>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [11.10 - 12.10.2022] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Napoli - Ajax
Typ 1
Kurs 1.53
Bukmacher : Fuksiarz
Analiza: Napoli po wielu zmianych kadrowych, rozpoczęło sezon perfekcyjnie wygrywając 10 męczy i 2 remisując, dodając do tego 8 ostatnich męczy to komplet zwycięstw.Ajax powinien się zastanowić czy warto denerwować Włochów, gdyż w ostatniej kolejce w Amsterdamie jak strzelili bramkę Napoli odpowiedziało 6 razy.W dotychczasowych meczach Napoli strzeliło aż 35 bramek,Ajax słynący z dobrej pracy z młodzieżą powinien zwolnić trochę z wyprzedażą zawodników na domiar złego nie zagra jeszcze Tadic pauzujący za kartki . Znając historię Ajax się odbuduję,ale ten sezon należy do Napoli , który jak utrzyma aktualną formę to może sporo w tym roku zawojować.Moj typ to pewna 1 ,do tego można dodać kilka bramek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1640
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Rangers - Liverpool
Virgil van Dijk over 0.5 fauli @ 2.20 Betfan

Ode mnie na dzisiaj jedna propozycja z moim zdaniem bardzo zachęcającym kursie. Wszyscy wiedzą w jakiej formie jest Liverpool, cierpi przede wszystkim defensywa, która traci bardzo dużą ilość bramek, a jak wiadomo dużo bramek = dużo sytuacji pod bramką Liverpoolu, czyli więcej pracy w obronie. Van Dijk to wyróżniająca się postać w obronie Liverpoolu, często gra bardzo czysto, bo w Premier League do tej pory sędziowie zagwizdali na nim tylko 3 faule, jednak to wciąż środkowy obrońca, który w meczu zawsze ma sporo pracy. Jednak do tego overu przekonało mnie kilka rzeczy, po pierwsze kurs, bo jakkolwiek czysto nie grałby to dalej środkowy obrońca, który ma sporo pracy. Druga sprawa jeszcze większe problemy kadrowe Liverpoolu, bo z gry wypadł Matip, a więc partner w obronie van Dijka na środku, a także nie grać ma Alexander-Arnold, kolejne ważne ogniwo w drużynie. Dzisiaj Rangersi powinni mieć więcej okazji bramkowych niż w pierwszym meczu i nawet myślałem o ponownym zagraniu ich bramki przeciwko Liverpoolowi, ale kursy są śmiesznie niskie. Na koniec dodam tylko, że van Dijk popełniał faul w każdym dotychczasowym meczu w Lidze Mistrzów, a w tym spotkaniu może mieć nawet więcej pracy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1150
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 18:45
Spotkanie : Napoli : Ajax
Typ : suma kartek drużyny - Ajax 4+ ( aż 9 żółtek z czego 6 dla Ajaksu )
Kurs : 4.00
Bukmacher : ETOTO

wiem że komentarz po meczu to tak jak musztarda po obiedzie ale tego się dziś spodziewałem bo nie raz nie dwa jak Ajax przegrywa to nerwy biorą górę i trudno się opanować np ,mecz o superpuchar z PSV przegrany 3:5 i Ajax z pięcioma żółtymi i bezpośrednią czerwoną ( ale to tak na marginesie )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3182
N 339,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Fc Barcelona - Inter Mediolan
Obie strzelą @1,7
Fuksiarz

W obecnej formie i przy tak niskim kursie nie odważył bym zagrania na zwycięstwo gospodarzy. Barcelona ma swoje problemy, ale musi dzisiaj zgarnąć 3 pkt jeśli chcą realnie myśleć o wyjściu z grupy. Na pewno będą odpowiednio zmotywowani i usposobienii ofensywnie. Swoje okazje będą mieli i wierzę, że coś strzelą. Z drugiej strony jednak mają swoje problemy w obronie i dopuszczają rywali do sporej ilości groźnych sytuacji. Ter Stegen wiecznie wszystkiego nie będzie bronił, więc myślę że zobaczymy gola także po stronie gości z Mediolanu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2381
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak ktos mial over 4.5 kartek w meczu Barcelony to pozna noca wjechala poprawka, ze w 72 min Roberto jeszcze dostal zoltko czego nie bylo widac na transmisji takze moze kogos to uratowalo. Radze sprawdzic jak buki to porozliczaly bo wiekszosc do samego konca pokazywala, ze byly 4 kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2019
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom