>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [25.11.2020] - Środa

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ajax - Midtyjlland
25.11.2020 g. 21:00
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie
@1.62 Fortuna

Ajax ma w ostatnim czasie szczęście do rywalizacji z overowymi ekipami, i wcale nie inaczej ma się sprawa w czwartej kolejce LM. Oto bowiem podejmują na własnym stadionie duński Midtjylland, który znany jest z tego, że po pierwsze - gra w lide, w której bramki lubią padać, i wreszcie po drugie - sama w sobie ekipa jest overowa. Po ośmiu kolejkach ligowych Midtjylland ma bilans bramek 15:11, a więc średnio ponad 3 bramki na mecz, a jeszcze efektowniej ta statystyka wygląda jeśli chodzi o spotkania na wyjeździe - obecnie są to dokładnie 4 gole na mecz. O zawodnikach z Amsterdamu można pisać wiele, ale na potrzeby tej analizy powiem tylko, że w ostatnim czasie cztery bramki w spotkaniach z ich udziałem stały się niemal normą. Czy ktokolwiek może przypuszczać, że w konfrontacji Midtjylland z Ajaxem bramki nie padną? Jest to poniekąd możliwe, ale mało prawdopodobne. Wręcz przeciwnie - spodziewam się kolejnego strzeleckiego widowiska. Sam kurs na over 2.5 gola w tym spotkaniu jest mało atrakcyjny, dlatego wybieram typ na to, że w drugiej odsłonie meczu będziemy świadkami co najmniej dwóch goli, niezależnie od strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Monchenglabdach - Szachtar
Typ: 1
Fortuna
@1.51
Wszyscy związani z Borussią pewnie już jakiś czas czekają na to starcie. Ich drużyna może znacznie przybliżyć się do wyjścia z ciężkiej grupy. Przy korzystnych wynikach zespół z Niemiec może uciec na 4 punkty od 3 miejsca w tabeli i być o krok od awansu do fazy pucharowej LM. Mecz z Szachtarem jest o tyle ważny, że pozwoli na konfort w meczach z dużo trudniejszymi rywalami tej grupy (Realem i Interem), które też nie będą grały o nic. Szachtar wydaje się "leżeć" Borussii - świadczy o tym wynik (aż 0:6). BM jest mocne na swoim terenie, ostatni mecz przegrali w maju. Niezła jest ofensywa gospodarzy, która tylko raz nie zdobyła bramki w tym sezonie (w meczu ligowym z BVB) i na pewno jest w stanie zagwarantować 2-3 bramki w środowym starciu co powinno pozwolić na pokrycie typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
C 152

Chiron155

Użytkownik
Ajax - Midtyjlland
25.11.2020 g. 21:00
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie
@1.62 Fortuna

Ajax ma w ostatnim czasie szczęście do rywalizacji z overowymi ekipami, i wcale nie inaczej ma się sprawa w czwartej kolejce LM. Oto bowiem podejmują na własnym stadionie duński Midtjylland, który znany jest z tego, że po pierwsze - gra w lide, w której bramki lubią padać, i wreszcie po drugie - sama w sobie ekipa jest overowa. Po ośmiu kolejkach ligowych Midtjylland ma bilans bramek 15:11, a więc średnio ponad 3 bramki na mecz, a jeszcze efektowniej ta statystyka wygląda jeśli chodzi o spotkania na wyjeździe - obecnie są to dokładnie 4 gole na mecz. O zawodnikach z Amsterdamu można pisać wiele, ale na potrzeby tej analizy powiem tylko, że w ostatnim czasie cztery bramki w spotkaniach z ich udziałem stały się niemal normą. Czy ktokolwiek może przypuszczać, że w konfrontacji Midtjylland z Ajaxem bramki nie padną? Jest to poniekąd możliwe, ale mało prawdopodobne. Wręcz przeciwnie - spodziewam się kolejnego strzeleckiego widowiska. Sam kurs na over 2.5 gola w tym spotkaniu jest mało atrakcyjny, dlatego wybieram typ na to, że w drugiej odsłonie meczu będziemy świadkami co najmniej dwóch goli, niezależnie od strony.
W poprzednim starcu ajax zagrał osłabionym składem. Na wyjeździe wynik zakończył się 1-2 dla korzyść Amsterdamczyków. Prawdopodobnie teraz Ajax pojedzie w pełnym składzie z wyjątkiem Klassena, który dziś doznał kontuzji i nie mógł dokończyć ligowego meczu.
Moim zdaniem Ajax to wygra, Będą u siebie, zamotywani zdobyciem kompletu pkt.
Win AJAX @ 1,31 lub w meczu wpadną co najmniej 2,5 gola @1,41.


Marsylia - FC Porto x2 @1,49
Kursy są wystawione po równo, jednak dla bezpieczeństwa lepiej wziąć z podpórką. nigdy nie wiadomo jaką taktykę ustali trener. Zdecydowanie Porto powinno mieć przewagę na całym meczem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
broda90 337

broda90

Użytkownik
Co myślicie, aby w każdym meczu postawić +1,5 bramki. Wydaje mi się, że jest pewna możliwość, aby to weszło, choć nie wiem czy nie wstrzymać się i nie poczekać na kartki jeszcze. Kończy się już kasa, więc chcę zagrać taśmę, aby móc nadal grać.
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Liverpool-Atalanta 1 1.68 Fortuna
handicap(-1.5) 2.56
handicap (-1) 2.02
Atalanta jest po prostu pod formą. Do tego nie zagrają: Malinovski, Muriel, Hateboer. Kursy na Liverpool są zachęcające. Można zaryzykować handicap, choćby ten gdy przy zwycięstwie 1 bramką będzie zwrot.

Atletico-Lokomotiv 1/-3.5gola 1.92 Fortuna
Kurs na czystą jedynkę jest bardzo niski (obecnie okolice 1.25). Z jednej strony gospodarze są po meczu z Barceloną, ale to Lokomotiv musi odbyć długą podróż na mecz. Owszem z Salzburgiem taki typ by nie wszedł (ale austriacka ekipa jest bardzo overowa). Typ ma szansę wejść nawet, gdy Lokomotiv zdobędzie bramkę. Dla mnie jest warty zagrania.

No to poległem. Podejrzewam, że nie sam.
 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Liverpool - Atalanta 1 @1,7 fortuna

Czekałem na mecz Liverpoolu z Leicester, by zorientować się czy te wszystkie osłabienia nie będą przeszkadzać. Potwierdzili swoim pewnym zwycięstwem 3-0 nad mocnym rywalem, że przemeblowana obrona z Milnerem, Matipem i Fabinho może zagrać na zero z tyłu. Z przodu są już mniejsze ubytki, więc o mecz z Atalantą jestem w miarę spokojny. Na wyjeździe The Reds zmiażdżyli tego rywala aż 0-5, a przecież też grali w eksperymentalnym składzie. A przecież u siebie Liverpool jest jeszcze mocniejszy i jeśli mówilibyśmy o możliwej wpadce to raczej w delegacji. W formie Jota, który prawie co mecz zdobywa gola, a i obrona bez van Dijka daje radę. Mam wrażenie, że absencje kilku zawodników nawet pomogły The Reds. Klopp jest trenerem bardzo wymagającym, często mówi się nawet, że lubi zajechać zawodników. Sięgając po rezerwowych ma zmotywowanych, świeżych i rządnych gry dobrych przecież graczy. Zresztą już w poprzednich sezonach np Origi pokazywał, że rezerwowi u Kloppa potrafią wygrywać mecze. Co do Atalanty to w porównaniu do poprzedniego sezonu możemy mówić o spadku formy. Po niezłym początku sezonu, grają w kratkę. Bilans 8 ostatnich spotkań na wszystkich frontach to 2-3-3. W ofensywie co było ich wielką siła ostatnio cieniują. 3 mecze u tylko jeden gol. W ostatniej kolejce tylko 0-0 ze Spezia. Widać zadyszkę i myślę, że Liverpool będzie chciał to wykorzystać i spokojnie zapewnić sobie awans do dalszej rundy LM.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Dzisiejsze mecze pozwoliły ustukać kilka złotówek, więc myślimy nad drugim dniem LM.

Inter Mediolan- Real Madryt
Typ: 1
Kurs: 2,20
Marathonbet
Stawka 7/10


Jako kibic Realu od przeszło dwudziestu lat jak patrzę to co grają w tym sezonie to przypominają mi się lata jak notorycznie odpadali z LM w 1/8 finału, nie zdziwię się jak w tym sezonie nie wyjdą z grupy. Zero ładu, zero składu, zero pomysłu, brak lidera. Jutro zmierzą się na Giuseppe Meazza z Interem, który mimo ogromnego potencjału jak dotąd w tym sezonie zawodzi (przynajmniej mnie). Po świetnym poprzednim sezonie zakończonym finałem LE, spodziewałem się więcej po zespole Conte, tym bardziej że latem dokonali kilku naprawdę solidnych wzmocnień.

Przechodząc do jutrzejszego spotkania to zacznę od absencji w obu zespołach:

Inter zagra bez: Brozowicia 7/1, Vecino 0/0, Sensiego 3/0, Padelliego 0/0, Koralova 5/0
Real bez: Ramosa 8/2, Benzemy 8/4, Jovicia 4/0, Militao2/0, Odriozili 1/0, Valverde 8/3

Patrząc osłabienia Interu to jedynie brak Brozovicia i Koralowa ma tak naprawdę jakiekolwiek znaczenie. W Realu zabraknie lidera defensywy Ramosa, bez którego obrona wygląda tragicznie (choć ostatnio zagrał z Valencią a efekt i tak był jaki był), Fede, któy w mojej ocenie jest obecnie najlepszym zawodnikiem środka pola i drugim najlepszym strzelcem zespołu w tym sezonie, no i Benzemy, który u wielu piłkarskich obserwatorów wywołuje skrajne emocje, ale w tym sezonie najlepszy strzelec, a jak nie strzela to ma spory wpływ na gre ofensywną. Także u Królewskich wypadł najlepszy z każdej pozycji poza bramką gdzie zobaczymy Courtoisa. Warto dodać ze w lidze Real zdobył w tym sezonie 15 bramek, a wspomniani zawodnicy którzy wypadli zdobyli z nich aż 9.

Inter mimo braku Brozovicia ma naprawdę świetną drugą linię na czele z Barellą, Vidalem, Naingolanem czy Eriksenem. W defensywie od dłuższego czasu i tak widzimy na lewej stronie Bastoniego, więc brak Koralova nie powinien być zauważalny. Ponadto w stosunku do przegranego spotkania w Madrycie do składu Interu wraca czołg Lukaku, który w lidze w 7 spotkaniach strzelił 7 bramek.

Uważam że Inter jutro stanie na wysokości zadania i pokaże swój potencjał, którego na chwilę obecną nie odzwierciedla ani miejsce w tabeli ligowej ani w LM. Ponadto porażka w tym spotkaniu niemal wyeliminuje ich z fazy pucharowej LM, a i awans do LE nie będzie wcale jakiś oczywisty za sprawą nieźle spisującego się Szachtara. Osobiście obawiam się czy nie zobaczymy jutro na Meazza pogormu ze strony Interu bo fatalna defensywa bez Ramosa w zderzeniu z Lukaku i Martinezem wspieranymi prze Alexisa i Hakimiego może wypaść dramatycznie.

Alternatywnie:
Inter strzeli w obu połowach @ 2,61 Fortuna 6/10
Inter (-1,5) @ 3,85 Fortuna 4/10
Inter over 1,5 gola HT @ 4,50 Fortuna 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
To od siebie dodam tylko jak zdaniem włoskich dziennikarzy mogą wyglądać w meczu Interu z Realem wyjsciowe jedenastki...

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Gagliardini, Barella, Perisic; Vidal; Lukaku, Lautaro.

Real Madrid (4-3-3): Courtois; Carvajal, Varane, Nacho, Mendy; Modric, Casemiro, Kroos; Asensio, Mariano Diaz, Hazard.

Gospodarze mają zagrać w ustawieniu 3-4-1-2, zgaduję że tego podwieszonego za napastnikami zagra Perisic...
Real z kolei wyjdzie formacją 4-3-3 na skrzydłach z Hazardem i Asensio, na szpicy zagra Mariano Diaz. Szału nie ma, ale krawiec kraje jak mu materiału staje.
Real ma 4 pkt w grupie i jest obecnie trzeci, a Inter jest ostatni z dorobkiem 2 pkt. Ja widzę w tym meczu powtórkę z rozrywki, a więc z pierwszego spotkania - bramki i kartki, bo to bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Osobiście pogram w tym meczu over 2.5 gola i over 3.5 żk jako AKO bo w fortunie tak się da zrobić. Sędziuje Antek Taylor, taki łysy [CUT] z Anglii. Nie szasta kartkami na prawo i lewo, ale w takim meczu te 4-5 żk powinien spokojnie pokazać. Posumowując:

over 3.5 żk
1.32

over 2.5 gola
1.58

AKO 2.09

fortuna
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Liverpool udowodnił przez weekend, że nawet mimo tylu braków kadrowych z pierwszej jedenastki nadal są mocni, a Ci "teoretycznie" słabsi potrafią rozbić u siebie nawet Lisy 3:0. Dzisiaj przyjeżdża na Anfield Atalanta, a więc rewelacja poprzedniego sezonu, ale w obecnym już nie radzą sobie tak znakomicie - musiał w końcu ich dotknąć spadek formy. The Reds nadal bez Gomeza i van Dijka, ale środek obrony w składzie Fabinho oraz Matip pokazali, że można na nich polegać. Z przodu trener Klopp w tym meczu ma dostępnych najważniejszych zawodników - Salaha, Mane, Firmino, Jote, Minamino, a więc siła rażenia nadal ogromna. Atalanta dzisiaj zagra bez Muriela oraz Malinowskiego, którzy dają bardzo dużo w grze ofensywnej. Według mnie w tym meczu zobaczymy wygraną Liverpoolu, może nie tak łatwą jak w Bergamo, ale widzę tutaj przypieczętowanie awansu do fazy pucharowej i możliwość skupienia się na Premier League aż do lutego/marca.

Liverpool @1.68 Fortuna


Bayern wygrywając dzisiaj z Salzbugiem zapewni sobie awans do fazy pucharowej. Nie oszukujmy się - przeciwnik nie jest najwyższych lotów, a wyniki osiągane w Austrii mają się nijak do zespołów niemieckiej Bundesligi - ok nie uważam, że ten zespół nie dałby radę w Niemczech, ale też nie stawiałbym go w top5 zespołów. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Bawarczycy rozbili RB 5:2, dzisiaj na stadionie w Monachium znacznie łatwiejsze zadanie, które ma przypieczętować awans. Liczę w tym spotkaniu na odblokowanie się naszego Rodaka - Lewandowskiego, bo już od 3 meczy (łącznie z reprezentacją) nie strzelił bramki, co w jego przypadku jest naprawdę bardzo dziwne, no i wypadałoby zacząć gonić w klasyfikacji strzelców młodego Haalanda, który ma już 4 bramki więcej od Roberta.

Bayern + over 2,5 gola w meczu @1.37 Fortuna
R. Lewandowski strzeli minimum 2 gole @2.20 Fortuna



Bardzo ciekawa sytuacja w grupie B, gdzie Mgladbach i Szachtar zajmują kolejno 1 i 2 miejsce w tabeli, a Real i Inter 3 i 4. Zapewne po rozlosowaniu grup Perez jak i Antonello pomyśleli, że awans z grupy będzie szybki, łatwy i przyjemny, a rzeczywistość jest zgoła odmienna. Real przede wszystkim gra słabo w tym sezonie, do tego w tym meczu nie zobaczymy Ramosa - szefa defensywy, następnie najlepszego napastnika Realu - Benzemy i świetnego pomocnika, który chyba obecnie jest jednym z najlepszych w całym zespole - Valverde. Do składu Interu w porównaniu do pierwszego meczu wraca Lukaku, który dosłownie z niczego może strzelić gola, bo znajdzie się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, do tego obok świetny Lautaro, na skrzydłach Hakimi z prawdopodobnie Alexisem. Nie odważę się typować wyniku końcowego meczu, bo może tu być finalnie wygrana jednych jak i drugich, a remis też mnie nie zaskoczy, jednak na San Siro myślę, że Inter zagra odważnie od pierwszych minut i jako pierwszy strzeli gola w tym pojedynku.

Będzie wynik w trakcie spotkanie Inter 1:0 Real @1.76 Fortuna


Mgladbach przejechało się w pierwszym spotkaniu po Szacharze 6:0 i to na Ukrainie. Dzisiaj łatwiejsze zadanie bo na własnym podwórku, gdzie nie przegrali meczu o stawkę od maja. Goście w sporych brakach kadrowych przystąpią do tego meczu, u gospodarzy poza Plea, który prawdopodobnie nie zagra nie ma się czym martwić.

Borussia Monchengladbach @1.6 Fortuna
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Salzburg
Typ: Salzburg over 3,5 RR (5 RR)
Kurs: 2,18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W ostatnim meczu tych drużyn stawiałem na over 10,5 RR i praktycznie sam Salzburg pokrył linię. Grają ofensywny futbol, ładny dla oka z duża ilością sytuacji podbramkowych oraz licznymi dośrodkowaniami. Ostatnio mało brakowało i byłaby niespodzianka w Monachium. Do 80 minuty był remis 2:2 i nic się nie zapowiadało, że to Bayern wygra, a co dopiero wygra 6:2 w Austrii. Nie ma co za bardzo porównywać liczby rzutów rożnych z ligi austriackiej, ale Salzburg średnio robi 7,1 RR na mecz. Ostatnio mają małą zadyszkę w lidze, ale myślę, że na Bayern to każdy się specjalnie mobilizuje.

Salzburg w LM zdobyli:
- z Lokomotiv 8 RR (u siebie)
- z Atletico 5 RR (na wyjeździe)
- z Bayernem 10 RR (u siebie)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Ajax-Midtjylland 1 i over 2,5 gola @1.65
Ajax 1 i over 3,5 gola @2.35


Sytuacja Ajaxu jest podobno do tej, gdzie w grupie sa Man U, PSG i Lipsk, czyli trzy zespoly, ktore sportowo sie wyrozniaja, ale jeden bedzie musiec pozegnac sie po fazie grupowej z rozgrywkami CL. Oczywiscie najbarzdiej zaboli po kieszenie ten zespol, ktory nie da rady awansowac, a jak juz wspomianalem wczoraj te pieniadze w obecnym okresie dla klubow to nabieraja pierwszorzedznej wartosci.

Ajax nie moze pozwolic tutaj sobei na strate punktow bo trzeba bedzie do konca rywalizowac z Atalanta prawdopodobnei o to drugie premiowane awansem miejsce. Mysle, ze Ajax da rade, bo jezlei wywiezli oslabieni komplet punktow z Danii to na pewno na taki sam scenariusz licza u siebie. Sam kurs probuje zawyzyc dolaczajac do typu na Ajax over gemowy w dwoch propozycjach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
M`Gladbach- Szachtar
Typ: Szachtar strzeli gola w przedziale 1-72
Kurs: 1,75
Fortuna
Stawka 6/10


Nie wierzę w drugi tak słaby mecz zespołu z Ukrainy, jaki miał miejsce 3 tygodnie temu. Zespół, który w osłabionym składzie ograł Real w Madrycie w mojej ocenie jest w stanie mocno powalczyć w M`Gladbach. Garnie na gospodarzy po kursie 1,5 to samobójstwo, więc szukam czegoś w kierunku gości. Jako główny typ podaję bramkę Szachtara do 72 minuty, bo dysponują potencjałem, który wg mnie może dziś zrewanżować się Borussi.

Jak poboczne typy proponuję:
Szachtar over 1,5 gola @ 3,20 Fortuna 3/10
Szachtar wygra przynajmniej jedną połowę @ 2,93 Fortuna 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Co myślicie, aby w każdym meczu postawić +1,5 bramki. Wydaje mi się, że jest pewna możliwość, aby to weszło, choć nie wiem czy nie wstrzymać się i nie poczekać na kartki jeszcze. Kończy się już kasa, więc chcę zagrać taśmę, aby móc nadal grać.
Całkiem prawdopodobne, że w każdym meczu będzie +1,5 gola. Znając jednak życie znajdzie się choć jedno spotkanie gdzie padnie wynik 1:0 lub 0:0 i kupon do kosza. Wczoraj raczej mało kto się spodziewał 1 gola w meczu PSG-Lipsk.

Jak się kończy kasa to masz dwie opcej, zagrać coś bezpiecznego z propozycji powyżej - singla bądź dubla, lub wpłacić kasę na konto.
 
Ilja_Lenin 0

Ilja_Lenin

Użytkownik
Koncepcja kolegi PrzeTypera dotycząca meczu Inter - Real Madryt wydaje się interesująca. To będzie mecz nerwów. Obie strony na musiku. Co do kartek pełna zgoda, lecz zwróćcie uwagę na faule w tym meczu. Fortuna na Inter wystawia linię 14,5 , Real 12,5. Skłaniałbym się do zakładu Inter więcej fauli po @ 1,50 .
Na Bernabeu Real 13, Inter 14 fauli. Inter u siebie z mocnymi jeśli chodzi o faule:
z Gladbach 16-11,
z Milanem 18-11,
Real na wyjeździe więcej fauli w tym sezonie miał w meczach ligowych z Valencią i Barceloną, w pozostałych mniej niż rywale.
Wahadłowe ustawienie Mediolanu będzie korzystne dla wyprowadzanych kontr przez Real gdzie Asensio i Hazard powinni często się urywać i na nich spodziewam się wielu fauli.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Salzburg
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 2,30
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Kurs na ten typ już spadł właściwie u wszystkich bukmacherów. Uważam, że szansa na karnego w tym spotkaniu jest duża. Głównym argumentem jest to jak wyglądał poprzedni mecz pomiędzy tymi drużynami. Było to bardzo szybkie spotkanie, w którym padło aż osiem bramek, a Bayern wygrał 6:2. Rzut karny był podyktowany już w okolicach 20 minuty i Robert Lewandowski strzelił gola z jedenastu metrów. Oprócz tego rzutu karnego to było też kilka sytuacji, w których było bardzo blisko podyktowania kolejnej jedenastki. Z tego co pamiętam, to w tym celu VAR był użyty i to chyba więcej niż raz. Spotkanie w Monachium powinno być podobne i tu też jest duża szansa na karnego.
 
Ostatnia edycja:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Monchenglabdach – Szachtar Typ: Monchenglabdach @ 1,55 Fortuna

Dzisiaj będą bardzo ważne mecze dla rozstrzygnięć w grupie B. Borussia zmierzy się z Szchtarem a Inter podejmie u siebie Real Madryt. Przed dzisiejszymi spotkaniami niespodziewanym liderem jest Borussia Moenchengladbach. Borusia ma 5 punktów. Jeden punkt mniej ma Szchatar oraz Real. NA końcu stawki jest Inter. Na ten moment klasyfikacja grupy jest spora niespodzianka. Przed początkiem fazy grupowej pewnymi faworytami do wyjścia z grupy był Real i Inter. Sytuacja mogła być jeszcze ciekawsza gdyby Real przegrał w Niemczech, było bardzo blisko takiego rozstrzygnięcia. Ekipa z Moenchengladbach ma spore szanse na awans. Na razie Borussia ma delikatna przewagę. Bardzo ważnym punktem w rywalizacji będzie dzisiejsze spotkanie z Szachtarem. Mecz na Ukrainie to była ogromna niespodzianka. O ile sama wygrana Borussii nie była dużym zaskoczeniem, ale rozmiar tego zwycięstwa to duży szok. Szachtar był znany z niezłej gry u siebie. Manchester City w poprzedniej fazie LM wygrał tylko 0-3. Borussia u siebie tez gra solidnie. Nie wydaje mi się, że by wynik z pierwszego meczu powtórzył się, ale zwycięstwo jest prawdopodobne. Jeżeli dzisiaj wygrają szanse na awans z grupy znacznie wzrosną. Wydaje mi się, ze dzisiaj jest łatwiejsze niż będzie za tydzień i za dwa tygodnie w spotkaniach z Realem oraz Interem. Dodatkowo goście dzisiaj przyjadą osłabieni do Niemiec. Liczę dzisiaj na wygraną ekipy Borussi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
tomek2807 5,6K

tomek2807

Użytkownik
Inter - Real
Inter
efortuna 2,21

Spotkanie dwóch drużyn, którzy delikatnie mówiąc zawodzą w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Ponadto Real dodatkowo nie wygrał dwóch ostatnich meczów w LaLiga. Inter natomiast wykazał się walecznością w meczu z Torino, wygrywając 4-2 (mimo iż przegrywali 0-2). Dla Włochów jest to mecz o życie, także myślę że ich gra będzie nastawiona na ofensywę, a mając w swoich szeregach Lukaku i Lautaro mogą być bardzo niebezpieczni. W drużynie z Madrytu braki podstawowych zawodników z przodu jak i z tyłu (Benzema, Ramos).
Myślę, że te absencje będą kluczowe dla przebiego spotkania, gdzie Real mimo starań nie obroni się przed stratą 2-3 goli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom