>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 pytanka

sala66 0

sala66

Użytkownik
witam
1) czy w expekcie mozna przelac pieniadze na poczcie? gdyz nie posaidam jeszcze konta bankowego (w najblizszym czasie sie to zmieni)
2) albo czy mozna przelac np. pieniadze z konta kolegi na moje konto gracza
bo wiem ze wyplaty wszedzie se mozliwe tylko na WŁASNE konto.
3) czy uwazacie ze expekt nadaje sie dla poczatkujacych graczy?- kusi mnie ten bonus 100%. jesli nie to co byscie doradzili?
4) w ofercie NHL na dzis nie widze opcji PODWOJNEJ szansy? nigdy jej nie ma ? i czy jest opcja obstawienia zwyciezcy po dogrywce i karnych? czy tylko w regulaminowym czasie?
z gory dziekuje za odpowiedz
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Chyba można wpłacać poprzez pocztę.

Nie idzie przelać z jednego konta, na drugie

Kazdy buk jest dobry dla początjującego, więc Expekt również ;)

Podwójną szansę możesz zrobić ręcznie, grając najpierw na 1 potem na X i nawet wiekszy kurs powinien Ci wyjść. W Expekcie, jest możliwość obstawiania tylko 60&#39; bez dogrywki i ewentualnych karnych
 
sala66 0

sala66

Użytkownik
acha. dzieki za odp

co do drugiego pytania to chodzilo mi o konto bankowe kolegi, a nie jego konto na expekcie. czyli ze on ze swojego bakowego wpłaca mi jakas sume na moje konto gracza w expekcie.

a co do tej &quot;recznej podwojnej szansy&quot; to jedynie chyba mialoby to zastosowanie w singlach... bo np jakbym mial 3 spotkania na kuponie a w jednym chcail dac podwojna szanse to troche by musialbyc wiekszy wkład i duzo kombinowania....
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Czemu :?:

Chesz dac takie mecze na kupon.

Barca 1
SJS 1X

Rozbijasz to na 2 kupony:

Barca 1
SJS 1

Barca 1
SJS X

Wiec nie ma za duzo kombinowania ;) Poza kurs z takiego recznego 1X jest wikeszy anizeli ustanowiony przez buki ;)

Wypłata może być zlecona tylko na swoje konto bankowe. Tak jest u każdego buka i inaczej sie nie da.
 
sala66 0

sala66

Użytkownik
hmm no ale przy wiekszej ilosci spotkan to wydaje mi sie ze ten RECZNY sposob nie za bardzo...

pozatym przy nizszych kursach niz 2,0 tez nie bardzo, gdyz np
stawiam 5 zl na 1 kupon i 5zl na drugi. automatycznie trace jedno 5zl. no i wygrywam ten 1 kupon i mam 10zl czyli tyle co mialem. takze sens to by mialo tylko przy wiekszych kusach. czy zle mysle?

to ze wypłata moze bys zlecona tylko na MOJE konto to wiem.

chodzi mi o to czy jest mozliwa wpłata na moje konto gracza w expekcie od osob trzecich (np. kolega mi wpłaca ze swojego konta inteligo)- wiem ze w BAHU jest taka opcja, nie wiem jak w expekcie.
Jesli nie to bede musial wplacic na poczcie...
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Jeszcze raz wytlumacze. Chcesz zagrać za 3zł

2zł dajesz na 1 po kursie około 2,00(Naprawdę rzadko kiedy jest niższy) a 1zł dajesz na X po kursie 4,00. Wiec na każdym jesteś do przodu 1zł.
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
W expekt można, robić przelew bankowy, co węcej mają konto w banku w Polsce ✅
z tą &quot;ręczną podwójną szansą&quot; to różnice są minimalne w porównaniu z ofertą buka,
przykład :
mecz Belgia Polska (kursy z expekt)
bukmacher
1X-1.3
X2-1.5
12-1.3
ręczna podw. szansa
1X-1.327
X2-1.486
12-1.298
 
Do góry Bottom