>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 08.11.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Partizan Belgrad - Inter Mediolan

Inter na fali, Inter ograł Juventus, Inter dziś zagra w Belgradzie tak by zapewnić sobie awans do kolejnej rundy LE. Wszystko brzmi ładnie, jednak mecz na stadionie Partizana na pewno do najłatwiejszych przepraw należeć nie będzie. Partizan trochę pechowo przegrał w Mediolanie, cel był wywieźć remis i do 88 minuty wszystko było na dobrej drodze, jednak Palacio pozbawił złudzeń. Fakty są takie że Partizan w tej edycji LE gra jak na razie bardzo nieskutecznie, trzy spotkania i 0 strzelonych bramek, 2 porażki i 1 remis, dają ostatnie miejsce w grupie. Na pewno faworytem dzisiejszego meczu jest Inter, który tak jak pisał/li przedmówcy jedzie do Serbii ze swoimi najlepszymi snajperami i z pewnością będą chcieli zdobyć 3 punkty. Ja ze swojej strony proponuję opcję BTS ponieważ ciężko mi uwierzyć aby gospodarze na taki mecz, jak dziś nie motywowali się jeszcze bardziej i chęć zdobycia bramki powinna być widoczna od początku spotkania. Oczywiście potencjał i umiejętności na pewno po stronie Włochów, jednak to Partizan dla mnie jest w lepszej sytuacji wyjściowej. Mało kto daje im jakiekolwiek szansę, a także ich wyniki nie robią &quot;szału&quot;. Gospodarze może i przegrają ale sądzę że to będzie ich najlepszy mecz w rozgrywkach grupowych i przynajmniej jedną bramkę zdobędą. Szansę tego typu oceniam na 55%

BTS / 1.83 Bet365✅ 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tomislaw84 14

tomislaw84

Użytkownik
po wczorajszej LM niezły plusik (5 z 8 trafione ???? ) więc dziś ryzykownie:

systemik 2 z 4:
1. Napoli - Dnipro 2; kurs 4.20⛔
2. Athletic - Lyon 2; kurs 3.80✅
3. Hannover 96 - Helsingborg hannover -1,5 gola; kurs 1.80⛔
4. Marsylia - Borussia MG powyżej 2,5 gola; kurs 2.00✅
buk: b365

1. Wydaj mi się że Włosi bardziej interesują się rodzimą ligą i będą grali spokojnie bez forsowania tempa, a głodne sukcesów na arenie europejskie Dnipro zagra o wszystko

2. hiszpanie bez formy, na co wskazuje pozycja w lidze, a francuzi w odmiennych nastrojach 3 miejsce w lidze i jeden punkt straty do lidera ( a w zanadrzu mecz zaległy, a więc możliwe 3 punkty i objęcie fotela lidera) - widać że trzymają formę, pytanie jak długo?!.

3. mam nadzieje że gracze hannoveru oglądali wczoraj mecz bayernu i podtrzymają wysoki poziom bramkostrzelności niemieckich drużyn ????

4. co prawda w poprzednim meczu drużyny nie pokryły overa ale dziś spodziewam się że marsylia będzie koniecznie chciała się odgryźć za porażkę i zagra ofensywnie co otworzy mecz i sprawi że padną minimum 3 brameczki

krótkie i może miejscami mało merytoryczne analizy, ale niestety ostatnio bardzo mało czasu i zamiast mozolnego przeglądania statystyk i newsów pokierowałem się troszkę przeczuciem. Poza tym LE to taki dziwny twór gdzie drużyny z czołowych lig europejskich niekiedy grają jakby z przymusu IMO trudno tutaj o analizy statystyczne.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Zobaczymy czy LE da tak samo zarobic jak LM. Narazie jeden typ :

Anzhi - Liverpool typ : X @ 3.70 2/10 Betsson

Pomijajac fakt, ze Liverpool to slaby zespol w tym roku, sa oni w stanie ugrac tutaj dobry rezultat, a wrecz powinni. Nalezy miec na uwadze kilka istotnych rzeczy :

- Liverpool w lidze nie zajmie miejsca gwarantujacego puchary (nawet LE)
- Liverpool odpadl juz z Capital One Cup wiec jedyna furtka z Anglii bedzie prowadzic przez FA Cup
- jesli Poolu zabraknie w przyszlym roku w LE to klub momentalnie traci duzo pieniedzy, jest to olbrzymi krok wstecz ktorego naprawa zajmie kolosalna ilosc czasu zeby wrocic z powrotem na wlasciwy tor

Rosja to jest ciezki teren, wiele mocnych ekip bardzo czesto odpuszcza sobie tutaj mecze grajac najczescie wlasnie na remis. Pozytywna informacja dla The Reds jest fakt, ze graja oni w idze dopiero w niedziele o 17:00 (z Chelsea na SB) a wiec bedzie sporo czasu na odpoczynek.
 
candida 45

candida

Użytkownik
Zobaczymy czy LE da tak samo zarobic jak LM. Narazie jeden typ :
Anzhi - Liverpool typ : X @ 3.70 2/10 Betsson
Pomijajac fakt, ze Liverpool to slaby zespol w tym roku, sa oni w stanie ugrac tutaj dobry rezultat, a wrecz powinni. Nalezy miec na uwadze kilka istotnych rzeczy :
- Liverpool w lidze nie zajmie miejsca gwarantujacego puchary (nawet LE)
- Liverpool odpadl juz z Capital One Cup wiec jedyna furtka z Anglii bedzie prowadzic przez FA Cup
- jesli Poolu zabraknie w przyszlym roku w LE to klub momentalnie traci duzo pieniedzy, jest to olbrzymi krok wstecz ktorego naprawa zajmie kolosalna ilosc czasu zeby wrocic z powrotem na wlasciwy tor
Rosja to jest ciezki teren, wiele mocnych ekip bardzo czesto odpuszcza sobie tutaj mecze grajac najczescie wlasnie na remis. Pozytywna informacja dla The Reds jest fakt, ze graja oni w idze dopiero w niedziele o 17:00 (z Chelsea na SB) a wiec bedzie sporo czasu na odpoczynek.
Fascunują mnie Twoje posty na tym forum. Co prawda wyżej opisana analiza wolna jest od Twojego słynnego już skądinąd &quot;3 za 3&quot; (może dlatego że nie typujesz zwyciestwa Anzhi?), ale i tak w mojej ocenie jej treść to mocno naciagana.

Prawdą jest że The Reds bedą mieli kłopoty z zakwalifikowaniem sie do pucharów w kolejnym sezonie, ale chyba nikt tam nie traktuje poważnie LE. Zarówno na mecze ze Szwajcarami jak i dzis w Rosji, trener Anglikow wyselekcjonowal kadre o której nie można powiedziec inaczej, niz mocno eksperymentalna. Inaczej wyglada sprawa gry u siebie, ale to wynik gry na własnym boisku gdzie kibice są szalenie wymagajacy - niemniej mecze wyjazdowe The Reds odpuszczaja, podobnie jak cała LE - Liverpool ma za dużo włąsnych problemów w lidze aby myślec powaznie o kwalifikacji do LE w przyszlym sezonie przez zwyciestwo w tych rozgrywkach w tym sezonie.
Absurdalnym argumentem który podajesz w swojej analizie, jest fakt rozgrywania meczu z Chelsea o 17, i jak piszesz dalej - zwiazany z tym odpocznek dla piłkarzy z miasta Beatelsów. Otóz piłkarze którzy wybiegną na SB siedzą dziś pod kocem i to bynamniej nie na stadionie w Moskwie - i znowu wracamy do sedna sprawy - skład rezerwowy.

Myślę ze Anzhi dzis wygra, poniewaz zawodnicy bedą mocno zmotywowani - Rosjanie to rodząca się potega i takie mecze dla nich znaczą coś wiecej, niz mecz ktory trzeba rozegrac. Szkoda ze mecz bedzie rozgrywany na stadionie Lokomotiwu, poniewaz Anzhi u siebie gra naprawde swietnie - niemniej fakt grania w Rosji wciaz daje przewage gospodarzom dzisiejszego meczu. Do gry gotowe sa najwieksze gwiazdy wicelidera rosyjskiej ligi, a sytuacja w tabeli wymaga dzis zwyciestwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Przeważnie w Lidze europejskiej pada sporo bramek dlatego lubię typować overy 1,5 a ich zawsze pada sporo między innymi w ostatniej kolejce 18/24 a w drugiej było bodajże 20/24. Dzisiaj pare drużyn gra o być albo nie być w LE i dlatego muszą zagrać odważnie a to spowoduję otwarty mecz z dużą ilością bramek. Kursy przeważnie wahają się od 1.20-1.40 dlatego warto zagrać u buka co na ten typ oferuję w miarę wysokie kursy, ja polecam betgun. Te mecze wydają mi najbardziej bramkowe dzisiaj a z nich już można łatwo uzyskać ako 2 i pomnożyć stawkę.

Udinese Calcio-Young Boys Bern - suma bramek : -1.5+ typ: 2 Kurs: 1,19 ✅
Olympique Marseille-Borussia Moenchengladbach - suma bramek : -1.5+ typ: 2 Kurs: 1,28 ✅
Club Brugge-Newcastle United - suma bramek : -1.5+ typ: 2 Kurs: 1,22 ✅
FC Kopenhagen-VFB Stuttgart - suma bramek : -1.5+ typ: 2 Kurs: 1,21 ✅
Lazio Roma-Panathinaikos - suma bramek : -1.5+ typ: 2 Kurs: 1,35 ✅
Metalist Kharkiv-Rosenborg Trondheim - suma bramek : -1.5+ typ: 2 Kurs: 1,19
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Anży - Liverpool
Typ: 1x
Bwin
Stawka: 8/10


Kylu88, masz mało racji i za przeproszeniem pieprzysz bzdury.

Liverpoolu pewnie nie oglądasz, skoro mówisz, że to bardzo słaba drużyna. Jak patrzysz na tabelę, to fakt, można tak stwierdzić, ale w piłkę grają coraz lepiej, efektowniej. Mają super-pomysły, fajną paczkę, potrzeba czasu żeby przyszły jeszcze zwycięstwa. Najgorsze jest to, że od 2-3 sezonów ciągnie się taki brak szczęścia - grają lepiej od rywala, a tracą bramkę po jednej akcji. I to po rykoszetach, karnych, a sami mają najwięcej poprzeczek i słupków w Premier League. Ręce opadają, nam kibicom, ale obiektywnie tutaj chciałem podać typ na ten mecz, zaraz poniżej.

Po drugie kolego mówisz o odpoczynku, bo mecz z Chelsea dopiero w niedzielę. Tutaj to nieistotne, bo zagra z Anży kompletnie inny skład. Liverpool poleciał tam m.in. bez Suareza, Gerrarda, Allena, Aggera, Skrtela, Reiny, Johnsona - czyli jasny sygnał, który mecz dla Rodgersa jest ważniejszy. Tego pewnie nie wiedziałeś.

Po trzecie, co za bzdura, że Liverpool nie zagra w przyszłym roku w pucharach i straci kupę kasy? Wiesz ile pieniędzy jest z LE? Porto zdobyło chyba 7 mln euro wygrywając trofeum (wiadomo, nie licząc kasy z biletów, itp. itp.). Dla LFC 2-3 mln za zagranie w grupie to żaden pieniądz. Na LE się wypinają jak inne wielkie kluby (potwierdzenie z ubiegłego sezonu np. United, City) i grają rezerwami+młodzieżą.

Bzdury piszesz, ale co do typu to jest dość okej. Mecz taki na 1x. Nie wierzę, że LFC wygra na Rosji w takim składzie - chociaż młodzież naprawdę ma dość*dobrą.
 
P 35

playmaker-90743

Użytkownik
Olympique Marsylia - Borussia Moenchengladbach 1 @1,82 (Fortuna)
Moim zdaniem dobrym typem na dzisiaj jest typ na Olympique Marsylia, i pokrótce wytłumaczę dlaczego.
W Ligue 1 OM zajmuje dobre, drugie miejsce. Piszę dobre, gdyż drużyna Marsylii słynie już z fatalnych początków sezonu. Jednak w tym roku udało się wystartować dobrze, i utrzymywać stałą, wysoką formę od początku sezonu. Co jednak ważne, Elie Baup sprawił, że ta drużyna gra piłkę niezwykle efektowną. Przyjemnie jest patrzeć, z jaką elegancją wymieniają piłkę zawodnicy Marsylii. Nie jest to nudna tiki-taka, lecz gra z polotem i rozmachem. Szczególne słowa uznania należą się ofensywnemu tercetowi - Ayew - Remy - Valbuena. Zabezpiecza to wszystko solidny środek pola z Cheyrou, Kabore i przestawiony na środek przez Baupa, Amalfitano. W obronie za to spokój mają zapewniać N&#39;Koulou i Diawara. Sytuacja w grupie wymaga skupenia i sprężenia w tym meczu. Mają tyle samo punktów co dzisiejszy rywal - Borussia Moenchengladbach.
Jednak z tej drużyny, która w zeszłym sezonie zachwycała całe Niemcy zostało niewiele. Odszedł Marco Reus, i jak się okazało był to ogromny cios dla Borussi. Grają w tym sezonie piłkę nudną, nieciekawą. Po wyrwaniu z bloku obronnego Dantego, BM zaczęło tracić dużą liczbę bramek - aż 19 w tym sezonie. Na Borussia Park udało się wygrać z Marsylią, jednak myślę że dzisiaj drużyna OM weźmie rewanż. Dodatkowo Moenchengladbach przyjechało pozbawione najlepszego napastnika - Luuka de Jonga. Myślę że swobodnie można postawić na Marsylię, a kurs jest całkiem ciekawy.

Udinese Calcio - Young Boys Berno 1 @1,60 (Fortuna)
Drugą moją propozycją na dzisiaj jest typ z Grupy A. Zacznę może od sytuacji w grupie, która jest zaiste ciekawa. Prowadzi Liverpool z sześcioma punktami, na drugim i trzecim miejscu są Anżi Machaczkała i właśnie Udinese, z czterema punktami. Jednak dzisiaj The Reds w rezerwowym składzie pojechali do Machaczkały, i wyniku tamtego meczu nie ośmielę się typować. Wiadomo jednak że KTOŚ tam punkty zgubi, i to idealna okazja dla Udinese, by wyjść przynajmniej na drugie miejsce.
Ktoś wyżej wstawił argument że Udinese kiepsko gra w Serie A. Prawda, lecz pamiętajmy że równie słabo w lidze radzą sobie YBB. Piąte miejsce ze stratą 16 punktów do lidera w słabej Lidze Szwajcarskiej chluby nie przynosi. Należy wiedzieć że oba zespoły różni przynajmniej różnica klasy, a ostatnia wpadka w Bernie to wypadek przy pracy spowodowany zlekceważeniem rywala. Tym bardziej dzisiaj na Stadio Friuli zespół Udinese będzie skupiony i skoncetrowany. Wiadomo, że druzyna z Udine traktuje Europa League poważnie, gdyż jest to furtka do promocji piłkarzy przed transferami (takimi choćby jak Alexis Sanchez, czy Mauricio Isla). Teraz w kolejce do wielkich klubów czekają Armero, Danilo czy Faraoni. Do tego wiekowy, lecz nadal niezawodny w ataku Antonio di Natale. Udinese zna wagę tego spotkania, szansę jaka przed nimi stoi, i nie pozwolą sobie na kolejną wpadkę. Powinni zdecydowanie wsiąść na rywala, i wypunktować go jak dobry bokser.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Tak czytam wasze typy i prawie ze wszyscy którzy biora mecz Anzhi - Liverpool stawiają na gospodarzy, zastanówcie sie czy to nie ślepy typ? Moim zdaniem to Liverpool pokusi sie o wygraną i 3 pkty a kurs naprawde solidny. Goscie z Anfield bedą chcieli utrzymac lidera a po tym meczu moga ten cel osiagnac i skupic sie tylko na lidze gdzie poziom o wiele cięższy.
Liverpool 3.90
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Chrupek, chciałbym żeby wygrali, ale trochę nie wierzę. Skład już podany:

Liverpool: Jones — Flanagan, Wisdom, Coates, Carragher, Downing — Coady, Henderson, Shelvey — Cole — Morgan

Rezerwa: Gulacsi, Wilson, Robinson, Assaidi, Pacheco, Suso, Sama
 
P 11

pocios

Użytkownik
Tak czytam wasze typy i prawie ze wszyscy którzy biora mecz Anzhi - Liverpool stawiają na gospodarzy, zastanówcie sie czy to nie ślepy typ? Moim zdaniem to Liverpool pokusi sie o wygraną i 3 pkty a kurs naprawde solidny. Goscie z Anfield bedą chcieli utrzymac lidera a po tym meczu moga ten cel osiagnac i skupic sie tylko na lidze gdzie poziom o wiele cięższy.
Liverpool 3.90


Ja się tak zastanawiam czy niektórzy w ogóle mają pojęcie o piłce nożnej a dokładnie o pucharach?? czym ma Liverpool postraszyć Anzhi?? Tymi kopaczami z rezerw nie bądźmy śmieszni. Anzhi wyrasta na nową potęgę europejską i myślę że tym bardziej będzie chciała to udowodnić tym meczem i wcale bym się nie zdziwił jak by ten mecz zakończył się wynikiem 3-0 lub 4-1.
Sam Traore strzeli moim zdaniem 2 bramki, do tego dołoży Eto coś i Liverpool wróci z ładnym bagażem bramek do domu ????

jak dla mnie tylko jedna opcja na ten mecz

Anzhi - Liverpool 1 @1,80 (Tobet)
 
K 48

kamillo_kat

Użytkownik
Panathinaikos powyżej 1,5 gola 5,0 (bet365)
patrząc na absencje w Lazio i ich obecną formę bardzo prawdopodobne że grecy wpakują im 2 brameczki ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Prawdę mówiąc wczoraj byłem dużo bardziej pewien typu na Andżi,dziś gdy widzę &quot;masówkę&quot; mam obawy - oby nieuzasadnione,że zazwyczaj &quot;masówki&quot; kończą się wtopami.
Realnie i trzeźwo jednak patrząc za Andżi przemawia niemal wszystko:
- zaangażowanie (druzynom ze wschodniej Europy ciągle zależy na LE w odróżnieniu od &quot;mocarzy&quot; z zachodu).
-&quot;własne&quot; boisko - mimo,że nie u siebie to jednak w Rosji.
-podstawowy skład a nie rezerwy jak u &quot; The reds&quot;.
Andżi to najrówniej grająca ekpia z ligi rosyjskiej ,a meczami wyjazdowymi z Udinese i Liverpoolem pokazała,że są głodni europejskiej piłki a głód ten zaspokoją w pełni grając u siebie.
Anzhi Makhachkala - Liverpool FC : 1 @1,83 Bwin✅

Pozatym: Grupa K wygląda na &quot;pozamiataną&quot; - niesłychanie mierny Rapid jedzie do Leverkusen ,jeśli tyko gospodarzom się zechce,mogą zdobyć i pół tuzina bramek
Leverkusen - Rapid Vienna: 1 @1.16✅ oraz Leverkusen - 1 @ 1.44 Bwin✅

Natomiast Metalist dzięki uprzejmości Legii podejmie Rosenborg.
Charków to bardzo niegościnny teren i to nie pierwszy sezon.Norwegowie to waleczna drużyna,ale to cień cienia Rosenborga z lat 90tych.W tej grupie zapunktują tylko dlatego,że los przydzielił tutaj Rapid.
Metalist Charków - Rosenborg: 1 @ 1.42 Bwin✅

Pozostałe warte uwagi IMO to :
Olympique Marsylia - Borussia M&#39;Gladbach: 1 @ 1.95⛔ - ostatnia minuta
Hannover 96 - Helsingborgs IF: 1 @ 1.25✅
Lazio Rzym - Panathinaikos: 1 @ 1.6
✅
te kursy też z Bwin.

Pozatym bramek dziś nie zabraknie.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
michael-angelo 40

michael-angelo

Użytkownik
Buk: Bet365
Sporting Lizbona - Genk
Typ: Genk +1
Kurs: 1.98 [4/10]✅ 1:1
Analiza:
Od ostatniego spotkania między tym drużynami wiele się nie zmieniło - Sporting cały czas zawodzi wisząc nad strefą spadkową, a Genk ciągle utrzymuje się na 3 miejscu w lidze. Piłkarze z Lizbony w takiej sytuacji powinni raczej myśleć o dobrych występach w lidze - w dawnym Pucharze UEFA i tak zajmują ostatnie miejsce z 1 punktem na koncie i musiałby się zdarzyć istny cud, aby awansowali do dalszych rozgrywek. Genk to lider grupy, poprzedni mecz ze Sportingiem wygrali u siebie 2:1 i liczę, że dziś wywiozą co najmniej remis.

Hannover 96 - Helsingborg
Typ: Hannover -1
Kurs: 1.45 [6/10] Zwrot 3:2
Analiza:
Hannover to drużyna lekko przypominająca Borussię Moenchengladbach z zeszłego sezonu - są zmotywowani i nigdy nie odpuszczają (nawet jeśli wynik jest bardzo korzystny lub bardzo niekorzystny). Gdy grają u siebie są naprawdę mocni (potrafili zremisować z mistrzem kraju 1:1, ostatnio pewne zwycięstwo nad Augsburgiem 2:0). Zajmują 6. miejsce w lidze o kilka klas lepszej od szwedzkiej ekstraklasy. Tam natomiast nie najlepiej poczyna sobie Helsingborg. Również zajmują 6. miejsce oraz mają spore problemy z wygrywaniem ze średniakami (ostatnio remis 2:2 z 11. drużyną ligi). Hannover to lider grupy, pierwszy mecz ze szwedzką drużyną wygrali na wyjeździe 1:2. Mam nadzieję, że pokonają dziś ostatnią drużynę grupy co najmniej dwoma bramkami.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Club Brugge - Newcastle under 2,5
Manager Srok traktuje LE po macoszemu (przynajmniej w tej fazie), regularnie daje szanse mniej zgranym zawodnikom. Taka sytuacja ma miejsce i dzisiaj.
Newcastle: Krul, Anita, Williamson, Coloccini, Tavernier, Tiote, Sammy Ameobi, Marveaux, Bigirimana, Obertan, Shola Ameobi. Subs: Elliot, Santon,.Cabaye, Cisse, Amalfitano, Steven Taylor, Ferguson.
Poza nielicznymi wyjątkami skład rezerwowy, nie wydaje mi się, aby Pardew chciał jakoś szczególnie szarżować, największe żądła poza grą, a Obertan, czy Shola Ameobi nie są dla mnie gwarantem spektakularnej gry. Z tego co wiem drużyna belgijska ma swoje problemy, ostatnio słaba postawa w lidze, wyrzucony trener, ogólnie słaba gra. LE to dla nich odszkocznia, ale z tego co widzę sporo kreatywnych pomocników im dziś wypadło, m.in. Blondel. Kursy bardzo kuszące na under, nawet w granicach 2,00 , a emocji jak dla mnie za dużo w tym meczu nie będzie, bo na boisku zobaczymy dziś drugi sort.
Nie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Hapoel ostatnie 2x mecze w lidze to 2x porażki (z niżej notowanymi rywalami). Stracili aż 5 goli + 2 gole w przegranym meczu u siebie z Pilznem. Na pewno to niezbyt dobrze świadczy o ich obronie. Trener Hapoelu trochę zmiksował skład i zagrają piłkarze, którzy w tym sezonie mniej grali. Powód? W niedziele wielkie derby z liderem ligi Maccabi Tel Aviv.
Widziałem skład na dzisiejszy mecz i w obronie na środku jest Petkovic (1 mecz w tym sezonie w lidze), Shushan (4 mecze w lidze, ostatni 23.09).
Jako defensywny pomocnik zagra tez Gordana (4 mecze w lidze w niepełnym wymiarze czasowym), a na boku Danin (3 mecze w lidze).
Nie ma w składzie najlepszych ofensywnych graczy: Damari (7/5) oraz BenHaim (8/3) oraz bardzo doświadczonego defensora Badira (8/0).
Hapoel już nie ma praktycznie szans na wyjście z grupy. Pilzno jest w dobrej sytuacji, ale zapewnionego awansu jeszcze nie ma. W meczu u siebie raczej nie powinni odstawiać nogi. Skład Pilzna bardzo podobny to tego, którym grali w Izraelu.

Viktoria Plzen over 1.5 gola
@1.50 Expekt.
Viktoria Plzen win @1.40 Expekt
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Udine - YB | typ: 1 | kurs: 1,65 | Betfair
Udinese to chyba (a nawet na pewno) jedyny włoski klub, który bierze te rozgrywki w miare poważnie. Na kazdy mecz wystawiają solidny skład (czasami brakuje 1-2 zawodników, ale ogólnie jest to najsilniejsza 11) i tak samo zresztą będzie dzisiaj, ponieważ ustawienia zostały już oficjalnie potwierdzone:
Udinese: Brkic; Coda, Danilo, Domizzi; Basta, Pereyra, Willians, Lazzari, Armero; Ranegie, Di Natale
YB:Wolfli; Ojala, Zverotic, Veskovac, Nef, Raimondi; Sutter, Farnerud, Schneuwly; Zarate, Bobadilla
Najważniejsza informacją jest oczywiście obecność kapitana - Antonio Di Natale, który jest niemal połową tej drużyny. Gdy jego nie ma w wyjściowej 11, wtedy Bianconeri mają ogromne problemy w ofensywie. Na szczęście dzisiaj gra, jest w pełni formy, więc o bramki Udine jestem raczej spokojny. Dodatkowo chyba każdy wie jak Włosi grają u siebie. Na ich terenie ciężko jest ugrać cokolwiek komukolwiek, co pokazują statystyki choćby z tego i zeszłego sezonu:
12/13: 2-2-1 - mimo sporych problemów na początku sezonu (teraz w sumie też ich gra nie zachwyca, ale przynajmniej remisują ;])
11/12 13-4-2
Goście natomiast (tak się ułożyło ładnie) na wyjazdach są po prostu lewi. W swojej lidze na 8 meczy wygrali tylko 1, więc...z czym do ludzi?
Uważam, że po ostatniej porażce podopieczni Francesco Guidolin&#39;a będą chcieli się zrewanżować i jednak wyjść z tej grupy - wiem, że to trochę dziwnie się czyta, że ktoś &#39;powinien chcieć wyjść z grupy&#39; ale jak spojrzymy na to jak do tych rozgrywek podchodzi Napoli czy Inter to... sami wiecie.

zastanawiam się jeszcze nad Lazio, ale raczej poczekam najpierw na oficjalne składy.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Academica - Atl. Madrid typ : 1 dnb @ 4.33 1.5/10 Bet365

Wczoraj Barcelona z 9 pktami i awansem na wyciagniecie reki nie popisala sie i dala cudowne zwyciestwo Celtikowi. Dzis licze na podobny zbieg okolicznosci. Goscie z kompletem nie musza sie scierac na maksa, moga zagrac spokojny mecz na remis a moze i nawet porazke. Kurs na Atl. Madrid bardzo slaby dlatego uderzamy w strone gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Za dużo czasu nie posiadam, zaproponuje 3 bety, które moim zdaniem warto zagrać.
Tottenham - Maribor 1 - 1,25 Betclic
Anglicy to spotkanie muszą wygrać, jeśli chcą myśleć o awansie do kolejnej rundy. Forma &quot;Kogutów&quot; nie zachwyca, gdyż grają w kratkę, jednak w Lidze Europejskiej jeszcze nie przegrali, remisując wszystkie spotkania. Maribor radzi sobie dobrze w pucharach, ale moim zdaniem w dzisiejszym pojedynku zdecydowanym faworytem są gospodarze.
Lazio - Panathinaikos 1 - 1,58 Betclic
Lazio od 4 spotkań bez wygranej. Zespół ze stolicy Włoch dopadł lekki kryzys, ale dzisiaj mają znakomitą okazję do przełamania i poprawienia nastrojów przed ważnym meczem weekendowym z AS Romą. Lazio w lidze europejskiej bez porażki. Pierwszy mecz w Grecji między tymi drużynami zakończył się podziałem punktów. Dzisiaj Rzymianie zgarną 3 &quot;oczka&quot;.
Hannover 96 - Helsingborg (0-1) 1 - 1.80 Betclic
Lider grupy L podejmuje najsłabszą drużynę, która zgromadziła do tej pory tylko jeden punkt. Zespół Hannoveru w ostatnich meczach grają bardzo skutecznie. Mają okazję dzisiaj zrobić milowy krok do awansu do kolejnej rundy. Goście grają słabo, dlatego myślę, że drużyna z bundesligi wygra różnicą minimum 2 bramek
AKO: 3,55
Nowi gracze mogą zagrać powyższy kupon bez najmniejszego ryzyka! Zagraj za stawkę np. 100PLN i możesz wygrać 355PLN! Jeśli kupon okaże się przegrany to zwrócimy Ci postawioną stawkę do 100PLN
Zobacz więcej informacji
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Partizan - Inter typ : 1 dnb @ 4.00 2/10 Bet365

Jesli Inter mogl jeszcze liczyc na 1 miejsce w grupie tak mysle, ze mecz Baku-Kazan i zwyciestwo gosci juz duzo wyjasnily. Zeby zajac pierwsze miejsce w grupie Inter powinien wygrac dzis roznica min. 2 bramek co juz bedzie trudne. Drugi fakt to spotkanie ktore czeka wloska ekipe z Kazaniem w Rosji. Pamietne 2-2 w Mediolanie daje o wiele mniejsze szanse na wyjscie z grupy wlochom, bo trzeba bedzie rozegrac trudne zawody na ciezkim wschodnim terenie i nie przegrac. Uwazam, ze Inter dzis liczyl na potkniecie Rubina, ale niestety sie nie udalo. W takim wypadku nie trzeba sie juz spinac bo 2 miejsce jest wlasciwie na wyciagniecie reki (przewaga nad 3 miejscem wynosi 6 pktow).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom