>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 06.11.2013 - środa

Status
Zamknięty.
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Coś niesamowitego te wasze typy na Arsenal. To samo było przed pierwszym meczem. Każdy wie jak się skończyło. Ale róbta co chceta.
&quot;Hummels nie zagra na 97,5%&quot; powiedział dzisiaj Klopp na konferencji prasowej. Mojego typu to nie zmienia. Borussia wygra i to pewnie więcej niż jedną bramka.
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna || Liga Mistrzów || 05.11.2013 || 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Austria Wieden
Typ: Atletico -2,5 (Handicap Azjatycki)
Kurs: 2,11
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Lider grupy G Ligi Mistrzów - Atletico Madryt podejmuje w środę ostatnią w tej grupie Austrie Wiedeń. Dwa tygodnie temu klub z Hiszpanii wygrał w Wiedniu 3:0. Atletico w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie. Poza jednym potknięciem (przegrany mecz ligowy z Espanyolem 0:1) wygrali dwanaście ostatnich spotkań! Dzięki temu w tabeli Primera Division odskoczyli swoim największym rywalom - Realowi Madryt, i to oni a nie &quot;Krolewscy&quot; walczą z Barceloną o lidera w hiszpańskiej ekstraklasie. W niedziele pokonali oni mocny Athletic Bilbao 2:0. Również w Champions League ida jak burza. Komplet dziewięciu punktów i bilans bramkowy 8:2 to naprawde świetny wynik. Z kolei Austria Wiedeń spisuje się ostatnio zdecydowanie poniżej oczekiwań. Co prawda w niedziele pokonała 3:0 słabiutki Wiener Neutstadt ale wcześniej w siedmiu spotkaniach zremiswali 2 mecze i przegrali 5! W Lidze Mistrzów nie zdobyła jeszcze bramki a jedyny punkt zdobyła remisująć z Zenitem 0:0. Naprawde ciężko sobie wyobraźić, żeby nagle zdobyła punkty z tak dobrze grającym Atletico, tym bardziej, że w pamięci będzie miała dotkliwą porażkę 0:3 na własnym stadionie. Atletico powinno wygrać spokojnie, myśle, że 3 bramki przewagi to minimum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 0

balsam

Użytkownik
Ja na jutro proponuje Chelsea, Napoli i Basel. Bez analizy 2 pierwsze to po prostu pewniaki i myślę, że mało kto się nie zgodzi ze mną. Ale chciał bym zasięgnąć waszej wiedzy co do typu na Basel. Wiadomo Steua drużyna własnego podwórka, Basel u siebie, walczą o awans, wszystko układa się w jedną całość, ale różnie to bywa. Ktoś przewiduje, że Szwajcarzy nie wygrają?
 
frem 59

frem

Użytkownik
Ja na jutro proponuje Chelsea, Napoli i Basel. Bez analizy 2 pierwsze to po prostu pewniaki i myślę, że mało kto się nie zgodzi ze mną. Ale chciał bym zasięgnąć waszej wiedzy co do typu na Basel. Wiadomo Steua drużyna własnego podwórka, Basel u siebie, walczą o awans, wszystko układa się w jedną całość, ale różnie to bywa. Ktoś przewiduje, że Szwajcarzy nie wygrają?
Basel, które nie wygrało 3 ostatnich meczy i zaliczyło tylko remisy? Chelsea był pewniakiem przeciwko Newcastle i się skończyło przegraną.

Jutro będzie ciężko tak jak dzisiaj wiele niespodzianek.

Moje typy:
Borussia :confused:
Napoli
Chelsea :confused:
Atletico
Barcelona :confused:

AKO 4.52 tylko, kto tu da 100 zł, żeby były z tego jakieś pieniążki :???:
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Basel, które nie wygrało 3 ostatnich meczy i zaliczyło tylko remisy? Chelsea był pewniakiem przeciwko Newcastle i się skończyło przegraną.
co to za porównanie, co ma piernik do wiatraka...
Steua nie pokazała się z dobrej strony już w eliminacjach kiedy to na wyjazdach najpierw nie przekonali w meczu z Vardarem, choć wygrali, ale tylko 2-1 czy z Legią . Wizyta w Gelsenkirchen i dostali 0-3, następnie 0-4 od Chelsea i w końcówce uratowali remis z Basel u siebie - by już nie wspominać, że nie sprostali drugi raz Legii czy Dinamo Tbilisi. To dobitnie pokazuje ich miejsce w szeregu. Basel u siebie bardzo groźne, o czym przekonały się już większe ekipy. Choć z drugiej strony słabiutki Anderlecht ugrał remis w Paryżu. Jeżeli nie zdarzy się podobna przewrotność, to Basel powinna to wygrać.
Chelsea 1.40 pokazała w pierwszym meczu różnicę klas, grają u siebie, walka o 1 miejsce w grupie, nie widzę tu innego wyniku niż wygrana The Blues. Schalke pokazało, że na tle silniejszych ekip, BVB, Bayern czy Chelsea jest za miękkie.
Ajax po średnim kursie 1.70? Dla mnie to mało atrakcyjna opcja. Ekipa z Amsterdamu wygrała zaledwie jeden mecz w październiku - bo nie biorę pod uwagę wygranejz Pucharu Holandii z kompletnie nieznaną mi ekipą Sportpark Schildman. Ale czy Celtic jest w stanie coś ugrać po za swoim stadionem? Ajax w dołku, problemy z zdobywaniem bramek, Celtic na wyjazdach zagra zapewne cofnięty, będzie murawnko, więc może być ciężko się przełamać nieskutecznej ofensywie z Amsterdamu. Nie przepadam za graniem under 2.5. ale wydaje mi się to ciekawa opcja na ten mecz. co sądzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
badi 51

badi

Użytkownik
Biorę pod nóż pierwsze środowe spotkanie. Mecz pomiędzy Zenitem i Porto jest meczem o drugie miejsce w grupie, wygrany jest już praktycznie obiema nogami w 1/8.

Porto u siebie szybko złapało czerwoną kartkę, Zenit się meczył niemiłosiernie w tym meczu, gospodarze natomiast pomimo gry w 10 mieli swoje okazje na zdobycie bramki. Grając co prawda u siebie ale w 10, potrafili wywalczyć 7 corenrów (Zenit miał tyle same). Drużyna z portugalii lubi grę kombinacyjną oraz sporo wrzuca piłek z boku boiska w pole karne. Dlatego liczę tutaj na wywalczenie kilku cornerów przez porto. Miałem grać nawet opcję bardziej ryzykowną, ale +1.5 cornera dla porto biorę z pocałowaniem ręki.
Zenit St Petersburg vs Porto. Most Corners With Handicap: Porto (+1.5) @ 1.82 marathonbet

Jak już wyżej wspomniałem dla obu drużyn będzie to mecz o drugie miejsce, dlatego liczę tutaj na ostra grę. Temperament obu drużyn stoi na wysokim poziomie, więc myślę że lina o4.5 :zoltakartka: będzie pokryta bezproblemowo.
Zenit St Petersburg vs Porto. Total Yellow Cards: Over 4.5 @ 1.67 marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Prusy - Arsenał
Dobra, kindertag się skończył. Młodzież Wengera musi wreszcie zakasać rękawy i porozstawiać rywali po kątach. W końcu od lidera Premiership wymaga się by rozjeżdżał braci mniejszych i w środę pora na wyegzekwowanie powinności. Dortmund ma swoje poważne problemy z prezentami od wyspiarskich przyjaciół i nie piłka im w głowie ;)
Londyńczycy mają Nemo, a to w takim pojedynku jest plus. Szczęsny w formie, choć presja na dortmundzkim stadionie będzie nie lada. Pszczółki opierają swoją siłę na polskim zaciągu, co tym razem w moich kalkulacjach nie wystarczy nawet na remis. Chociaż kto wie, może i wystarczy: jednak sam podkręcam wymagania i 4,0 za remis wypada blado wobec:
AH: BVB vs (Arsenal-1) 2 @ 7,90 (MarathonBet) zwrot 0 : (1-1) = 0:0, co jest i tak koniec końców dość zabawne, bo przecież Arsenal NIE MIAŁ PRAWA zrobić takiego wyniku, a niemal każdy wątpiący w niezwyciężonych Helmutów został zwymyślany; no i nie miałem racji, że bomba uziemi Prusaków? ????
I tutaj wyczuwam walju, 1,70 na Helmutów nie przekonuje mnie ani trochę.
Mam jeszcze kilka genialnych pomysłów na jutro, ale ich emisję może przesunę bliżej meczu, bo jeszcze ktoś wrażliwszy się zestresuje z rana, że na forum dorzuca się pomysły rozbieżne z Jedynie Słuszną Linią Typowania :cool: No i przy okazji może uda się zgrabnie uniknąć inwektyw o graniu na zapałki, bo to już nużące się zrobiło. Jawohl!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Prusy - Arsenał
Dobra, kindertag się skończył. Młodzież Wengera musi wreszcie zakasać rękawy i porozstawiać rywali po kątach. W końcu od lidera Premiership wymaga się by rozjeżdżał braci mniejszych i w środę pora na wyegzekwowanie powinności. Dortmund ma swoje poważne problemy z prezentami od wyspiarskich przyjaciół i nie piłka im w głowie ;)
Londyńczycy mają Nemo, a to w takim pojedynku jest plus. Szczęsny w formie, choć presja na dortmundzkim stadionie będzie nie lada. Pszczółki opierają swoją siłę na polskim zaciągu, co tym razem w moich kalkulacjach nie wystarczy nawet na remis. Chociaż kto wie, może i wystarczy: jednak sam podkręcam wymagania i 4,0 za remis wypada blado wobec:
AH: BVB vs (Arsenal-1) 2 @ 7,90 (MarathonBet)
I tutaj wyczuwam walju, 1,70 na Helmutów nie przekonuje mnie ani trochę.
Mam jeszcze kilka genialnych pomysłów na jutro, ale ich emisję może przesunę bliżej meczu, bo jeszcze ktoś wrażliwszy się zestresuje z rana, że na forum dorzuca się pomysły rozbieżne z Jedynie Słuszną Linią Typowania :cool: No i przy okazji może uda się zgrabnie uniknąć inwektyw o graniu na zapałki, bo to już nużące się zrobiło. Jawohl!
Ja się spodziewam po twoich ostatnich typach na Bayern lub remis po kursie oscylującym ok 1,02 coś jak Barcelona+2 na jutro. I cały czas widząc te twoje typy zastanawiam się czy jak zwykle podajesz je dla zabawy czy grasz, a jak grasz to pewno musisz stawiać coś jak samochody lub mieszkania żeby coś zarobić po kursie 1,02. Generalnie masz dwa rodzaje typów, albo zupełnie odjechane jak bramkarz dostanie ostatni kartkę po kursie 26, albo Bayern lub remis po kursie 1,02. Jesteś naprawdę przedziwnym przypadkiem na tym forum ????
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
BVB - Arsenal Londyn
buk: Fortuna
kurs: 1.7
typ: &quot;1&quot;


Jeśli ktoś jeszcze nie pisał o wyjściowych składach to postaram się udzielić paru informacji na ten temat.

Źródło kanonierzy.com

Biorąc pod uwagę sytuacje kadrową w obu zespołach, przewaga leży po stronie jutrzejszych gospodarzy. W ich ekipie kontuzje leczy tylko Łukasz Piszczek. Kehl wrócił już do treningów, a Ilkay Gundogan również jest bliski powrotu, chociaż on prawdopodobnie jeszcze nie zagra z Arsenalem. Z ostatniej chwili okazało się jednak, że z Arsenalem na 97,5% nie zagra Mats Hummels (słowa Kloppa)
Sytuacja po drugiej stronie jest o wiele gorsza, do grona już kontuzjowanych Walcotta, Podolskiego, Diaby’ego, Chamberlaina i Sanogo, niedawno dołączyli Wilshere, Flamini, Gnabry i Gibbs. Cała czwórka powinna wrócić na mecz z Manchesterem United, a do Dortmundu poleciało tylko dwóch ostatnich dżentelmenów. Nie spodziewajmy ich się jednak od pierwszych minut na boisku.

Czyli resumując składy wyjściowe powinny wyglądać tak:

Borussia: Weidenfeller – Großkreutz, Subotić, Papastatopulos, Schmelzer – Bender, Sahin – Aubameyang, Mchitarian, Reus – Lewandowski

Arsenal: Szczęsny – Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen – Arteta, Ramsey – Rosicky, Özil, Cazorla – Giroud

Sędziom tego spotkania będzie Pan Bjorn Kuipers (Holender)
Który jak pamiętamy nie uznał bramki Polsce w meczu z Czarnogórą.
Jeśli chodzi o kartki to nie zauważyłem aby sypał nimi jak ziarnem po polu.
Wśród spotkań (148), które sędziował Bjorn Kuipers: 50% kończyło się zwycięstwem gospodarzy, a 27% wygraną zespołu gości.

To tylko statystyki , a kurs na wygraną BVB wcale nie powala. Ja bym jednak grał na gospodarzy.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Sytuacja po drugiej stronie jest o wiele gorsza, do grona już kontuzjowanych Walcotta, Podolskiego, Diaby’ego, Chamberlaina i Sanogo, niedawno dołączyli Wilshere, Flamini, Gnabry i Gibbs. Cała czwórka powinna wrócić na mecz z Manchesterem United, a do Dortmundu poleciało tylko dwóch ostatnich dżentelmenów. Nie spodziewajmy ich się jednak od pierwszych minut na boisku. Czyli resumując składy wyjściowe powinny wyglądać tak: Borussia: Weidenfeller – Großkreutz, Subotić, Papastatopulos, Schmelzer – Bender, Sahin – Aubameyang, Mchitarian, Reus – Lewandowski Arsenal: Szczęsny – Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen – Arteta, Ramsey – Rosicky, Özil, Cazorla – Giroud
Jedynymi brakami w składzie Arsenalu są Gibbs i Wilshere, o reszcie nie ma co wspominać bo Arsenal radzi sobie i jest poukładany bez nich już od dłuższego czasu.
Co do składu wyjściowego to na lewej raczej nie wybiegnie Vermaelen tylko Nacho Monreal, który jest naturalnym zmiennikiem Gibbsa a w dodatku Hiszpan jest obecnie w takiej formie, że głupotą będzie jeśli boss z niego nie skorzysta w tym momencie. Wilshere&#39;a w środku ostatnio godnie zastąpił Arteta i jeśli zagra podobnie jak z Liverpoolem to strata nie będzie aż tak widoczna. Choć obiektywnie trzeba przyznać, że Jack to kapitalny piłkarz a ja osobiście uwielbiam te jego bezczelne prowadzenie i holowanie piłki w środku polu gdzie zawsze jest ciasno (If You know what I mean:grin ???? . To tyle w sprawie sprostowania. Pzdr ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 125

max-payne

Użytkownik
BARCELONA - MILAN - MILAN STRZELI BRAMKĘ - 1,80 - Fortuna✅
W ostatnich latach te drużyny spotykają nadzwyczajnie często w Lidze Mistrzów. Od sezonu 2011-12 Milan grał 3 razy na Camp Nou i w dwóch meczach udało im się strzelić bramkę (jesienią 2011 nawet dwie w jednym meczu). Kurs wg mnie całkiem wysoki, bardzo faworyzujący Barcelonę, różnica klas pomiędzy tymi drużynami nie jest aż taka duża, więc myślę, że i dziś Milan coś ustrzeli.
ATLETICO - AUSTRIA WIEDEŃ - 0-30 minuta spotkania - 1- 1,65 Fortuna✅
Nie ma co uzasadniać, kompletny outsider jakim jest Austria nic dziś nie ugra. Liczę, że gospodarze staną na wysokości zadania, w przeciwieństwie do niektórych wczorajszych zespołów.
BORUSSIA - ARSENAL - BTS - 1,52 - Millenium⛔
Jestem przeciwnikiem grania BTSów po tak śmiesznych kursach, ale tym razem spróbuję, o tym jaka rywalizacja panuje w tej grupie nie trzeba nikogo przekonywać, Arsenal w mocno niepewnej sytuacji po ostatniej porażce z Borussią, czeka ich przecież jeszcze wyjazd z Napoli.
Gram jeszcze BASEL⛔ po kursie 1,60 (Millenium), które po wpadce na wyjeździe ze Steauą musi dziś wygrać, żeby wciąż walczyć o wyjście z grupy oraz Napoli✅ (1,35, Millenium) - grupa śmierci, takie mecze jak ten musi wygrywać.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja mocno uderzam w Napoli oraz +2,5 dla Milanu.
O Napoli juz wiele pisano, must win game nie ma sie co rozpisywac.
Z kolei +2,5 dla Milanu to mysle bardzo bezpieczna opcja. Milan nawet w ostatnich latach gdy ma o wiele mniejszy potencjal niz jeszcze 5-10lat temu jest bardzo niewygodnym rywalem dla Barcy i pogrom na CN z wiosny nic tutaj nie zmienia. Sam Kaka ma włączony jakis specjalny chyba tryb, ktory mu pozwala grac dobrze przeciwko Barcelonie. nawet w barwach Realu w debiucie na Gran Derbi, gdy mial slaby caly sezon to potrafil sam rozmontowywac obrone Barcy i stwarzac okazje. Katalończycy w wysokiej formie raczej nie są a 1 miejsce nawet przy remisie mają zaklepane na 99%. MIlan z kolei przy porazce i wyniku rozstrzygającym w drugim meczu zacznie mieć problemy i nerwówke. Dlatego na wycieczke to sobie dzisiaj nie przyjechali, mimo sympatii dla Barcy to nie chce mi sie wierzyc, ze MIlan moglby to przegrac wyzej jak dwiema bramkami
 
S 16

sora

Użytkownik
Borussia Dortmund - Arsenal Londyn Typ : x2 kurs 2,15 Betclic ✅

Moim zdaniem to co się stało w Londynie to wpadka Arsenalu. Co prawda Borussia jest w wyśmienitej formie, i gra u siebie, ale uważam, że nie pokonają dzisiaj Arsenalu. Oglądałem mecz Arsenalu z Liverpoolem i uważam, że jeśli zagrają tak samo i dopisze im tyle samo szczęścia, to mogą nawet wygrać.

Napoli - Marsylia Typ : 1 kurs 1,38 Betclic ✅

Napoli w 5 ostatnich meczach czterokrotnie wygrało i odnieśli jedną porażkę przeciwko świetnej Romie, w meczu wyjazdowym, gorsza sytuacja w obozie Marsylii. W ostatnim ligowym meczu przełamali serię 5 porażek z rzędu, remisując na wyjeździe z Rennes. Napoli nie może sobie pozwolić na strate punktów, jeżeli chce awansować z grupy śmierci. Marsylia tak na prawde gra już tylko o honor, dlatego uważam, że Napoli zwycięży w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yurand 230

yurand

Użytkownik
Prusy - Arsenał
Dobra, kindertag się skończył. Młodzież Wengera musi wreszcie zakasać rękawy i porozstawiać rywali po kątach. W końcu od lidera Premiership wymaga się by rozjeżdżał braci mniejszych i w środę pora na wyegzekwowanie powinności. Dortmund ma swoje poważne problemy z prezentami od wyspiarskich przyjaciół i nie piłka im w głowie ;)
Londyńczycy mają Nemo, a to w takim pojedynku jest plus. Szczęsny w formie, choć presja na dortmundzkim stadionie będzie nie lada. Pszczółki opierają swoją siłę na polskim zaciągu, co tym razem w moich kalkulacjach nie wystarczy nawet na remis. Chociaż kto wie, może i wystarczy: jednak sam podkręcam wymagania i 4,0 za remis wypada blado wobec:
AH: BVB vs (Arsenal-1) 2 @ 7,90 (MarathonBet)
I tutaj wyczuwam walju, 1,70 na Helmutów nie przekonuje mnie ani trochę.
Mam jeszcze kilka genialnych pomysłów na jutro, ale ich emisję może przesunę bliżej meczu, bo jeszcze ktoś wrażliwszy się zestresuje z rana, że na forum dorzuca się pomysły rozbieżne z Jedynie Słuszną Linią Typowania :cool: No i przy okazji może uda się zgrabnie uniknąć inwektyw o graniu na zapałki, bo to już nużące się zrobiło. Jawohl!
Twoje typy są niedorzeczne poprostu. Wczoraj typujesz stojaka za 1,02 ???? Chociaż to potrafisz trafic a teraz dajesz jakieś bzdury, żeby wszystkich wyjebało. Borussia dzisiaj jedyna i to kto wie czy nie dwoma bramkami. Ja gram, że Borussia strzeli dwie bramki, a ty sobie bujaj w obłokach ze swoimi świetnymi typami. Poza tym nie wiem, możesz pisac po polsku? Bo jakoś mnie nie jara twój wewnątrz-wiejski slang, jakiego używasz... Co chcesz pokazac? Jaki jesteś zajebisty, nowoczesny i miastowy? Ogarnij, bo normalnie uważasz się za nie wiem jakiego typera. Pozdro.
 
avezubr 4

avezubr

Użytkownik
Ja nie będę na siłę typowal meczu Dortmundu bo znalazłem ciekawsza opcję bet wyznaczyl linie cornerow Arsenalu na 3.5 po dobrym kursie 1.8.(liczę na szybki i otwarty mecz więc ta linia.jest nisko.ustawiona) To samo tyczy się Porto które grając w 10 wywalczyli 7 rogów dzisiaj.jest linia 4.5 też za 1.8 a do tego dorzucam rogi Milanu za 1.57 ale. z linia ....2.5 więc ktoś nisko ocenia możliwości ofensywne włochów
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna || Liga Mistrzów || 05.11.2013 || 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Austria Wieden
Typ: Atletico -2,5 (Handicap Azjatycki)
Kurs: 2,11
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Lider grupy G Ligi Mistrzów - Atletico Madryt podejmuje w środę ostatnią w tej grupie Austrie Wiedeń. Dwa tygodnie temu klub z Hiszpanii wygrał w Wiedniu 3:0. Atletico w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie. Poza jednym potknięciem (przegrany mecz ligowy z Espanyolem 0:1) wygrali dwanaście ostatnich spotkań! Dzięki temu w tabeli Primera Division odskoczyli swoim największym rywalom - Realowi Madryt, i to oni a nie &quot;Krolewscy&quot; walczą z Barceloną o lidera w hiszpańskiej ekstraklasie. W niedziele pokonali oni mocny Athletic Bilbao 2:0. Również w Champions League ida jak burza. Komplet dziewięciu punktów i bilans bramkowy 8:2 to naprawde świetny wynik. Z kolei Austria Wiedeń spisuje się ostatnio zdecydowanie poniżej oczekiwań. Co prawda w niedziele pokonała 3:0 słabiutki Wiener Neutstadt ale wcześniej w siedmiu spotkaniach zremiswali 2 mecze i przegrali 5! W Lidze Mistrzów nie zdobyła jeszcze bramki a jedyny punkt zdobyła remisująć z Zenitem 0:0. Naprawde ciężko sobie wyobraźić, żeby nagle zdobyła punkty z tak dobrze grającym Atletico, tym bardziej, że w pamięci będzie miała dotkliwą porażkę 0:3 na własnym stadionie. Atletico powinno wygrać spokojnie, myśle, że 3 bramki przewagi to minimum.
Masz rację, ja to też zagram, oby tylko buki nie maczały palców w tym, żeby był przestrzał jak wczoraj PSG przecież... Mimo wszystko popieram ten typ. Powodzenia i POZDRO! ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Chelsea FC - FC Schalke 04
1X2
Typ: Chelsea FC
Kurs: 1.42



Piłkarze Chelsea mają obecnie 6 pkt. W pierwszej kolejce niespodziewanie ulegli FC Basel 1:2, ale widać, że o tamtym meczu zapomnieli, bo wszystko wróciło do normy. W tym momencie piłkarze Jose Mourinho zajmują 1. miejsce w grupie. Mają ciekawy bilans bramkowy: 8 zdobytych i tylko dwie stracone.
W Premier League zawodnicy Jose Mourinho ostatnio przegrali na wyjeździe z Newcastle 2:0. Drużyna Mourinho jest bardzo groźna na własnym stadionie, co niejednokrotnie już potwierdziła.
Schalke dobrze radzi sobie na wyjazdach, ale nie sądzę aby w dzisiejszym meczu stanowiło to jakąś podstawę do grania na nich.
Śmiało można zagrać czystą 1, w pierwszym meczu tych drużyn Chelsea pewnie wgrało 3:0 nie pozostawiając żadnych wątpliwości.
Dziś będzie podobnie, to The Blues posiadają wszystkie karty, którymi wygrają dzisiejszy mecz.

Przewidywane składy:

Chelsea:
Bramkarz: Cech
Obrońcy: Ivanovic, Terry, Luiz, Cole
Pomocnicy: Ramires, Lampard, Mata, Oscar, Hazard
Napastnicy: Torres

Schalke:
Bramkarz: Hildebrand
Obrońcy: Uchida, Höwedes, Matip, Fuchs
Pomocnicy: Aogo, Neustädter, Meyer, Boateng, Draxler
Napastnicy: Szalai

Kontuzjowani w Schalke: Annan, Farfan, Huntelaar, Obasi, Papadopoulos
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Widzę że kilka masówek jest intensywnie tuczonych, a wielu żółtodziobów przeznaczonych na ubój.
Więc się grzecznie tylko zapytam BETrepów: czy rzeczywiście Olympique de Marseille nie ma dziś żadnych szans?
Tak tylko pytam, by później nie było...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Widzę że kilka masówek jest intensywnie tuczonych, a wielu żółtodziobów przeznaczonych na ubój.
Niestety tez mam takie wrazenie.
Co do meczu Chelsea to sie odniose, bo widze, ze wszyscy tutaj odnosza sie do pierwszego meczu w ktorym to Chelsea ponoc rozbila w pyl Niemcow. Owszem, wynik na to wskazuje, ale nie przebieg gry. Chelsea strzelila szybko bramke i grala z kontry. Mecz sie zle ulozyl dla Schalke i musieli sie otworzyc a Chelsea strzelilo dwie bramki z kontry kiedy Niemcy byli juz mocno zajeci atakami a nie mysleniem o obronie wyniku.
Teraz mecz sie odwroci. Schalke zagra z kontry a Chelsea bedzie grac pozycyjnym i mysle, ze Schalke spokojnie bedzie mialo w tym meczu z 4 - 5 okazji do strzelenia gola. Ja stawiam na Schalke over 0,5 @ 1,75 (Unibet) i over 1,5 @ 5,2 (Betsafe) a nawet postawie na Schalke DNB bo po takich kursach jakie wystawili buki na solidny Niemiecki zespol to troche przesada. Zreszta kursy juz spadaja i pomimo tego, ze CHelsea jest faowrytem tego meczu to kursy w granicach 8 na Schalke to duze niedocenienie Niemcow. Zreszta Kursy na Chelsea juz poszly w gore z 1,25 na 1,44 wiec widac, ze buki robia korekty...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widzę że kilka masówek jest intensywnie tuczonych, a wielu żółtodziobów przeznaczonych na ubój.
Więc się grzecznie tylko zapytam BETrepów: czy rzeczywiście Olympique de Marseille nie ma dziś żadnych szans?
Tak tylko pytam, by później nie było...
Nie ma czegoś takiego jak intensywne masówki, po prostu od czasu do czasu zespoły lepsze mające wyraźne prowadzenie nie muszą się spinać. Niby dlaczego wczoraj PSG miało wygrać ? Oni i tak wyjdą z 1 miejsca. Po co Bayern miał bić jakieś wielkie handi na wyjeździe ? To my osoby typujące popełniamy błędy - to wszystko. Napoli nie odpuści bo ma o co grać, a Marsylia słabiutka jak cienki barszczyk, dlatego akurat tu nie upatruję niespodzianki. Pobili u siebie Dormund, Marsylię rozniosą. Bardziej niespodzianki mogą się zdarzyć z Barceloną i Dortmundem.
A teraz moje typy:
Napoli+Fc Basel kurs łączny ⛔AKU: 2,24 buk:Bteclic
O Napoli już napisałem ja i wiele osób, nie ma co się dalej rozpisywać. Basel dlatego, że ma o co walczyć, u siebie potrafią świetnie zagrać. Steaua najsłabsza drużyna grupy, u siebie na gorącym terenie zremisowała. Zespół, który miał problemy nawet z naszą Legią. Basel walczy o historyczny awans. Liczę, że wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom