>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Ligue 1 [09-11 września 2016]

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Kursy zapożyczone z Otobet

Przed nami czwarta kolejka Ligue 1, już w piątek PSG podejmie Saint Etienne jak zareaguje Paryżanie na ostatnią porażkę z Monaco :?:. Czy zrehabilitują się swoim fanom na własnym terenie :?:. Jak poradzi sobie Lyon bez swojego lidera Alexandra Lacazetta :?: Tego wszystkiego dowiemy się w tej kolejce. Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:.​
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
PSG - Saint Étienne
To spotkanie przykuło moją uwagę. Paryżanie w ostatniej kolejce stracili punkty z Monaco, przegrywając 1:3 na wyjeździe. Nie można mówić, że była to sensacja, bo Monaco to trudny rywal u siebie, ale mała niespodzianka na pewno. Dzisiaj rywal już inny, po trzech kolejkach szósta drużyna poprzedniego sezonu Ligue 1 zajmuje dziesiąte miejsce. Jest to według mnie idealna drużyna, na łatwe, szybki i wysokie zwycięstwo, po ostatniej porażce. Wystarczy tylko spojrzeć w H2H, St. Etienne przegrało pięć ostatnich spotkań z mistrzem Francji na Parc des Princes tracąc w nich aż szesnaście bramek. Ewidentnie leży ta drużyna PSG. Chciałem tutaj grać handi -1,5, bezpiecznie moim zdaniem, ale niema co tutaj kalkulować. PSG to taka drużyna w lidze, która po gorszym meczu, kiedy zaliczy wpadkę, w następnym meczu gromi rywala, szczególnie jeżeli ten mecz rozgrywają u siebie. Moje typy 3:0/4:1/4:0.
PSG -2,5 # 3,00 # Betsson
Wynik : 1:1

Edit /
Tego się nie spodziewałem, już niedługo mecz z Arsenalem, a forma chyba nie jest najlepsza
 
Do góry Bottom