>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4 kolejka Premier League [29-30 sierpień 2015]

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ja myślałem że Mourinho kupił Babe żeby załatać jakieś braki w obronie, przecież jak w następnym meczu wyjdzie ta sama linia defensywna to śmiało na kilka minut przed meczem można stawiać na to że Chelsea straci conaj mniej dwa gole. No i pewnie kursy będą genialne bo 99% ludzi obstawiających piłkę będzie stawiać na przełamanie Chelsea.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Skłaniam się dziś ku przełamaniu Soton, podejmować będą Norwich u siebie? Wiem,że grali w tygodniu rewanż w ramach kwalifikacji do LE, którą mają z głowy. Myślicie,że warto pchać się w to spotkanie? Bo jak nie Norwich u siebie to z kim mają łapać punkty?
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
No to dzisiaj mecz United ze Swansea będzie swojego rodzaju pięknym sprawdzianem - oby udanym dla United. Liczę na wygraną, obojętnie jaką metodą, może być nawet samobój Swansea, ale gorzej ze skutecznością niż w meczu z Newcastle nie może być! Trzeba to wygrać, aby liczyć się od samego początku i być w czubie tabelii, wykorzystać potknięcie Chelsea, Lfc i trzymać się na ogonie City!
 
dobi 202,1K

dobi

Znawca - Premier League
Swansea - Man Utd / BTS @1,80 bet365 ✅ Wynik 2:1 ✅
Dzisiaj o 17:00 chyba najciekawszy mecz tej kolejki. Bardzo dobrze wyglądające Łabędzie zagrają z równie dobrym Manchesterem United. Manchester ostatnio pokazał klasę na wyjazdowym meczu w Belgii wygranym aż 0:4 a Rooney w końcu się odblokował strzelając od razu hat-tricka.
Kursy są jakie są, ale jak dla mnie wyraźnego faworyta tego meczu nie ma. Swansea gra bardzo dobrze, zwłaszcza na własnym boisku. Bukmacherzy stawiają w roli faworyta Czerwone Diabły, ale ja bym nie był takim hurraoptymistą. Na pewno trochę zmęczenia po meczu z Brugią w nogach zostało, poza tym ta gra Manchesteru jakoś mnie nie przekonuje. Zwycięstwa wyszarpane po 1:0, z Newcastle dominowali cały mecz, ale Krul miał „dzień konia” i łapał wszystkie piłki, a mocno we znaki dała się nieskuteczność piłkarzy Van Gaala i skończyło się bezbramkowym remisem. Teraz gdy Rooney nareszcie się odblokował, liczę na jakieś bramki. Do tego świetny Depay i ten duet może sporo namieszać nie tylko w tym meczu, ale i w całej lidze. Po drugiej stronie mamy świetnego Jeffersona Montero, który z obrońcami robi praktycznie co chce (Daryl Janmaat przez niego ujrzał dwa żółtka w ciągu 25 minut i wyleciał z boiska) i Gomisa, który pokazuje, że świetnie załatał dziurę bo Bonym. Oba kluby są ofensywnie usposobione, ale w obu formacjach defensywnych są luki, więc uważam, że możemy zobaczyć dzisiaj kilka bramek. Zwłaszcza, że historia spotkań tych klubów pokazuje, iż BTSy są tu na porządku dzienny. Od 2012 mieliśmy okazje zobaczyć bramki po obu stronach aż w 6/7 meczach. Dla odważniejszych BTS + Over 2,5 @2,37 ✅
Southampton - Norwich / BTS @1,83 bet365 ⛔ Wynik 3:0 ⛔

Dzisiaj w Southampton, ekipa, która właśnie odpadła z Ligi Europejskiej zagra na własnym obiekcie z beniaminkiem z Norwich. Mecz na pewno będzie o tyle ciekawy, że Święci muszą w końcu zacząć grać, bo nie wygrali ani jednego spotkania, Norwich utrzymuje się aktualnie w środku tabeli.
Święci pokazywali się z bardzo dobrej strony w meczach przedsezonowych, natomiast kiedy regularny sezon się zaczął nie grali już tak dobrze. Nie potrafili zdominować rywala w żadnym spotkaniu na tyle, aby przyniosło to korzystne dla nich rezultaty w postaci kompletu punktów. Blisko było w pierwszym meczu z Midtjyllandem gdzie powinni wygrać, bo sędzia nie uznał im prawidłowej bramki a w 96 minucie mieli słupek. Ogólnie wtedy naprawdę dobrze wyglądali ale brakowało skuteczności jak w większości meczach. Nie popisali się też z Evertonem przegrywając na własnym podwórku aż 0:3.
Norwich póki co, całkiem nieźle sobie poczyna, ale co trzeba powiedzieć to, że z wielkimi markami jeszcze nie grali. Remis ze Stoke i porażka z Orłami u siebie i wygrana z Sunderlandem 1:3 w meczu wyjazdowym. Co najlepsze w każdym meczu zdołali strzelić przynajmniej bramkę. Bilans 5:5, BTTSy 3/3. Jak na beniaminka nie jest tragicznie. Gorzej wygląda sprawa u Świętych. Bilans 2:5, BTTSy 1/3. Nie zdołali nawet strzelić bramki Szerszeniom.
Mimo wszystko uważam, że dziś Southampton powinien naprawdę wziąć się do roboty, bo ekipie, która w tamtym roku walczyła o wysokie ligowe miejsce zajmować w tym momencie przedostatnie miejsce w stawce po prostu nie przystoi. Ale z drugiej strony jak już pisałem – Norwich źle nie gra i zapewne będą dzisiaj grać z kontry, czego efektem mam nadzieję będzie przynajmniej jedna bramka i w kolejnym meczu znów „wykręcą” BTSa, bo wydaje mi się, że o bramkę gospodarzy nie będziemy musieli specjalnie się martwić.
 
johnydrabik1 57

johnydrabik1

Użytkownik
W meczu swensea - mu nie widzę nic innego jak over 4,5 kartki . Sędzia atkinson każdy zna tego pana lubi kartkowac . A mecz na pewno będzie waleczny więc wchodzimy w ten zakład
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Southampton - Norwich
- Southampton wygra ✅ Łatwa kasa.
@ 2,05 Betsson
Święci katastrofalnie weszli w sezon. Po trzech kolejkach zaledwie dwa punkty. Trzeba odrabiać, a ku temu ogromna okazja. Bo po drugiej stronie Norwich. Ekipa która miała rok przerwy od Premier League bo jeszcze dwa lata temu nie udało jej się zostać w Premier League. Teraz nadzieje, również ogromne jak i u trenera, zawodników jak i kibiców że i tym razem zasiedzą w angielskiej ekstraklasie znacznie dłużej. Ich wejście w sezon, jest o niebo lepsze niż dzisiejszych gospodarzy, bo zanotowali już komplet punktów i to w delegacji z Sunderlandem. Ja jednak nie wierzę, aby grali tak regularnie bo i oni mają postoje w ofensywie. Święci, mają również w swoim składzie kilka perełek do zdobycia bramek. Meksykanin jako ustawiony na szpicy napastnik u Świętych ostatni mecz z Evertonem nie był jakoś najlepszy w jego wykonaniu. Kilka nieudanych prób ale jednak skuteczności zabrakło. Czas się zrehabilitować i zagrać tak jak mnie do tego przyzwyczajał. Mane, też miał okazję z Evertonem ale niestety się nie udało. Całkiem pozytywnie się rozumieją z Meksykaninem więc bardziej na ich barkach będzie spoczywać dzisiejsze ważne zwycięstwo u Southampton. Trzeba w końcu zacząć rozdawać karty, a Święci u siebie mogą się zrewanżować za nieudane wejście w Premier League, po wakacyjnej przerwie. Jeszcze rok temu po 3 kolejkach nie byli przedostatni w tabeli. Ja wierzę, że już dzisiaj się to odmieni i to oni będą dominować i zgarną komplet punktów na swoim terenie. Gram na gospodarzy.
 
ciechuu 428

ciechuu

Użytkownik
Swansea - Manchester United
Manchester United nie zachowa czystego konta @1,40 Bet365 ✅ 2-1
Na Liberty Stadium przyjeżdżają Czerwone Diabły, które w dotychczasowych 3 spotkaniach ligowych nie straciły jeszcze bramki. Sądzę, że dzisiaj ta seria zostanie przerwana. Łabędzie świetnie weszły w sezon, Gomis w kapitalnej formie strzeleckiej, w każdym ligowym meczu w tym sezonie zdobywał bramkę. Jeśli chodzi o United to w obecnym sezonie zanotowali 2 zwycięstwa po 1-0 i nie były to mecze, w których dominowali, po prostu rywale mieli problem z wykończeniem akcji. W ostatnim meczu z Newcastle pod tym względem było lepiej, Diabły cisnęły gości z Newcastle, jednak tym razem u nich brakowało wykończenia. W ostatnim sezonie w bezpośrednich potyczkach obu drużyn Swansea wygrało zarówno na swoim terenie jak i w Teatrze Marzeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom