>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (03.11.2016) - czwartek

Status
Zamknięty.
K 19

krychaj5

Użytkownik
Astana - Olympiakos: 1X ✅✅✅
Trener gości nie zabiera na to spotkanie 6 zawodników, a są to: Milvojevic (M 7/3), da Costa (D 6/0), Fortounis (M 4/1), De La Bella (D 3/0), Marin (M 2/0), Pardo (D 3/0). Daje im odpocząć przed niedzielnym spotkaniem z Panathinaikosem. Ponadto Kazachstan to ciężki teren także to dodatkowy plusik w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Astana - Olympiakos: 1X

Trener gości nie zabiera na to spotkanie 6 zawodników, a są to: Milvojevic (M 7/3), da Costa (D 6/0), Fortounis (M 4/1), De La Bella (D 3/0), Marin (M 2/0), Pardo (D 3/0). Daje im odpocząć przed niedzielnym spotkaniem z Panathinaikosem. Ponadto Kazachstan to ciężki teren także to dodatkowy plusik w stronę gospodarzy.
Nie są to aż duże braki kadrowe, ale dobrze niech kursy na Oly rosną bo.ja osobiście coś ich kierunku zagram. Jedynie Milvojevic prezentował się ostatnio dobrze ale grecy mają na tyle szeroką kadrę że tego nie odczują w sposób znaczący. Mecz podobny do wczorajszego meczu Kopenhagi z Leicester. Tylko Astana zdecydowanie gorzej gra pod względem strzelonych bramek u siebie. Jeśli wygrywa to jedna bramka więc nie są to jakieś niesamowite wyniki biorąc pod uwagę siłę ligi. Goście potrzebują tych punktów bo w tabeli jest ścisk a przeciwnik najłatwiejszych z grupy. Olympiakos Dnb wydaje się najlepszą opcją na ten mecz.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Bilbao - Genk (+2.5) 2 1.30 ✅✅ /5:3/ dla atletico 5 bramek ten sam gość i jeszcze 3 z karnego :/
Gent - Szachtar x2 1.25 ✅ ✅ easy
Zenit - Dundalk 1 1.14✅ ✅ /2:1/ ledwo, śnieg, mróz, biegali jak muchy w smole
ako: 1.85 ✅ ✅

Dzisiaj gram taki tripeleł. Kursy na Bilbao są zaniżone na maksa, co za tym idzie, linie handicapowe są mocno rozciągnięte. Atletico u siebie mocne, na papierze to wygrywają i ten mecz to taki jakby must win... z drugiej strony, w lidze europy spisują się &quot;średnio&quot; nawet gorzej niż średnio. 3 bramki wpakowane od Sassuolo czy przegrana na wyjeździe właśnie z dzisiejszym rywalem 2:0. Tamten mecz był wyrównany, nie było żadnego gniecenia ze strony Atletico i wynik był normalny, dlatego też sądzę, że nie będzie dziś katastrofy i jeśli Atletico wygra, to po męczarniach i skromnie.

Szachtar jest mocną ekipą, która nie ma wywalone na ligę europy tak jak kluby włoskie czy angielskie. Póki co komplet punktów. Super. Ostatni mecz w LE to spuszczenie łomotu dla dzisiejszego rywala 5:0 ! dlatego ciężko mi uzmysłowić sobie, że Szachtar miałby dziś przegrać.

Na Zenit taka króciutka anal-iza. Tak mi się po prostu wydaje, że u siebie powinni rozwalić Dundalk... ekipę, którą ograła Legia, będąca w słabej formie i jeszcze z kolorowym za sterami. Na wyjeździe męczyli się strasznie i wydaje mi się, że zlekceważyli rywala. Lekcja z wyjazdu musiała zostać odrobiona i liczę dzisiaj na 100% mobilizację rusków, także pobieram na podbicie ako.


edit: dobrze , że odpuściłem Niceę. Tak jak przewidywałem... skupiają się na Ligue 1 i LE to taki średnio ważny dodatek...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Zorya - Feyenoord
Typ: 2
Kurs: 2.45
buk: betsson
Wynik:

Zespół gospodarzy tak naprawdę to już opadł w rywalizacji o awans do kolejnej rundy. Dlatego teraz pozostała im gra o prestiż, podobnie jak to miało wczoraj miejsca z Legią. Dla gości jest to spotkanie gdzie dzięki zwycięstwu przybliżą się do awansu. Dlatego też po takim kursie idę w stronę gości. Gospodarze u siebie są nie pokonani od kilkunastu spotkań, lecz Feyenoord to klasa wyżej. Na dodatek goście są ostatnio w formie co pokazują wyniki w lidze oraz liczba rozegranych spotkań bez porażki.

21:05 Ajax - Celta
Typ: BTS
Kurs: 1.85
buk: betsson
Wynik:​


W pierwszym spotkaniu drużyna z Amsterdamu dwa razy obejmowała prowadzenie w meczu z Celtą, ale gospodarze dwukrotnie wyrównywali. Dziś spodziewam się podobnego spotkania co dwa tygodnie temu. Oba zespoły biją się o pierwsze miejsce w grupie, a więc jest o co walczyć. Ajax jest niepokonany w siedmiu ostatnich meczach domowych w europejskich pucharach, także widać jak mocni są u siebie gospodarze. Celta natomiast nadal pozostaje bez porażki po trzech spotkaniach grupowych w Lidze Europejskiej, to tylko pokazuje, że dzisiejszy mecz zapowiada się świetnie, a bramki powinny być tylko kwestią minut.

21:05 Nice - Salzburg
Typ: 1
Kurs: 1.85
buk: betsson
Wynik:​


Gospodarze świetnie spisują się w lidze i teraz czas te wyniki przełożyć na grę w LE. Salzburg to ostatnia drużyna w grupie, która nie zdołała zdobyć jeszcze punktu, a bilans bramkowy to 1-5. Czyli bardzo słabo jak na tak znany zespół. Jak już wspomniałem, gospodarze świetnie spisują się w lidze, a dziś musza wygrać aby pozostać w grze o awans do kolejnej fazy. Nice u siebie spisuje się naprawdę dobrze. W ostatnich czterech spotkaniach zdobyli 12 goli tracąc przy tym tylko dwie bramki. Dziś to oni są faworytem, i każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie tu niespodzianką.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Anderlecht - Mainz Wynik: 6-1
Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 1,96
W pierwszym meczu remis 1:1. Anderlecht u siebie wygrywa często skromnie 1:0, maks 2:0. Mainz na wyjeździe słabiutkie wyniki. Porażka 0:3 z Schalke, z Furth 2:1, remis 0:0 z Wolfsburgiem. Myślę że będzie to wyrównany mecz i padnie max 2 gole. Stawiam znów na remis 0:0 bądź 1:1, lub zwycięstwo Anderlechtu, Teodorczyk może coś strzeli ;)
Fenerbahce - Manchester United Wynik: 2:1
Typ: Spotkanie/Obie druzyny strz.gola - 2/TAK ⛔
Kurs: 4,25
Tutaj dla mnie faworytem znów drużyna z Manchesteru. W lidze idzie im słabo, ostatnio remis z Burnley, porażka 0:4 z Chelsea. W pierwszym meczu wygrali 4:1 z Fenerbahce. Według mnie ten wynik się nie powtórzy, ale United będzie chciał zmazać złe wyniki w Premier League i w tym meczu będzie miał okazję, tym bardziej że jeszcze nie mają pewności że wyjdą z grupy. Jak dla mnie będzie to znów dobry mecz, gole padną z obu stron ale tą jedną bramką wygra United.
Buk: Fortuna
Edit: Niestety same ⛔⛔⛔ cała LE dzisiaj słabo poszła :;/:
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Ja dzisiaj proponuje takie AKO ( wszystko w STS)

Gabala - St. Etienne 2 @ 1,8

Wynik pierwszego meczu nie obrazuje przewagi jaką w tym meczu mieli Francuzi. W drugiej połowie mogli trafić z dwie bramki więcej. Wiem że większość przy tym typie powie, że St. Etienne gra na trudnym terenie. Owszem zgadza się, ale jeżeli myślą o wyjściu z grupy, nie mogą stracić tu punktów. Gdy zagrają na takim poziomie jak u siebie to nie boję się o wynik

Gent - Sz. Donieck 2 @ 2

Co tu dużo pisać. Pierwszy mecz 5 - 0 dla Ukraińców. Widać, że dość poważnie traktują LE.

Zoria Ługańsk - Feyenoord 2 @ 2,45

Następny mecz gdzie goście nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Zoria słaba drużyna, bez wygranej w tej grupie, która jest jej outsiderem. Natomiast Feyenoord bardzo dobra postawa w lidze ( 1. miejsce) + słaby przeciwnik powoduje że stawiam na Holendrów.

Nice - Salzburg 1 @ 1,9

Nice - rewelacja tego sezonu we Francji. Pierwszy mecz miedzy tymi zespołami mocno wyrównany. Gdyby nie pomylił się obrońca byłby remis. Natomiast jeśli Nice chce wyjść z grupy musi wygrać ten mecz + fakt, że bardzo dobrze gra w lidze powoduje że stawiam na 1

Schalke - Krasnodar 1 @ 1,62

Zostajemy w grupie I. Piłkarze Schalke znajdują się w dobrej formie. Są niepokonani od 25 września. W pierwszym meczu szybko strzeliła bramkę i kontrolowała przebieg gry. Krasnodar nie ma wystarczających argumentów, by zdobyć punkty w mieście Gelsenkirchen. Wygrana Niemców spowoduje, że zagwarantują sobie awans do fazy pucharowej LE.

Ajax - Celta BTS @ 1,75

Trudno przewidzieć rezultat tego meczu. Celta jest bardzo nieprzewidywalnym zespołem. Może zagrać bardzo dobry mecz, a może przegrać kilkoma bramkami. Ajax dość dobra forma w lidze, jak i w LE. Oba zespoły walczą o 1 miejsce w grupie. Ostatni mecz miedzy tymi zespołami pokazał, że potencjał w zdobywaniu bramek mają obie ekipy.

Kurs razem 47,51

Zobaczymy jak pójdzie ;)
Sugestie odnośnie zakładu mile widziane ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Fenerbahce DNB @2,63 ✅

W United jest trochę syfu, głównie przez wyniki ligowe. Irytacja sięgnęła zenitu i patrząc na grę w spotkaniach chociażby ze Stoke czy Burnley, a później na ich końcowe wyniki, to nie ma się czemu dziwić. Mourinho wylądował na trybunach i na dodatek nie poprowadzi zespołu w niedzielnym spotkaniu na Liberty Stadium. W tygodniu, oczywiście rutynowa fala krytyki, dot. tego, że Ibra nie strzela, Pogba gra słabo, a Michitarian nie gra w ogóle. Niemniej, pojawiła się jeszcze jedna ciekawa sytuacja - do treningów wrócił Schweinsteiger. Czyżby ktoś się tutaj z kimś przeprosił w zaciszach klubowego budynku? Z której strony by nie patrzeć, jest ogromne zamieszanie. Presja jest na boiskach ligowych i zawsze na nich będzie, tutaj gromienie w Lidze Europy nie daje ani chwili oddechu, ani nie podnosi pewności siebie. Nie mówiąc już o opinii publicznej.

Z drugiej strony Fenerbahce. No cóż, 12 lat temu także zebrali lanie na Old Trafford, by w meczu domowym wziąć srogi rewanż. Tyle, że ten dwumecz był w LM, czyli w miejscu, w którym teoretycznie te kluby powinny występować. Niemniej, dzisiaj zapełni się cały stadion i fanatyczna publiczność będzie oczekiwać czegoś więcej, aniżeli 0-3 do przerwy i honorowej bramki Robina van Persiego, aby się wszyscy trochę &quot;pocieszyli&quot;. Ostatnio bardzo dobry mecz w lidze, który bez wątpienia miał służyć do złapania rytmu przed czwartkiem.

United przyjadą bez Bailly&#39;ego, Smallinga, Valencii oraz, o dziwo, Carricka. Czyli w środku pola znowu zagramy bez odpowiedniego balansu i spokoju.

Idąc tym tropem, jeszcze solidnym wydaje się typ: Fenerbahce strzeli gola @1,50 Unibet. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 370

golkiper

Użytkownik
Szybko, bo nie mam czasu.

Zurich - Steaua over 3,5 kartki 1,6
Wiedeń - Roma goście ponad 5,5 rożnego 1,77
tebinó
W Zurychu mecz ostatniej szansy dla Rumunów, przegrywając mają tylko matematyczne szanse na awans. Gospodarze wygrywają dużo u siebie, ale to drugi szczebel rozgrywkowy, więc nie dziwota. Rumuni wiadomo, gorące głowy, ostro grają w lidze rumuńskiej trup ściele się gęsto, na pewno nie odstawią nogi. Remis nie urządza dziś nikogo. Sędziuje Austriak, który w pucharach miewa mecze po 8-9 kartoników jak np. Liberek- Marsylia. W lidze daje mało, ale odbija sobie w pucharach. Mimo wszystko myślę, że będzie temperował głównie Rumunów, jako przedstawiciel centralnej Europy. Linia niska a kurs nienajgorszy.
Roma ostatnio zremisowała z Austrią wygrany mecz z 3-0 na 3-3. Kompromitacja. Dziś grają na wyjeździe skład prawie ligowy. Zaledwie kilka zmian. Myślę, że dziś wygrają, ale Wiedeńczycy napsują im krwi. Kurs na BTS niski, czyli buki węszą więcej goli. Wiadomo, że to Roma będzie prowadzić grę, mają więcej jakości. Myślę, że mogą trochę męczyć bułę, mają mocne skrzydła, prosi się o rożne. Kurs fajny, a myślę, że jeśli wynik będzie otwarty to będą chcieli wbić gospodarzom jak najwięcej goli. 6 korkó do pokrycia na luzie. Tego typu bety w pucharach często wchodzą, gdy gra przeciętniak z mocnym.
Powodzenia.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Austria Wiedeń - AS Roma
Typ: X
Kurs:3.75 STS
⛔⛔⛔
Zgodzę się z Grac45 Roma mocno osłabiona przed tym meczem, nie mam czasu na dłuższą analizę. Ja w tym meczu idę w remis. Roma osłabiona, ale to zawsze dobry zespół, który może powalczyć pomimo poważnych osłabień.
Austria Wiedeń w pierwszym meczy wywalczyła remis choć przegrywała już 3:1, tutaj myślę że też ujrzymy remis na koniec spotkania.
Ponadto Roma po raz ostatni na wyjeździe wygrała w 2015 w Rotterdamie.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Schalke - Krasnodar
Di Santo strzeli bramkę @
2.60 / Di Santo nie ma w kadrze meczowej - zwrot
over 9,5 kornerów @ 1.80 ⛔⛔
Kto śledzi poczynania Schalke ten wie, co wszyscy myślą o argentyńskim napastniku. Trudno się temu dziwić, bo 2 strzelone bramki w bundeslidze, w barwach Konigsblauen, to nie jest powód do dumy.
W zeszłym sezonie postrzelał sobie chociaż w LE - 7 meczy, 5 bramek.
Aktualnie Schalke jest bez napastnika, wypadł najpierw Embolo, tydzień temu zaś Huntelaar, także to chyba jeden z ostatnich momentów na wykazanie się Franco Di Santo, bo z taką grą, długo może nie pograć sobie w Gelsenkirchen.
Schalke w LE nabija trochę rogów, 8 w meczu z Niceą, 12 z Salzburgiem i 3 w ostatnim meczu z Krasnodarem, gdzie łącznie było ich 8. Jednak Schalke preferuje własny stadion, szczególnie gdy mogą prowadzić grę (a to w tym sezonie nie jest zbyt częste - tylko w LE). Plusem dla typu są absencje w drużynie Schalke, bo dzięki temu na prawe skrzydło wskakuje Schopf, który bądźmy szczerzy, nie należy do wirtuozów, to jest raczej typ zawodnika, który pociągnie z piłką do linii końcowej i dośrodkuje. Właśnie w ten sposób 2/4 rożnych w spotkaniu z Borussią zdobył.
Krasnodar powinien dorzucić z 3-5 rożnych, może i nawet więcej jak będa gonić wynik, jak na razie 3 z Niceą, 4 z Salzburgiem i 5 z Schalke. Potrafią nabić tych rogów - w meczu z Arsenal Tula zdobyli 12 rogów (wyjazd)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Nicea 1.83
Villarreal 1.45
bet 365
Taki o to dubelek. Ktoś napisał wyżej żeby uważać na Nice bo wygrała w Austri, bo Salzburg miał przewagę. Francuski klub wygrał 4 ostatnie spotkania u siebie. Mają tylko 3 oczka na koncie w LE i jeżeli myślą o dalszym graniu a podejrzewam że nie odpuszczą LE, to z Salzburgiem muszą wygrać. Tym bardziej że później o punkty będzie tylko ciężej. Są w gazie Francuzi i myśle że po takim kursie spokojnie do pogrania.
Hiszpanie również, u siebie niepokonani bodajże od 5 spotkań. Grupę mają dość łatwą i nie wyjście z pierwszego miejsca będzie niespodzianką. Jak już ktoś napisał wyżej, jak to Hiszpańskie zespoły u siebie mają włączony dodatkowy motorek. Przeciwnik nie wygrał na wyjeździe od 4 spotkań, ostatnio przegrana w Zurichu 2-1, tutaj też przewiduje ich porażkę. Fajny dubel. drużyn które u siebie grać potrafią .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom