>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto mecze: (kursy by STS)

17 sierpień
20:00 Gornik Z. - Ruch Ch. 1,85 3,15 3,50
17 sierpień 19:00 LKS Lodz - Legia 3,50 3,15 1,85

18 sierpień 19:00 Korona - Odra W. 1.50 3.45 5.20
18 sierpień 19:00 Cracovia - Jagiellonia B. 1.55 3.45 4.80
18 sierpień 19:00 Sosnowiec - Polonia B. 2.10 3.05 2.95
18 sierpień 19:00 Widzew - Wisla K. 4.25 3.20 1.65
18 sierpień 20:00 Lubin - Lech P. 1.80 3.15 3.60

19 sierpień19:15 Groclin - Belchatow 2.55 2.90 2.55


Proszę o umiesznaie swoich wypowiedzi,analiz,komentarzy dotyczących meczów czwartej kolejki OE.Nie piszmy suchych typow bo takie to piszą tylko dzieci w przedszkolu ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Krótkie komentarze do następnej kolejki. Bliżej tym meczom będę się przyglądał dopiero jutro i po jutrze ????



17 sierpień 20:00 Gornik Z. - Ruch Ch. 1,85 3,15 3,50
Ten mecz chyba odpuszczę bo to będzie prawdziwa wojna...

17 sierpień 19:00 LKS Lodz - Legia 3,50 3,15 1,85
Raczej Legia da radę ale póki co nie przemawiają do mnie na tyle, żeby ich grać. Kurs kuszący więc może to przemyślę.

18 sierpień 19:00 Korona - Odra W. 1.50 3.45 5.20
Raczej nie będę grał tego meczu :p

18 sierpień 19:00 Cracovia - Jagiellonia B. 1.55 3.45 4.80
Bardzo ciekawy kurs na remis... który IMHO jest tu realny

18 sierpień 19:00 Sosnowiec - Polonia B. 2.10 3.05 2.95
Nie wierzę w gospodarzy i prędzej postawiłbym na remis lub na wygraną gości ale chyba też ten mecz odpuszczę.

18 sierpień 19:00 Widzew - Wisla K. 4.25 3.20 1.65
Kolejne pewne zwycięstwo Wisełki powinno być.

18 sierpień 20:00 Lubin - Lech P. 1.80 3.15 3.60
Lech - wielka nie wiadoma... ale over w tym meczu pewnie padnie.

19 sierpień19:15 Groclin - Belchatow 2.55 2.90 2.55
Tu typ będzie w dużej mierze zależał od postawy w pucharach... obydwie drużyny będą zmęczone więc chyba zagram undera.
 
duda 380

duda

Użytkownik
18 sierpień 20:00 Lubin - Lech P. 1.80 3.15 3.60

Piłkarze z Lubina na pewno są podbudowani skromnym acz cennym zwycięstwem nad Bełchatowem. Nastroje w drużynie są bojowe. Po porażce z Wisłą i stracie 3 pkt. będą starali się odrobić jak najszybciej stratę. Zagłębie dość dobrze prezentuje się przed własną publicznością. Lech słabo gra na wyjeździe, porażka z Koroną.
Ostatni mecz pewnie wygrali ale nie sądzę żeby mogli urwać punkty Zagłębiu i myślę że 3 pkt. zostaną w Lubinie.

Typ: Zagłębie Lubin [1:1] ⛔
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Lubin - Lech P.
Typ : under 2.5
Kurs : 1.80.
BAH


Analiza :Takwiec w sobotni wieczor o godzinie 20 zmierza sie dwie abrdzo dobrze zapowiadajace sie druzyny . Na przeciw obecnego Mistrza Polsk istanie druzyna z Poznania czyli &quot;Kolejorz&quot; Lech Poznan . Na ten mecz wybieramy sie bardzo licznie w stosunku co do innych meczo i moze byc nas tam okolo 3 tysiecy &quot;wiary&quot; .Napewno atmosfera na stadionie przy Curie-Skłodowskiej bedzie swietna . I tak sama sadze o meczu , tylko zastanawia mnie jedna zecz .. jaka taktyke wybierze trener Lecha Poznan Franciszek Smuda czy tradycyjna na wyjazdy 1-4-5-1 czy zaryzkuje moim zdaniem o wiele lepsza taktyka 1-4-4-2 przy dwoch napastnikach : Reiss i &quot;Renifer&quot; .Lecz szanse w tym meczu kolejorza widze , wystarczy zabiegac rywali z Lubina i mysle ze zagramy systemem 1-4-4-2 z Injacem w środku obok Murawskiego i Reniferem z przodu.Lubiniaki grają taktyką wymyśloną przez Najświętszego Czesława, która opiera się na przeszkadzaniu w rozgrywaniu Iwańskiemu. Do tego służy głównie Goliński, aczkolwiek i skrzydłowemu Portugalczykowi zdarza się wchodzić w nieswoje kompetencje. Wystarczy więc dodać naszego Serba im do pomocy (jestem na 100% przekonany że będzie gryzł trawę), rozgrywanie zostawić Murasiowi, grać większością piłek do skrzydeł i będzie dobrze. Po akcjach z kontry ktore lubi najbardziej &quot;Kolejorz&quot; moze pasc wynik 1:0 ktory bardzo nam by odpowiadal. Wreszcie Jakub Wilk przeszedl na swoja koronna pozycje lewego pomocnika na ktorej czuje sie znakomicie co pokazal w meczu z Gornikiem, i sadze ze to dopiero poczatek tego na co go stac . Lecz w sobote bedzie dzien prawdy w sprawie Durdević ktory bedzie pilnowal Lobodzinskiego na swojej lewej stronie . Lecz skrzydla w tym meczu to moim zdaniem najwieksza mocz Lechitow zabujcza szybkosc Marcian Zajaca i bardzo dobrze poukladany Wilk moga zaowocowac trzy &quot;oczka&quot; w tym meczu . Co nad ta na podmeczonych rywali mozna wpuscic spokojnie Floriana ktory juz nie raz pokazywal we wszystkich trzech meczach ze w ostatnich minutach robi z obroncami co chce. Jezeli ten duet Reiss- Rengifo. Przy dobrze spisujacym sie Dymkowski w obronie ( najlepszy z obroncow-bardzo dobry transfer,szybko sie zaaklimatyzowal) mozna liczyc tu na wynik 0-1 lub 1-1. Moim zdaniem duzo tu bramek nie padnie poniewaz moze wydawac sie to dziwne ale Zaglebie wie ze mzoemy zagrac 4-4-2 wiec napewno teener nakaze im skupic sie takze w defensywie .W ostatnich 7 meczach 4 razy padl bezbramkowy remis i trzy razy wygrala Zaglebie. Mam nadzieje ze Lech zrewanzuje sie za porazke 2:0 pozdrawiam .
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Ja się tak zastanawiam czy przypadkiem Sosnowiec nie wygra po raz pierwszy. Co o tym myślicie? Polonia to w sumie też nic ciekawego. Ostatnio wygrali szczęśliwie z Cracovią. Sosnowiec same porażki, ale może w końcu się uda....czekam na opinie innych ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
18 sierpień 19:00 Sosnowiec - Polonia B. 2.10 3.05 2.95
Nie wierzę w gospodarzy i prędzej postawiłbym na remis lub na wygraną gości ale chyba też ten mecz odpuszczę.
Z tym sie nie zgodze moim zdaniem mozna stawiac 1x .Pilkarze sosnowca po ciezkich poczatkowych meczach z Lechem Poznan , z Odra WOdzislaw i z Ruchem a jak obejrzalem skruty ich meczow to nie wygladalo tak zle jak to wyglada na wynikach . Sadze ze naprawde wystarczy zeby Sonsowiec uwierzyl we wlasne sily i pyknie beniaminka .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak dla mnie mecz dwoch najslabszych druzyn OE.Ja widze tu under 2.5 pewnie każdy zespoł bedzie uwazał z tylu by nie stracic bramki kto strzli pierwszy bramke najprawdopodobniej bedzie zwycięzcą tego pojedynku.Choc ja tu stawiam X a dokładniej 0:0 mecz bedzie na poziomie III ligi tak mi sie wydaje ????
 
O 0

orzo

Użytkownik
4 Kolejka OE

ŁKS - Legia --- ŁKS ten sezon zaczął bardzo słabo, w ostatniej kolejce przegrał z Jagielonią na wyjeżdze 1:0, w tamtym meczu ŁKS stworzył sobie kilka sytuacji, po ktorych mogł strzelic bramkę. ŁKS w tym sezonie gra słabo, ale tak prestiżowy mecz z Legią moze spowodowac, że piłkarzy z stolicy będą mieli problemy. Legia natomiast w tym sezonie zdobyła komplet punktów, a co najwazniejsze nie straciła gola!

Moj Typ: 1X
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
4 Kolejka OE

ŁKS - Legia --- ŁKS ten sezon zaczął bardzo słabo, w ostatniej kolejce przegrał z Jagielonią na wyjeżdze 1:0, w tamtym meczu ŁKS stworzył sobie kilka sytuacji, po ktorych mogł strzelic bramkę. ŁKS w tym sezonie gra słabo, ale tak prestiżowy mecz z Legią moze spowodowac, że piłkarzy z stolicy będą mieli problemy. Legia natomiast w tym sezonie zdobyła komplet punktów, a co najwazniejsze nie straciła gola!

Moj Typ: 1X

Zupelnie sie nie zgadzam z tym typem.ŁKS ma tragiczne boki obrony,fatalny środek pomocy i bardzo nieskutecznych napastkiów.Legia ma szanse na kompelt punktów po czterech kolejckach.Moim zdaniem ŁKS nie ma zadnych atutów by jutro wygrac z Legią obecnie nie oszukujmy sie ŁKS jest slaby a Legia niezła.Mysle ze warszawiacy całkowice opanują srodek drugije linii gdzie w ŁKS gra dwóch słabych pomocników Trałka i Dąbrowski zas w Legii moze grac Giza Vuković czy Ekwueme w Łodzi zabraknie ROgera który ejst kontzujowany.Moim zdaniem Legia jest zespołem lepszym od ŁKS-u i udowodni to na boisku

PS.TYLKO WIDZEW RTS !!! 8)
 
S 0

szypki

Użytkownik
sosnowiec - bytom
trudno powiedzieć, polonia niby wygrala z cracovia ale jak dla mnie nic to nie znaczy. Zaglebie ma ujemne punkty i kiedys musi je odrobic, a z kim jak nie ze slabiutka polonia bytom? obstawiam skromne zwyciestwo zaglebia a i w meczu bedzie pewnie malo bramek.

zaglebie lubin - lech
chyba postawie x. zaglebie jakos mnie nie przekonuje swoja gra. Lech lepiej gra u siebie, ale w koncowce zeszlego sezonu pokazal ze potrafi zbierac punkciki na wyjazdach a porazka w kielcach jak dla mnie przypadkowa.

widzew - wisla
wisla bez trzech podstawowych pilkarzy choc lawke maja szeroka. raczej odpuszcze sobie ten mecz

groclin - belchatow
oj chyba 1 choc belchatow zawsze jest grozny nawet bez garguly w srodku i pietrasiaka z tylu, co pokazali chociazby dzisiaj w uefa

lks - legia
pilkarsko zdecydowanie lepsza legia. lks moze liczyc na indywidualnosci (madej, arifovic) no i co jest ich sporym atutem graja u siebie. mimo to stawiam 2

cracovia - jaga
pasy w koncu musza zaczac wygrywac, po drugie graj u siebie. chociaz jak ogladalem skroty ich poprzednich meczy to nie wygladalo to za dobrze. kurs troche niski wiec odpuszcze ten mecz

prosze o wyrozumialosc to moj pierwszy wpis na tym forum
 
owen_pl 0

owen_pl

Użytkownik
Zaglebie - Polonia X (3.10) Kurs Profesjonal

wydaje mi sie ze polonia poraz kolejny udowodni piłkarskim złośliwcą że nieprzypadkiem jest w OE... :jezora: :jezora: :]
 
masa 0

masa

Użytkownik
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
TYP: 2
Kurs z Expekt 1.90

Jutro spotkanie między ŁKSem a Legią rozpocznie 4 kolejkę OE. Zawodnicy Legi prowadzonej przez Jana Urbana będą chcieli przerwać zła passę która trwa już 12 lat że nie wygrali na stadionie w Łodzi. Goście jutrzejszego spotkania bardzo dobrze zaczęli sezon w porównaniu do ŁKSu. Chodź nie prezentowali wyrównanej formy to zawsze potrafili zdobyć komplet punktów. Natomiast drużyna z Łodzi spisuje się kiepsko w tym sezonie jak na razie zgromadzili tylko 2 punkty i warszawska Legia powinna sobie z nimi poradzić ponieważ pokazali iż na wyjeździe potrafią grać równie dobrze jak w domu. Wojciech Borecki trener gospodarzy wczorajszy trening poświęcił główni po to by znaleść optymalne ustawienie na pokonanie Legii. Nie sądzę żeby udało im się takie ustawienie znaleść ponieważ jeżeli stracili punkty w meczach z beniaminkami (Polonią Bytom i Jagiellonią Białystok) no to pozostawia to wiele do życzenia. Legia powinna przełamać tą zła passę która ciągnie się za nimi od 1995 roku. W jutrzejszym meczu trener Jan Urban nie będzie miał do dyspozycji Brazylijczyka Rogera oraz nadal zawieszonego Dicksona Choto. Zamiast tego pierwszego z nich ma wystąpić Piotr Giza i myślę że nie będzie umiejetnościami odstawał od Brazylijczyka który w tym sezonie zdobył już jednego gola i zaliczył asystę. Natomiast w drużynie gospodarz praktycznie nie zanosi się na większe zmiany na ten mecz i wystąpią oni tak jak dotychczas.

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Przewidywane składy

ŁKS: Bogusław Wyparło - Robert Łakomy, Tarik Cerić, Tomasz Kłos, Marcin Komorowski - Mieczysław Sikora, Adrian Woźniczka, Jacek Dąbrowski, Łukasz Madej, Robert Szczot - Ensar Arifović

Legia: Jan Mucha - Piotr Bronowicki, Wojciech Szala, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović, Aleksandar Vuković, Piotr Giza, Edson - Bartłomiej Grzelak, Takesure Chinyama
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Spotkanie : Górnik Zabrze vs Ruch Chorzów
Typ : Górnik Zabrze
Kurs : 2.30
Buk : Expekt
Analiza :
Dzisiejszego wieczoru zostanie rozegrane 2 spotkanie czwartej kolejki polskiej Ekstraklasy. O godzinie 20:00 na stadionie przy ulicy Roosevelt&#39;a zabrzański Górnik podejmować będzie beniaminka Ruch Chorzów, czyli klasyk, śląskie derby dwóch najbradziej utytuowanych polskich drużyn mających po 14 Mistrzostw Polski ;) Zapowiada się nie lada spotkanie, do którego w dużo lepszych humorach przystąpia goście. Górnik po trzech kolejkach jest przedostatni bez zdobyczy punktowej (przedostatni, dzięki minusowym punkom Zagłębia Sosnowiec). Na inaugurację przegrali u siebie 0:3 z Legią, później skapitulowali na Bułgarskiej dostając lanie od Lecha 1:4, oraz przegrali w Krakowie 0:2. Nie takiego początku rundy spodziewali się w Zabrzu, ale należy zwrócić uwagę z kim przystało walczyć Górnikom - z &quot;świętą trójcą&quot; po 3 kolejkach. Ruch natomiast w pierwszej kolejce sprawił nie lada niespodziankę wygrywając w Grodzisku 4:1, by kolejno przegrać z Cracovią 0:1 i wygrać przy Cichej 1:0 z zdegradowanym już Zaglębiem Sosnowiec. Jak widać nie były to tak wymagające zespoły z jakimi walczyli Żabole. Nasuwa się pytanie kiedy wygra Górnik? Wg mnie już jutro w klasyku. Doping 20.000 tyś kibiców (WSZYSYCY NA STADION! ;)) przy braku kibiców Ruchu (zakaz wyjazdów jeszcze z II ligi) powinien pomóc miejscowym. Nowy bramkarz - Boris Peskovic pozyskany po wielu problamach z Zaglębia Sosnowiec (Peskovic jeszcze w barawach Zaglębia w dwumeczu z Ruchem Chorzów na boiskach drugoligowych skapitulował tylko raz ;)) powinien byc dużym wzmocnieniem dla gospodarzy, którzy po 3 kolejkach mają najgorszy bilans straconych bramek bo aż 9! Lepsza sytuacja kadrowa też przemawia za Górnikiem, Ryszard Wieczorek będzie mógł skorzystac z wszystkich zawodników, przy dużych problemach Dusan&#39;a Radolsk&#39;iego, który nie będzie mógł napewno skorzystać z Jezierskiego i Łudzińskiego a niepewne są występy Jakubowskiego, Balaza, Adamskiego i Nykiela. Ciekawym faktem jest, że Ruch tylko 3 razy wygrywał przy Roosevelt&#39;a na 44 rozegranych spotkań. Ale wiadomo historia nie gra, a tymbrdziej w meczu derbowym. Tu nikt nie będzie odkładał nogi i zapowiada się ciekawe widowisko do ostatnich minut, w którym wg mnie wygrają Górnicy (serce wierzy :smile ???? , którzy z meczu na mecz grają lepiej (Wiślacy, stwierdzili iż wtorkowy rywal Górnik, był najlepszym jak dotychczas (lepszy od Zagłębia? ;))) lecz konto punktowe wciąż jest puste. Ale jutro może się to zmienić.. ;)

1:0 ✅ yEAh mamy 3 pkt =}}
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik



A więc....Mój typ dotyczy[shadow=brown:0f399a2e6a] under 2,5[/shadow:0f399a2e6a] w tym meczu. ✅ ✅ ✅


Trzeba zaznaczyć że Legia fantastycznie wystartowała ten sezon. wygrywając wszystkie swoje pierwsze 3 mecze, i zajmuje 2 miejsce w tabeli, w tych 3 meczach strzelili 5 goli co daje im średnią nieco powyżej 1.5 gola na mecz.Ełkaesiacy strzelili 2 gole i stracili 3 gole co równiez daje średnią bramek troszkę ponad 1,5 gola w meczach z ich udziałem.
Moim zdaniem mecz ten będzie wyglądał tak, że podopieczni Wojciecha Boreckiego za najważniejszy cel postawią sobie nie streacić bramki z Legionistammi i czekać będą na dogodne sytuacje z kontr.Siła ofensywna Legi osłabiona bedzie brakiem Rogera, który całkiem nieżle poczyna sobie w tym sezonie, a najprawdopodniej zastąpi go Piotr Giza, więc to jest również jeden z aspektów przemawiającym za underem w tym meczu.
Sądzę, że jeśli Legia wygra kolejny mecz w tym sezonie to zrobi to w granicach 1 lub 2 do 0.Ale Legia gdzieś w końcu gubic punkty musi więc może być mało bramkowy remis.
Moim zdaniem najpewniejszym typem na ten mecz jest więc under 2.5 przy kursach w granicach 1.7 :spokodfhgfh:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zupelnie sie nie zgadzam z tym typem.ŁKS ma tragiczne boki obrony,fatalny środek pomocy i bardzo nieskutecznych napastkiów.Legia ma szanse na kompelt punktów po czterech kolejckach.Moim zdaniem ŁKS nie ma zadnych atutów by jutro wygrac z Legią obecnie nie oszukujmy sie ŁKS jest slaby a Legia niezła.Mysle ze warszawiacy całkowice opanują srodek drugije linii gdzie w ŁKS gra dwóch słabych pomocników Trałka i Dąbrowski zas w Legii moze grac Giza Vuković czy Ekwueme w Łodzi zabraknie ROgera który ejst kontzujowany.Moim zdaniem Legia jest zespołem lepszym od ŁKS-u i udowodni to na boisku

PS.TYLKO WIDZEW RTS !!! 8)

Zgadzam się. Dużo będzie zależało od środka, który Legioniści powinni bez problemów opanować. Sądzę, że w końcu z dobrej storny pokaże się Piotrek Giza... to na prawdę utalentowany gracz, który jeszcze wiele może osiągnąć w piłce - ten sezon to chyba ostatnia furtka do większej kariery.

Kłopotem w meczu może być nierówna gra warszawiaków. Jeśli okaże się, ze znów w którejś połowie osłabną - po raz kolejny będą musieli bronić rezultatu. Tyle, ze to bronienie - jak do tej pory - wychodzi im znakomicie. W 3 meczach - żadnej straconej bramki... sądzę, że ten stan długo się nie utrzyma ale dziś jeszcze dadzą radę przeciwstawić się LKS-owi.


Mój typ: gospodarze strzelą bramkę (tak/nie) 2
kurs: 2.45
Expekt
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Win Legia
1,85
BAH


Dzis o godzinie 19:00 w Łodzi na ul.Al.Unii 2 rozpocznie się mecz inagurujący czwartą kolejkę spotkań Orange Ekstraklasy.Gospodarze czyli ŁKS i goście Legia.Kibice obu druzyn zbytnio za sobą nie przepadają chociaż ostatnio kibice ŁKS-u robią podchody do warszawiaków ???? Przejdzmy już do sprawy meczu.W moich oczach faworytem jest zespoł ze stolicy w dotychczasowych trzech meczach zdobył komplet puktów nie tracac ani jednej bramki(rywale Cracovia, Górnik Zabrze i Groclin) zas ŁKS w swoich trzech występach zdobył dwa &#39;&#39;oczka&#39;&#39; (rywale Odra Wodzisław, Polonia Bytom i Jagiellonia) patrzac na zdobycz puktówa mozna już wzkazać faworyta a jeszcze jak dodamy do tego ze Legia grał z duzo silniejszymi zespołami niż ŁKS to już wogole.Wszyscy w klubie z Al.Unii myślą o powtorzeniu wyniku z przed roku kiedy w Łodzi Legia przegrała 1:2 jednak do tego emczu wogole nie ma co wracać ponieważ sklad zarówno ŁKS-u jak i Legii był zupełnie inny z tamtego składu ŁKS srealne szanse na występ ma tylko 3 zawodników(wyparło , Madej i Arifović) zaś w Legii to samo także trzech zawodników pamietających to spotkania ma realne szanse wyjscia dzis na murawe (Edson, Vukoivć i Radović), sęk w tym że ŁKS swoj skład ma dużo słabszy niż wtedy a Legia o niebo lepszy.W zespole ŁKS-u trwa niemoc strzelcka napastników poniewaz w tym sezonie zaden napastnik nie strzlił gola as ataku ŁKS-u Arifović od dawna nie strzlił bramki odmienna sytuacja jest w Legii swą skutcznośc z gry w Widzewie odzyskuje Bartłomiej Grzelak a świetnie pomaga mu pozyskany teraz Chinyama, atak Legii jest silny dobry technicznie i waleczny.Teraz moze pomoc tu jak dla mnie ogromna przewaga Legii, w ekipie ŁKS-u na swoim poozimie gra tylko Madej ale grał na swoim poziomie w meczu np. z polonią Bytom czy jaga czyli beniaminkami Orange a jak zagra z Legią? niezle spisuje się RObert Szczot ale czy dziś nie spali się psychicznie? srodek pomocy w ŁKS-ie to tragedia 35-letni Dąbrowski am siły może na 30 min i w tym czasie troszkę potruchta nie robi nic pozytecznego dla drużyny drugi Łukasz Trałka nie umie grac na poziomie pierwszoligowym druga liiaa Legii jest z iej bajki,a prawym skrzydle filigraowy swietie wszykoloy tehiczie umiejacy z łatwoscia minac rywala Radović w srodku Vuković parterował mu bedzie albo Piotr Giza czyli reprezetat Polski lub młody Martis Ekwueme a lewj stroie pomocy z pewością zobaczymy Edsona.Obrona ŁKS to Łakomy ligowy srediak bardzo walczeczny ale gorzej z umiejetnosciami w srodku Klos podpora defesywy partneruje mu Cerić nie podoba mi sie zupełnie ten zawodnik rodem z Bosni na lewej stronie sciagniety z KSZO razem z trenerem Borecekim Woźniczka i szczerze mowiac trudno mi wyobrazic sobie pojedynki jeden na jeden Woźniczki z Radoviciem moze Wozniczka przekona się wreszcie ze nie jest zawdonikiem o pierwszoligowych umiejtnosciach albo zastąpi go Marcin Komorowski pamietam tego zawdnika gdy grał w Pelikanie Łowicz grał ale kopał piłke bo na poziomie trzecioligowych był słaby co dopiero pierwsza liga smiech na sali.Teraz oborna Legii musi być dobra bo w tym sezonie Legia nie straciła jeszcze gola.Bronowicki,Szala,Astiz,Wawrzyniak tak prezentuje się obrona warszawskiej durzyny myśle ze moze nie jest swietna ale solidna brakuje tu oczywiscie Choto który jest liderem obrony duzyny z Łazienkowskiej.W Legii zabraknie dziś Rogera ale ma godnego zastepce czyli Gize wiec nie mozna tu mówic o osłabieniu durzyny,moim zdaniem dziś Legia pokaze ze jest dobrym zesołem w tym sezonie ma na to olbrzymie szanse poniewaz przyjezdza do słabego na tą chile ŁKS-u kazdy wynik niż zwyciestwo warszawiaków bedzie dla mnie duzo niespodzianką ale w to nie wierze.Moj typ zwycięstwo Legii
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Póki co w Legii nie liczy się styl gry jaki prezentuje drużyna, a przede wszystkim liczy się wynik. Osobiście jednak nie przepadam za tak grającymi drużynami, ale w tabeli widać, że taka gra jest opłacalna. Uważam, że dziś Wojskowi mimo braku Choto i Rogera będą kontrolować wydarzenia na boisku i ograją ŁKS. Można by się zastanawiać również nad underem w tym meczu, ale uważam, że ŁKS jest w tym sezonie naprawdę słaby i Legia przy dobrej grze może nawet powtórzyć wynik z Zabrza tj. 3:0.

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Wielkie derby Śląska w końcu powracają na pierwszoligowe boiska... w tych spotkaniach zawsze trudno jest wytypowac zwycięzcę, ale ja liczę dziś na pierwsze w tym sezonie ligowe punkty Zabrzan. Piłkarze Ruchu grają naprawdę dobrze. Na inaugurację ograli 4:1 Dyskobolię Grodzisk, później nieznacznie przegrali z Cracovią a w poprzedniej kolejce w &quot;wojnie śląsko-zagłębiowskiej&quot; pokonali Zagłębie Sosnowiec 1:0. Niebiescy po trzech kolejkach maja na swoim koncie już 6 punktów, a jak to wygląda u Górników? A więc wyglada to baaardzo słabo, ba... Górnik dotychczas nie zgromadził na swoim koncie żadnego punktu, ale już dziś ma się to zmienić. Co prawda podopienczni Ryszarda Wieczorka w przegranym meczu z Legią zagrali słabo, ale już spotkania w Poznaniu i Krakowie w ich wykonaniu były znacznie lepsze. Drużyna niemal przez cały mecz starała się grać pressingiem i wychodziło jej to naprawdę dobrze, ale mimo to w obu spotkaniach Zabrzanie byli gorsi i przegrali odpowiednio 1:4 i 0:2. Ale to spotkanie w Krakowie wcale tak nie musiało wyglądać gdyby nie rzut karny &quot;z kapelusza&quot; na samym początku meczu jakiego dla Wisły podyktował arbiter tamtego spotkania oraz indywidualnym błędom... w tym wypadku Pawelca. Uważam, że dziś jeśli uda się uniknąć tych indywidualnych błędów to Górnicy uradują swoich kibiców, a także prezesow Allianz Polska... głównego sponsora Górnika Zabrze.
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
Z tym sie nie zgodze moim zdaniem mozna stawiac 1x .Pilkarze sosnowca po ciezkich poczatkowych meczach z Lechem Poznan , z Odra WOdzislaw i z Ruchem a jak obejrzalem skruty ich meczow to nie wygladalo tak zle jak to wyglada na wynikach . Sadze ze naprawde wystarczy zeby Sonsowiec uwierzyl we wlasne sily i pyknie beniaminka
A po co w ogóle to grać i tracić pieniądze. Przecierz to są tak słabe drużyny i nie prezentują pierwszo ligowego poziomu nawet wiec w takim meczu wszystko jest mozliwe. Wystarczy jakis bład albo że komuś piłka zejdzie i wszystkie analizy robiom się do luftu
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
17 sierpień 20:00 Gornik Z. - Ruch Ch. 1,85 3,15 3,50
Odpuszczę ten mnecz wszystko tu możliwe.

17 sierpień 19:00 LKS Lodz - Legia 3,50 3,15 1,85
Legia niby komplet punktów, ale gra jest słaba. Ale mimo wszystko chyba jakieś skromne 1-0 powinni wywalczyć.

18 sierpień 19:00 Korona - Odra W. 1.50 3.45 5.20
Nie stawiałbym tego meczu, ale raczej Korona.

18 sierpień 19:00 Cracovia - Jagiellonia B. 1.55 3.45 4.80
Według mnie tu jest prawie pewny remis.

18 sierpień 19:00 Sosnowiec - Polonia B. 2.10 3.05 2.95
,,Gospodarze&quot; mimo wszystko powinni zainkasować pierwsze punkty. Tym bardziej że prezydent Sosnowca ufundowal darmowy prejazd ! Piłkarze Zagłebia bedą się czuli jak u siebie.

18 sierpień 19:00 Widzew - Wisla K. 4.25 3.20 1.65
Mimo braku Kosowskiego i Niedzielana zanosi się na kolejne pewne zwycięstwo Wisły.

18 sierpień 20:00 Lubin - Lech P. 1.80 3.15 3.60
Naprawdę nie mam tu typu. Pewnie wygra Lubin, ale Lech to nieobliczalna drużyna.

19 sierpień19:15 Groclin - Belchatow 2.55 2.90 2.55
Remis.
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
Takie tam moje skromne pisanie ????

ŁKS - Legia
Ciekawe spotkanie chociażby z powodu form i osiągnięć obu drużyn w 3 kolejkach tego sezonu. Spootykają się dwie różne pod względem formy drużyny. Legia zdobyła jak do chwili obecnej komplet zwycięstw i objęła 2 lokatę w OE. ŁKS spisuje się dużo słabiej w tym sezonie, ma nieciekawy bilans: 2 remisy i 1 porażka. Najgorszy był na pewno występ w meczu z Jagiellonią, gdzie przez ¾ meczu ich forma była równa zeru. Legia dużo lepiej zgrana i przygotowana, ze świetnie spisującą się defensywą oraz ofensywą, ale słaby ŁKS spręża się na spotkania z panami z Łazienkowskiej. I to jest cały kłopot, bo raczej będę omijał owo spotkanie, żeby uniknąc wpadki. Legia co prawda wygrała ostatnio z Groclinem, ale to na jego własne życzenie, bo nic nadzwyczajnego nie pokazali, a jak widać są w słabej formie w tym sezonie. Faktem jest, że na treningu pobili się dwaj zawodnicy ŁKSu i zostali wyrzuceni z ćwiczeń.
Typ: 2, kurs: 1,9

[center:0644610f9b]*****[/center:0644610f9b]

Górnik – Ruch
Dumnie zapowiadany tryumf gospodarzy w tym sezonie zakończył się jak na razie na dopiero 16 lokacie w OE. Pierwsze 3 kolejki to zerowy dorobek punktowy drużyny, do tego bilans bramek pozostawia dużo do życzenia.
Jeśli chodzi o Ruch, to zaczęli naprawdę nieźle, ale następne spotkania to już o wiele gorsze wyniki. Słabnącą formę gości widzieliśmy już w ostatnim spotkaniu z Sosnowcem. Ruch wygrał wtedy tylko 1-0 i nie był to łatwy mecz. Myślę, że w tej kolejce Górnik zakończy złą passę a słabnąca forma Ruchu pozwoli gospodarzom na wywiezienie 3 punktów z tego spotkania. Do tego Górnik zacząl słabiutko, ale grali na początku z niebyle jakimi druzynami. Teraz mają przed sobą spotkanie ze słabnącą ekipą, więc odbiją się na pewno. Poza tym Górnik gra u siebie a kibice tego klubu stwarzają świetna atmosferę gry dla swoich piłkarzy. Jestem dość dużym optymistą jeśli chodzi o typ na 1.

Mój typ: 1, kurs: 2,3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom