>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

4 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - czwartek 04.11.2010

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
4 Listopad 2010
Ciekawie zapowiadająca się seria meczy na najbliższy czwartek. Wszystkie oczy Polaków będą zwrócone z pewnością na spotkanie Lech Poznań - Manchester City. Będzie nam niezwykle ciężko o wywalczenie chociażby jednego punktu z angielskim gigantem. Ciekawa potyczka w Anglii, gdzie Liverpool będzie podejmował dobrze spisujące się w meczach wyjazdowych włoskie Napoli. Interesująco zapowiada się mecz pomiędzy Porto a tureckim zespołem Besiktas. Goście tym razem będą chcieli się zrewanżować za porażkę 1:3 u siebie. Mecz w którym możemy zobaczyć sporo bramek będzie to Juventus - Slazburg. Jest to bardzo istotne spotkanie w kontekście polskiego Lecha.

Zachęcam do pisania komentarzy, analiz, ciekawostek dotyczących poniższych spotkań.
 
sowa15 0

sowa15

Użytkownik
AA Gent - Sporting Lizbona Piłkarze Gent pewnie wciąż pamiętają bolesną porażkę 5:1 sprzed dwóch tygodni ze Sportingiem w Lizbonie. Teraz to Portugalczycy jadą do Belgii, gdzie gospodarze będą chcieli się zrewanżować. Myślę jednak, że Sporting, który jak na razie w rozgrywkach LE prezentuje się znakomicie, będzie wracać do domu z trzema oczkami. Przypomnę, że Sporting obecnie ma komplet zwycięstw i bramki 12:2 :!: Nie widzę powodów, dla których ta passa miałaby zostać przerwana.

typ: 2
kurs: 2,15
Unibet


FC Porto - Besiktas
Porto prowadzi w swojej grupie z kompletem punktów, natomiast w bezpośrednim meczu ze swoim czwartkowym rywalem wygrało 3:1 na wyjeździe. Do tego świetnie radzi sobie w lidze portugalskiej, gdzie po 9 kolejkach ma 25 punktów (8W-1D-0L) i nie straciło jak dotąd punktów na swoim stadionie.
typ: 1
kurs: 1,40
Unibet

 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Levski - Lille
Typ: 2 (2,05) / X2 (1,28)
Levski ostatnio slabiutko w swojej lidze (przegral m.in z Litexem) Lille za to tez nie grzeszy...ostatnio remis z valenncienes ale coz Lille to lepszy zespol , chlopaki na pewno sie zepna i postaraja sie przynajmniej wywiezc 1ptk
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Dynamo Kiev - AZ Alkmaar 2:0
:spokodfhgfh:
Typ: 1
Kurs: 1.60

betgun
Po raz kolejny typuję zwycięstwo drużyny Dynamo Kijów w starciu z AZ Alkmaar. Ostatnio się sprawdziło, teraz wierzę że też się sprawdzi. W poprzedniej kolejce pewni siebie Holendrzy dostali niezłą lekcję futbolu z dobrze dysponowana ekipą z Ukrainy. Tym razem w meczu wyjazdowym spodziewam się podobnego scenariusza. Dynamo stawiam w roli zdecydowanego faworyta. W Eredivisie bez szaleństw, 6 lokata AZ Alkmaar, ostatnio porażka z beniaminkiem De Graafschap i skromna wygrana 2:1 ze słabym w tym sezonie Feyenoordem. Dynamo ostatnio w lidze wynik 9:0 z Illychivets, wcześniej dwie wygrane, w sumie w ostatnich 3 meczach stracona tylko 1 bramka. Czego więcej chcieć od Dynama? Wspaniała forma. Artem Milevsky bardzo dobra dyspozycja. W Lidze Europejskiej awans z 4 ostatniej pozycji na drugie miejsce. W dalszym ciągu uważam, że Dynamo to najsilniejsza drużyna w tej grupie. AZ Alkmaar nie powinno stawić zbyt dużego oporu na trudnym terenie jakim jest niewątpliwie stadion Dynama. Gospodarze nie zwykli przegrywać u siebie, przy tej wspaniałej publiczności. Podczas gdy Bate Borysów i Dynamo wygrają swoje spotkania sprawa awansu jest moim zdaniem przesądzona. AZ to jeszcze nie jest drużyna na miarę wyjścia z grupy. Brawo za wygraną z Sheriff, ale to chyba wszystko na co stać Holendrów w tej grupie. Kadrowo gospodarze wyglądają solidniej, wszyscy na Ukrainie czekają wreszcie na komplet punktów na własnym stadionie w pucharach. Wielki głód zwycięstwa jest po stronie Dynama, czas go zaspokoić..

Rapid Wiedeń - CSKA Sofia 1:2 ????
Typ: 1
Kurs: 1.67

betgun
Ależ miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Rapida ogrywając w poprzedniej kolejce drużynę CSKA Sofia na wyjeździe. Wynik ten pozwolił Rapidowi włączyć się do walki o wyjście z grupy L. Układ tabeli w tej grupie wygląda następująco: 9 punktów na koncie drużyny Porto, 6 pkt. Besiktas, natomiast Rapid 3 pkt z szansą na kolejne. CSKA Sofia gra w tej chwili o honor z dorobkiem 0 pkt i żadnej strzelonej bramki, nie mają szans na awans. Rapid łapie wiatr w żagle, w lidze seria 5 meczy bez porażki. W ostatniej kolejce remis z Salzburgiem na wyjeździe. W Lidze Europejskiej gdyby nie porażka 1:2 u siebie z Besiktasem ich sytuacja byłaby jeszcze lepsza, a tamto spotkanie mogło zakończyć się podziałem punktów. Gospodarze w końcówce meczu mieli wiele naprawdę dogodnych sytuacji. Co można powiedzieć pozytywnego o ekipie CSKA Sofia? Jeżeli chodzi o grę w LE to zupełnie nic, w lidze bułgarskiej niby punktują, ale te ich zwycięstwa pozostawiają wiele do życzenia. W dwóch ostatnich meczach stracili aż 4 bramki, w tym dwie wbiła im ostatnia drużyna w tabeli Minyor Pernik. Biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe CSKA też nie ma rewelacji bilans 2-2-1 w dość przeciętnej lidze bułgarskiej jest jak na zespół CSKA słabym wynikiem. Rapid jest konsekwentny i potrafi się spiąć w decydujących momentach, silna defensywa i zdyscyplinowanie taktyczne pozwala im na osiąganie przyzwoitych wyników na Gerhard Hanappi Stadion. Na stadion w Wiedniu przyjdzie komplet kibiców i inny wynik aniżeli wygrana Rapidu będzie małym zaskoczeniem. W meczach o honor można wygrywać, ale u siebie, natomiast na wyjeździe nie wiem czy starczy motywacji drużynie CSKA.

Steaua Bucarest - FC Utrecht 3:1 :spokodfhgfh:
Typ: 1
Kurs: 1.90

betgun
Kurs na ten mecz mnie nie skusił w żadnym wypadku. Spotykają się dwie dość wyrównane drużyny z kilkoma plusami na korzyść gospodarzy, dlatego nie widzę powodów, aby nie postawić właśnie na nich. Steaua nie przegrała w Utrechcie co może świadczyć że zależy jej na walce o awans. A u siebie jest mocna. Pamiętacie spotkanie z Napoli w drugiej kolejce? Steaua Bucarest prowadziła już 3:0! Gdyby nie determinacja Napoli skończyłoby się inaczej. W grupie K, to właśnie Steaua strzeliła jak dotąd najwięcej bramek! A znajdują sie w tej grupie chociażby takie drużyny jak Liverpool czy włoskie Napoli. Ostatnie miejsce Rumunów w tej grupie moim zdaniem nie odzwierciedla ich gry. Utrecht w 3 spotkaniach ligi Europejskiej nie wygrał ani razu, strzelając jedną bramkę. Nie mam zamiaru stawiać na ich zwycięstwo. Mało tego, w lidze przegrali ostatnio 1:0 z Den Haag. Nie mam pojęcia czy to jakaś zasłona dymna przed wyjazdem na Rumunię czy coś w tym stylu, ale limit remisów w Lidze Europejskiej przez Utrecht został wykorzystany. Wolę postawić na ofensywnie grającą Steaue niż murującego dostęp do własnej bramki FC Utrecht. Na chwilę obecną każda drużyna ma szansę na wyjście z tej grupy. Ale dwa kolejne mecze Steaua gra z Napoli i Liverpoolem, tam będzie bardzo ciężko o wygraną, dlatego już po spotkaniu z Utrechtem trzeba sobie wypracować odpowiednią pozycję. Dla mniej odważnych proponuję 1X. Ja jednak uważam że gospodarze pokuszą się o zwycięstwo w tym spotkaniu. Over 2,5 gola także ma szansę na powodzenie.​
 
T 33

trm

Użytkownik
CSKA Moskwa - Palermo 1.60 ✅ 3-1
Po pierwsze włoskie zespoły w większym lub mniejszym stopniu olewają LE. Po drugie lecą do Moskwy, czyli w cholerę kilometrów na wschód od Włoch. Nie wiem jak jest na stadionie CSKA, ale nie zdziwi mnie sztuczna murawa. CSKA wygrywając to spotkanie zapewni sobie pewny awans do następnej i rundy i raczej będą chcieli tą szansę wykorzystac.
W poprzednim meczu CSKA wygrało w Palermo 3-0.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
AA Gent - Sporting Lizbona

Piłkarze Gent pewnie wciąż pamiętają bolesną porażkę 5:1 sprzed dwóch tygodni ze Sportingiem w Lizbonie. Teraz to Portugalczycy jadą do Belgii, gdzie gospodarze będą chcieli się zrewanżować. Myślę jednak, że Sporting, który jak na razie w rozgrywkach LE prezentuje się znakomicie, będzie wracać do domu z trzema oczkami. Przypomnę, że Sporting obecnie ma komplet zwycięstw i bramki 12:2 :!: Nie widzę powodów, dla których ta passa miałaby zostać przerwana.

typ: 2
kurs: 2,15
Unibet

Jesli myślisz że Gandawa zagra podobnie jak na sadionie Jose Alvalade w Lizobonie to sie grubo mylisz żespół całkowicie inaczej gra u siebie niż na wyjazdach skłonny jestem powiedziec że jest to zespół własnego boiska w lidze na siedem spotkań przegrali tylko jedno ,Portugalczycy będą musieli w to spotkanie włożyć dwa razy więcej siły niż w pierwszym meczu a o punkt będzie piekielnie ciężko.
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Sporting ma znakomitą formę w Lidze Europejskiej może nie wygrają tak wysoko jak w Lizbonie ale na pewno postarają się i wygrają to spotkanie różnicą jednego lub dwóch goli. Dlatego myślę że typ na Sporting jak najbardziej słuszny.
 
przemcio123 27

przemcio123

Użytkownik
też jestem zdania że Sporting powinien sobie poradzić... wynik może nie będzie powalający ale któryś z wyników 0-1, 0-2, 1-2 jak najbardziej prawdopodobny ???? z meczy LE na kuponie mam 2 spotkania, ManC i Sporting... uważam że są to najlepsze typy na czwartek po dobrych kursach ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Warto jest też przeglądnąc tabele i o co grają oba zespoły.Lizbona z pewnoscią chce sobie po czterech kolejkach zapewnic awans ale jesli nie padnie czerwona katka dla Belgów to mogą miec naprawde cięzko,co z tego że Sporting ma formę skoro wystaczy że sie im podwinie noga i macie kase w plecy.
 
przemcio123 27

przemcio123

Użytkownik
&quot;co z tego że Sporting ma formę skoro wystaczy że sie im podwinie noga i macie kase w plecy.&quot; ... rzeczywiście teraz zabłysnąłeś... prawda jest taka że noga może się podwinąć każdej drużynie w każdym meczu... meczu się nie wygrywa jak przeciwnicy dostają czerwoną kartkę tylko jak się bramki strzela i mniej traci więc wogole nie kminię Twojego myślenia... nawet grając w 9 na 11 można wygrać mecz... co do stwierdzenia że przegram kasę jak Sportingowi się noga podwinie myślę że nie powinienem wogole bawić się w bukmacherkę bo tak jak pisałem wyżej każdej drużynie może się noga podwinąć... pozdrawiam ;) i zachęcam do grania czystej 2 na Sporting ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Jutro dosyć pewna wydaję się wygrana Sevilli. Co prawda niski kurs na nich jest ale sądzę, że o wiele lepszym w tym przypadku jest Handicap -2,5 bądź over 2.5 gola gospodarzy ( to tak w wypadku np. wyniku 3:1 gdy handi 2,5 nie ma szans powodzenia).
Karpaty , okupują ostatnie miejsce w tabeli, generalnie bez jakichkolwiek szans a biorąc pod uwagę ostatnio zatrważającą porażkę Sevilli z Barceloną sądzę, że jutro może być rzeź niewiniątek. Trener bardzo niezadowolony jest z gry Perottiego i podkreślił, że gościu musi popracować nad grą bez piłki bo strasznie słabo mu to wychodzi. W Sevilli prawdopodobnie nie zagra Palop i Renato. W bramce ujrzymy młodziutkiego 20-letniego Daniela Jimenez&#39;a.
Skład na jutro ogólnie w ofensywie zapowiada się nie najgorzej ale z tyłu widać braki ale sądzę, że w ogólnym rozrachunku nie wpłynie to jakoś znacząco na niepowodzenie proponowanych przeze mnie typów.
Skład: Daniel Jimenez, Javi Varas, Cáceres, Dabo, Fernando Navarro, Konko, Alexis, Escudé, Romaric, Cigarini, Zokora, Alfaro, Capel, José Carlos, Perotti, Luis Fabiano , Kanoute, Negredo.
Typy:
Handicap -1,5 -- @ 1.66
Handicap -2,5 -- @ 2.75
Sevilla over 2.5 gola -- @ 2.00
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
04.11.2010
Piłka Nożna / Europa / Liga Europejska
Hajduk Spilit [+0.5 AH] - Zenith St. Petersburg 1 @ 1.80
Stawka: 3/10
Buk: SBO
Drużyna Hajduka u siebie zawsze jest mocna. Pokazali to ostatnio np. zwycięstwem nad Anderlechtem. Dziś po drugiej stronie stanie zespół z St. Petersburga i nikt nie ma wątpliwości, która drużyna jest mocniejsza. Jednak sprawy dziś wg mnie potoczą się inaczej.
Zespół gości ma już zapewniony awans do kolejnej fazy turnieju. Kerzhakov, B. Alves, Danny, Zyrianov, Bystrov i Szyrokow Hubocan nie znajdują się na liście graczy, którzy pojechali do Chorwacji. Bez tych zawodników Zenith jest wg mnie całkiem innym zespołem (szczególnie w napadzie) i uważam, że dziś przed fantastyczną chorwacką publicznością Hajduk sprawi niespodziankę i zdobędzie przynajmniej 1 pkt.
Pozdrawiam
PS. Zapraszam również do śledzenia mojego tematu w dziale Kuponów ze Statystykami.
 
P 0

picek86

Użytkownik
Sevilla - Karpaty - over2.5gola@1,57 - bet365✅ - Sevilla po ostatnim blamażu w lidze oraz wyjazdowym &quot;winie&quot; z Karpatami, przed własną publicznością myślę, że będzie chciała coś udowodnić trenerowi i fanom i również wygrać tym razem w trochę większych rozmiarach niż we Lwowie. Martwi trochę brak Palopa w bramce, ale myślę, że różnica klas będzie dzisiaj widoczna na boisku i Sevilla odniesie pewne zwycięstwo 3:0 bądź 4:0
Drugi typ na dzisiaj to mecz :
Lech Poznań - Man. City - over0,5 w połowie @1,33 bet365✅ : ciekawie zapowiada się dzisiejszy mecz w Poznaniu. Martwi zamieszanie z trenerem oraz rzekome niesnaski w szatni City, ale dzisiaj spodziewam się natarcia Poznaniaków od początku meczu, City ma w swoim składzie szybkich zawodników i przy kontrze może być różnie. w poprzedniej kolejce w 1 połowie padły 2 bramki, dzisiaj spodziewam się chociaż 1 do przerwy i mam nadzieję, że strzeli ją Lech ;)
&quot;szkoda, że ostatecznie dałem singlem City a na drugim over1,5 w triplu ehhh&quot;
Liverpool - Napoli - under 2,5 @1,66 bet365⛔ dzisiaj powtórka z Neapolu, Liverpool w weekend czeka ciężki mecz z Chelsea, natomiast Napoli zagra równie ciężki mecz z Genoa. Bramki jakieś pewnie padną ale czy będzie ich więcej niż 2 to szczerze w to wątpie.
&quot;Gerrard i wszystko jasne&quot; a spodziewałem się wyniku 1:1
Narazie z suchych analiz to na tyle, poczekamy na składy i wtedy się coś pomyśli jeszcze ;)
 
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Na dzisiejszą LE ja zamierzam obstawić te 2 spotkania
BATE Borysow - Sherif Tiraspol 1
BATE u siebie gra bardzo dobrą piłkę, ma duże szanse na wyjście z grupy i na pewno nie będzie oglądało się na wynik Dynama z Alkmaar. W poprzedniej kolejce Tiraspol u siebie uległ BATE 0:1. Tym bardziej na Białorusi nie powinien zrobić krzywdy liderowi tabeli. Do tego BATE pokonało u siebie Alkmaar aż 4:1. W ataku bryluje Rodionov, którym interesował się Lech i Wisła. A liga białoruska na pewno bije na głowę móldawską.
FC Porto - Besiktas 1
J.w. Porto bez problemów pokonało Besiktas w Turcji, u siebie rewelacja. W lidze prowadzi, do tego w wyśmienitej formie jest Hulk. Besiktas natomiast 5 w tabeli ligi tureckiej. W obecnym sezonie nie potrafi nawiązać walki z silniejszymi rywalami.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Dziś zapowiada się wiele emocjonujących spotkań Ligii Europejskiej. Spośród nich wybrałem kilka i jestem niemal pewny że z 10 zł wpadnie mi nieco ponad 2000 zł
Oto moje typy :

Juventus-Salzburg = TYP : JUVENTUS ( kurs 1.30 )
Trondheim-Atl.Madryt = TYP : ATL.MADRYT ( kurs 1.90 )
Leverkusen-Aris = TYP : LEVERKUSEN ( kurs 1.35 )
Paris SG-Dortmund = TYP : DORTMUND ( kurs 2.62 )
D.Kijow-Alkmaar = TYP : D.KIJOW ( kurs 1.52 )
AEK Ateny-Anderlecht = TYP : ANDERLECHT ( kurs 2.77 )
PAOK-Villarreal = TYP : VILLARREAL ( kurs 2.05 )
Lech P.-Manch.City = TYP : MANCH.CITY ( kurs 1.65 )
Bari-AC Milan = TYP : AC MILAN ( kurs 1.9 ) - spotkanie ligowe które odbędzie się : 7.11. 15:00 (( celowo prze zemnie wybrane aby AKO przekroczyło 200.00 - zakład bezpieczny ))


WNIOSEK : Nie będę się rozpisywał co do analizy wybranych spotkań. Powiem tylko tyle, że drużyny wytypowane przeze mnie grają mądrze, ambitnie, wytrwale i do końca.

Łączne AKO wynosi 236.40 . Przy stawce 10 zł mamy wygraną w wysokości 2080.30 zł


BUKMACHER : FORTUNA
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
FC Porto - Besiktas 1 J.w. Porto bez problemów pokonało Besiktas w Turcji, u siebie rewelacja. W lidze prowadzi, do tego w wyśmienitej formie jest Hulk. Besiktas natomiast 5 w tabeli ligi tureckiej. W obecnym sezonie nie potrafi nawiązać walki z silniejszymi rywalami.
Weż pod uwagę,że za trzy dni grają bardzo ważny mecz w lidze z Benficą,poza tym sytuacja w grupie jest taka,że awans praktycznie już mają,więc nie muszą wystawiać najsilniejszego składu,a przynajmniej mogą dać odpocząć kilku ważnym graczom.
 
horus 129

horus

Użytkownik
vs

Liga Europejska
Juventus Turyn - Salzburg
Typ: Salzburg DNB
Kurs: @8.35 |Betsson
Wynik:
  • Gospodarz zdziesiątkowani kontuzjami, co w połączeniu z faktem, że niektórzy piłkarzy nie są zgłoszeni do rozgrywek Ligi Europejskiej daje szokującą liczbę osłabień.
  • W zespole Juventusu ma wystąpić wielu graczy z Primavery. Przewiduje się się, że dwóch w podstawowej jedenastce, a kilku zasiądzie na ławce rezerwowych.
  • Liga Europejska w Turynie jest lekko lekceważona, o czym często się mówi. Drużyna skupia się głównie na Serie A. A liczne kontuzje sprawiają, że na wielu frontach Juventus może nie być w stanie walczyć.
  • Goście cały czas mają szanse na awans z grupy, będą starali się wykorzystać osłabienia gospodarzy. Dla nich LE to okazja do pokazania się światu, a więc w ich wypadku o jakimkolwiek odpuszczaniu nie ma mowy.

Po tak atrakcyjny kursie ja spróbuję zagrać gości z opcją DNB, chociaż bardziej racjonalny wydaje się typ x2, po kursie ok. 3.30. Kto co woli.
--------------------------------------------------------------------
vs

Liga Europejska
Lech Poznań - Manchester City
Typ: Manchester City
Kurs: @1.70 |Betsson
Wynik:

Jeszcze parę dni temu miałem zamiar odpuścić sobie to spotkanie. Sytuacja się jednak zmieniła, gdyż moim zdaniem władze Kolejorza wbiły sobie wczoraj samobója zwalniając trenera Jacka Zielińskiego, a w jego miejsce desygnując Jose Maria Bakero. Tak więc już przed rozpoczęciem meczu jest 1:0 dla City. No bo co nowy szkoleniowiec może wnieść dobrego, gdy zostaje zatrudniony na jeden dzień przed arcyważnym spotkaniem z Manchesterem? Może jedynie wprowadzić zamęt w drużynie. Ani to on nie ma czasu na przekazanie piłkarzom swoich zasad i myśli szkoleniowej, ani to on nie zna piłkarzy, bo poprowadził zaledwie jeden albo dwa treningi. Rozumiem, że taka zmiana warty na ławce trenerskiej może mieć sens, jeśli drużyna ma za sobą fatalny okres, ale akurat Lech na krajowym podwórku w ostatnich dwóch spotkaniach właśnie złapał rytm i strzelił 8 bramek. A w Lidze Europejskiej cały czas 4 punkty, które miał na koncie to jest dobry dorobek. Tak więc jeśli nie zwolniono Zielińskiego po meczu z Zagłębiem Lubin, to dlaczego to zrobiono po meczu z Wisłą? nie ma pojęcia, ale uważam, że to wyjdzie tylko na złe gospodarzom. Myślę, że piłkarze Lecha sami teraz nie wiedzą co myśleć, przecież zaczęli wygrywać, a teraz będą musieli się dostosować do nowych wytycznych nowego szkoleniowca. A goście nawet bez Carlosa Teveza, to i tak piekielnie silny zespół mogący wystawić nawet dwie równorzędne jedenastki. Wspaniała atmosfera na trybunach i doping własnych kibiców to mogą być za słabe atrybuty jak na zespół Manchesteru City.​
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Liga Europejska Juventus Turyn - Salzburg Typ: Salzburg DNB Kurs: @8.35 |Betsson Wynik: * Gospodarz zdziesiątkowani kontuzjami, co w połączeniu z faktem, że niektórzy piłkarzy nie są zgłoszeni do rozgrywek Ligi Europejskiej daje szokującą liczbę osłabień. * W zespole Juventusu ma wystąpić wielu graczy z Primavery. Przewiduje się się, że dwóch w podstawowej jedenastce, a kilku zasiądzie na ławce rezerwowych. * Liga Europejska w Turynie jest lekko lekceważona, o czym często się mówi. Drużyna skupia się głównie na Serie A. A liczne kontuzje sprawiają, że na wielu frontach Juventus może nie być w stanie walczyć. * Goście cały czas mają szanse na awans z grupy, będą starali się wykorzystać osłabienia gospodarzy. Dla nich LE to okazja do pokazania się światu, a więc w ich wypadku o jakimkolwiek odpuszczaniu nie ma mowy. Po tak atrakcyjny kursie ja spróbuję zagrać gości z opcją DNB, chociaż bardziej racjonalny wydaje się typ x2, po kursie ok. 3.30. Kto co woli.
Może i warto zaryzykowac, bo kurs spory, ale...
Juventus też cały czas ma szansę na awans i nie wydaje mi się, żeby odpuszczał Ligę Europejską...
Poza tym primavera nie jest wcale jakaś słaba...Juventus to wielki klub i wkłada dużo pieniędzy i zaangażowania w szkolenie młodzieży...Więc nie sądzę, żeby byli osłabieniem najlepsi z primavery...Skoro np taki Drygas został włączony do składu Lecha i sobie radzi w rozgrywkach to dlaczego goście ze szkółki Juve mieliby być osłabieniem ??
Wg mnie w tym spotkaniu mozliwy jest X, ale zwycięstwo Salzburga mimo osłabień Juve byłoby niespodzianką.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Niełatwe zadanie czeka dzisiaj Juve w starciu z Salzburgiem. Biorąc pod uwagę sytuację kadrową, to kurs na ich czyste zwycięstwo jest jakimś nieporozumieniem i ogromnym ryzykiem. Austriacy po słabym początku sezonu zaczęli wstawać z kolan, dzięki czemu są coraz wyżej w swojej lidze. W LE też są już groźniejsi, o czym Włosi przekonali się w poprzednim meczu, gdzie dość szczęśliwie zremisowali. Dzisiaj goście staną przed ogromną szansą na sprawienie jeszcze większej niespodzianki, bo sytuacja kadrowa Juve jest tragiczna. Z powodu kontuzji i innego rodzaju przeciwności, w składzie Bianconerich ujrzymy niedoświadczonych juniorów z Primavery. I choć całym sercem jestem za graczami z Turynu, to mam wielkie wątpliwości co do ich występu. Obrona w tym sezonie nie spisuje się najlepiej, choć akurat w ostatnim meczu z Milanem nie było tak beznadziejnie, ale trzeba przyznać, że spora w tym zasługa indolencji strzeleckiej Rossonerich. Co prawda trudno porównywać poziom Milanu i Salzburga, ale moim zdaniem w obecnej sytuacji, zagranie przez Juventus na zero z tyłu jest raczej niemożliwe. Najsłabszymi punktami wydają się boczni obrońcy i myślę, że gracze z Austrii dobrze o tym wiedzą. Dodatkowo dzisiaj na lewej stronie defensywy zobaczymy pewnie nominalnego skrzydłowego, Pepe, a co to oznacza, nie muszę chyba mówić. Chociaż i przednie formacje nie uniknęły osłabień, to akurat tam jest na kogo liczyć. Jest przecież Krasić, który znakomicie wszedł do drużyny i widzę w nim godnego następcę Pavla Nedveda. Nie można zapomnieć także o wielkim Alexie, który w każdym momencie spotkania może pokazać swój niesamowity geniusz.
Reasumując, spodziewam się wyrównanego meczu i przynajmniej po jednej bramce z obu stron. Salzburg z pewnością będzie chciał wykorzystać słabości Juve, ale mam nadzieję, że nie dojdzie do kompromitacji i porażki Bianconerich, którzy mimo ubytków kadrowych, nadal mają w składzie klasowych graczy.
Swój typ zagrałem już rano, kiedy kurs na to zdarzenie wynosił 2,00. Teraz już trochę spadł, ale nadal uważam, że jest wart gry.
Juventus v Salzburg - Obie drużyny strzelą gola # 1,85 Sportingbet ⛔ (0:0)
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Rosenborg - Atletico Typ -1X @ 1,70 @ BetClic ⛔ 1-2
Rosenborg już w półtora tygodnia temu zapewnił sobie mistrzostwo,więc ostatni mecz w lidze mógł odpuścić by skoncentrować sie na rywalu z Madrytu,natomiast Atletico takiego komfortu nie ma i najważniejszy mecz grają co trzy dni.Jak by tego było mało,już w niedzielę grają bardzo prestiżowy mecz czyli derby na Santiago Bernabeu.Atletico wystąpi bez Diego Godina,Jose Antonio Reyesa,niepewny jest też występ Diego Forlana.Myślę,że Rosenborg tego meczu nie przegra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom