>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [23 - 24 sierpnia 2016] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Witam was widzę wszyscy zajmują się meczem Ajax czy Borussii w meczu Man City na 90% wygrają gospodarze z 2-0 ale ciekawie zapowiada się mecz APOELu na cyprze ekipie z Danny nie będzie łatwo wygrać a 1-0 w pierwszym meczu może nie wystarczyć do awansu szczególnie ze 2009 roku mieli podobna sytuacje z ta sama drużyna najpierw wygrali 1-0 a później na wyspie dostali 3-1 chodz to inne zespoły i wydaje mi się ze Kopenhaga to trochę lepsza ekipa to myślę że jeśli APOEL zagra po swojemu będę mogli pokusić się tu o wygraną a może i awans...
APOEL - KOPENCHAGA 1 over 2,5 bramki @6
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
APOEL Nicosia - FC Kopenhagen
Apoel over 5,5 rożnych @1.95 Betano
Przed nami rewanżowe spotkanie na Cyprze, gdzie gospodarze będą gonili wynik po porażce w Kopenhadze 1-0.Bardzo niebezpieczny rezultat dla Apoelu, każda stracona bramka przez Cypryjczyków zmusza gospodarzy do wygrania więcej niż jedną bramką, przy jednej straconej muszą zdobyć aż 3 gole, także z pewnością Apoel będzie chciał cisnąć rywala, ale także muszą uważać na tyły by gola nie stracić.Najlepszą opcją byłaby całkowita dominacja rywala i ciągłe ataki niczym w spotkaniu z Wisłą, kiedy przegrali w Krakowie właśnie 1-0, dominując na Cyprze Wiślaków.Czy uda im się osiągnąć podobny efekt?o tym przekonamy się wieczorem, na pewno jest szansa gdyż mecze na Cyprze są ciężką przeprawą dla wielu ekip, i myślę dla drużyny która na co dzień gra w kraju o takim klimacie jak Dania na pewno będzie, tak więc próbuję dzisiaj iść na rożne Apoelu, tutaj nie mają wyjścia, gra jest o jedną stawkę więc liczę na ich ataki i zarazem na problemy kondycyjne gości.Typ bardziej na luzie.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
na dziś 3 typy:

Rostów- Ajax powyżej 8,5 kornera 1,63 óniii

Ajax w kryzysie. Pisanie, że to &quot;nie ten Ajax&quot; to jak powtarzanie ciągle tego samego bo to oczywiste. Rostów ciekawa drużyna, powiew świeżości. Pierwszy mecz 1-1, niespodzianka. Krótka piłka - Ajax musi strzelić gola. Ktokolwiek by nie grał w Ajaxie jest dobrze wyszkolony technicznie, więc o to się nie martwię. Rosyjskie zespoły słyną z zakapiorów z tyłu, więc pierdzielić się nie będą. Mecz do typowania ciężki, ale jedno jest pewne, że Ajax będzie musiał się rzucić do ataku, a Rostów może ale nie musi... Ale to tylko jedna bramka i losy się odwracają. Linia niska spokojnie powinna zostać pokryta.

Apoel - Kopenhaga

Tutaj zupełnie nie podzielam kursów i wyruszam w poszukiwaniu value na Cypryjczyków. W pierwszym meczu spora przewaga Duńczyków, mogli wygrać 3,4 bramkami ale mogli równie dobrze zremisować, bo APOEL miał swoją szansę. Jak już pisałem przed pierwszy meczem, dla mnie to są równorzędne zespoły, dla mnie Kopenhaga niczym się nie wyróżnia nie widzę nic ciekawego w tej drużynie. Wiadomo jak się gra na Cyprze, przekonał się Rosenborg. Do grania w stronę gospodarzy przede wszystkim zachęcają mnie kursy. Myślę, że Apoel dziś nie przegra więc gram 1x po 1,57 i za drobne AWANS APOEL po 3,95 tutaj widzę bardzo duże VALUE według mnie kurs powinien oscylować w granicach 3,20-3,25.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
comendador 428

comendador

Użytkownik
Rostov - Ajax &amp; BTS &amp; 2.00 &amp; Betsson

Rostov - Ajax &amp; Over 1,5 &amp; 1,47
Apoel - FC Copenhagen &amp; Apoel over 0,5 &amp; 1,42

AKO : 2,09 Betsson


Rosotv - Ajax
Wynik : 4:1

Kurs zachęcający i z pewnością go gram. Holendrzy słabo rozpoczęli rozgrywki ligowe i już po 3 meczach mają 5 punktów straty do PSV, i tutaj trzeba zaznaczyć, że jest to inna sytuacja niż w przypadku Legii (bo ktoś tam porównywał te dwie sytuacje), w przypadku ligi Holenderskiej nie ma podziału punktów i pięć oczek po pierwszych trzech meczach to już sporo. Szczególnie boli ostatnia porażka u siebie z Willem II, które w dwóch pierwszych meczach dało sobie wbić siedem bramek, chociaż nic nie zapowiadało wpadki, bo już w pierwszej minucie Ajax wyszedł na prowadzenie. Rosjanie natomiast w innych nastrojach, dobry rezultat w pierwszym meczu, w lidze ostatnio u siebie pewne zwycięstwo 3:0. Oba zespoły w optymalnych składach. Wszystko wskazuje na awans gospodarzy, aczkolwiek to jest Ajax, ciężko sobie wyobrazić fazę grupową LM, bez nich, potencjał w ofensywie jest i myślę, że spokojnie powinni tą jedną bramkę strzelić, szczególnie liczę tutaj na Klaassen&#39;a który ma już trzy bramki po trzech spotkaniach, już raz ratował gości w meczu poprzedniej rundy również na wyjezdzie z mistrzem Grecji, strzelając dwie bramki na wagę awansu. Gospodarze natomiast, będą grać u siebie, Holendrzy pokazali już na początku tego sezonu, że ich obrona nie jest nie do przejścia, i raczej też powinni coś ustrzelić.

Kurs może wskazywać na to że ten mecz będzie rozgrywany przez oba zespoły w &quot;bezpieczny&quot; sposób, na 0 z tyłu. Jednak sądzę, że jedna bramka, otworzy to spotkanie.

Apoel - FC Copenhagen
Wynik : 1:1

Historia się lubi powtarzać, siedem lat temu te drużyny również spotkały się w ostatniej rundzie eliminacyjnej do LM, w pierwszym spotkaniu również padł wynik 1:0, w rewanżu u siebie Cypryjczycy wygrali 3:1 i zapewnili sobie awans, gospodarze chcą powtórzyć wynik sprzed lat, goście się zrewanżować. Oba zespoły przystąpią do dzisiejszego spotkania w optymalnych składach, kurs na bramkę drużyny z Cypru dość wysoki zważywszy, że w poprzednich dwóch rundach awans zapewniali sobie na własnym stadionie wygrywając gładko po 3:0, oczywiście w pierwszej rundzie przeciwnik nie był zbyt okazały, ale już w drugiej potrafili odrobić straty z pierwszego meczu (porażka 1:2 z mistrzem Norwegi -Rosenborg&#39;iem). Więc skromna zaliczka z pierwszego meczu Duńczykom może nie wystarczyć. Można by było tutaj pograć BTS po 1,95, ale o wiele lepiej dla mnie wygląda typ na samą bramkę gospodarzy do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
CHAMPIONS LEAGUE
MANCHESTER CITY - STEAUA BUKARESZT

City się rozkręca. W końcu dobrze prezentuje się Sterling. Dziś Niebieską część Manchesteru czeka formalność. Zagra kilku zmienników. Większość z nich to gracze defensywni, obrońcy. W Rumunii powiedzmy sobie szczerze Anglicy grali jak na treningu. Nie sądzę, aby teraz trafiły w Rumunów jakieś boskie siły, iż nagle zapragną poprawić poziom swojej defensywy w taki sposób, iż nie trafi choćby Iheanacho. Trzy bramki dla City dla mnie to minimum, a zarazem max.

MANCHESTER CITY POWYŻEJ 2,5 GOLA - 1,83 - BET365 tym razem wtopa ⛔⛔⛔
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Manchester City vs. Steaua Bukareszt
Wczoraj udało się z bramką Origiego bez większego problemu. Dzisiaj idziemy w stronę innego świetnie zapowiadającego się napastnika Premier League. Mowa tutaj o Nigeryjskiej bestii jaką będzie Kalechi Iheanacho. Młody napastnik, który od poprzedniego sezonu powoli wchodzi do zespołu z Manchesteru. W pierwszej drużynie City zagrał prawie 30 razy i może na swoim koncie zapisać 8 bramek jednak jeszcze żadnej w tym sezonie. W sobotnim meczu ze Stoke wszedł na końcówkę spotkania i mimo, że bramki nie strzelił to zaliczył 1.5 asysty. Pierw wyłożył piłkę do pustej bramki Nolito a przy bramce zamykającej wynik świetnie przepuścił piłkę do Sterlinga, który potem wyłożył ją Nolito. Dzisiaj Guardiola ma wystawić troszeczkę słabszy skład gdzie m.in. swoją szansę mają dostać Yaya Toure, Joe Hart czy chociażby młody Nigeryjczyk. Obrona zespołu z Rumunii dostała wielką lekcję u siebie i pewnie to samo będzie dzisiaj. Na Etihad przewaga zespołu gospodarzy powinna być jeszcze większa a młody napastnik powinien mieć swoje sytuacje aby umieścić piłkę w siatce. Kursik fajny a inaczej nie wiem jak ugryźć ten mecz.

Kalechi Iheanacho gol - 1.83/bet365


Poza tym:
Rostov vs. Ajax -&gt; Over 1.5 gola - 1.5/bet365
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Rostov - Ajax Typ: under 1.5 gola @ 2.76 Pinnacle
Po 1:1 w pierwszym spotkaniu Rosjanie są w komfortowej sytuacji, gdyż nawet bezbramkowy remis zagwarantuje im awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Są oni w o tyle dobrej sytuacji, gdyż ostatnie wicemistrzostwo było głównie zasługą doskonale zorganizowanej defensywy. Pod okiem jeszcze niedawnego trenera Kurban Berdyeva miejscowi wypracowali styl bardzo niewygodny dla rywali, w którym każdy zawodnik wie co ma robić na boisku, gdzie i jak się ustawić - taka gorsza wersja Chelsea z najlepszych lat pod wodzą Mourinho. I choć w ataku Rostov może niespecjalnie błyszczy to jednak strzelić mu bramkę jest niezwykle trudno. Dlatego też przed Ajaxem niezwykle trudne zadanie. Tym bardziej, że holenderska drużyna w letnim okienku transferowym pozbyła się kilku ważnych zawodników m.in. Milika, zaś pod wodzą nowego szkoleniowca póki co sromotnie zawodzi w Eredivisie. Dlatego też wcale się nie zdziwię jeśli dzisiejsze spotkanie zakończy się bezbramkowym wynikiem.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Rostov vs Ajax
Godzina 20:45
Pierwsze spotkanie w Amsterdamie zakończyło się wynikiem 1:1, oraz zaowocowało ośmioma żółtymi kartkami. Dzisiejszy mecz odbywający się w Rosji, w mojej ocenie wygląda następująco: Rostov nic nie musi. Zapewne główną uwagę skupią na defensywie, nastawiając się na kontry, gdyż zadowala ich 0:0. W odmiennej sytuacji są goście z Amsterdamu, którzy będą musieli forsować solidne defensywne zasieki gospodarzy. Głównym arbitrem tego pojedynku, będzie Serb, Milorad Mazić. Średnia ilość żółtych kartek na mecz w jego przypadku to 5,38.*
Podsumowując, uważam że będzie to mecz ze sporą ilością fauli, co za tym idzie, również kartek.
Typ: Rostov vs Ajax - over 5,5 żółtej kartki w meczu. @2,1 (Totomix)
*Źródło: http://www.90minut.pl/sedzia.php?id=770&amp;amp;id_sezon=87
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Apoel Nik. - FC Kopenhaga
remis @3.25 bet365
✅

Zespół mistrza Danii przyjedzie dziś na Cypr bronić skromnej zaliczki z pierwszego spotkania w którym byli stroną przeważającą, mimo to zdołali wygrać tylko 1:0.
Apoel na własnym obiekcie spisuje się dużo lepiej i będą sobie stwarzać sytuacje bramkowe po których pewnie strzelą bramkę, ale ostatecznie uważam, że to zespół z Kopenhagi jest w lepszej formie i nie da sobie wydrzeć awansu. Jak nie zawiedzie skuteczność to myślę, że oba zespoły stać na strzelenie po golu. Drugi typ BTS @2.00 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6092961]w meczu Man City na 90% wygrają goście z 2-0
Ty tak na poważnie ? Zdajesz sobie sprawę z tego że rezerwowi drużyny Manchesteru City umiejętnościami przewyższają praktycznie większość zawodników którzy dzisiaj zagrają rewanżowe spotkania ? Oni nie mają zamiaru przejść obojętnie koło tego meczu. Ty na prawdę uważasz że Guardiola zlekceważy eliminacje i pozwoli na chwilę dekoncentracji nawet z taką zaliczką ?
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
SALZBURG - DINAMO ZAGRZEB
DINAMO ZAGRZEB over 1,5 rzuty rożne w I połowie 1.75 Bwin
Niska linia, może zostać łatwo pokryta. Ważny argument jest taki, że Dinamo musi zaatakować, 0-0 daje awans gospodarzom. Według mnie Salzburg zagra dość zachowawczo aby nie stracić szybko głupiej bramki u siebie. Jestem pewny, ze kilka ataków Chorwaci w I połowie przeprowadzą, mogą one skutkować rzutami rożnymi. W poprzedniej rundzie znacznie niżej notowane Partizani nabiło Salzburgowi na ich stadionie 5 rr. W pierwszym meczu w Zagrzebiu padło 13 rr, 6 dla Dinama i 7 dla Salzburga, w tym w pierwszej połowie 3 dla Dinama i 2 dla Salzburga. Kurs całkiem wysoki jak na linię 1,5. Dinamo Zagrzeb jest drużyną, która w poprzednim sezonie dobrze sobie radziła w fazie grupowej LM. Również w tym meczu mają duże szanse na awans, jeśli zagrają na swoim poziomie I połowę, 2 rr powinny wejść bez większego trudu. Również w tym meczu myślałem o x2 oraz awans Dinama, oraz 0-0 do przerwy.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Ty tak na poważnie ? Zdajesz sobie sprawę z tego że rezerwowi drużyny Manchesteru City umiejętnościami przewyższają praktycznie większość zawodników którzy dzisiaj zagrają rewanżowe spotkania ? Oni nie mają zamiaru przejść obojętnie koło tego meczu. Ty na prawdę uważasz że Guardiola zlekceważy eliminacje i pozwoli na chwilę dekoncentracji nawet z taką zaliczką ?

Mój błąd źle napisałem Miało być gospodarze wygrają gładko przynajmniej 2-0
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
365:
Manchester City - Steaua Bukareszt -&gt; City (-2 HA) @1.8 1:0
Czekałem na skład: Hart, Maffeo, Stones, Kolarov, Clichy, Fernando, Toure, Delph, Nolito, Navas, Iheanacho. Tak jak widzimy, podstawowi gracze są na ławce, ale to nie znaczy, że skład City jest słaby, bo na tle Steauy wiadomo, jak to wygląda. Z przodu młody, bardzo obiecujący Iheanacho, jest w środku Fernando, Toure, Navas, Nolito - bardzo solidny skład. Wiadomo, że po wygranej 5:0 nie będą się zabijać, ale czy to znaczy, że odpuszczą ten mecz, zwłaszcza, że paru z grajków z pierwszego składu jest &quot;rezerwowymi&quot;, więc będzie trzeba się Guardioli dobrze pokazać. Spodziewam się podobnego meczu, co w Bukareszcie - mocna przewaga City, dobre akcje, kilka bramek jest też mile widzianych, stąd pobieram handi na City. Co ważne, w porównaniu z pierwszym meczem, Steaua też dokonała zmiany w składzie i dziś w podstawie wyjdą gracze, którzy tydzień temu siedzieli na ławie, także chyba trochę odpuścili, stąd typ podoba mi się jeszcze bardziej.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
MAN CITY - STEAUA
MAN CITY HA -2,5 1 2.18 Unibet
Trenerem City jest Guardiola, początek ma super, wszystkie 3 wygrane mecze o stawkę, dlaczego ma nie kontynuować serii zwycięstw i spróbować utrzymać tą serię jak najdłużej. Skład będzie zmieniony, ale to żadna korzyść dla gości, ponieważ jest nowy trener Guardiola i wszystkim piłkarzom z pewnością skoczyła motywacja i chęci do gry, jest to dla nich okazja aby do siebie przekonać być może najlepszego trenera na świecie. Grają na własnym stadionie, zagrają radosny mecz, będą chcieli strzelić kilka goli dla kibiców, dla zyskania pewności siebie, cały skład nie będzie wymieniony bo proces zgrywania się piłkarzy i granie nowego stylu dopiero się rozpoczął. To jest dopiero początek sezonu, o zmęczeniu zawodników nie powinno być mowy, dlatego rotacje będą częściowe. Stawiam na pewną wygraną City przynajmniej przewagą 3 goli.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
⚽ Borussia M&#39;gladbach v Young Boys -&gt; Raffael de Araujo strzeli bramkę @1.83 ✅
⚽ APOEL v FC Kopenhaga -&gt; APOEL strzeli w 2. połowie @2.20 ✅
AKO -&gt; @4.03 Bet365

Gram taki zakład akumulowany. Raffael w pierwszym składzie niemieckiej drużyny to gwarancja bramki lub asysty. W pierwszym meczu obydwu drużyn zaliczył bramkę i asystę przy... samobójczym trafieniu jednego z zawodników szwajcarskiej drużyny. Dziś będzie mieć swoje okazje.
Drugi typ na logikę. Ciężko się gra na Cyprze. Teraz jest tam niemal 30 stopni Celsjusza. Drużyna z Nikozji łatwo nie odda Duńczykom tego dwumeczu, a nawet jeśli to drużyna ze stolicy Danii strzeli bramkę, to i tak Cypryjczycy powalczą o bramkę, a szansę na nią moim zdaniem będą mieć większe po przerwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom