>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (4.11.2015) - środa

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


W środę trzy spotkania są nadto interesujące. Bawarczycy zagrają z Kanonierami. Mistrzowie Niemiec mają zamiar zrehabilitować się za porażkę na Emirates. I tutaj liczymy na najciekawszy mecz. Jednak wiele też spodziewamy się po starciu Chelsea z Dynamem. The Blues bez formy i z Mourinho na wylocie, zatem Ukraińcy mają sporą szansę na punkty. Roma gra natomiast z Bayerem. Pierwszy mecz arcychaotyczny - 4:4 :!: I tutaj liczymy na sporo bramek.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Ol. Lyon - Zenit Petersburg

Artem Dzyba strzeli - 3.5 :cool::cool::cool: @bet365
✅✅✅ weszlo 25 minuta,
edit: gol, a wlasciwie 2 ;) przy wyniku 0:2 pewnaczek 3.5 uwielbiam takie mecze ????


Jezeli Zenit strzeli chociaz jednego gola to mysle ze to wlasnie Artem strzeli. Kurs zachecajacy i gram tego strzelca w lidze caly czas, i ciagle strzela, jedynie mi zamulil w ten weekend bo zenit nic nie strzelil. Mysle ze bylo to spowodowane brakiem Hulka bo nie mial kto dla Dzyuby zagrywal. W wiekszosci goli tego napastnika Hulk asystowal. I co mi sie podoba zawsze do 20 minuty strzela takze bez nerwowki moge se ogladac ???? Apropo LM:

Zenit - Lyon - gol w 3 minucie - gralem to kurs 2.6 byl
Zenit - Gent - gol 35 minuta

Ogolnie w ten weekend gol nie padl.... bo 0:0
ALE 7 OSTATNICH MECZY (LIGA, LM , PUCHAR) W KAZDYM MECZU STRZELIL


Barcelona - BATE
Baracelona gra w kratke, wogole nie oplaca sie na nich stawiac co nie. Ale jezeli ktos wierzy w tą drużyne i bedzie cokolwiek szukal w tym meczu to:

Luis Suarez strzeli - 1.36✅✅✅

Kurs bzdura ja bym nie ryzykowal ale ogladalem ostatnie mecze Barcelony i to jedyny pewny napastnik do gola. Teraz Neymar jest rozgrywajacym to zazwyczaj pilki wystawia albo rozpoczyna akcje, i gra w pole tak zeby Suarez konczyl, grajac Neymara w meczach sie nie oplaca... Mi NEymar w poprzednim sezonie duzo zarobil musze przyznac ale kursy jakie bukmacherzy na niego teraz wystawiaja to kpina.
Patrzcie Neymar 1.3 kurs hehehe zobaczycie moze sie skonczyc tak ze nie strzeli nic chyba ze karny pojdzie.. Munir i Sandro kursy prawie 2, smiech!!!!!!!!

Chelsea - Dynamo Kijow 2 5.5 @bet365⛔⛔
W ciemno ide, to co Chelsea gra to brak slow. Udalo mi sie ich lapnac na live teraz w weekend ???? Jak z LIverpoolem grali w pierwszej polowie draw no bet na liverpool 6.5 marzenie ;) Szanse Chelsea z Dynamem 50:50 a jaka roznica w kursach....

Albo za drobne Chelsea - Dynamo Kijow HT/FT kurs 41⛔⛔


Powiem tak, kto ogladal ten wie, costam Chelsea gralo w pierwszej polowie, nie maja wykonczenia akcji... ogolne dupy nie urywa. W pierwszej polowie 0:1, w drugiej wyrownanie ;d I gol williama z wolnego, jakby gola tego nie bylo a dla dynamo pyklo to kurs ponizej i powyzej wszedlby ???? no coz pilka nozna.... ale wieczor jak najbardziej - udany ???? ✅✅✅
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
na szybko z pracy

Bayern - Arsenal

Tak pisałem przy poprzednim meczu

Arsenal - Bayern
na szybko, bo z roboty, więc bez zbędnego lania wody
Z jednej strony Arsenal zaliczył dwie wpadki w LM, ale nie ma co stawiać na nich krzyżyka. Po przegranej z Olympiakosem zagrali świetne zawody z United, więc o kryzysie w szeregach Kanonierów być nie może. Następnie pewna pewna wygrana z Watford, więc szybko odbili się po wpadce z Grekami. Bayern może, nie musi, jak nie zgarnie tu kompletu punktów to tragedia się nie stanie, mają w kontekście mecze z Oly u siebie i słabiutkim Zagrzebiem, a Arsenal musi gryźć trawę, więc zepną się na full, a gdy to robią to efekt jest taki jak w meczu z Czerwonymi Diabłami. Po takim kursie, u siebie, z taką motywacją, wchodzę w Arsenal
Arsenal 3.99 ✅
Arsenal potwierdził, że ma potencjał, żeby powalczyć. Teraz wyjazd, ale ostatnie dwa sezony pokazały, że tak znaczne faworyzyowanie Bayernu niekoniecznie musi odzwierciedlać rzeczywistość



Znowu ogromna dysproporcja w kursach, ja po raz kolejny zaryzykuję na Kanonierów

Arsenal x2 3.15, Arsenal remis zwrot 6.00
 
chamberlain 563,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Roma – Bayer Leverkusen
Kyriakos Papadopoulos otrzyma kartkę @ 2.70 ✅

Do typu skłonił mnie wpis bo86bo, a dokładnie jego przemyślenia we wtorkowych spotkaniach, postanowiłem poszukać podobnej sytuacji w środę, no i stąd taki typ, a nie inny. Wiele osób pójdzie pewnie w bramki i sam też bym tego próbował, ale kurs mnie nie satysfakcjonuje, a zapewne jeszcze spadnie, ale kto wie, czego można spodziewać się po obu drużynach, w 2004 roku, przecież też w pierwszym meczu padły aż 4 bramki, za to w rewanżu już tylko 2, ale oczywiście nie ma co brać tego na poważnie, przejdźmy do typu. Papadopoulos, choć jest wypożyczony z Schalke, to w Leverkusen pełni funkcję podstawowego środkowego obrońcy, wystąpił dotąd w każdym spotkaniu Ligi Mistrzów, w każdym w pełnym wymiarze czasowym. Jak dotąd ma na swoim koncie 2 żółte kartki, które otrzymał w spotkaniu z Barceloną i BATE, wiadomo 3 kartka oznacza pauzę przez jedno spotkanie i myślę, że jutro ją ujrzy. Mecz jest bardzo ważny, można powiedzieć, że o wszystko dla obu drużyn, bo później czekają ich spotkanie z Barceloną i BATE, które powinni ograć. Papadopoulos jako środkowy obrońca ma dużo pracy, w lidze zarobił już 3 kartki, Bayer będzie bardzo go potrzebował w meczu z Barceloną, więc będzie zdecydowanie lepiej, kiedy odpocznie w meczu z BATE. Sędzią Sergei Karasev, który pokazuje średnio 3.0 kartki na mecz, prowadził już w tej edycji Ligi Mistrzów spotkanie grupowe pomiędzy PSG i Malmo w którym pokazał 4 kartki. Wiem, że to tylko takie gdybanie i domyślanie się, ale nawet nie biorąc pod uwagę posiadania przez niego już 2 kartek, typ wydaje się być prawdopodobny.

Barcelona – BATE Borysów
BATE Borysów lub remis HT @ 2.80 ⛔ gdyby nie ten karny to kto wie ;)

Neymar i Suarez dobrze zastępują Messiego, jednak drużyna bez niego, to nie to samo co z tym zawodnikiem, ta kontuzja pokazała ile naprawdę znaczy dla Barcelony i gdyby któregoś dnia postanowił odejść to bardzo ciężko byłoby załatać dziurę po nim. Kursy na Barce wskazują, że mają rozstrzelać BATE, gdzie według mnie wcale nie musi do tego dojść, dlatego idę w taki właśnie zakład do połowy. W ostatnich 5 spotkaniach Barca tylko 2 razy prowadziła po pierwszej połowie, w tym w spotkaniu z Rayo, gdzie prowadzili po 2 trafionych rzutach karnych. BATE dzielnie walczy na początku spotkania, jednak później brakuje chyba sił. Z Leverkusen po pierwszej połowie było 1:1, a ostatecznie przegrali 4:1, z AS Romą prowadzili po pierwszej połowie 3:0, a niewiele brakowało, żeby ostatecznie zremisowali spotkanie, jednak wygrali 3:2, z Barcą też mimo, że polegli 0:2, to po pierwszej połowie utrzymywał się remis. Moim zdaniem stać ich na zamurowanie bramki w 1 połowie, dlatego stąd mój typ, a kurs wcale nie taki niski, można by też spróbować remisu do połowy, ale już nie będę bardziej komplikował.

Bayern Monachium – Arsenal
Over 4.5 spalonych @ 1.85 ⛔ brakło 1..

A w tym spotkaniu nietypowo pójdę w spalone. Ważne spotkanie dla obu drużyn, Bayern powinien zdominować, ale czy tak będzie? Bramek nie powinno zabraknąć i granie overu 2.5 czy też BTS myślę, że ma sens. Czemu spalone? Linia wcale nie taka wysoka patrząc jak grają oba zespoły, dodatkowo podparłem się statystykami w których piłkarze obu drużyn często łapani są na ofsajdzie. W pierwszy meczu zostało odgwizdanych 6 spalonych, choć wszystkie po stronie Arsenalu, 2 sezony temu obie drużyny również mierzyły się ze sobą w Lidze Mistrzów, skład Bayernu wtedy, aż tak się nie różnił i w tych spotkaniach padało 7 i 6 spalonych, dzisiaj bardzo ważne spotkanie dla Arsenalu i myślę, że tak jak w pierwszym spotkaniu będą szukać podań prostopadłych, przez co będą nadziewać się na spalone, a Bayern od siebie też powinien coś dorzucić.

Chelsea – Dynamo Kijów
Chelsea over 1.5 bramki @ 1.79 ✅

Jak podają media to być może ostatnie spotkanie Mou prowadzącego Chelsea w Lidze Mistrzów, więc to też ostatnia okazja na poprawienie sytuacji drużyny. Drużyna gra ostatnimi czasy bardzo słabo, tylko 15 miejsce w lidze, w Lidze Mistrzów wcale nie są jeszcze tacy przegrani, ale to spotkanie muszą po prostu wygrać, żeby być spokojnymi następnych spotkań, a przecież czeka ich jeszcze wyjazdowe spotkanie z Maccabi, które powinni wygrać i przyjmować u siebie będą Porto. Jeśli jutro by przegrali, bo Dynamo w ostatnich 2 meczach brakowałoby tylko 3 pkt do awansu, więc stawka tego meczu jest naprawdę duża. W pierwszym meczu zabrakło bramek w tym myślę, że ich trochę zobaczymy, jeśli gospodarze stracą bramkę będą musieli pójść na wymianę ciosów, bo nie będą mieli innego wyjścia, więc jak dla mnie 2 bramki strzelone przez Chelsea, są jak najbardziej realne.

Gent – Valencia
Over 2.5 bramki @ 1.80 ⛔

Valencia mimo, że ma 5 pkt przewagi nad Gent i Lyonem to wcale nie musi być jeszcze tak wszystkiego pewna, czeka ich przecież wyjazd do Petersburga, oraz u siebie będą przyjmować nieobliczalny Lyon, więc jak dla mnie to spotkanie będzie dla nich ważne i na pewno powalczą o coś więcej niż remis. Over wydaje mi się być rozsądnym wyjściem, Gent u siebie często notuje operowe spotkania, w ostatnich 5 pojedynkach domowych, aż 4 kończyły się właśnie większą ilością bramek niż 3, Valencia średnio sobie radzi na wyjazdach, więc będzie musiała się trochę namęczyć, pierwsze spotkanie Nietoperze wygrały 2:1, choć moim zdaniem niezasłużenie, sprawiedliwym wynikiem byłby remis, Gent teraz na pewno będzie chciało się odegrać, więc myślę, że w tym spotkaniu obejrzymy przynajmniej 3 bramki, BTS również wygląda całkiem fajnie.

Lyon – Zenit Petersburg
BTS Tak @ 1.80 ⛔ trzeba było nie kombinować i iść w Dzyube ????

Zenit już jutro może zapewnić sobie upragniony awans, spotkania na pewno nie odpuszczą, więc liczę na walkę przez całe spotkanie. Lyon u siebie nie można lekceważyć, choć po 3 spotkaniach tak jak w przypadku Gent dalej mają szansę na awans, mimo, że są bardzo niewielkie, ale jeśli nie awans to powalczą o 3 miejsce dające grę w Lidze Europejskiej, także o zaangażowanie dwóch zespołów nie powinniśmy się martwić. Według mnie warto iść w BTS, zespół z Francji ma możliwości na trafienie bramki, w tej edycji Ligi Mistrzów nie trafili tylko z Valencią, gdzie według mnie niesłusznie przegrali, teraz ciśnienie w zespole jest większe i na bramkę ich jak najbardziej stać, o Zenicie nie trzeba mówić, mają szansę przypieczętowania awansu i na pewno zrobią wszystko co w ich mocy, żeby tego dokonać, do tej pory trafili aż 8 bramek, pierwsze spotkanie wygrali 3:1, teraz też powinni coś ustrzelić, kto wie może znowu ustrzeli Dzyuba.

Maccabi Tel Aviv – FC Porto
Eran Zahavi trafi bramkę @ 4.60 ✅

Myślę, że to ten czas na trafienie bramki przez Maccabi, jak dotąd są chłopcami do bicia, każde spotkanie przegrali, w żadnym nie trafili bramki, a stracili aż 8. Ja pójdę jeszcze dalej i wytypuje, że tą bramkę trafi Zahavi, według mnie najlepszy piłkarzy Maccabi. To on wprowadził swój zespół do Ligi Mistrzów, w ostatniej kolejce eliminacji w dwumeczu przeciwko Basel trafił 3 bramki, a łącznie w całych eliminacjach zdobył ich aż 7. Maccabi do tej miało okazję rozegrać tylko 1 spotkanie przed własną publicznością, przegrali 0:2 z Dynamo, a Zahavi trafił tam nawet bramkę, ale sędzia zagwizdał spalonego. Maccabi w końcu coś trafi i moim zdaniem nadszedł na to moment, kusiło zagrać BTS, jednak postanowiłem spróbować Zahaviego.

Olympiakos – Dinamo Zagrzeb
BTS Tak @ 2.00 ✅

Nie udało się w poprzedniej kolejce, ale próbuję znowu. Obie drużyny overowe, obie również mają o co walczyć, poprzednie spotkanie wygrał Olympiakos 0:1 i naprawdę dziwie się, że Dinamo nic nie ustrzeliło, spotkanie było bardzo wyrównane i na takie też liczę teraz, tylko, że z bramkami. Dziwi mnie również tak niski kurs na wygraną Olympiakosu, dlatego również stawiam na handicap +1.5 bramki w stronę Dinamo, co jak co, ale 2 bramkami nie powinni przegrać. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, ale myślę, że tu warto.

Tak jak dzisiaj również na jutro krótko o każdym spotkaniu, internet nie był po mojej stronie, gdy pisałem te analizy, więc zajęło mi trochę czasu, najciężej było wybrać chyba zdarzenia w meczach Porto i Barcelony, ale podane propozycje wydają mi się być prawdopodobne. Kursy tym razem wzięte z Unibet w ostatniej kolejce nie było najgorzej ze skutecznością, tutaj może być różnie bo szukałem niespodzianek, oraz niekonwencjonalnych rozwiązań. Krótko mówiąc znowu liczę na bramki i mam nadzieję, że tym razem ich nie zabraknie ????
E: Weszły ładne kursy, szkoda, że nie weszło więcej spotkań, bo w 2 było naprawdę blisko, 4/8 również nie jest źle, chociaż najbardziej żałuję wyniku Valencii ;)
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
na szybko z pracy

Bayern - Arsenal

Tak pisałem przy poprzednim meczu



Arsenal potwierdził, że ma potencjał, żeby powalczyć. Teraz wyjazd, ale ostatnie dwa sezony pokazały, że tak znaczne faworyzyowanie Bayernu niekoniecznie musi odzwierciedlać rzeczywistość



Znowu ogromna dysproporcja w kursach, ja po raz kolejny zaryzykuję na Kanonierów

Arsenal x2 3.15, Arsenal remis zwrot 6.00
Arsenal bez Walcotta, Ramsey`a, Oxa ale to jeszcze nie tragedia bo Joel może zagrać na miarę oczekiwań. Niestety dziś się okazało, że Bellerin również wypada a to już jest cholernie duże osłabienie. Jeśli hiszpan, który kreuje się na najlepszego jak nie jednego z lepszych Right Backów miał ogrom problemów z D.Costą tak marny Debuchy jest skazany na upokorzenie. Do tego jest to wyjazd i zgadzam się z Wengerem, że remis byłby tutaj powodem do zadowolenia. Jako kibic kanonierów liczę na takie zakończenie ale będzie baaaardzo ciężko.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Arsenal bez Walcotta, Ramsey`a, Oxa ale to jeszcze nie tragedia bo Joel może zagrać na miarę oczekiwań. Niestety dziś się okazało, że Bellerin również wypada a to już jest cholernie duże osłabienie. Jeśli hiszpan, który kreuje się na najlepszego jak nie jednego z lepszych Right Backów miał ogrom problemów z D.Costą tak marny Debuchy jest skazany na upokorzenie. Do tego jest to wyjazd i zgadzam się z Wengerem, że remis byłby tutaj powodem do zadowolenia. Jako kibic kanonierów liczę na takie zakończenie ale będzie baaaardzo ciężko.
Te wszystkie kontuzje nie mają żadnego znaczenia.Liczy się linia i to że Arsenal MUSI odrabiać punkty a że teoria spiskowa że Arsenal potopił Januszy w 2 pierwszych meczach by potem potopić ich w kolejnym(bijąc Bayern),teraz jedzie do Monachium przynajmniej po punkt żeby nie mieć problemów z awansem(bo awans oni mają dawno klepnięty tylko buki muszą kasę skosić)
Także ja myślę że Bayern potraktuje kolejny raz lajtowo ten mecz remis im wystarcza i tak się zapewne skończy.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Skoro The Special Clown utrzymał się na stołku, to warto zagrać na kijów. Chelsea gra piach, choć gra to dla nich komplement. Na bank w szatni są podziały i część zawodników chce się siwego kierowcy autokarów pozbyć. Liczę, że Costa odpali i wyleci, bo gość ma coś z deklem.
Resume:
Chelsea - Kijów Typ: 2 po kursie 5.78 w Pinku
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Data: 04.11

Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon - Zenit
Typ: over 4,5 kartek (azjan) ✅✅✅ 11 kartek :wowsdf:
Kurs: 1,80
Bukmacher:
Bet365
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Dr. Felix Brych , Niemiec w europejskich pucharach raczej nie zawodzi jeśli chodzi o kartki, jego średnia w LM w tamtym sezonie to 5,0 kartki/mecz, natomiast ogólnie w LM to 4,2 kartki/mecz, w tym sezonie prowadził już jedno spotkanie w LM i pokazał w nim 6 kartek


  • gospodarze mają nóż na gardle, muszą koniecznie wygrać żeby zachować szanse na awans do fazy pucharowej, dlatego z ich strony spodziewać się agresywniejszej gry i walki na całego, gdyż nie mają powodów żeby się oszczędzać, to ich ostatnia szansa żeby zaistnieć w tej edycji LM, jeżeli chodzi o gości to wątpię żeby przyjechali tu po remis, będą ich interesowały tylko 3 punkty, wątpię żeby odstawiali nogę w stykowych sytuacjach, moim zdaniem pozwolą się wciągnąć w agresywniejszą grę i zobaczymy w tym meczu sporo fauli


  • w poprzedniej kolejce LM drużyny grały ze sobą, teraz zmieniają tylko stadion, w tamtym spotkaniu sędzia pokazał 6 kartek, było 31 fauli, Lyon u siebie w tym sezonie w LM ma śr. 3,0 kartki/mecz, Zenit na wyjeździe ma śr. 3,0 kartki/mecz


Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Data: 04.11

Godzina: 20:45
Spotkanie: Gent - Valencia
Typ: over 5 kartek (azjan) ZWROT 5 kartek
Kurs: 1,95
Bukmacher:
Bet365
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Daniele Orsato , Włoch dotychczas w LM nie kartkował tak jak robi to w lidze włoskiej, z drugiej strony mało prowadził meczy zaciętych, jego średnia w LM w tamtym sezonie to 3,5 kartki/mecz, natomiast ogólnie w LM to 3,6 kartki/mecz, w tym sezonie nie prowadził jeszcze żadnego meczu LM, myślę że w tym meczu podreperuje sobie statystyki


  • podobnie jak Lyon gospodarze mają nóż na gardle, co to spowoduje w ich grze? na pewno większa nerwowość w ich poczynaniach a przez to głupie faule, Gent na poziomie LM i tak musi nadrabiać braki piłkarskie agresywnością i walką, a w tym meczu powinno to być jeszcze bardziej widoczne z ich strony, zapewne piłkarze nie będą kalkulowali gdyż to jest ich być albo nie być w LM, jeżeli chodzi o gości to jest to zespół który w tym sezonie popełnia sporą ilość fauli, nie powinno to się zmienić w tym meczu, moim zdaniem zobaczymy sporą ilość fauli a sędzia powinien piłkarzy za to wynagrodzić


  • w poprzedniej kolejce LM drużyny grały ze sobą, w tamtym spotkaniu sędzia pokazał 8 kartek, było 40 fauli, Gent u siebie w tym sezonie w LM ma śr. 1,0 kartki/mecz, Valencia na wyjeździe ma śr. 3,0 kartki/mecz


&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:RelyOnVML/&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w ???? oNotShowComments/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mat77 158

mat77

Użytkownik
Ja wziąłem pod lupę środowe spotkania i jakoś żaden bet mnie specjalnie nie przekonuje, jednak coś tam wybrałem.Na początek co do Bayernu to faktem jest, że kurs z rzędu 1,4 przy tak dobrze grającym ostatnio Arsenalu to trochę zgrzyt więc jakbym miał coś tu grać to jedynie Arsenal +1,5 @1,55. ⛔⛔⛔ Bayern wg mnie na żadnym luzie tu nie podejdzie, tabela układa się tak, że cały czas wszystkie ekipy mogą bić się o awans (Bayern 6, Olympiakos 6, Arsenal 3,Dinamo 3 więc np. przy remisie w tym meczu i zwycięstwie Olympiakosu u sb z Dinamo drużyna Bayernu spadnie na 2 pozycje wiadomo zostaną im spotkania gdzie teoretycznie spokojnie powinni zainkasować 6pkt ale po co kusić los? Zresztą przyjeżdża renomowany rywal, Bayern grając na Allianz Arena takich spotkań nie lekceważy.Dlatego wątpię by w tym meczu ekipe Guardioli zadowolił remis.Drużyna tej klasy chce mieć sprawę awansu zapewnioną jak najwcześniej, do tego dochodzi komfort &#39;&#39;następnego meczu&#39;&#39;.Bayern w weekend gra u siebie z przeciętnym Stuttgartem, natomiast Arsenal czekają mega prestiżowe derby z &#39;&#39;Totkami&#39;&#39;.Czuje po kościach, że Bayern to ugra, jednak będzie to wyrównany mecz, dlatego mając na szali zwycięstwo gospodarzy a handi w stronę gości, wybieram to drugie ;)

Roma-Bayer under 2,5 @2,11 ⛔⛔⛔

Typ trochę na przekór..Mecz bardzo ważny dla gospodarzy.W razie porażki praktycznie zamykają sobie furtkę z napisem 1/8.Roma wg mnie powoli łapie zadyszkę, mecz z Interem już to pokazał.Gości raczej remis nie skrzywdzi.Oczywiście trzeba brać poprawkę, że obie ekipy są ultra ofensywne, mega nieobliczalne i znów może się skończyć hokejowym 4:4 na przykład.. ???? jednak wg mnie jest to mało prawdopodobne :razz:

Barcelona-Bate Borysów
Bate +3,5 @1,5
✅✅✅

Tutaj można złapać fajny kurs do dubla na przykład.Choć jestem zagorzałym fanem/kibicem Blaugrany od lat to nie sądzę by tu roznieśli swoich rywali.Jak gra Barca wszyscy widzą, bez Messiego ta drużyna traci hmm &#39;&#39;ducha drużyny&#39;&#39; chyba to jest dobre określenie.Bramki ma kto strzelać bo gdy Neymar i Suarez będą mieli swój &#39;&#39;dzień&#39;&#39; to ten handicap może być zagrożony ale szczerze wątpię by tak łatwo odprawili gości.Barca ma przed sobą spotkania z Villarrealem (dom) i Gran Derbi (wyjazd) a przy obecnej kadrze no jakaś kalkulacja być musi.
Inny bet na to spotkanie ale niejako po części opierającym się na tym powyższym to: under 3,5 gola @2.0 ✅✅✅ Może być bet perełka!! Jednak tu dużo zależy od tego kiedy defensywa gości &#39;&#39;pęknie&#39;&#39; Im póżniej tym lepiej dla betu rzecz jasna, tu też chciałbym nadmienić, że typ @Chamberlaina do połowy wydaje się spoko i po takim kursie warto rozważyć.Na początku myślałem o typie: Barca do zera @1,6✅✅✅, Jednak bardziej tu liczę na niemoc strzelecką Białorusinów niż na pewną defensywę drużyny hiszpańskiej.Barca traci gole w tym sezonie prawie z każdym, ostatni raz czyste konto na Camp Nou drużyna Enrique zachowała 29 sierpnia w meczu wygranym 1:0 z Malagą!! Taki typ na przełamanie też, jakby nie było Barcelonie nie wypada u siebie tracić bramek z drużynami pokroju BATE.. ale jak będzie przekonamy się późnym wieczorem.

Ukochana Barca mnie nie zawiodła, mecz ułożył się w 100% tak jak przewidywałem ;) Arsenal za to dał dupy na całej linii.. Byłem pewny, że Bayern to wygra ale nie w takich rozmiarach.Myślałem, że Arsenal po tych wszystkich wpadkach czegoś się nauczył ale tu nic, beton odporny na wiedzę ???? Goście zrobili dużo by to spotkanie przegrać, oczywiście Bayern to Bayern i ze swoją klasą wykorzystali bez problemu błędy Kanonierów.Bet z bramkami w Romie był do przewidzenia, że nie pyknie, pokusił mnie kurs ale no cóż nie ma co żałować ;) Gramy dalej Pany!
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Także ja myślę że Bayern potraktuje kolejny raz lajtowo ten mecz remis im wystarcza i tak się zapewne skończy.
Bayern potraktuje mecz lajtowo, na własnym stadionie, w lidze mistrzów? Chyba sobie jaja robisz Konar, w lidze już mają taką przewagę, że oni koncentrują się tylko na pucharach. Jeszcze dodatkowo myślisz, że odpuszczą sobie rewanż za pierwsze mecz? To chyba nie znasz niemieckiej mentalności. Dzisiaj jak będą wstanie to będą jechać do końca z Arsenalem i wcale nie zdziwi mnie tutaj pogrom, a zwycięstwa Bayernu jestem pewny jak wczoraj zwycięstwa Realu. Dodatkowo forma Arsenalu jest coraz słabsza, widziałem cały mecz ze Swansea i wynik tutaj kompletnie nie odzwierciedla przebiegu meczu, bo równie dobrze mogło być 3-0 dla Swansea.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Dziś kilka bardzo ważnych spotkań, które będą pomału kształtować układ grup.
Dwa spotkania które przyciągają najbardziej moją uwagę to mecz w Londynie gdzie Chelsea podejmie gości z Kijowa. Nie do końca rozumiem to co dzieje się z zespołem Mou, wszystko wskazuje na to, że w tych wszystkich plotkach o buncie musi być trochę prawdy.
Zespół który w tamtym sezonie triumfował w Premier League w tym sezonie jest jak na razie na dnie tabeli i psuje prawie każdy mecz jaki zagra. Nie wierzę w to, że można zanotować, aż taki regres formy. W najbliższym czasie przekonamy się co będzie z Mourinho, sam nadal myślę że Portugalczyk zostanie na Stamford, ale czas pokaże.
Przechodząc do dzisiejszego spotkania to mimo wszystko widzę wygraną gospodarzy, w Kijowie także stać było ich na wygraną bo Dynamo nie grało nic nadzwyczajnego.
Chelsea w tamtym spotkaniu kilkukrotnie obijała poprzeczkę gospodarzy. W dzisiejszym starciu Chelsea wygra dla kibiców, ponieważ jest to Liga Mistrzów, która dla angielskiego kibica jest świętością. Wieczory z Ligą Mistrzów na Stamford Bridge były zawsze magiczne i dziś nie będzie inaczej. Chelsea nie jest pewna niczego i dlatego muszą dziś wygrać. Ja jednak podpieram się remisem bo nie można lekceważyć takiego przeciwnika jak Dynamo. Najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby gospodarze ich nie zlekceważyli.
Chelsea DNB 1,25 ✅ 2:1
Drugie spotkanie , które mnie zaciekawiło to Roma - Leverkusen. Jeśli chodzi o stawkę meczu to bardzo podobne spotkanie do tego opisywanego powyżej. Tutaj jednak sytuacja gospodarzy w lidze zgoła odmienna. Oczywiście zdarzają się ciężkie mecze tak jak ten ostatni z Interem, ale Roma u siebie jest w gazie i sądzę, że dziś bez większych problemów powinna to udowodnić. Motywacja będzie na pewno bo Roma gra o być albo nie być, mecze u siebie muszą wygrywać by liczyć na awans. Romę czeka jeszcze ciężki wyjazd do Katalonii. Myślę że dziś Roma nie popełni już tych błędów które popełniła w Leverkusen i spokojnie będzie kontrolować spotkanie. Tutaj także z podpórkę bo jak wiemy to mecze Romy w tym sezonie Ligi Mistrzów są jednymi z najbardziej zaskakujących i owocujących w wysokie wyniki. Ja dziś widzę to troszkę inaczej ponieważ żarty się skończyły i trzeba zacząć myśleć na poważnie o wyjściu z grupy.
Roma DNB 1,45 ✅ 3:2
AKO 1,89 ✅✅✅✅
Betclic
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
FC Barcelona - BATE
Moim zdaniem będzie to mecz do jednej bramki. Kursy na handicapy, bramki, strzelców nie powalają więc warto skupić się na rzutach rożnych. Moim zdaniem goście raczej nie powinni zbyt często gościć pod bramką gospodarzy a więc nie powinni nabić zbyt wiele rzutów rożnych. BATE gdy gra z Barceloną to już w tunelu przed meczem wygląda na zespół przegrany. Myślę, że dziś będzie podobnie i Barcelona nie będzie musiała bardzo się wysilać w tym meczu, więc warto zagrać też multicornersy, przewiduje że Barcelona nabije maksymalnie z 10 rzutów rożnych
BATE under 2,5 RR 1,50 bet365 5/10 ✅✅✅ 1RR
multicorners under 20,5 1,83 bet365 3/10 ✅✅✅ 7

Maccabi Tel Aviv - FC Porto
Jeżeli chodzi o ten mecz to przewiduje strzelaninę. Goście są w znakomitej formie jeśli chodzi o strzelanie goli. Praktycznie w każdym meczu strzelają po 2 bramki. Często na wyjazdach gubią się w obronie i myślę że to jest szansa dla gospodarzy. Izraelczycy mają nóż na gardle i jeżeli chcą zostać w grze muszą koniecznie wygrać. Na pewno nie będzie to łatwe bo nie są w najlepszej formie ale już pokazali nie raz że u siebie nie można ich lekceważyć.
over 2,5 goli azjan 1,90 bet365 2/10 ✅✅✅ 1-3
BTS TAK 2,10 bet365 2/10 ✅✅✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
też właśnie patrze na tabelę grupy F i zastanawiam się czemu ma Bayern dzisiaj odpuszczać?ktoś puszczał zakłady długoterminowe na awans Arsenalu?Wszystkie 4 drużyny mają realne szanse na awans (sportowo oczywiście, szanse mają małe) a jednak mają i będą ryć boisko by tego dokonać szczególnie w meczach z fajtłapami z Londynu (przy całej sympatii do nich) którzy mają tendencje przegrać najpewniejsze spotkanie i tego dokonał już Olympiakos wbijając na ich boisku 3 gole, tego dokonało Dynamo na swoim terenie, nie widzę powodu by Bayern tu się podkładał w środku rozgrywek grupowych gdzie nie jest naprawdę nic pewne.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Bayern - Arsenal
Krótko i na temat. Kontuzja Bellerina to ogromny cios dla ekipy Kanonierów. W jego zastępstwie może zagrać albo Debuchy albo Chambers. Ten drugi, mimo obiecującego początku nie ma zaufania trenera ani kibiców(jeszcze). Poza tym nominalnie to środkowy obrońca więc najsensowniejszym wyjściem jest Debuchy. Jedyne czym może się on pochwalić w porównaniu do Bellerina to doświadczenie. Tylko i wyłącznie ze względu na wiek a nie osiągnięcia. Szybkość, kreatywność, wkład ofensywny, zwrotność, technika - w każdym z tych aspektów francuski obrońca jest po prostu gorszy. Do tego jest nieograny bo grzeje ławę i wchodzi na mecze w mało znaczących pucharach. Dzisiaj przyjdzie mu grać naprzeciw Costy, który po prostu będzie go robił jak chciał. Częściowo efekt jego pracy będzie zależny od formacji jaką wyjdzie Arsenal. Ogólnie to wszyscy wiemy, że wyjdą cofnięci tak jak w ostatnim meczu a może nawet bardziej. Jak dla mnie Wenger nie będzie kombinował i na prawe skrzydło wystawi Joela Campbella, który w ostatnim meczu ze Swansea pokazał się świetnie jeśli chodzi o asekurację poczynań defensywnych. W każdym razie Debuchy będzie miał dziś ciężki wieczór. Jakoże ma czyste konto to nie zdziwiłbym się gdyby miał odciążyć kolegów w kategoriach fauli taktycznych. Francuz zobaczył kartonik w ostatnich dwóch meczach Capital One Cup przeciw Sheffield oraz Tottenhamowi. Dzisiejsze spotkanie sędziuje Gianlucca Rocchi ze średnią 4,66 żk/mecz(warto wspomnieć, że tą średnią bardzo zaniżają dwa spotkania reprezentacyjne). Jest to arbiter Serie A więc wspomniane wyżej faule taktyczne widzi na codzień.
Debuchy kartka @2.8 Unibet ⛔ nie siadło a szkoda bo kartonik Campbella to wina francuza, nie wiem co się działo w drugiej połowie bo po pierwszej wyłączyłem
----------------------------------------
Jeśli miałbym szukać po innych zawodnikach to w przypadku Arsenalu pomyślałbym o N.Monrealu @4 - Wiadomo jakie skrzydła ma Bayern. Jeśli chodzi o Bawarczyków to tutaj pod lupę wziąłbym środek pola gdzie będą powstrzymywane kontry Kanonierów.

Roma – Bayer Leverkusen
Kyriakos Papadopoulos otrzyma kartkę @ 2.70

Do typu skłonił mnie wpis bo86bo, a dokładnie jego przemyślenia we wtorkowych spotkaniach, postanowiłem poszukać podobnej sytuacji w środę, no i stąd taki typ, a nie inny. Wiele osób pójdzie pewnie w bramki i sam też bym tego próbował, ale kurs mnie nie satysfakcjonuje, a zapewne jeszcze spadnie, ale kto wie, czego można spodziewać się po obu drużynach, w 2004 roku, przecież też w pierwszym meczu padły aż 4 bramki, za to w rewanżu już tylko 2, ale oczywiście nie ma co brać tego na poważnie, przejdźmy do typu. Papadopoulos, choć jest wypożyczony z Schalke, to w Leverkusen pełni funkcję podstawowego środkowego obrońcy, wystąpił dotąd w każdym spotkaniu Ligi Mistrzów, w każdym w pełnym wymiarze czasowym. Jak dotąd ma na swoim koncie 2 żółte kartki, które otrzymał w spotkaniu z Barceloną i BATE, wiadomo 3 kartka oznacza pauzę przez jedno spotkanie i myślę, że jutro ją ujrzy. Mecz jest bardzo ważny, można powiedzieć, że o wszystko dla obu drużyn, bo później czekają ich spotkanie z Barceloną i BATE, które powinni ograć. Papadopoulos jako środkowy obrońca ma dużo pracy, w lidze zarobił już 3 kartki, Bayer będzie bardzo go potrzebował w meczu z Barceloną, więc będzie zdecydowanie lepiej, kiedy odpocznie w meczu z BATE. Sędzią Sergei Karasev, który pokazuje średnio 3.0 kartki na mecz, prowadził już w tej edycji Ligi Mistrzów spotkanie grupowe pomiędzy PSG i Malmo w którym pokazał 4 kartki. Wiem, że to tylko takie gdybanie i domyślanie się, ale nawet nie biorąc pod uwagę posiadania przez niego już 2 kartek, typ wydaje się być prawdopodobny.
Warto dodać, że to Roma będzie tutaj w ofensywie bo jest to dla nich mecz o przetrwanie. Do tego kurs spadł już do 2.50 a więc buki widzą to co my. Ja i tak pobieram ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Chelsea - Dynamo
Chelsea powyżej 1,5 bramek ✅ ✅ WILLIAAM !!! ✅ ✅
(1,91) Unibet
Na prawdę rozwalają mnie ludzie, którzy chcą coś na prawdę grają w stronę Dynamo. Ale jak wolą tracić kasę no to ich sprawa. Chelsea, gra ostatnio straszną słabiznę i mimo, że ostatni mecz przegrany w Lidze z Liverpoolem na swoim terenie, to dzisiaj przychodzi im się zmagać z Dynamo. Z drużyną, która posiada lekko mówiąc dziurawą defensywę, która tak na prawdę nie błyszczy. Nawet to drugie miejsce jakie mają w Champions League wcale mnie nie zniechęca, że są &#39;&#39;tak wysoko&#39;&#39; Wręcz przeciwnie. Dzisiaj może się wiele zmienić. Chelsea gra dno to fakt i ich gra nie może się podobać, bo w Premier League grają jeden wielki syf. Sprawa Mourinho jest niepewna, bo Abramowicz chyba powoli do niego traci cierpliwość. Choć czasem w tym wszystkim nie jest to wina trenera ale i zawodników. Osobiście nie podoba mi się gra Hazarda. Który ostatnio więcej chyba przytył, niż zagrał jakiś dobry mecz. Mimo wszystko uważam że Chelsea nie złożyła jeszcze broni. Jako to, że są jeszcze Mistrzem Anglii na papierze i w trofeach to w Lidze Mistrzów ich gra też niestety nie jest zbyt owocna. Ale ekipy takie jak Dynamo, czy Macabi w tej grupie trzeba wciągać nosem. Z Macabi w końcu zagrali o niebo lepiej. Wygrali pewnie i choć mogli też stracić bramkę, nie stracili zapału. Dzisiaj Chelsea myślę że zamknie mordy wszystkim hejterom, choć uważam że tutaj też powinna być wysoka wygrana z ich strony. Ale dwie bramki to minimum zrobią. Bo rywal na prawdę nie jest z górnej półki, tylko podany jak na tacy. Kwestia czy Chelsea temu podoła? Myślę że tak. Już nie raz udowadniali, że potrafią wygrywać mimo że są czy byli na straconej pozycji. Nie zdziwię się jak kurs potem spadnie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Bayern vs Arsenal​

Co tu dużo mówić. Bayern gra u siebie, niby nie muszą wygrać żeby czuć się pewni wejścia, bo zostanie im Olympiacos u siebie i wyjazd do Zagrzebia, także teoretyczne 6 punktów. Jednak myślę, że dzisiaj przycisną Arsenal i odeślą Kanonierów do domu z 0 dorobkiem. Mecz będzie wyglądał tak, że Bayern 70-75% posiadania piłki i teraz biorąc pod uwagę kontuzje w Arsenalu to ciężko będzie z kontrami. Na ataku Giroud, Sanchez i Campbell. Jak wiadomo skrzydłowi będą zaangażowani w obronę, więc na szpicy będzie latał Giroud który nie jest demonem szybkości. Dodatkowo na prawej obronie zagra Debuchy, czyli Costa zrobi z niego wiatrak i pewnie powstanie pare memów, jak Costa sadza Debuchyego na dupe i wkręca go w ziemię :cool: Cech też nie wybroni całego meczu pod naporem Bayernu, niemal pewne że coś wpadnie.
Niby kurs nie jest wysoki i w takim meczu wszystko może się wydarzyć, ale jednak po stronie Arsenalu jedynym plusem jest forma Mesuta, ale bez Theo nie będzie komu posyłać prostopadłych i czuje że dzisiaj Ozil nie zaliczy żadnej asysty ani bramki.

Bayern @1.44
✅
Maccabi vs Porto​

Tutaj faworyt jest jeden. Niby te słabsze drużyny u siebie zawsze pokazują pazur. Jednak Porto to jest znacząca firma na piłkarskim podwórku i z takimi ogórkami powinni sobie radzić. Powinni trzymać piłkę i liczyć, że kiedyś wpadnie, bez stresu. Maccabi pewnie liczy na kontry i możliwe, że coś wkulają wreszcie. Jednak fajnym betem są rzuty rożne, które przy takim przebiegu spotkania powinni nabijać tylko gracze Porto. Warto też zaznaczyć, że sytuacja w tej grupie jest na tyle ciekawa, że nie można sobie pozwolić na stratę punktów z ostatnią drużyną. Porto na pewno nie zadowoli się remisem, więc rożne powinni wpadać jeden za drugim, a jak będzie zobaczymy, ale taki kursik pobieram.

Porto więcej rożnych @1.50
✅
AKO;
Bayern + Porto więcej rożnych = 2.16 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Sporo tu życzeniowych typów, a bardzo mało konkretów. Mamy nadzieję, że ktoś skorzysta z naszych propozycji.

Dziś dubel złożony z underów na żółte kartki. Pierwszy z nich na mecz Barcelony z Bate. Katalończycy powinni uporać się z zespołem z Białorusi w miarę szybko, a to nie będzie potęgowało większej ilości spięć. Będzie po meczu, a wtedy każdy będzie myślami przy kolejnym meczu, a Barca będzie klepała swoją tiki takę. W pierwszym meczu widzieliśmy aż 9 kartek, ale tam do pierwszej połowy wynik był na styku, a do tego końcówka starcia przyniosła kilka niepotrzebnych spięć. Dziś będzie inaczej i mecz szybciej się zakończy.

Drugi mecz to under kartek w Monachium. Ostatnio widzieliśmy tylko jedną kartkę, ale fauli w całym meczu było jak na lekarstwo. Oba zespoły grają bardzo dobrą, techniczną piłkę i faulami ratują się w ostateczności. Bayern Guardioli przypomina mentalnie jego poprzednią drużynę - Barcelonę. Tam również jego ekipa łapała bardzo mało kartek, bo liczył się futbol.

Bayern Monachium - Arsenal FC
Poniżej (3,5) żółtych kartek - 2,10

FC Barcelona - Bate Borysów
Poniżej (3,5) żółtych kartek - 1,80

@3,78
Rivalo
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Chelsea - Dynamo
Chelsea @ 1.73

✅
W tym spotkaniu nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak zwycięstwo ekipy z Londynu. Jak każdy dobrze wie Chelsea w ostatnich miesiącach zdecydowanie jest w dołku, w lidze angielskiej to już kompletna klapa, po 11-stu kolejkach mają zaledwie 11 pkt i zajmują odległą 15-sta pozycję. Oglądałem jednak pierwsze spotkanie pomiędzy Chelsea a Dynamo, które rozgrywane było na Ukrainie. I mimo to , że to Chelsea była drużyną przyjezdną, to zdecydowanie lepiej radziła sobie od gospodarzy, drużyna z Londynu stworzyła sobie zdecydowanie więcej okazji bramkowych (słupek po strzale Hazarda i poprzeczka po wolnym Williana). Chelsea grała do tej pory jedno spotkanie w roli gospodarza w tegorocznej LM, i wysoko wygrała 4:0.
Moim zdaniem dziś pod uwagę brana jest tylko wygrana i 3 pkt na pewno zostaną w Londynie, dla mnie to bet dnia. Dla odważnych -1.5 @ 2.85

Dodatkowe bety na dziś:
AS Roma - Bayer
powyżej 4.5 kartek @ 1.66 ✅
Kto więcej rożnych? Roma @ 1.50 ✅


Sędziuje S.Karasev - w ostatnim swoim spotkaniu pokazał 9 kartek.
Dla Romy bardzo ważne spotkanie, w którym bardzo potrzebują 3 pkt jeśli myślą o wyjściu z grupy.
kursy z b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Bayern vs Arsenal / o2,5 gola @ 1,5 (u n i b e t) ✅ 5:1

Statystycznie obie ekipy graja overowo. Arsenal pomimo wygranej u siebie nadal jest w ciezkiej sytuacji bo zajmuje 3 miejsce w grupie i w razie zwyciestwa Olympiakosu z Zagrzebiem przegrana z Bawarczykami zostawia im bardzo male pole do manewrow. Dzisiaj spodziewam sie otwartego spotkania, Bayern gra u siebie, nie bedzie sie cofal i zagra swoje, czyli ofensywna pilke. Arsenal z duzymi ubytkami, co tez sprawia, ze ich obrona moze byc mocno gliniana. Spodziewam sie tutaj kilku bramek, over 2,5 powinien wpasc na luzaku.

Roma vs Leverkusen / o2,5 gola @ 1,61 (u n i b e t) ✅ 3:2

Raz jeszcze, obie ekipy bardziej overowe niz underowe, Roma jak juz zaczela strzelac to przestac nie moze (choc przestala ostatnio z Interem :p ) ale ogolnie na przestrzeni ostatnich 10 spotkan strzelila 26 bramek. Bayer tez strzela, a w LM w 3 spotkaniach 9 bramek robi wrazenie. Tutaj sytuacja w tabeli dosyc ciekawa, bo wszystko jest jeszcze mozliwe i kazdy moze jeszcze awansowac. Nie spodziewam sie tutaj szachow pilkarskich, szczegolnie, ze obie ekipy maja raczej dziurawe obrony a ich najwieksze atuty sa w ofensywie.

Olympiakos vs Dynamo Zagrzeb / o2,5 gola @ 1,87 (u n i b e t) ✅ 2:1

No i tutaj rowniez widze over bramkowy. Olympiakos jest w stanie samodzielnie pokryc over ale mam wrazenie, ze goscie dorzuca sie do wspolnego konta bramkowego. Dynamo to ekipa ktora ostatnimi czasy na wyjazdach gra slabo i traci sporo bramek. Ostatnie 5 spotkan wyjazdowych i 11 bramek w plecaku wiec rewelacji nie ma w defensywie, Olimpiakos to tez nie jest ta zelazna obrona co kiedys. W ostatnich 5 spotkaniach domowych w 4 meczach stracili przynajmniej jednego gola przy czym strzelalili lacznie 14 bramek. Mysle, ze dzisiaj wykreca overa, szczegolnie, ze Olimpiakosowi powinno zalezec na wygranej w tym meczu gdyz dwa nastepne mecze o awans z Arsenalem i Bayernem wiec latwiej niz dzisiaj juz nie bedzie.

aKo @ 4,52 (u n i b e t) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
AS Roma - Bayer Leverkusen


W dniu wczorajszym trafnie przewidziałem dyspozycje Szchtara. Ukraińcy doszczętnie zniszczyli przeciwnika, jednak wczoraj to już historia, a dzisiaj czeka nas drugi emocjonujący dzień 4 kolejki ligi mistrzów.
Swoje pieniądze postanowiłem ulokować w spotkaniu, które bez wątpienia dostarczy nam wielu emocji. Otóż zmierzą się ze sobą dwie ultra ofensywne (jak to już ktoś określił) drużyny. As Roma to aż 25 strzelonych bramek w 11 meczach. Aptekarze tutaj pod tym względem zdecydowanie ustępują, jednak ostatnimi czasy pokazali, że strzelać potrafią. Mam na myśli mecz ze Stuttgartem czy Romą.
W tym spotkaniu nie doszukiwałbym się jakiś magicznych rzeczy w stylu ostatnio padło 8 bramek to teraz wpadną dwie czy Bóg wie ile. Oczywiście historia lubi kołem się toczyć, ale nie popadajmy w skrajności, bo składy są inne a same mecze były ładnych pare lat temu. Jestem przekonany, że zobaczymy dzisiaj przynajmniej over 2.5 (kurs 1.65 ✅ pinnacle), a utwierdza mnie w tym tragiczna obrona aptekarzy i niewiele lepsza As Romy.
Jednak ja w tym spotkaniu idę w troszkę inną stronę. Ostatnim razem szedłem w As Rome po kursie niebagatela ~4 i prawie się nie zawiodłem ???? Gra włochów jakoś dużo bardziej mnie przekonuje. Giallorossi strzelali w każdym meczu już od 24 spotkań (Inter przerwał serię), dokładnie od 19 marca. Te liczby robią wielkie wrażenie i jestem pewien, że cała drużyna zechce w przyszłości pobić ten rekord... Atutem Romy jest własne boisko, niesmak po meczu wyjazdowym gdzie 2 pkt wyciekły pomiędzy palcami i chęć odbicia się po wpadce z Interem (szkoda mi tego meczu). Widzę tutaj dość pewnie zwycięstwo w stylu jakiegoś 3:1 (12.01 bah). W końcu wróci nasz Szczęsny za którym osobiście nie przepadam jednak trzeba mu przyznać, że swoje robi..
Moim głównym typem jest tutaj czysta jedyneczka na As Rome 2.05 ✅ ✅ pinnacle, za mniejsze pieniądze także dokładam As Roma -1 2.91 zwrot pinnacle.

W dniu dzisiejszym bez głębszej analizy także uderzam w dubelka Bayern + Olympiakos 1.95 ✅ pinnacle nie widzę w tych spotkaniach przegranej faworytów. Nie popadajmy w skrajność. Kurs na Bayern jest wystawiony bardzo dobrze. Nie ma mowy, żeby Lewandowski i spółka po raz drugi polegli z Arsenalem który jest dobry, ale nie na tyle, żeby wygrać na wyjeździe w Monachium. Dopatrywałbym się w tym meczu bramki Robbena ✅ jak i samego Lewego ✅ ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom