>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

4 kolejka Primera Division 15.09 - 17.09.2012

Status
Zamknięty.
japan93 30

japan93

Użytkownik
Gdzie są Ci co mówili o zakończeniu hegemoni Barcy przez Real ? Wielka krytyka przed meczem spadła na Tito i brak Messiego od początku spotkania, a mecz wyglądał lepiej niż większość myślała i widać, że decyzja była przemyślana.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Gdzie są Ci co mówili o zakończeniu hegemoni Barcy przez Real ? Wielka krytyka przed meczem spadła na Tito i brak Messiego od początku spotkania, a mecz wyglądał lepiej niż większość myślała i widać, że decyzja była przemyślana.
Nie unoś się pychą. Wczorajsza porażka Realu to jest dramat dla tej ligi, prawdopodobnie znamy już mistrza. Ktoś może powiedzieć, że to co się stało nada atrakcyjności, gdyby Barca wtopiła dwa spotkania to tak, na to się nie zapowiada, tym samym mamy samotną ucieczkę przez 34 kolejki ????. Może gdyby 2x Real wygrał GD to można byłoby się doszukiwać pozytywów, ale to tym bardziej będą tylko 2 mecze warte uwagi.
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Gdzie są Ci co mówili o zakończeniu hegemoni Barcy przez Real ? Wielka krytyka przed meczem spadła na Tito i brak Messiego od początku spotkania, a mecz wyglądał lepiej niż większość myślała i widać, że decyzja była przemyślana.
Może z takimi opiniami warto poczekać do końca sezonu? 8 punktów to dużo ale nie aż tyle, żeby nie odrobić. Po za tym są jeszcze CdR i LM. Gdzie obie drużyny mogą się spotkać i walczyć o tytuł.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Ja wcale nie uważam, że Barca na 100% wygra sezon. Po prostu po każdym słabszym meczu Barcy z Realem pojawiają się prorocy mówiący o końcu Barcy. Według mnie 8 punktów to mega dużo biorąc pod uwagę rywali w grupie ligi mistrzów. Real będzie musiał zagrać na przynajmniej 80% z każdym rywalem, nawet Ajaxem
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Japan spokojnie. Kibicowi Barcy nie wypada w ten sposób odnosić się do rywali. Nie przekreślajmy niczego. Jest jeszcze wiele meczów do rozegrania i jestem pewien że jeszcze nie raz będziemy komentowali sytuację jaka panuje w tabeli.
Czemu wczorajsza porażka Realu to dramat dla ligi ?! Czemu w kontekście Barcy każdy wytykał ich osłabienia i zmęczenie po reprezentacji a w kontekście Realu było to pomijane ? Nikt nie przewidział tego że Sevilla u siebie potrafi się spiąć, tym bardziej że Real &quot;musiał&quot;, ale nie mówmy że to dramat dla ligi...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Granada Cf - Deportivo La Coruna 1:1
Typ: 2
Kurs: 3.75


Od siebie proponuje dzisiaj Deportivo po pięknym i soczystym kursie 3.75! Chociażby z takiego względu, że trener Gospodarzy Juan Antonio Anquela ma spory ból głowy przed tym spotkaniem, bo nie może skorzystać z aż 6 graczy, głownie z powodu kontuzji. To musi wpłynąć jakoś na zachwianie równowagi w zespole. Ostatnim brakującym graczem jest rezerwowy bramkarz Roberto Fernandez. Za czerwoną kartkę otrzymaną w ostatnim meczu z Realem Madryt musi pauzować także środkowy obrońca Borja Gomez, który jest tzw. &quot;mózgiem obrony&quot; w zespole. Granada gra padakę w tym sezonie. Deportivo jedzie full składem na to spotkanie z trójką swoich żądeł na czele - Valerón, Pizzi – Riki. W tabeli Primera Division 2012/2013 Granada na samym dnie z jedną strzeloną bramką w 3 spotkaniach. Deportivo bez porażki jeszcze w tym sezonie. 2 remisy i jedno zwycięstwo. Pozycja w tabeli 7 i powoli się pną. A swój charakter pokazali już w meczu wyjazdowym z Valencia gdzie padł wynik 3:3. Tam wtedy szalał z przodu Aguilar Abel. Dziś jeśli zagra od pierwszej minuty będzie także niezwykle groźny. Po takim kursie warto pograć na gości. Granada w tym sezonie obawiam się, że będzie jednym z głównych faworytów. Ale do spadku z ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Atletico Madryt - Rayo Vallecano
Spotkanie czwartej kolejki Primera Division pomiędzy Atletico Madyrt a Rayo Vallecano. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy obecnie są w znakomitej formie, o czym świadczą ich wyniki - wygrana w Monaco 4:1 z Chelsea w meczu o Superpuchar Europy oraz ligowe zwycięstwo 4:0 u siebie z Athleticiem Bilbao, mają na koncie również remis z Levante ale tam trener Simeone nieco kombinował ze składem. Od kiedy właśnie ten były piłkarz Rojiblancos został trenerem Atletico zaczęło grać w końcu tak jak życzyli by sobie tego liczni kibice, udało im się wygrać Ligę Europejską a w lidze awansowali na piąte miejsce. Jeśli zaś chodzi o Rayo Vallecano to zaczęli sezon niespodziewanie dla mnie bardzo dobrze, mają na koncie dwa zwycięstwa (u siebie z Granadą 1:0 oraz 2:1 na wyjeździe z Betisem) oraz bezbramkowy remis z Sevillą u siebie. Wyniki zaskakujące patrząc na to jak zmieniła się kadra tego zespołu, wydaje mi się że w porównaniu z zeszłym sezonem (w którym to przecież walczyli o utrzymanie) są słabsi, odeszli Michu, Diego czy też choćby obaj Raulowie (Bravo i Tamudo). Myślę że dziś z tak renomowanym rywalem na ich terenie będą mieli ogromne problemy, pomimo tak dobrego początku nie daję im szans na jakąkolwiek zdobycz punktową.
1 -&gt; 1.33
(-1) -&gt; 1 1.83
(-2) -&gt; 1 3.20
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja w meczu Atletico spodziewam się dużo twardej gry. Też spodziewam się porażki Rayo, bo w ich szeregach nie ma wybitnych piłkarzy, a w dużej mierze bazują na ambitnej grze. W zasadzie można by ich porównać do Korony Kielce. W meczu z Atletico nikt im nie daje szans, ale ja tu jednak poszukam typu na kartki. Liczę głównie na to, że bardzo agresywnie będzie grać właśnie goście. Teraz rzucę garścią suchych statystyk:
Granada - 2 żółte kartki
Betis - 5 żółtych kartek
Sevilla - 4 żółte kartki, 1 czerwona
Do tego trzeba odnotować, że są to mini derby Madrytu. To nie to samo co Real - Atletico, ale z pewnością zobaczymy sporo walki.
Sędzią tego spotkania będzie Estrada Fernández, który lubi pokazywać kartki. W tym sezonie sędziował już mecz Granada - Sevilla. Tam pokazał 5 żółtych kartek i 1 czerwoną. W poprzednim sezonie pokazywał średnio 7 kartek na mecz.
Atletico - Rayo
Rayo powyżej 3,5 kartek 1,91 WH
✅ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie meczu Realu Madryt. Sevilla szybko strzeliła bramkę i zaczęła mądrze grać taktycznie. Ale wynik 1:0 jest z deka niesprawiedliwy. Królewscy mieli parę 100% okazji, do dziś się zastanawiam jak jeden z galaktycznych (już nie pamiętam kto) nie strzelił w bramkę z główki z około 1 metra. Do tego padł też słupek dla Realu, cały czas atakowali, lecz zabrakło tylko solidnego wykończenia.
 
L 0

lmfao

Użytkownik
Odnośnie meczu Realu Madryt. Sevilla szybko strzeliła bramkę i zaczęła mądrze grać taktycznie. Ale wynik 1:0 jest z deka niesprawiedliwy. Królewscy mieli parę 100% okazji, do dziś się zastanawiam jak jeden z galaktycznych (już nie pamiętam kto) nie strzelił w bramkę z główki z około 1 metra. Do tego padł też słupek dla Realu, cały czas atakowali, lecz zabrakło tylko solidnego wykończenia.
Jesteś nie obiektywny pisząc w ten sposób, co prawda widziałem tylko pierwsza połowę ale Sevilla też miała jeszcze swoje okazje na zdobycie bramki, to nie był jednostronny mecz przynajmniej nie w pierwszej połowie. Mało tego powiedział bym że Real był bezbarwny i Sevilla zasłużenie prowadziła po pierwszej połowie.
A co do bramki to pięknie wykonany rzut rożny i błąd w kryciu realu ????

Pozdrawiam :p
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Mecz: Valladolid - Betis
Typ: Betis powyżej 1,5 bramki
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365

Analiza: 4. kolejka hiszpańskiej Primera Division, choć dla Betisu mającego jedno spotkanie zaległe to dopiero 3. mecz w ligowym sezonie. Staną naprzeciwko siebie 8. w tabeli Valladolid oraz 15. Betis. Na miejsca w tabeli nie ma jednak co patrzeć, tak jak już wspomniałem, Betis, ma rozegrano jedno spotkanie mniej. Zaskoczył mnie tutaj bardzo dobry kurs na zdobycz bramkową gości, a zwłaszcza ten, że zdobędą co najmniej 2 bramki. Betis bowiem gra składną, miłą dla oka, ofensywną piłkę, zazwyczaj na mecze ligowe wychodzi w ofensywnym ustawieniu 4-3-3. Bardzo dobrze sezon zaczął Molina, który zdobył już 3 bramki, do składu wraca Castro, na skrzydle jest Carlos, a na ławce groźni Pozuelo i Campbell. Zawsze z rzutu wolnego może uderzyć lub celnie dośrodkować Benat, to samo jeżeli chodzi o rzuty rożne. W ogóle, w dotychczasowych 2 spotkaniach w Primera Betis strzelił aż 6 goli (w tym 5! na stadionie Athleticu Bilbao, widać więc, że na wyjazdach zawodnicy z Sevilli wcale się źle nie czują). Oglądałem ich w meczu towarzyskim, ostatnio, z Benficą Lizbona i tam też stworzyli sobie co najmniej 5 takich klarownych sytuacji, po których powinny paść gole, ostatecznie skończyło się tylko na 1 trafieniu Pozuelo. Valladolid u siebie co prawda jeszcze bramki nie straciło, ale grało tylko raz, wygrywając 2-0 z Levante, po 2 rzutach karnych Pereza. Podsumowując, w Betisie ma kto strzelać, jest forma, jeżeli tylko poprawią skuteczność to kilka bramek dziś strzelą.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja w dzisiejszym spotkaniu poszukam jednak typu na gospodarzy. Valladolid gra bardzo rozważnie. Przede wszystkim skupiają się na tym, by nie stracić bramki. Betis natomiast aż prosi o to by rywal wdał się w wymianę ciosów. Ich taktyka opiera się na szybkim wyprowadzeniu piłki i grze z kontry. Wystrzelili w pierwszym meczu z Bilbao, ale prawda jest taka, że Baskowie zagrali tragicznie w obronie. Większość goli padły po kontrze, gdzie gospodarze musieli się otworzyć by gonić wynik. Mecz z Rayo również oglądałem i wyglądało to bardzo słabo. Dwa szybko strzelone gole i po kilku minutach mieliśmy BTS-a. Pierwsza połowa mogła się podobać, obie ekipy miał szansę na zdobycie gola. W drugiej połowie przyszedł dramat Betisu. Kompletnie padli kondycyjnie, nie mieli siły biegać, a kibice ich wygwizdywali. Bramka dla Rayo wisiała w powietrzu i tak właśnie się stało. Betis też bardzo słabo spisuje się przy stałych fragmentach gry. Podejrzewam, że może być to jeden z kluczowych elementów gry.
Valladolid w trudnym meczu inauguracyjnym pokonał Saragossę. Spotkanie było również bardzo trudne ze względu na stan murawy. Ciężko było tam grać kombinacyjną piłką i z tego względu padł underowy wynik. W drugiej kolejce Valladolid pewnie pokonał Levante 2:0 i było to zwycięstwo w pełni zasłużone. Żeby nie było zbyt pięknie to w 3. kolejce przegrali z Bilbao, ale goście dobrze się trzymali i nie tak łatwo było przejść Baskom przez zasieki rywala.
Betis póki co rozegrał jedno spotkanie mniej. Wciąż czeka ich zaległe spotkanie z Atletico Madryt. Od ostatniego meczu ligowego minęło sporo czasu i gracze Betisu nie mieli okazji powalczyć w spotkaniu o stawkę. Może to mieć jakiś wpływ również na to spotkanie. Biorąc pod uwagę zeszły sezon to Betis był drużyną praktycznie bezkompromisową na wyjazdach. Podzielili się punktami tyko raz. Ich styl gry trochę to wszystko tłumaczy. Mogą idealnie wejść w spotkanie i po prostu kontrować rywala, ale może też im całkowicie nie iść. Betis w swoich poczynaniach raczej nie kalkuluje i z tego względu spotkania z ich udziałem są bardzo emocjonujące. Dziś stawiam na Valladolid.
Valladolid - Betis
Valladolid 2,10 William Hill
⛔ 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Szukam sędziego meczu VALLADOLID-BETIS po kątem zakładu na kartki i nie mogę nigdzie znaleźć info kto poprowadzi mecz.
Pomoże ktoś?
 
gats 28,8K

gats

Użytkownik
Szukam sędziego meczu VALLADOLID-BETIS po kątem zakładu na kartki i nie mogę nigdzie znaleźć info kto poprowadzi mecz.
Pomoże ktoś?
pronto.

Sędzia Carlos Delgado Ferreiro
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wesley 17

wesley

Użytkownik
Sędzia Carlos Delgado Ferreiro dał niezły popis puszczajac spalonego ???? . Efektem tego był nieprawidłowo zdobyty gol dla Betisu, na moje nieszczescie zabrał mi kupon bo stawaiłem czysty &quot;x&quot; ????????????. Wogole dzisiaj sędziowie dawali popisy, koledzy co dawali na Everton pewnie to potwierdzą bo cholera człowieka strzela jak sędziowie wypaczają wyniki meczów, w tym wypadku sędzia nie uznał Evertonowi 2 prawidłowo zdobytych bramek. ???? dla sedziów dzisiaj!
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
gdzie tam był spalony? przy sytuacji o której mówisz spalonego wyznaczała futbolówka - a według powtórek na Canal+ w trakcie meczu spalonego nie było, linia spalonego na ekranie to udowodniła, tak więc nie rozumiem o co Ci chodzi... Gol jak najbardziej prawidłowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom