>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4. runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [16-17 sierpnia 2016] - pierwsze mecze

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
W każdym klubie Lique 1 znajdzie sie jakaś perełka, nie ślędzę tak często Lique1, ale wystarczy obejrzeć jakie kolwiek spotkanie z tej ligi i widać że ci murzyni jakieś nie przeciętne umiejętności mają, gdyby tak nie było to kluby z premier league, serie a nie sprowadzali by tak często tych graczy.
Oczywiście, że mają. Gdyby nie mieli, to graliby w Ekstraklasie a nie w Ligue 1. Chodzi mi o to, że technicznie odstają od Europejczyków czy Południowców z Ameryki i widać to gołym okiem. Tam jest mnóstwo surowych technicznie Afrykanów, którzy są ściągani co sezon. Gracze, którzy wychowali się i wytrenowali od małego na francuskich boiskach, prezentują zupełnie inny poziom. Dlatego przeważnie najlepsi czarnoskórzy piłkarze to obrońcy i defensywni pomocnicy, z rzadka trafi się jakiś dobry napastnik. Klasycznego rozgrywającego na poziomie to nie mieli chyba od czasów Jay Jay Okochy, bo Toure jest bardziej cofniętym pomocnikiem, pomimo genialnych umiejętności ofensywnych.
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Na szybko 2 typy ode mnie:
Ludogorets Lazgrad - Viktoria Plzen
Plzen over 0.5 - 1.61 @bet365 8/10
Tutaj chyba dużo pisać nie musze, mysle ze Plzna strzeli conajmniej jednego gola jezeli zalezy im na dalszej grze w LM, a powinno zależeć. Ostatni mecz w lidze troszke se pograli i wygrali 3:0 to mysle ze nabrali wiatru w skrzydla i ich dzis Ludogorets nie zatrzyma. Dodatkowo mecz bedzie rozgrywany na innym stadionie, tez tutaj widze atut.
Porto - Roma
Roma over 0.5 - 1.44 @bet365 8/10✅✅✅ 21 minuta

Roma nastawiona na bardzo ofensywną gre. Ostatnie 16 meczy w kazdym co najmniej 1 gol ;) Wiem kiepskie porownanie bazujac na statystykach, gole w poprzednim sezonie i mecze towarzyskie, ale myśle że to wystarczy. Sklad mają ok i 1 gol to minimum z ich strony.

Kursy może nie są zadawalające ale prawdopodobienstwo wygranej duże. Zachęcam do gry;)
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Chwila została do meczu a mi się rzucił fajny kursik w oczy. A mianowicie kurs na rożne Ludogrets - Pilzno.
Kto choć trochę śledził poprzednie rundy kwalfikacyjne widział, że Ludogrets gra ofensywnie i skupia swoje ataki na skrzydłach a to stwarza okazję do sporej ilości rożnych. Mecz u siebie, musza przycisnąć. Wierzę w gospodarzy ale wydaje mi się, że typ na rożne jest bezpieczniejszy. Proponuje ✅Ludogrets over 5,5 1,91 @betano i ⛔ludogrets -1,5 rożnego 1,97 @betano brawo ludo!
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Dinamo jest faworytem u siebie, Salzburg na wyjazdach nie był lepszy od Partizani w ostatniej rundzie, strzelił gola grając w osłabieniu i wygrał 1-0. Dinamo u siebie jest mocne, w LM Chorwaci przegrali z Bayernem i Olympiakosem, wygrało z Arsenalem w tamtym sezonie.

Jak ktoś szuka zakładów na rogi to Dinamo Zagrzeb i Porto mi pasują, jeszcze Celtic
jeżeli chodzi o drużyny, w całym meczu to Ludo - Plzen najlepiej wygląda.

@wisła9110 oglądałem i podtrzymuję swoje zdanie.
wszystkie rogi trafione, jedynie under 2,5 w Celticu nie wszedł :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom