>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (4.11.2015) - środa

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Maccabi-Porto: Porto over 1,5 kartek @1,65 Betano

W grupie G sytuacja daleka od wyjaśnienia.Dla Maccabi dziś ostatni gwizdek-wygrana sprawi,że dołączą do pozostałej trójki walczącej o awans.Porto teoretycznie z remisu będzie zadowolone,ja jednak bym taki spokojny o to nie był bo dwa kolejne mecze to u siebie Kijów i wyjazd do Londynu.Dziś raczej najprostsza z trzech przeszkód.Dlatego nie sądzę,że będzie tu jakieś odpuszczanie.
Porto ma za soba jeden wyjazd-Kijów-zaliczone 4 kartki i 15 fauli(+19 Dinamo).
Maccabi ma za sobą jeden mecz w domu-z Dinamo-3 kartki i 14 fauli(+16 Dinamo).
Liczę dziś na małą wojenkę z obu stron,bo obie ekipy grają o &quot;coś&quot;.
Sędziuje Grek Sidiropoulus-36-latek o bardzo nikłym doświadczeniu w europejskich pucharach: 1 mecz LM i 3 mecze LE(za soccerway).Pokazał w tych 4 meczach 24 żółte+3 czerwone.Dość kolorowo jak widać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Barcelona (-1.5) ✅+ under 3.5 (Chelsea vs. Dynamo Kijów)✅
AKO: 1.65/Unibet ✅ siedzi
Stawka: 4/10j


Analiza krótka i jak komuś się nie będzie podobała to można usunąć. Ale co tutaj dużo pisać. Chelsea w dołku i strasznie duże problemy w obronie. Jeżeli chcą zacząć wygrywać spotkania to muszą lepiej bronić. Jak dla mnie rywale z BPL są lepsi ofensywnie niż takie Dynamo także Chelsea powinna nie stracić dziś gola. A czy coś strzeli? To zupełnie inna bajka. Hazard, Costa bez formy i to ewidentnie widać. Nie spodziewam się gola przez pierwsze 30 minut a jeżeli Chelsea coś wciśnie to potem zacznie się bronić i padnie maxymalnie 1/2 gole. Z drugiej strony gdyby Dynamo prowadziło to Ukraińcy się cofną a Chelsea pewnie będzie biła głową w mur. Powinni coś w sumie strzelić jednak jak dla mnie to jedyne scenariusze w tym spotkaniu, które dają nam maksymalnie 3 gole. Także under imo 90% na wejście. Do tego dochodzi wygra Barcy z lekkim handi. Przyzwyczaiłem się, że grają już oni bez Messiego. Suarez i Neymar świetnie go zastępują. Wiadomo, będzie to spotkanie do 1 bramki. Bo BATE przyjdzie się tutaj bronić. Pierwsza bramka do 70 minuty daje nam pewne wejście handi. Barca ma warunki aby strzelić tutaj nawet 5 bramek a raczej nic nie stracą. Dla mnie pewniak dnia po nawet dobrym kursie.
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Bayern - Arsnal
HA(+2) Arsenal
@1,4
Arsenal nie jest na tyle słabą drużyną żeby dodając im gole nie liczyć na wygraną. W tym sezonie przełamali kompleks wielkich drużyn, wygrali z Chelsea o Tarcze Wspólnoty i był to również pierwszy wygrany mecz Wengera z Mou, zwyciężyli z MU 3:0 z którym nie wygrali od bodajże 2011, 2 tyg temu wygrali z Bayernem co było nie do pomyślenia jeszcze rok temu, powiedziałbym, że weszli na poziom mentalności który cechuje najlepsze kluby na świecie, poziom, którego nie posiadali kilka dobrych ostatnich lat.
Co do statystyk z tego sezonu dwoma bramkami przegrali tylko raz, z Chelsea w lidze, było to 2:0, po którym Gabriel dostał czerwień w 45&#39;. Arsenal ma zgraną pakę, broni się bardzo dobrze i spodziewam się wyrównanego meczu. Bayern oczywiście jest tutaj faworytem ale sprawnie funkcjonujące kontry gości mogą być tutaj kluczem do dobrego wyniku.
Suma rzutów rożnych - ponad 14
@6
W poprzednim spotkaniu w spotkaniu obejrzeliśmy 16 rzutów rożnych. Jak wspomniałem spotkanie uważam może przebiegać podobnie czyli Bayern trzyma piłkę, Arsenal liczy na konty plus ostrożne ataki pozycyjne.
Co do sposoby gry gości, często sytuacji bramkowych szukają po akcjach skrzydłami
co powoduje dużą liczbę rożnych po grze 1 na 1 czy przerywanych dośrodkowaniach. Dzisiaj na skrzydle będą grać Costa i Robben, zawodnicy lubiący kreować grę i spodziewam się wielu prób gry ze skrzydła a co za tym idzie rożnych. Oprócz gry skrzydłowych uważam, że ogólnie będzie dużo strzałów z jednej i drugiej strony, obie drużyny mają mocnych bramkarzy także może być ciężko coś wbić.
Costa strzeli bramkę
@2,87
Do Monachium nie poleciał Bellerin i to bardziej ważna absencja niż by sie mogło wydawać. Alternatywami dla Hiszpana są Debuchy i Chambers. Co do pierwszego. Bez formy totalnie, stracił nie tylko podstawowe miejsce w rep. Francji ale i w ogóle przestał być powoływany co świadczy o jego postawie.
Chambers również słabe mecze a do tego jest mało zwrotnym zawodnikiem a po prawej strone zostanie najprawdopodobniej wystawiony Costa. Jest bardzo zwrotny, z perfekcyjną niemal kontrolą piłki a mając za rywala, któregoś z wymienionej dwójki spodziewam się dostępu do kliku bardzo dobrych okazji, przynajmniej jednej wykorzystanej. Dodatkowo uwagę obrońców będzie pochłaniał Lewandowski, odciągał ich wraz z wejściami skrzydłowych do boku, z takimi nogami Costa łatwo może coś ustrzelić.
 
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Chelse wygra
Zenit DNB
@3.96✅✅✅
Roma DNB
Porto wygra
@2.19
✅✅✅
Sprawa jest prosta. Ostatni mecz dla Mourinho. Jeżeli go przegra to pewnie straci posadę, a tego z pewnością by nie chciał. Abramowicz się nie cacka. Nie ma wyników to wypad nawet jeśli kibice są całkowicie za trenerem. Na pewno tacy przeciwnicy nie są wygodni i potrafią sprawić niespodziankę ale nikogo to teraz nie obchodzi. Liczą się tylko 3 punkty. Atmosfera w klubie wygląda na bardzo dobrą w przeciwieństwie do tego co podają media ( widziałem zdjęcia z treningów i uśmiechniętych,zartujacych z trenerem zawodników The Blues.Ostatni mecz ze Stoke był już lepszy niż wcześniejsze co może dobrze wrozyc na przyszłość. Pierwsze minuty z Liverpoolem to już była prawdziwa Chelsea, ale niestety nie poszli za ciosem i po zdobyciu bramki postanowili się zamurować co nie wyszło na dobre. Liczę na to, że te momenty w ostatnich meczach są oznaką lepszej formy, a dzisiaj zobaczymy Chelsea godna gry w lidze mistrzów. Ostatnio udało się ugrać remis na trudnym terenie. Dzisiaj własne boisko i trochę lepsza forma.
Zenit zagra z Lyonemz który nie zachwyca w tym sezonie. Do tego ich najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu Lacazette nie jest w najlepszej formie i marnuje sporo sytuacji. Zenit już dzisiaj może zapewnić sobie awans do dalszej fazy i trochę odpuścić następne mecze po to, żeby gonić CSKA w lidze, które uciekło już na parę punktów. Tutaj też gram asekuracyjnie, bo remis Lyon może ugrać, ale moim zdaniem nic więcej. Mam nadzieję, że Hulk i spółka zrobią robotę na boisku.
Roma znajduje się w niekorzystnej sytuacji w grupie, ponieważ zajmują ostatnie miejsce, a z pewnością dla tego zespołu jest to wielka porażka. Dzisiaj mają szansę na wskoczenie na 2 miejsce pod warunkiem, że Barcelona odprawi BATE co wydaje się dość pewne, a oni sami pokonają swoich dzisiejszych rywali. Włosi na własnym boisku co z automatu daje im przewagę. Kadrowo moim zdaniem są lepsza drużyna. Do tego tak jak wspomniałem muszą gonić, a jeśli chcą mieć jeszcze realne szanse na wyjście z grupy to dzisiaj muszą wygrać. Leverkusen raczej nie będzie rzucać się na rywala, bo remis ich urządza, natomiast ostatnio słyną z niesamowitych Come backow, dlatego nie gram czystej 1 tylko asekuracyjnie DNB.
Jeśli Porto na gdzieś zgubić punkty to na pewno nie w meczu z Tel Awiwem. Mają przewagę swojego boiska, gorący teren, ale co z tego skoro umiejetnosci piłkarskich wyraźnie brakuje. Widziałem ich mecze z Chelsea i grali tragicznie. Uważam, że jest to zdecydowanie najsłabszy zespół w tej edycji LM. Naprzeciw stanie Porto, które ma 1 sytuację w grupie i nie powinni tego zespuc głupia wpadka. Mają kilku znakomitych piłkarzy i mimo to,że każdego roku sprzedają największe gwiazdy to potrafią ich odpowiednio zastąpic. Kurs rewelacja.
Edit: zapomniałem dodać że gram to też w ako
Chelsea win
Zenit DNB
Porto win
Roma DNB
@8.90✅✅✅
Betsson

Edit: fajnie w tej kolejce. Wczoraj i dzisiaj sporo można było zarobić. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
groven 2,2K

groven

Forum VIP


OLYMPIAKOS PIREUS - NK DINAMO ZAGRZEB
Typ: BTS w 2 połowie
Kurs: 3.75


To niezwykle ważne spotkanie, bo zwycięstwo po pierwsze przybliży mistrza Grecji do drugiego miejsca w grupie, a po drugie na pewno zagwarantuje już trzecie miejsce, a to zaś da awans do wiosennej fazy pucharowej Ligi Europejskiej. Patrząc na pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami widać że dopiero w drugiej części gry obydwie drużyny się rozkręciły. Zwycięska bramka padła w drugiej połowie. Ja myślę że dzisiaj o ile pierwsza część gry będzie dość zachowawcza to po przerwie kalkulacja się skończy. Mecz powinien obfitować w bramki patrząc na wyniki Greków na własnym boisku ostatnimi czasy. Obserwując statystyki Olympiakosu na ich boisku - traci zazwyczaj bramki w drugiej połowie - jednocześnie strzelając. Dynamo ma jeszcze w pamięci mecz z Arsenalem w pierwszej kolejce, lecz zapały szybko opadły i zostali szybko sprowadzeni na ziemię. Od poprzedniego meczu tych drużyn obie rozegrały po dwa mecze w lidze i po jednym meczu w krajowym pucharze. Olympiakos w Super League pokonał Atromtios Peristeri (2:1) i PAE Veria (2:0), a Kypello Elladas zremisował z AO Platanias (2:2). Dinamo zanotowało dwie porażki i zwycięstwo. W lidze przegrało z HNK Rijeka (1:2) i RNK Split (0:1), a w Pucharze Chorwacji pokonało Mladost Ždralovi (3:1). Jeśli chodzi o absencje gospodarzy to w meczu tym na pewno nie zagrają kontuzjowani Alejandro Domínguez, Giannis Maniatis, Andreas Bouchalakis i Dimitris Kolovos. Do Grecji nie pojechali natomiast: Pinto, Soudani, Schildenfeld oraz Pavicic. Jestem przekonany że Chorwaci jadą do Grecji z zamiarem zamieszania w grupie i z pewnością będą chcieli udowodnić że nie złożyli już broni w walce o wyjście z grupy. Będzie szalenie trudno to uczynić, ale ja wierzę że dzisiaj dadzą z siebie wszystko. Myślę że mecz zakończy się wynikiem overowym 2:1, 3:1. A honorowy gol gości padnie w końcówce meczu lub krótko po gwizdku zaczynającym drugą połowę.
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Pivaric Josip kartka TAK
7.00
Unibet

Sędziować mecz Olypiakosu z Dinamo Zagrzeb będzie Hiszpan Lahoz ;) 8 meczy w tym sezonie 44 kartki. W LM sędziował Porto-Chelsea gdzie padło 7 kartek. Pivaric to obrońca, złapał kartkę przeciwko Bayernowi gdzie zostali rozbici 5-0. Dziś rewanżowa potyczka a Grekami... dla mnie mecz 50/50. Myślę,ze dziś się zagotuje w głowie... zresztą po takim kursie to grzech
A teraz z tych co muszą... nie jest to tak oczywiste dziś jak było wczoraj aż żałuje, do dziś,że tak nisko pograłem Luiza a dograłem przed meczem Jardela i Luisao :p ale nie o tym mowa.
W meczu Bayeru z Roma też powinno być ciekawie, zwłaszcza,że jak Roma myśli o awansie. Dlatego myśle,że warto pograć na to,że kartkę dostanie Radja ;) Jakim świrem jest Belg mówić nie trzeba... na koncie ma 2 kartki więc jak coś to wyczyści sie na mecz z Barceloną gdzie raczej szans nie mają i jak coś to awans wywalczą wygrywając dziś i z Bate w ostatniej kolejce.
Nainggolan kartka TAK
3.00
Unibet
Dwie kartki ma także Umiti z Lyonu ale moim zdaniem Lyon nie ma szans na awans więc nie wiem czy warto jest pompować w niego pieniądze... jednak 3.50 wydaje się kuszące. Do składów jeszcze chwilę... na obecną chwilę pograłem Pivarica, zresztą póki co się wstrzymam bo mam 50zł do dyspozycji jeszcze ale nie chce jak wczoraj rozdrobnić za mocno
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Chelsea-D.Kijow
Chelsea (-1) @ 2.87 bet365⛔
Nie ma sensu przedstawiać jak wygląda sytuacja Jose Mourinho przed tym meczem i jak się prezentuje cały zespół w tym sezonie. Jak to mówią puchary rządzą się swoimi prawami i uważam, że podobnie jest ze spotkaniami Ligi Mistrzów. The Blues potrzebują tego zwycięstwa jak ryba wody i coś czuje, że dziś zobaczymy zespół który będzie gryzł trawę, aby pokazać kibicom, że w tym sezonie jeszcze nie wszystko stracone.
Dzisiejszym gościom z pewnością nie leży gra na wyspach w siedmiu dotychczasowych spotkaniach LM, aż 6 razy przegrywali przy tylko jednym remisie. Tylko w jednym z tych meczy piłkarze Dynamo potrafili trafić gola dlatego też dobrym rozwiązaniem może być Chelsea wygra do zera @ 2.60 bet365.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Pivaric Josip kartka TAK
7.00
Unibet

Sędziować mecz Olypiakosu z Dinamo Zagrzeb będzie Hiszpan Lahoz ;) 8 meczy w tym sezonie 44 kartki. W LM sędziował Porto-Chelsea gdzie padło 7 kartek. Pivaric to obrońca, złapał kartkę przeciwko Bayernowi gdzie zostali rozbici 5-0. Dziś rewanżowa potyczka a Grekami... dla mnie mecz 50/50. Myślę,ze dziś się zagotuje w głowie... zresztą po takim kursie to grzech

A teraz z tych co muszą... nie jest to tak oczywiste dziś jak było wczoraj aż żałuje, do dziś,że tak nisko pograłem Luiza a dograłem przed meczem Jardela i Luisao :p ale nie o tym mowa.

W meczu Bayeru z Roma też powinno być ciekawie, zwłaszcza,że jak Roma myśli o awansie. Dlatego myśle,że warto pograć na to,że kartkę dostanie Radja ;) Jakim świrem jest Belg mówić nie trzeba... na koncie ma 2 kartki więc jak coś to wyczyści sie na mecz z Barceloną gdzie raczej szans nie mają i jak coś to awans wywalczą wygrywając dziś i z Bate w ostatniej kolejce.

Nainggolan kartka TAK
3.00
Unibet

Dwie kartki ma także Umiti z Lyonu ale moim zdaniem Lyon nie ma szans na awans więc nie wiem czy warto jest pompować w niego pieniądze... jednak 3.50 wydaje się kuszące. Do składów jeszcze chwilę... na obecną chwilę pograłem Pivarica, zresztą póki co się wstrzymam bo mam 50zł do dyspozycji jeszcze ale nie chce jak wczoraj rozdrobnić za mocno
Który buk oferuje zakłady na kartki poszczególnych graczy?
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Zainteresowałem się rzutami rożnymi w meczu Chelsea - Dynamo. W pierwszym spotkaniu było 10 i w tym powinno być podobnie jak nie lepiej. Londyńczycy powinni cisnąć Ukraińców od samego początku i pewnie kilka kornerów nabiją. Mają nóż na gardle, kolejna porażka może Mourinho kosztować posadę. Więc jeśli chłopcy Portugalczyka chcą go utrzymać na stanowisku muszą się sprężyć atakować co w konsekwencji będzie skutkowało spora ilością rzutów rożnych - taka jest moja wizja. W ostatnich 5 meczach ligowych wraz ze swoimi przeciwnikami nabili kolejno: 6,15,21,10,11. Dynamo pewnie coś dorzuci, kilka kontr zapewne wyprowadzą, obrona Chelsea ostatnio się gubi więc można liczyć na ich błędy przez co stworzy się sytuacja na stałe fragmenty gry dla gości.


Chelsea Londyn - Dynamo Kijów =&gt; Over 9,5 rożnych =&gt; 1,66
✅✅✅ 14


Kolejnym spotkaniem gdzie jest spora szansa na znaczną liczbę rożnych jest Roma - Leverkusen. W poprzednim meczu było 10 rożnych. W spotkaniach Romy w lidze włoskiej średnia rożnych to 11,2 =&gt; 12,15,12,10,7 ich rywali natomiast 12,8 =&gt; 18,14,14,10,8.
Przypomnę iż w poprzednim spotkaniu oglądaliśmy świetne widowisko z 8 bramkami. Dziś raczej sytuacji podbramkowych nie powinno zabraknąć co będzie sprzyjać wysokiej liczbie rzutów rożnych.


AS Roma - Bayer Leverkusen =&gt; Over 9,5 rożnych =&gt; 1,66 ⛔ ⛔⛔ 2
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja osobiście popieram w 101% typ podany przez wonderkido i odsyłam do jego wypowiedzi, bo nie ma sensu się tutaj powtarzać. Fortuna ✅


Maccabi.. Co tu dużo mówić? Jako jedyna drużyna w tym momencie ma 0 strzelonych bramek i, aż 8 straconych. Nie wygląda to ciekawie, ale dzisiaj mecz przeciwko portugalskiej drużynie, która w meczach wyjazdowych gubi się w obronie. Myślę, że ta 4 kolejna okaże się dla gospodarzy dobra pod względem zdobycia pierwszego gola w fazie grupowej LM 15/16, tak jak wczoraj dla Shakhtara. U siebie są naprawdę groźni, trudny teren i myślę, że są w stanie strzelić tego chociażby jednego gola Porto, które na pewno swoje też dołoży.

Maccabi oraz Porto strzelą gola w meczu @2,13 Fortuna ✅
Pochwalę się jeszcze Typem Dnia na ten mecz: Fortuna
✅

Barcelona, która dzisiejszym meczem może zapewnić sobie już awans do fazy pucharowej podejmie u siebie białoruskie BATE, które jest tak naprawdę słabe, a na pewno za słabe na LM. Myślę, że kurs na gola strzelonego przez Suareza warty gry do kuponów AKO, no bo kto miałby je dzisiaj strzelać? Młodziaki Sandro albo Munir? Neymar odgrywa w tym momencie pod nieobecność Messiego trochę inną rolę niż zwykle i to on kreuje grę, dogrywa piłki, dlatego myślę, że minimum jedną asystę uzyska na golu Suareza.

Suarez strzeli gola @1,40 Fortuna ✅


Olympiakos w lidze greckiej radzi sobie na własnym obiekcie po prostu wyśmienicie. Podczas czterech meczy zdobył aż 15 goli! Co daje średnio 3,75 gola na mecz. Mało, która drużyna może się takim osiągnięciem pochwalić. W znakomitej formie strzeleckiej jest młody Grek - a mianowicie Fortunis, który po 9 kolejkach ligowych ma już na koncie 7 goli. W LM jeszcze nie miał okazji zasmakować zdobywania goli, ale dzisiaj fajna okazja do tego, bo przeciwnik nie jest z najwyższej półki. Uważam, że kurs warty gry i stawiam na niego.

Fortunis strzeli gola @3,50 Fortuna ⛔
Brak słów do niego! Zresztą sami zobaczcie zrzut ekranu.. ???? KLIK (screen)



KURS AKO: 68,68 :cool::cool: ⛔ niech się dzieje wola nieba! Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Bayern - Arsenal
Mimo tego że bardzo cenię sobie twą opinię Barichello to w sprawie tego spotkania mam odmienne zdanie. Po pierwsze na własnych śmieciach Bayern bardzo rzadko zawodzi a po drugie Arsenal na wyjeździe traci około 30-40 % swej mocy. Jeżeli Bayern strzeli bramkę na początku meczu to nie zdziwię się, gdy to zwycięstwo będzie kilku bramkowe...
Bayern kurs 1,41 wynik 5:1
Bayern wygra do zera kurs 2,35
do tego suchary:

Chelsea kurs 1,75 STS ( superoferta ) Bardzo dobre spostrzeżenie czarny_2pzr ) wynik 2:1
Tel Avix 1x kurs 2,53
STS wynik 1:3
Dinamo Zagrzeb x2 kurs 2,70 wynik 2:1 ( dlaczego wszyscy się uparli na ten Olimpiakos to nie wiem... )

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Tak wydaje się sensowny ten Papadopulos który został dziś podany... jednak mam przeczucie,że dziś nie wyłapie. W kolejnym meczu Bayer grać będzie z BATE i tam muszą wygrać Papadopulos zagrał w tym sezonie w 17 na 18 meczach klubu z Leverkusen. Barca poza ich zasięgiem więc walka o awans dziś i w kolejnej rundzie... myślę,że ewentualną pauze zaliczy w ostatniej kolejce.
Mam też teorię spiskowa na tą kolejke... kartka dla Mascherano. Ma on 1 kartkę na koncie, do końca rundy 3 mecze... awans pewny więc wypadało by aby do fazy grupowej wyjść czystym... kartkę złapał w meczu z Leverkusen... jak złapie dziś to wtedy wyczyści się w następnej rundzie? Nie wiem ale ma głupie takie przeczucie. Do tego para z Vermaelen jest dla mnie handicapem.
Mascherano kartka TAK
5.50
Unibet
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Barca over 6.5 korka @ 1,79 ✅
Bayern over 6.5 korka @ 1,79 ✅
Porto over 5.5 korka @ 1,70 ✅
ako : 5,4 ✅
Króciutko. Niesamowite ako ułożyłem sobie w tym trypelku a typy jak najbardziej do wejścia i jakoś się o to nie martwię. Bayern na pewno będzie prowadził spotkanie i przeważał od pierwszych minut a 7 korków do ogarnięcia jak najbardziej, szczególnie Costa będzie sobie jeździł po skrzydle i będzie je nabijał aż miło. Co do Barcelony to samo, do póki będzie się utrzymywał wynik 0:0 to korki będą leciały jeden za drugim a o to na pewno postara się Neymar. Porto to samo co Bayern, będą mieli przewagę a korki już same się napotoczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Prędzej będzie jak powiesz w jakim buku puściłeś. Bet trzy65 dla przykładu traktuje czerwo jako 2 żk ale są tacy, którzy tego nie robią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom