>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Jupiler Pro League / 3. kolejka Eredivisie [20-21.08.2016 r.]

Status
Zamknięty.
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: FC Zwolle - PSV Eindhoven
Typ: 2 i pow. 2,5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betano
Analiza:

Witam wszystkich! Świetnie, że kolejny typ dnia wszedł. Szkoda, że tak mało osób skorzystało. No cóż, na dzisiaj mam dla Was także interesujący typ i w kolejnej części postaram się Was do niego zachęcić. Zapraszam!

Po pierwsze, liga holenderska jest jedną z bardziej overowych lig w Europie co zresztą napisałem już nie raz w poprzednich analizach. Widać to było również w bezpośrednich starciach dzisiejszych rywali. Otóż biorąc pod uwagę wszystkie dotychczas rozegrane mecze na stadionie FC Zwolle z PSV można dostrzec pewną zależność. W każdym, podkreślam - każdym spotkaniu padały przynajmniej 3 gole. Co więcej, PSV wygrało 6 z 7 bezpośrednich potyczek na obiekcie FC Zwolle co powoduje, iż najbardziej prawdopodobnym wynikiem dzisiejszego spotkania jest zwycięstwo gości i chociaż 3 gole w całym meczu. Rezultaty dotychczas rozegranych meczów przedstawiają się następująco: 1-3, 0-4, 1-2, 0-3, 1-2, 3-1, 1-3. Jak widać, PSV potrafi grac akurat z tym rywalem, gdyż w każdym z tych meczów oprócz jednego strzelało chociaż 2 gole, a aż w 4 przypadkach na 7 PSV strzeliło przynajmniej 3 bramki. Zatem wniosek z tego wynikający może być tylko jeden: PSV dzisiaj także strzeli kilka bramek, ale najprawdopodobniej nie wygra do zera. Na to przynajmniej wskazują statystyki.

Po drugie, PSV jest aktualnym mistrzem Holandii, z kolei FC Zwolle zajęło w poprzednich rozgrywkach 8 miejsce. Obecny sezon jest podobny do poprzedniego, ponieważ drużyny te walczą o podobne cele co rok temu, a PSV po 2 kolejkach ma na koncie 2 zwycięstwa. Najpierw na wyjeździe zespół ten pokonał Utrecht 2-1, by potem zwyciężyć 1-0 z Alkmaar. Miałem przyjemność oglądać te spotkania i mogę stwierdzić, że PSV stwarza stosunkowo niedużo sytuacji, jednak potrafi je wykorzystywać. Ponadto drużyna ta zdecydowanie woli mierzyć się z przeciwnikiem grającym otwartą piłkę, a takim z pewnością jest FC Zwolle, które w 2 meczach zdobyło tylko 1 punkt. Najpierw wyjazdowy remis 1-1 z Nijmegen, a następnie domowa porażka 0-3 ze Spartą Rotterdam. Te rezultaty nie napawają optymizmem, gdyż rywale strzelali gole z kontr (grę prowadził zespół FC Zwolle). Dzisiaj natomiast odbędzie się starcie z mistrzem kraju, który jak mało który zespół w tej lidze ma opanowane kontrataki do perfekcji. Należy więc spodziewać się interesującego widowiska, z wieloma sytuacjami podbramkowymi. W związku z tym typ proponowany przeze mnie wydaje się być całkiem dobry.

Po trzecie, w ekipie PSV pozostał najlepszy strzelec zespołu z poprzedniego sezonu, czyli Luuk de Jong, który w samej lidze strzelił 26 goli i zaliczył 9 asyst. Skoro jednak zdecydował się zostać w Eindhoven to widocznie świetnie czuje się w tym klubie. Poza tym oznacza to także, że PSV podchodzi poważnie do rozgrywek Ligi Mistrzów, które rozpoczynają się wkrótce. Awans mieli zapewniony poprzez zdobycie mistrzostwa, jednak jeszcze większe pieniądze można zarobić jeśli uda się uzyskać awans do fazy pucharowej. To właśnie jest główny cel tej drużyny. Z kolei najskuteczniejszy zawodnik FC Zwolle - Lars Veldwijk (14 goli, 9 asyst) opuścił klub i przeniósł się na zaplecze Premier League (Nottingham Forest). W wyniku tego FC Zwolle ma problem z wykorzystywaniem swoich sytuacji strzeleckich i choć stara się utrzymywać przy piłce długo to nic z tego nie wynika. Naprawdę ciężko będzie o korzystny rezultat z mistrzem, gdyż poza bramkostrzelnym snajperem w ekipie tej występują nadal także inni zawodnicy, którzy w poprzednich rozgrywkach błyszczeli: Urugwajczyk Gaston Pereiro (11 goli, 3 asysty), Davy Propper (10 goli, 6 asyst), Jurgen Locadia (8 goli, 10 asyst), Luciano Narsingh (8 goli, 5 asyst). Jak widzimy PSV nie opuścił ani jeden znaczący piłkarz, a za zdobywanie bramek odpowiedzialna jest cała grupa graczy, a nie tylko Luuk de Jong. To powoduje, że zawodnicy FC Zwolle stoją przed arcytrudnym zadaniem, którym jest nieprzegranie meczu. Ponadto skoro zawodnicy Ci w poprzednich rozgrywkach zdobyli mistrzostwo i wspólnie strzelili kilkadziesiąt goli to rozumieją się wzorowo. Bramki w meczu dzisiejszym zatem są tylko kwestią czasu.

Podsumowując, jeśli weźmiemy każdy podany przeze mnie argument pod uwagę to zauważymy, że zwycięstwo gości jest bardzo prawdopodobne. Poza tym skoro w każdym dotychczas rozegranym bezpośrednim spotkaniu padły chociaż 3 bramki to z jakiego powodu akurat dzisiaj miałoby być inaczej? Przypominam, że PSV w połowie września zaczyna walkę w LM, więc kiedy jak nie teraz ma wygrywać zdecydowanie i zdobywać 3 punkty bez żadnych wątpliwości? W ekipie tej występują zawodnicy znający się od dawna i grający ze sobą na tyle długo by doskonale rozumieć się na boisku. Uważam, że to wystarczające powody, dla których warto postawić na zwycięstwo PSV. Co ciekawe, w żadnym bezpośrednim meczu nie padł remis. 6 meczów wygrał zespół PSV, a 1 FC Zwolle.

Z innych rozwiązań proponuję chociaż 3 gole w całym meczu (@1.55) (ani razu w historii nie padły mniej jak 3 bramki). Ponadto chociaż 2 gole PSV w całym meczu są jak najbardziej do grania (@1.52). Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ajax - Willem
Ajax dziś bez Jespera Cilessena, który poza kadrą z powodu rzekomego odejścia do Barcelony. Ponadto Gudelj nie zagra.
Ajax z Rostowem zagrał naprawdę bardzo dobrze. Brakowało skuteczności jedynie. Przybycie Bertranda Traore to super ruch ze strony Ajaxu. Bosz już go zna, trenował go w Vitesse. Traore + El Ghazi + Younes to niesamowite trio w ofensywie będzie. A za plecami przecież Klaasen.
Ajax póki co remisowo u siebie na Arenie, ale wreszcie wypada wygrać. Z Willem przychodzi im to zawsze łatwo.
@1,25 na Ajax do jakiegoś dubla/tripla warto dokładać wg mnie.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Willem

Tak jak robson pisał wyżej, 3 punkty pewnie zostaną w AMS, pomimo tego, że myślami pewnie są przy rewanżu z Rostovem. Barca już podobno dogadana z Ajaksem na 14mln odnośnie Jaspera, więc amsterdamskie konto ponownie mocno zasilone i teraz tylko sprowadzić Tima Krula i wszystko będzie ok.

Ajax pewnie to wygra, tym bardziej, że Willem II nie jest w formie a druga kwestia to Amsterdam ArenA jest zazwyczaj dla nich trudnym terenem. Ja zagram jednak w stronę overów. Myślę, że jest szansa by Willem wykorzystało chwilę nieuwagi w obronie Ajaksu i coś strzeliło. Myślę, że coś w okolicy 3:1 to taki prawdopodobny wynik. Zwycięstwo Ajaksu to zdecydowanie za niski kurs by grać, szczególnie przed ważnym rewanżem, więc spróbuję złapać jakiś wyższy kurs:

Traore strzeli bramkę @ 2.00 ⛔
Powyżej 2.5 bramek @ 1.54 ✅
Powyżej 3.5 bramek @ 2.40 ⛔
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Niespodzianka w bramce Ajaksu, bramkarz rezerw zamiast drugiego bramkarza. Podpowiem tylko, że w rezerwach często mu się zdarzały babole tak więc Willem II strzeli @ 1.88 do gry moim zdaniem, tym bardziej, że Ajax jeszcze nieułożony, szczególnie w obronie.

Izzi po 28 min gry ;) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom