i możliwy system bukmacherski na którym można osiągać duże zyski to granie value betów , cała reszta to wielkie g. , bukmacher nie jest frajerem żeby każdy mógł sobie podejść , zrobić jakąś tam progresje i wygrać . Jeśli twoja wiedza na temat danej dyscypliny czy typów które obstawiasz jest większa od bukmachera to wtedy będziesz na ✅ , jeśli jest mniejsza to szybko popłyniesz.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
ogólnie zawsze odradzam progresję, w teorii wygląda to fajnie ale w praktyce koniec końców bankrut.
to nieuniknione.
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
Witam,

jestem przeciwnego zdania. Moim zdaniem jedynym system możliwym do zarabiania w długim terminie jest progresja. Oczywiście jest całe mnóstwo
progresjii na różne zdarzenia i sęk w tym aby wybrać te zdarzenia. Ale dobrze zaplanowana progresja na dużą ilość progów jest gwarantem sukcesu.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Witam,

jestem przeciwnego zdania. Moim zdaniem jedynym system możliwym do zarabiania w długim terminie jest progresja. Oczywiście jest całe mnóstwo
progresjii na różne zdarzenia i sęk w tym aby wybrać te zdarzenia. Ale dobrze zaplanowana progresja na dużą ilość progów jest gwarantem sukcesu.
To nie jest takie kolorowe jak napisales. Progresja BEZ WIEDZY = bankrut. Kazdy kto probowal - przekonal sie o tym. Sa natomiast osoby, ktore rzeczywiscie czerpia zyski z progresji, ale maja przy tym wysoka skutecznosc typow. Granie na karne/parzyste/kwarty/itp. rowna sie w dluzszym rozrachunku wyjscie na ⛔ ODRADZAMY GRAC TAK.
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
oczywiscie, ze progresja bez wiedzy= bankrut. Ale nie tylko progresja, a znasz inne systemy którymi można grać bez wiedzy ?
Jak nie masz wiedzy, to grasz w ciemno, jak grasz w ciemno to tak jak z randka w ciemno, masz szczescie = wygrywasz, nie masz = przegrywasz.
Sęk w tym, że w bukmacherstwie samo szczęście nie wystarczy, potrzebna jest wiedza.
Jak masz wiedzę, wtedy możesz grać progresją, dobrze zaplanowaną progresją.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Testowałem na brudno te sposoby gry które wymieniłem wyżej i wyszło mi, że najpewniejsze to granie na brak rzutu karnego. Analizując wyniki meczów wyszło mi że średnio raz na 10 meczy jest rzut karny nieraz nawet rzadziej a nieraz rzecz jasna częściej i jak narazie grałbym u bukmachera ( bwin ) w którym w 60% meczy jest tego typu zakład : Czy w reg. czasie gry będzie rzut karny. To wydaje mi się, że grając progresją trzy-etapową na brak karnego i w dodatku biorąc pod uwagę tylko tych 60% meczy wydaje mi się, że ciężko mieć aż takiego pecha żeby akurat trzy razy z rzędu padł rzut karny.
A dodatkowo obstawiając każdy zakład patrzyłbym na ostatnie kolejki tych zespołów i innych drużyn i na tej podstawie oceniłbym czy warto zaryzykować na dane wydarzenie.
 
hatak 29

hatak

Użytkownik
Ja testowałem progresje. Obstawiam mecze po kursie 2 lub więcej, nie obstawiam remisów. W 80% przypadków trafiam do 3 progu, reszta do 5 bardzo rzadko 6 wyżej nie doświadczyłem. Z tego wyniki, że jak mam kasę na 6 progów progresji to zarabiam. Sęk w tym, żeby mieć z tego porządny zysk trzeba zainwestować sporo kasy. Oczywiście Ryzyko utraty wszystkiego zawsze istnieje.
 
weles60 365

weles60

Użytkownik
Testowałem na brudno te sposoby gry które wymieniłem wyżej i wyszło mi, że najpewniejsze to granie na brak rzutu karnego. Analizując wyniki meczów wyszło mi że średnio raz na 10 meczy jest rzut karny
Z tego co podpatrzyłem, to kurs na takie zdarzenie wynosi około 1,20.
Do tego proponowałbym taki system:
Grasz płaską stawką za 20% początkowgo kapitału. Zbankrutujesz tylko wtedy, gdy 5 razy pod rząd będzie karny, co jest bardzo mało prawdopodobne (a już o wiele mniej prawdopodobne niż przy 3-stopniowej progresji). Po około 60 typach podwoisz kapitał i zaczynasz od początku - stawka 2 razy wyższa ale dalej 20% początkowego (nowego) kapitału.
I po co się stresować przy progresji ?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Progresja nie jest systemem gry, tylko sposobem gry. System a sposób są jak niebo i ziemia.
Progresja ładnie wygląda na papierze, jak możesz sobie bez konsekwencji podwajać stawkę. Poza tym, progresję gra się na kursach 2 i większych.
Ktoś wyżej napisał, że progresja jest JEDYNYM SYSTEMEM MOŻLIWYM DO ZARABIANIA W DŁUGIM TERMINIE....totalne oderwanie od rzeczywistości. Dwa zasadnicze błędy, jeśli nie więcej, w jednym zdaniu. Pierwszy - ten o którym pisałem - progresja nie jest systemem. Po drugie, słowo JEDYNYM. Po trzecie, W DŁUGIM TERMINIE. W długim terminie dzięki progresji można zbankrutować a nie zarobić. Sama progresja natomiast jest dla mało utalentowanych typerów, którym wydaje się, że podwajając stawkę, będą w stanie rozbić bank. Im szybciej się obudzicie z progresyjnego snu, tym lepiej dla was. Tak jak wszędzie tak i tu swoje trzeba wyrobić - doświadczenie jest na wagę złota + fakty, fakty, fakty, statystyki, statystyki, statystyki. Im szybciej zaczniecie patrzeć w liczby i inne factory typu pogoda, motywacja etc., tym szybciej zaczniecie się tym pasjonować i tym łatwiej będzie wam przewidzieć wynik.
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
jak grasz dobrz ulozona progresja, to wygrasz nawet rzucajac moneta.
Na tym polega fenomen progresji, trzeba wiedziec co sie robi. A czy zwal
to system, czy sposob, to zadna roznica.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jak grasz dobrz ulozona progresja, to wygrasz nawet rzucajac moneta.
Na tym polega fenomen progresji, trzeba wiedziec co sie robi. A czy zwal
to system, czy sposob, to zadna roznica.
oczywiście..socjalizm w teorii też był piękny...fenomen bukmacherki polega na tym, że trzeba wiedzieć, co się robi. To, co napisałeś to totalne slogany. Jak wiesz, co trzeba robić to i bez progresji wygrasz. Progresja nie jest żadnym złotym środkiem. A różnica między systemem a sposobem jest taka jak między mamą i tatą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 1

anbarkh

Użytkownik
no wiesz, napisalem, ze trzeba wiedziec co sie robi, powtorzyles to po mnie, a potem piszesz, ze to slogany. No to zdecyduj sie. Albo trzeba wiedziec, albo nie trzeba wiedziec, nie mozna byc w 50% w ciązy.

Napisalem, ze do progresji wystarczy rzucac moneta i wg tego obstawiac,
w dlugim terminie rzucajac moneta bedziesz mial ok 50% trafnych wyborow, a to do progresji jest wystarczajace.

Dodatkowo jak znasz statystyki, fakty, to tym lepiej.

A co do socjalizmu, to nie uwazam, ze nawet w teorii byl piekny

Ale moze skonczmy juz te dyskusje
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ale czy to, że powtórzyłem po Tobie jakieś wyrażenie oznacza, że nie jest to slogan? Powtórzyłem go, bo pięknie wygląda.
&quot;....trzeba wiedzieć, co się robi&quot; &quot;ułożona progresja&quot;
No trzeba, ale co z tego wynika? Tyle co nic. Jeżeli progresja byłaby tak łatwa jak wydaje się Tobie, to każdy zbijałby złote jajka. A tak nie jest. Więc twoja teoria daleko ma się do praktyki.
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
progresja jest prosta, co nie dla kazdego oznacza latwa. Dla jednego trzeci prog moze oznaczac zawal serca, inny dzisiaty prog przyjmie ze spokojem.

Dochodza emocje, ktore wielu nie pozwalaja zarobic, czy to grajac progresja, czy nie.

dalej uwazam, ze to jeden z nielicznych systemow/sposobow/metod grania (jak zwal, tak zwal), ktory moze przyniesc zyski w dlugim terminie.

ja jestem na tak ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
6 progów? ????
Chciałeś napisać 16 chyba... Do tego dywersyfikowanie, rozbicia, odpowiedni kurs, stodoła statystyk. Albo na handicapy, żadnych u/o.
 
Do góry Bottom