>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (02.11.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP


Fortuna - Pierwszy zakład bez ryzyka do 100zł + do 400zł od pierwszego wkładu.

Wszystko to samo co ostatnio tylko zamieniamy gospodarzy na gości. Sporo ciekawych rewanżów chociażby takich jak Slavia-Villarreal, AEK - Milan czy Lyon-Everton.​
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
od razu rzuca się w oczy kurs 1,85 na FCSB, które w LE jak na razie wszystko wygrywa. Mecz u siebie, powinni dać radę. Na pierwszy rzut oka pewne wydawały mi się zwycięstwa Kopenhagi, Lok. Moskwa i Pilzno, ale cała trójka ma bardzo ważne mecze w niedzielę i nie wiadomo jak podejdą do tych meczów. Kopenhaga zagra z liderującym Brondby, do którego ma 8 pkt straty. Lok. Moskwa zagra mega ważny mecz z CSKA Moskwa. Pilzno co prawda ma już 11 pkt przewagi, ale w niedzielę mecz z drugą Slavią Pragą, aktualnym mistrzem.
 
cieszynianin 0

cieszynianin

Użytkownik
Moje Typy LE
FCSB
Lazio

Uwazam ze kurs na Steaue jest bardzo atrakcyjny i warto grac. Druzyna z Rumuni swietnie gra w lidze a na wyjezdzie z Beer Sheva wygrała 2:1.
Lazio moja ulubiona druzyna w ostatnim czasie ktora co tydzien ląduje na moim kuponie.
Lazio u siebie jest bardzo silne na ostatnie 5 spotkań aż 4 wygrali a przegrali tylko 1 mecz z Napoli czyli jak na razie rewelacją Serii A w tym sezonie. Nice na razie za to nie imponuje formą jak w zeszłym sezonie.
Dlaczego takie Typy?/ Czekam na jakieś argumenty w przeciwnym razie Post leci. / ibis
 
damcizarobic 5

damcizarobic

Użytkownik
Plizno - Lugano.
Nie trzeba nikomu przedstawiać zespół Plizna. Na chwilę obecną ZDOMINOWALI ligę czeską. PLIZNO potrzebuję tego zwycięstwa, aby walczyć o drugie miejsce w grupie. Pierwsze zarezerwowane jest dla Steaue. Jestem pewien, że dla Lugano priorytetem będzie liga w której będą chcieli się bronić przed spadkiem, aniżeli myśleć o zawojowaniu Europy. Ponadto dochodzi chęć zrewanżowania się za ostatnią porażke 2:3
daje czystą 1, dla bardziej ryzykownych kuponów Plizno do zera
Gdybym miał obstawiać wynik, dałbym czyste 3:0
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Od razu w oczy rzucił mi się &quot;bardzo wysoki&quot; kurs na Lazio, moim zdaniem to jest nie porozumienie bukmacherzy w tym sezonie zawyżają cały kurs na graczy z Francji ponieważ mieli bardzo dobry zeszły sezon. Ale w tym sezonie drużyna już tak nie funkcjonuje jak w zeszłym. Warto podkreślić że drużyna z Nicei nie wygrała już od 5 spotkań, a jutro pojedzie na bardzo ciężki teren do Włoch. Moim zdaniem można spokojnie pograć handicap a dla mniej odważnych czysta 1 !
 
bajcar 1

bajcar

Użytkownik
Rijeka - Austria Wiedeń 1
Dla mnie pewniak, kurs nie zachwyca może ale spokojnie można wrzucić do jakiegoś &quot;tripelka&quot;. Owszem Rijeka ostatnio nie zachwyca, brakuje im trochę szczęścia ale w meczu z Austrią która przegrywa ostatnio wszystko i prezentuje żałosny poziom spokojnie sobie poradzą. Polecam zagrać różnież handi.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Lyon Everton 1 kurs 1,45
Dla mnie &#39;dość pewny&#39; mecz. Wszyscy widzą w jakiej formie znajduje się Everton, porażka goni porażkę, zmiana trenera, słaba atmosfera, mnóstwo straconych bramek. Myślę, że teraz będą chcieli się skupić na lidze, w której muszą zacząć zbierać punkty. Jeszcze kilkanaście kolejek takiej gry i będą na prawdę walczyć o utrzymanie... Do tego jest to mecz wyjazdowy dla Evertonu, gdzie ta gra już kompletnie im nie idzie - 3 porażki, 2 remisy. W poprzednim dobrym sezonie wyjazdy to też nie była ich mocna strona - 18 punktów w 19 meczach. Natomiast Lyon co roku bardzo poważnie traktuje Ligę Europejską, jeżeli są zmiany w składzie, to kosmetyczne. Do tego atut własnego boiska, na którym praktycznie nie przegrywają.
 
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Mi się rzuciło w oczy spotkanie Vitesse z Weregem i sytuacja obu zespołów w grupie Ligi Europejskiej która nie wygląda za ciekawie przed tym spotkaniem gdyz obie jedenastki mają uzbierane po 1 oczku i remisie między sobą w Belgii a ja w tym meczu skorzystałebym z oferty na gospodarzy Vitesse które jeśli wygra na swoim terenie to jeszcze mogłoby powalczyć o awans do dalszej fazy rozgrywek o ile Lazio zrobi swoje czyli wygra z Nice, fakt faktem wygrana w tym spotkaniu zespołu z Holandii Uatrakcyjni dodatkowo tą grupę Ligi Europejskiej.
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Arsenal -Crvena handicap 1,5 na gości , moim zdaniem zawyżony kursik (1,85). Crvena tylko 3 bramki stracone w lidze, będą grali na remis. Arsenal już praktycznie awansował , a w lidze czeka ich ważny mecz z City, więc nie będa grali na 100 %. W pierwszym meczu 1:0 dla Arsenalu po wyrównanym meczu i golu w 85 minucie ( 80 minuta czerwona kartka dla Serbów)
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Apollon-Atalanta według mnie pewna 2 która przyblizy druzyne gosci do awansu do nastepnej fazy kurs to 1,8.Jak do tej pory Atalanta wygrała 2 mecze u siebie i raz zremisowała na ciezkim terenie Lyonu. Chcąc awansowac z 1 miejsca takie mecze jak ten z Apollonem poprostu trzeba wygrac
mało. Coś więcej dopisz, bo inaczej post leci. / edit ibis
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Arsenal -Crvena handicap 1,5 na gości , moim zdaniem zawyżony kursik (1,85). Crvena tylko 3 bramki stracone w lidze, będą grali na remis. Arsenal już praktycznie awansował , a w lidze czeka ich ważny mecz z City, więc nie będa grali na 100 %. W pierwszym meczu 1:0 dla Arsenalu po wyrównanym meczu i golu w 85 minucie ( 80 minuta czerwona kartka dla Serbów)
nie do końca się zgadzam, że nie będą grali na 100%. W Lidze europejskiej gra całkiem inna jedenastka niż w lidze angielskiej, więc nie muszą się oszczędzać. A &#39;rezerwowi&#39; Arsenalu zjadają podstawową jedenastkę Crveny. Takie nazwiska jak Giroud, Walcott czy Wilshere jednak robią wrażenie. Poza tym atut własnego boiska, na którym po prostu nie wypada remisować czy przegrywać z drużyną z serbskiej ligi. Myślę, że handi wejdzie, ale -1,5 na Arsenal.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Slavia Praga - Villarreal
BTS @1.72
Pachnie mi tu brameczkami, Slavia dobrze gra w domu 12:3 (19:4 wszystkie) i drugie miejsce w lidze za Pilznem......które narazie wygrało wszystko. Pierwsze spotkanie 2:2 i walka o lidera w grupie. Obie ekipy mają spore szanse na awans bo to materiał na następną rundę minimum. Goście trochę w kratkę, ale strzelili bramkę Atletico Madryt którzy mega tankują, praktycznie murarka w każdym meczu. U siebie co prawda ze słabym Las Palmas, ale miazga 4:0 wcześniej pokonali Girone, gdzie Real M właśnie przegrał i znowu rozbili Eibar 3:0. Myślę że mają kim postraszyć w ataku, ogólnie jako kolektyw dobrze się przesuwają na liniach. Gospodarze z drugiej strony na ostatnie 10 spotkań nie strzelili u siebie bramki jeden raz z Apoelem, który zamurował się na śmierć czego raczej Villarreal nie zrobi. Widzę tu dwie dobre ofensywy i myślę że podobnie jak w pierwszym meczu oboje trafią.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja upatruje jutro faworyta w YB.
Dynamo mocno pod formą. Mecze wyjazdowe nawet w słabej lidze ukraińskiej są dla nich problemem.
YB to zupełnie inna drużyna u siebie i na wyjeździe.
Obie ekipy spotkały się w tym roku w innym dwumeczu - eLM. Tam pierwszy mecz wygrana Dynamo 3-1, a w rewanżu Szwajcarzy odrobili straty 2-0. Można popatrzeć na statystyki, pełna dominacja.
https://www.flashscore.pl/mecz/0jX9vbwO/#statystyki-meczu;0
YB w wielkiej formie w lidze, uciekają Bazylei, a jak już wspomniałem u siebie niszczą niemalże każdego.
No i YB gra na sztucznej, więc też daje handicap gospodarzom.

YB wins @2.30 uni
YB DNB @1.67 uni

Dla mnie na wygraną powinno być max 1.80.

Dobrymi typami wydają się też:

Lyon
Real Sociedad -2.5 AH (mocna kadra meczowa, więc pewnie znowu rozbiją Macedończyków).
RBSalzburg
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Apollon-Atalanta według mnie pewna 2 która przyblizy druzyne gosci do awansu do nastepnej fazy kurs to 1,8.Jak do tej pory Atalanta wygrała 2 mecze u siebie i raz zremisowała na ciezkim terenie Lyonu. Chcąc awansowac z 1 miejsca takie mecze jak ten z Apollonem poprostu trzeba wygrac
mało. Coś więcej dopisz, bo inaczej post leci. / edit ibis
Myślę że nie będzie to najłatwiejsze spotkanie dla drużyny z Atalanty. Jasne że chcą zająć pierwsze miejsce w grupie ale pytanie kto nie chce? Każdy walczy, tak samo jak na przykład Apollon który chcę awansować z grupy i musi punktować w meczach u siebie. A potrafią to robić zremisowali z mocnym Lyonem u siebie i na wyjeździe z mocną ekipą Evertonu na ten moment nie grają rewelacyjnie a wręcz fatalnie ale mimo wszystko grają tam uznane nazwiska i remis z tą ekipą na ich terenie uznaje za sukces drużyny z Apollonu. A kolejnym faktem jest to że drużyna Atalanty nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach. Ostatni wygrany mecz na wyjeździe odbył się 21maja2017 ! Myślę że padnie remis w jutrzejszym spotkaniu, ponieważ obu ekipom będzie zależało aby nie stracić punktów w 4.kolejce LE
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Wstępnie takie coś panowie? Dziś zgodnie z dekalogiem bukmacherskim raz na jakiś czas tasiemka więc jakieś 5-6 zdarzeń rozsądnych próbuje znaleźć.
Trochę z forum trochę wlasnych przemyśleń. Jeszcze nie wyslany. Jakieś sugestie?
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Herta-Zorya 1
Ja widzę wreszcie przełamanie Herty z Zorya. Start w fazie grupowej bardzo słaby, a co za tym idzie 1 pkt na koncie. W lidze też nie wygrywaja za często, ale u siebie jednak potrafili wygrać z Leverkusen, czy zatrzymać Bayern. Rzadko zdarzają im się porażki domowe. Myślę, że 3 pkt z klubem jak Zorya jak najbardziej możliwe.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lazio - Nice
Nice lub remis
@2.50
Uni⛔

Idę w kierunku gości, bo dla gospodarzy wystarczy remis w tym spotkaniu aby zapewnić sobie grę w fazie pucharowej. Biancocelesti przystąpią do tego spotkania bez ich najlepszego piłkarza - Immobile. Oprócz Ciro w składzie Lazio zabraknie Lucasa Leivy, Luisa Alberto, Parolo oraz De Vrija. W weekend Lazio zmierzy się z Udinese, które zawsze im pasowało, ale nie można zlekceważyć rywala i zdobyć komplet punktów, aby mieć kontakt z czołówką.
Nice to gra t
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Sporo ważnego grania w niedziele a to wiadomo fundamentalna sprawa w LE.
AEK - PAOK
AEK Larnaka - Apollon
Koln-Hoffe
Kopenhaga - Brondby
Lokomotiv - CSKA Moskwa
Ludogoretz - CSKA Sofia
Sporting - Braga
St.Etienne - Lyon
Pilzno - Slavia Praga
Basel - YBB
City - Arsenal
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wstępnie takie coś panowie? Dziś zgodnie z dekalogiem bukmacherskim raz na jakiś czas tasiemka więc jakieś 5-6 zdarzeń rozsądnych próbuje znaleźć.
Trochę z forum trochę wlasnych przemyśleń. Jeszcze nie wyslany. Jakieś sugestie?
Chyba łatwiej trafić szóstkę w totka niż wyniki tylu meczów w LE. Jak dla mnie te rozgrywki powstały po to aby uwalać kupony i dać zarobić bukom. Ciężko jest ogarnąć z jakim nastawieniem do meczu przystępują drużyny, w jakich składach wyjdą. Moim zdaniem UEFA powinna wrócić do formuły pucharowej. Tam są emocje, tu przez 6 kolejek grupowych nuuuuda. Przypominam sobie z jaką niecierpliwością czekałem na kolejne pucharowe mecze Wisły w pamiętnym sezonie gdzie przeszli Schalke i innych. Obecna formuła takich emocji nigdy nie przysparzała nawet jak grał jakiś polski klub.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Chyba łatwiej trafić szóstkę w totka niż wyniki tylu meczów w LE. Jak dla mnie te rozgrywki powstały po to aby uwalać kupony i dać zarobić bukom. Ciężko jest ogarnąć z jakim nastawieniem do meczu przystępują drużyny, w jakich składach wyjdą. Moim zdaniem UEFA powinna wrócić do formuły pucharowej. Tam są emocje, tu przez 6 kolejek grupowych nuuuuda. Przypominam sobie z jaką niecierpliwością czekałem na kolejne pucharowe mecze Wisły w pamiętnym sezonie gdzie przeszli Schalke i innych. Obecna formuła takich emocji nigdy nie przysparzała nawet jak grał jakiś polski klub.
Wiem, że LE jest ciężka do typowania nawet singlu czy dubli jednak z wlasnego doświadczenia częściej ugrywam coś na LE grając przeciwko faworytom niż w LM szczerze mówiąc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom