>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4. kolejka Premier League [10-12.09.2016]

Status
Zamknięty.
otobet 115

otobet

Użytkownik


Sunderland - Everton
W poniedziałkowy wieczór odbędzie się ostatnie spotkanie czwartej kolejki Premier League. Sunderland Davida Moyesa podejmie Everton Ronalda Koemana. W poprzednim sezonie obie drużyny dwukrotnie mierzyły się ze sobą w Premier League, z czego pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Evertonu 6:2, natomiast rewanż wygrał zespół Sunderlandu 3:0. W obecnym sezonie Sunderland na trzy rozegrane do tej pory spotkania odniósł dwie porażki(Manchester City, Middlesbrough) oraz remis (Southampton). W Sunderlandzie nie zobaczymy dzisiaj Anichebe, który dochodzi do formy, zabraknie również Boriniego, Larssona, Cattermolea, Jones&#39;a, Ndonga oraz Manonne. Everton Koemana przyjeżdża bez Cleverleya, McCarthiego, Besica, Gibsona oraz Penninghtona. Ogromną szansę na debiut ma dzisiaj Enner Valencia. Do gry wraca również Coleman, co jest dobrą wiadomością dla holenderskiego szkoleniowca. The Toffees, jak dotąd, zremisowali z Tottenhamem, zwyciężyli z West Bromwich oraz Stoke City. Czy dziś będą kontynować dobrą passę :?:&gt;
▶ Everton
▶ Kurs: 2.15
▶ Otobet
 
brodaty-zolw 70K

brodaty-zolw

Forum VIP
Sunderland vs. Everton
W poniedziałkowy wieczór na Stadium of Light w Sunderlandzie dojdzie do ostatniego spotkania 4 kolejki Premier League. Małym faworytem bukmacherów są goście z niebieskiej części Liverpoolu jednak &quot;Czarne Koty&quot; będą chciały sobie zapewnić pierwsze punkty na własnym boisku w tegorocznej kampanii, jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Dowiemy się około 23 czasu polskiego.

Obie drużyny przystępują do tego spotkania w różnych nastrojach. Goście jako solidny kandydat do europejskich pucharów a także zespół, który nie odniósł porażki w lidze a Sunderland jako zespół, który nie wygrał jeszcze spotkania i spogląda na swojego rywala prawie ze strefy spadkowej. Wiadomo, oba zespoły mają za sobą dopiero 3 spotkana i zdobycie dzisiaj 3 punktów przez jedną z nich może dużo zmienić jednak formy obydwu drużyn są trochę różne. Gospodarze przystąpią do tego spotkania z paroma nowymi nabytkami w kadrze : Mika, McNair oraz Ndong. David Moyes zaczyna budować swoją armię, która na papierze wygląda solidnie. Holenderski trener gości będzie mógł dzisiaj skorzystać z wracającego po kontuzji Colemana a w kadrze ma się znaleźć nowy nabytek Enner Valencia. Trenerzy nie będą mogli skorzystać z takich zawodników jak: Victor Anichebe, Mannone, Larsson, Caterrmole (Sunderland) oraz McCarthy (Everton) a występ Boriniego (Sunderland) i Cleverleya (Everton) stoi pod znakiem zapytania.
Ten pojedynek jest niewątpliwie ważny dla trenera gospodarzy Moyesa, który trenował wcześniej Everton przez długi czas a potem jako trener Manchesteru United został zwolniony właśnie po przegranej z &quot;The Toffees&quot;. Osobiście wydaję mi się, że w tym meczu obie drużyny za wszelką cenę będą chciały strzelać bramki. Goście z Liverpoolu wiedzą co się tutaj stało pod koniec zeszłego sezonu (porażka 3-0) zaś gospodarze zapewne zmotywowani dwa razy mocniej przez swojego trenera będą od początku walczyć o to żeby strzelić gola dość niepewnej obronie Evertonu. Piszę niepewnej, gdyż Tottenham jak i West Brom miały okazję, żeby strzelić więcej niż dwa jednego gola w meczu z drużyną Koemana. Jedyne czyste konto udało im się uzyskać w spotkaniu ze Stoke, które póki co jest najgorszą drużyną w lidze z tylko dwoma strzelonymi bramkami. Ofensywnie za to drużyna Evertonu jest świetna, dowodzona przez Lukaku, który ostatnio strzelił 2 bramki w reprezentacji oraz wspierającymi go Bolasie oraz Mirallasem. Fakt, że obrona Sunderlandu będzie dzisiaj nowa wraz najprawdopodobniej nowym golkiperem nie powinno sprawić problemu aby goście strzelili gola. Jak dla mnie BTTS to najpewniejszy bet na to spotkanie, więc własnie w takie coś idę.

BTTS - 1.83/bwin
⛔ 0-3
Taki mały typ za drobne jeszcze. Obie drużyny zagrały po jednym spotkaniu u siebie i na wyjeździe. Sunderland przegrał u siebie 1-2 a Everton wygrał 2-1 na wyjeździe. Dzisiaj wyczuwam BTTS a faworytem są goście, więc może kolejne 2-1? Wydaję mi się, że można spróbować.
DW: 1-2 - 9.5/bet365 ⛔
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Sunderland - Everton -&gt; Everton powyżej 5.5 rzutów rożnych @1.83 4 kornery
Popieram tutaj w swoim typie @Brodatego Żółwia, że Everton nie powinien mieć problemów z trafieniem do bramki Sunderlandu, ponieważ goście dzisiejszego spotkania są ekipą znacznie lepszą i bijącą się w tym sezonie o zupełnie inne cele, niż Sunderland. Spodziewam się, że Czarne Koty będą koncertować się na tym, aby w dzisiejszym meczu nie przegrać za wysoko, przyjmując Everton na własnej połowie, podobnie, jak to było w meczu z City czy Southampton. Idę jednak w kornery, od strony cyferek, w poprzednich 3 meczach ligowych, rywale Sunderlandu zdołali nabić odpowiednio: 9 (City), 1 (Middlesbrough - mecz bardziej wyrównany), 5 (Southampton). Everton ma bardzo mocne skrzydła, jest Bolasie, Miralas, być może zagra Valencia, z przodu Lukaku, jest kim atakować i uważam, że przy licznych okazjach Evertonu, rzuty rożne dla gości powinny się dość szybko posypać.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Sunderland - Everton
Mój typ: Everton ✅
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna

Szczerze ? Spodziewałem się kursu poniżej 2,00 na the Toffies w tym meczu. Sunderland na pewno w końcu się przełamie, ale nie w meczu z dużo lepszym piłkarsko i taktycznie Evertonem. Zakładam że z West Bromem w Październiku ????
Mam nadzieję że nikt nie sugeruje się też meczem z końcówki sezonu który Everton totalnie odpuścił. Nie mieli szans na grę w Lidze Europy, A Sunderland pilnie potrzebował punktów. To drużyna która zaczyna grać dopiero w drugiej części sezonu. Widać że Koeman poukładał grę, Everton prezentuje się na prawdę fajnie i uważam że w najbliższych meczach mogą spokojnie zdobyć 12 punktów bo mają bardzo przyjemny terminarz. Ja gram czystą dwójkę.
 
B 11

brooklynb

Użytkownik
A ja widzę tu dziś poniedziałkowy podział punktów ;) Everton będzie miał dużą przewagę posiadania, ale coś czuję że nic z tego nie wyniknie ;) Jak dla mnie lepiej się w Everton nie pakować zbyt grubo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom