>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka LaLiga (1.09 - 3.09.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-08-28 o 08.33.10.png
Zrzut ekranu 2023-08-28 o 08.33.19.png

Nie masz konta w Go+bet, nic straconego - załóż je wchodząc na goplusbet.pl lub klikając w baner i skorzystaj z 20 PLN bez depozytu + oferty 900 PLN na start1718x266.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Betis - Rayo V.
powyżej 2.5 gola @ 2.09
powyżej 3.5 gola @ 3.75

Betclic

Świetny kurs na gole w spotkaniu Betisu przeciwko Rayo. Obie drużyny ostatnio zaliczyły wpadki i to dość mocne. Rayo, które z przytupem zaczęło sezon od dwóch zwycięstw, nagle u siebie dostaje z Atletico siedem goli i zostaje z niczym. Mało kto by się spodziewał takiego blamażu, a tym bardziej przeciwko Atletico, które zapewne przez najbliższe kolejki będzie odnosić skromne zwycięstwa w lidze.
Betis w Bilbao prowadził 0:2 i wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku czyt. trzech zdobytych punktów. Jednak jak się okazuje 0:2 czy 2:0 to niebezpieczny wynik. Athletic dostaje kopa i ładuje rywali cztery gole.
W Betisie jak i w ekipie Rayo w tamtych dniach coś nie zadziałało. Defensywa tak naprawdę została skruszona i zapewne stad tez taki kurs, bo mało kto z buków spodziewam się tego, że w tym spotkaniu padną trzy/cztery gole.
Ja to widzę trochę inaczej, skoro obie drużyny straciły tyle goli, to znaczy, że linia defensywa popełnia błędy i będzie je popełniać w najbliższym czasie. W ekipie gospodarzy bardzo dobrze wyglada Isco, który z przodu daje kopa napędowego. Gole maja zdobywać min. Iglesias czy William Jose. Rayo w ataku ma przecież doświadczonego Raula De Tomasa, który już nie raz ukarał swoich rywali. Tuż za nim Palazano oraz Trejo. Nie wydaje mi się żeby miał to być mecz szachów. Obie ekipy będą chciały dość szybko zamazać plamę po ostatniej kolejce, a, że obie drużyny nie zabłysnęły w obronie to gole tu muszą paść.
 
Ostatnia edycja:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 22:00
Spotkanie: Almeria – Celta Vigo - WYNIK 2:3
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Drużyny które rozpoczną nam zmagania w czwartej kolejce jeszcze w tym sezonie nie wygrały i przed przerwą reprezentacyjną będą chciały ten stan rzeczy za wszelką cenę zmienić, oczekuje tutaj bardzo odważnej gry z obu stron i tym samym bramki. Almeria na starcie miał trudny terminarz rozpoczynając od Vallecano następnie Real Madryt, ostatni przeciwnik już był z tych do ogrania ale i tak skończyło się szczęśliwym remisem po bramce w doliczonym czasie gry a mowa o Cadiz. Dziś trzeba zacząć uciekać z tych dolnych rejonów tabeli, oglądałem mecze z Real Madryt i grając u siebie byli naprawdę odważni w tej grze oddali prawie 20 strzałów, chcieli grać w piłkę a nie tylko się bronić i tak też muszą podejść dzisiaj i ja jestem bardzo przekonany do tego że tuta naprawdę mocno ruszą do ataków. Celta Vigo solidnie wyglądała w tych swoich meczach ale jeszcze zwycięstwa z tego nie było, dobrze byli poukładani w tych spotkaniach ale to czego szczególnie brakuje to skuteczność, bo dobrze to wyglądało w kreowaniu na tle takich rywali jak Real, Sociedad, Osasuna czyli bardzo mocno taktycznych zespołów i dobrze broniących, dziś im ta poprzeczka powędruje niżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +951
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Osasuna- Barcelona
Typ: Lewandowski strzeli minimum 2 bramki
Kurs: 5.50
Bukmacher: Superbet
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-kolejka-laliga-1-09-3-09-2023.169195/post-7211283

Wczoraj typ trafiony z karnym w meczu Lecha, także dziś poszukamy kursu wyższego .
Obok takiego kursu na 2 bramki Roberta obojętnie nie mogę przejść zwłaszcza z takim rywalem .
Barcelona musi gonić Real i innych przeciwników, bo na ten moment są na miejscu 4 po tym jak wyłożyli się na Getafe . Podejrzewam, że będą dążyć do tego żeby szybko strzelić bramkę, od początku napierając na bramkę rywala. Potencjał w ataku jest i myślę że zdołają strzelić kilka bramek. Osasuna co prawda w lidze straciła aktualnie tylko 3 bramki w 3 meczach, ale już w europejskich pucharach w dwumeczu z Brugge traciła łącznie 4 bramki więc obrona monolitem u nich nie jest.
Liczę na to, że te bramki dla Barcelony zdobywał będzie głównie nasz rodak, dla ktory póki co średnio wszedł w sezon i w La Liga ma strzelona tylko jedną bramkę po tych 3 kolejkach, co nie przystoi królowi strzelców La Liga z poprzedniego sezonu . Robert jest piłkarzem bardzo ambitnym i uważam, że on tutaj da z siebie 200 % aby zamknąć buzię tym którzy go krytykują i mówią, że jego dobra gra już się skończyła .
Przeciwko Osasunie nie zdobył też jeszcze żadnej bramki, a nawet w jednym meczu schodził przed czasem z boiska po czerwieni. To też myślę zadziała motywująco i będzie chciał dołożyć Osasunę do listy klubów którym te bramki już strzelał .
 
versa 397,5K

versa

Typer
Atletico Madryt - Sevilla
X2 + over 1.5
Fuksiarz @3.45

Sevilla po 3 kolejkach bilans bramkowy 5:8 0 punktów i ostatnie miejsce w tabeli, Atletico na przeciwległym biegunie - 2 pozycja i bilans bramkowy 10:1 i 7 punktów.
Na stadionie Atletico w ostatnich 5 bezpośrednich potyczkach typ zostawał pokrywany 3krotnie przy trzech bramkowych remisach i sądzę, że i tym razem padnie remis lub wkońcu uda się wygrać Sevilli, która potrzebuję punktów jak tlenu.
Typ na czuja, całkowicie przeciwstawny do tego co prezentują ostatnio obydwie drużyny.
W drużynie Atletico zabraknie prawdopodobnie Depaya, który nabawił się kontuzji uda.
Ja tutaj widzę wynik 1:1 ewentualnie 2:1 dla Sevilii, a to, że Atletico wygrało ostatnio aż 7:0 z Rayo Vallecano sprawi, że teraz zagrają dużo mniej skuteczny mecz.
 
lukas88 332K

lukas88

Forum VIP
Dawno mnie tutaj nie było jako aktywnego użytkownika bo niestety nawał pracy i obowiązków. Dziś mam chwilę wolnego to kilka propozycji postaram się wrzucić. Zacznę od hitowego starcia Los Colchoneros z Analuzyjczykami. Tak jak kolega wyżej wspomniał oba zespoły na przeciwnych biegunach ligowej tabeli, co w obu przypadkach mnie to nieco zaskakuje bo Atletico od 2 sezonów mnie osobiście zawodzi, i nie potrafi włączyć się do walki ani o mistrzostwo ani o LM, mimo że składem co rok dysponują naprawdę solidnym, jednak w moim odczuciu brak nadal klasowej "9", która potrafiłaby strzelić 30 bramek w sezonie.
Sevilla z kolei po świetnym meczu o superpuchar europy w lidze "lipton", czerwona latarnia i po trzech meczach bez punktów, a nie mierzyli się z żadnymi ligowymi tuzami.... tylko Valencia, Girona i beniaminek z Alaves.
Jednak każdy mecz to nowa karta i dziś uważam że zobaczymy ciekawe widowisko, gdzie Sevilla pokaże swój charakter bo niewątpliwie go posiadają. Ja osobiście pobieram typ na bramkę gości do 72 minuty, gdyż posiadają w składzie wielu ofensywnych zawodników z potencjałem jak En Nesyri, Ocampos, Rakitić, Papu Gomez czy Suso.
Atletico w ostatnich 10 spotkaniach z Sevillą na własnym stadionie tylko 3 x nie straciło bramki.
Poza tym mecz "pachnie" remisem zatem poluję też w remis do przerwy lub w całym meczu.

Sevilla gol 1-72 min @ 1,98 Fortuna
Podwójna szansa remis-remis @ 1,93 Fortuna
 
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
03.09.23 / godzina 14:00
- Girona : Las Palmas
- czerwona kartka

- 3.55 / ETOTO

Girona początek sezonu ma całkiem nie zły , 2 wygrane i remis i z 7 punktami jest na 3 miejscu natomiast Las Palmas czyli beniaminek La Ligi no nie ma dobrego wejścia , bez wygranej 2 remisy i porażka i tutaj napewno atmosfera nie zbyt wesoła , Girona pomimo dobrego wejścia w sezon to ma już na swoim koncie dyscyplinarnym 8 żółtek goście może i nie są tak agresywni bo z zaledwie 4 żółtkami ale co ciekawe to ich mecze H2H dostarczają mnóstwo fauli i co za tym idzie kartek z czerwoną włącznie , ostatnie ich spotkania to sezon 21/22 i dwumecz - najpierw 2 kloejka i mecz też gospodarzem Girona , remis 0:0 , fuli 33 a kartek 9 żółtek i rewanż w Las Palmas i porazka Las 3:1 , w meczu 35 fauli i 11 żółych i 2 czerwone czyli widać że obie ekipy nie zbyt przyjażnie nastwione na siebie , no i kolejny beniaminek czyli sędzia dla którego to debiut w La Liga , do tej pory pan Mateo Busgues Ferrer sedziował w La Liga2 a dorobek to 21 meczy - 111 żółtek 13 czerwieni i 6 karnych jak dla mnie bardzo bardzo bogato i kto wie bo jak wiemy w tych trzech pierwszych kolejkach czerwieni już trochę było i liczę że w debiucie przy takiej kopnanie jaką prezentują obie druzyny może być różnie .
 
marts 14,5K

marts

Użytkownik
Osasuna - Barcelona
Lewandowski otrzyma żółtą kartkę
@5.30
Iforbet
Gdy Barca jedzie do Pampeluny to pada sporo żółtych kartek, podczas ostatniej wizyty piłkarzy z Kataloni na stadionie Osasuny 2 żółte karki Roberta, dzisiaj jedna wystarczy , by złapać fajny kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1016
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom