>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Ekstraligi - 1 maja 2011

Status
Zamknięty.
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
A co sądzicie o pojedynku P.Dudek - A.Laguta 2 @ 2,70 betsafe ✅ ✅
Wydaje się, że Patryk może pojechać tylko 3 biegi, a Laguta nawet 5. Wiadomo, że forma w jakiej jest Rosjanin jest bardzo słaba, ale Dudek także nie zachwyca w pierwszych meczach. Dodatkowo Artem w wyjazdowych meczach jak na razie ma średnią biegową 1,833. Patryk Dudek ma dopiero 46 średnią w lidze ( 0,889).
Biorąc pod uwagę liczbę startów można spróbować zagrać na Lagutę bo wszystkie argumenty przemawiają za nim. Polecam ;)
Edit: Baaaardzo dobra końcówka Laguty. 5 punktów w dwóch ostatnich startach. Szkoda, że tak poźno bo Częstochowa mogła wygrać a znów brakło kilku punktów. Ale Czestochowie trzeba oddać, że są bardzo ambitną drużyną, walczą w każdym meczu dla nich.
Kurs przed meczem na Artema Lagute wynosił 3,60 ????
też pograłem tego pana za drobne na bet safe wczoraj to był dobry bet chociaż zaczęło się nie najlepiej ???? . Martwi natomiast postawa Patryka dudka, który poraz kolejny nie spełnia oczekiwań jakie są przed nim stawiane. Mam nadzieje ze sie chłopak pozbiera

Interesuje mnie natomiast czemu Szumina nie pojechał w nominowanych zamiast Karlssona albo młodszego z braci. Czy to ma coś wspólnego z jego kręgami po wcześniejszym wypadku?? Orientuje się ktoś??.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom