>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4. kolejka Ekstraklasy (7-10.08.2015)

Status
Zamknięty.
M 340

macvas

Użytkownik
Jedynym minusem typu jest godzina - 15.30, ogólnie panujące upały nie pomogą, dlatego bez szaleństwa ze stawką ;)
Ten argument z Twojej całej analizy przemawia do mnie najbardziej.
Ktoś powinien pójść po rozum do głowy i przenieść ten mecz na godziny wieczorne. Tymczasem nastawiam się na męczarnie jednych i drugich oraz nudne człapanie w temperaturze w okolicach 40&#39;C.
Bardzo chciałbym się mylić, ale zapewne Górnik jakimś ślepym trafem wrzuci jedną bramkę, a Jaga da pokaz bezradności. Pomimo statystyk w drugim kierunku mecz mocno underowy dzisiaj.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 1.95
Stawka: 5/10
Winmasters
0:0 ⛔
+
Typ: Patryk Małecki Strzeli bramkę
Kurs: 4.50
Stawka: 1/10
efortuna
zwrot
W Szczecinie dziś najmniejsza temperatura w Polsce o 15:30 ma być tylko 30`c...Pogoń w tym sezonie może sie podobać prezentują płynny i przejemny dla oka ofensywny futbol i nie bez powodu posiadają na swoim koncie 5pkt po trzech kolejkach mimo że terminarz do najłatwiejszych nie należał ponieważ grali dwa bardzo ciężkie wyjazdy ( Poznań 1:2, Gdańsk 1:1 ) oraz u siebie z Slaskiem 1:1 dopiero teraz przyjdzie im grać z rywalami teoretycznie słabszymi. W Pogoni odrodził sie po długiej przerwie spowodowanej kontuzją Patryk Małecki i meczu na mecz coraz to bardziej błyszczy w działaniach ofensywnych tego zespołu..złe wieści natomiast pojawiają sie odnośnie młodego napastnika Zwolińskiego którego kuszą Turcy do transferu dając 10-krotnie większe pieniądze aniżeli zarabia u nas..tak czy owak w dniu dzisiejszym zagra co jest bardzo ważne bo chłopak w bardzo dobrej formie strzeleckiej. Łęczna no cóż mimo zgromadzonych 6 punktów kompletnie mnie nie przekonuję zwycięstwo z Ruchem w pierwszej kolejce 0:2 mimo że nie pokazali kompletnie nic i ciężko oglądało sie ten pojedynek następnie zwycięstwo u siebie z Zabrzem który spisuje sie tragicznie w tym sezonie ponadto nadal nie mają napastnika 2:1 i w końcu porażka z Legia 0:2. Ogólnie spodziewam sie kilku meczy suszy w ich wykonaniu ponadto nadal pauzuje podstawowy obrońca Mierzejewski za czerwień która otrzymał z Zabrzem. Kurs na Pogoń solidny i według mnie warty gry ponadto dorzucam płaską stawką bramke Małeckiego który tak jak wspomniałem dostał kredyt zaufania od trenera Michniewicza i ją wykorzystuje.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Górnik - Jagiellonia

Zgadzam się z tym co napisał macvas.Mecz o 15:30 w straszny skwar więc myślę,że bliżej tutaj do spotkania underowego.Tempo meczu będzie wolne,sporo człapania,przy takiej pogodzie łatwiej jest zabezpieczyć dostęp do własnej bramki niż konstruować akcje.W normalnych warunkach rozważyłbym również granie overa ale dzisiaj wielkiego widowiska się nie spodziewam,raczej mniejszej ilości okazji i liczenia na stałe fragmenty.Lekko biorę under.

Under 2,5 @ 1,76 ⛔
Pinnacle
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ten argument z Twojej całej analizy przemawia do mnie najbardziej.
Ktoś powinien pójść po rozum do głowy i przenieść ten mecz na godziny wieczorne. Tymczasem nastawiam się na męczarnie jednych i drugich oraz nudne człapanie w temperaturze w okolicach 40&#39;C.
Bardzo chciałbym się mylić, ale zapewne Górnik jakimś ślepym trafem wrzuci jedną bramkę, a Jaga da pokaz bezradności. Pomimo statystyk w drugim kierunku mecz mocno underowy dzisiaj.
Probierz musi działać, wstrząsnąć ekipą, żeby się nie poddawali, niestety tak to już jest w naszej Ekstraklasie i się powtarza, że drużyna , która gra(grała) w LE ma kłopoty w Ekstraklasie, że przypomnę Ruch czy Śląsk za S. Levy&#39;ego.
Teraz Probierz ma okazję zaprezentować co potrafi i jak dobrym jest trenerem, co do tego obrazu, że Górnik strzeli i Jaga zagra słabo, to owszem nasza Ekstraklasa pokazuje, że i takie rozwiązanie jest możliwe ;).
Najlepiej jednak celować coś z tego spotkania na live, spojrzeć jak będzie to wyglądać.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Moje staty Ekstraklasa 2015/16: 6 zakładów: 4 wygrane, 0 zwrotów, 2 porażki. 30 jednostek zagranych. Profit +12,15.
08/08/2015 18:00 CET
Pogon Szczecin - Gornik Leczna
1.89 (Pinnacle)
5/10
Pogoń świetnie zaczęła sezon, bo grając z trzema mocnymi ekipami (Lech, Śląsk, Lechia) nie odniosła żadnej porażki, a dodatkowo będąc lepszą drużyną w każdym spotkań. Drużyna jest w poważnych opałach, bo odejść ma Łukasz Zwoliński, a nie ma żadnego rezerwowego napastnika. Dzisiaj jednak zagra i problem ten jeszcze nie istnieje. Kadra Pogoni również jest wąska i powinno to potem wyjść w przypadku kontuzji lub kartek, ale dzisiaj ten problem również nie istnieje.
&quot;Portowcy&quot; są dobrze przygotowani do sezonu i myślę, że ten mecz wygrają, a głównym założeniem na ten mecz jest nie stracić bramki, co dotychczas się nie udawało, bo Pogoń w każdym z meczów traciła gola. Duet stoperów Czerwiński - Fojut, powinien być jednym z najlepszych w lidze. Do tego jakość w środku pola, gdzie gra wielokrotny reprezentant Polski - Rafał Murawski, a na dzisiejszy mecz gotowy już jest Takafumi Akahoshi. W napadzie Łukasz Zwoliński, który strzelał w każdym z meczów, a dzisiaj może być to jego ostatni mecz w Pogoni.
Łęczna to dla mnie słaba/średnia ekipa, która punkty powinna zbierać na własnym boisku, a na wyjazdach będzie zazwyczaj przegrywać. W Szczecinie o tej godzinie ma być ciepło - około 25-26 stopni. Nie sądzę, żeby to był jednak problem dla piłkarzy, bo o najgorszej porze grają Górnik Zabrze z Jagą.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Górnik Zabrze - Jagiellonia
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.87
Buk: Betsson

1:3 ✅ ✅✅

W dzisiejsze sobotnie popołudnie udajemy się do Zabrza, gdzie tamtejszy Górnik podejmować będzie Jagiellonię.
Gospodarze to na dzień dzisiejszy ostatnie drużyna w tabeli, lecz ich miejsce nie odzwierciedla tego co prezentują na boisku - można tu mówić o braku szczęścia. W ostatnich trzech spotkaniach, sumując trafiali do siatki rywali sześciokrotnie, i dziś liczę na to, że ten dorobek bramkowy powiększą. Dodatkową motywacją będzie fakt, że zostaje otwarta nowa trybuna za bramką.
Goście przyjeżdżają do Zabrza z podobnym nastawieniem co gospodarze - tylko zwycięstwo. Ich ostatnie dwa spotkania również kończyły się strzeleniem gola,a Górnicy mając w bramce niepewnego Przyrowskiego mają się czego obawiać.
Pomimo upału liczę na bramki i chęć do gry obu zespołów co mam nadzieje przyniesie po golu.

Pomogłem?. Podziękuj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Pogoń @ 1.80
⛔ | Bet365

Konsekwentnie idę w stronę Portowców, którzy moim zdniem przeważają nad Łęczną w każdej formacji. Dobrze wygląda duet Fojut - Czerwiński, duży wkład w grę ofensywną ma Frączczak, Murawski i Matras potrafią zdominować środek pola, do tego z przodu sporo wiatru robi Małecki, który wyraźnie odżył pod opieką Michniewicza. Zwoliński rozważa wyjazd do Turcji, ale dziś zagra i nie powinno zabraknąć mu motywacji, bo w Szczecinie mają pojawić się przedstawiciele Bursasporu. Na ławce powinien zacząć mecz Akahoshi, którego wejście w drugiej połowie może zrobić różnicę.

Gornik dobrze wszedł w sezon, po dwóch zwycięstwach przyszła spodziewana porażka z Legią. Wydaje mi się, że trener Szałatow ustawi dziś swoją drużynę bardziej defensywnie, przez co piłkarze Łęcznej dadzą się zepchnąć pod własne pole karne i popełnią kilka indywidualnych błędów. Upał z pewnością da się we znaki, ale pogoda będzie taka sama dla obu zespołów, więc nie przywiązywałbym do niej zbyt dużej wagi.

Nie chce deprecjonować umiejętności graczy z Łęcznej, ale myślę, że punktować będą głównie u siebie, natomiast na wyjazdach podtrzymają trend z poprzedniego sezonu (10 porażek na 15 spotkań w sezonie zasadniczym). Czas na pierwsze zwycięstwo Pogoni przed własną publicznością.
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1 2,25 @ Expekt⛔⛔⛔
Wto sobotnie gorace poludnie zaczynamy od meczu w Zabrzu gdzie miejscowy Gornik podejmuje Bialostocka Jagielonie. Stawiam tu na Gornikow z kilku powodoe to jest mecz dla trenerow Warzychy i Dankowskiego o bycie w klubie tu remis bedzie porazka dla Gornika.
Mam nadzieje ze postawia znowu na mlodego Urynowicza moze cos uszczeli trzeba dawac mu szanse. No i najwazniejszy powod jest taki ze wkoncu bedzie debiut nowego stadionu tzn. sektora fanatykow zabrzanskiego Gornika tazwana TORCIDA wszytkie bilety zostaly sprzedane i poprostu tego meczu Gornikom niewypada przegrac. Co do Jagielloni to widac wsumie ze to juz nie ta druzyna ca z Tuszynskimi Dzalamidze. Dobra gra Gajosa niepowinna tak narobic szkody tego dnia zmotywanom Gornikom.

Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 1 1,80 @ Expekt⛔⛔⛔
Oba zespoly rozpoczely dobrze z tym ze szavzinska Pogon troche lepiej. Pogon jeszcze niema wtym sezonie porazki i nieodze zeby po tym meczu mialo sie cos zmienic.Lecznianie po zwyciestwie z Ruchem i Gornikiem poniosla porazke z warszawka Legia co wsumie niejest jakas tam niespodzianke ale ja sie spodziewalem lepszej gry Lecznian wtym meczu. Plotki chodza ze ma odejsc w tym okienku snajper Pogoni Zwolinski do Turcyjii jesli to prawda to Zwoli bedzie chial sie godnie pozegnac z kibicami i moze tu nastrzelac zwlaszcza ze w meczach obu druzyn pada duzo go;li wiec polecam tez tu over,2,5.

Lech Poznań - Korona Kielce over 2,5 @ 1,85 Expekt⛔⛔⛔
Tu krociutko wole grac over niz zwyciestwo Lecha po takim kursie jaki jest na Poznaniakow. Tuniema nadzym sie zasnawiac Lech musi zaczac zdobywac punkty zeby Legia im zbytnio nieuciekla i mysle ze ten mecz z Korona jest wsam raz na przelamanie Poznaniakow. Licze tu na troche goli a ze obrona Lecha jest teraz jaka jest to mozliwe ze Korona tez cos strzeli. Dlatego over w tym meczu taki jakby pewniaczek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: 2 Handicap (0-2)
Kurs: 1.58
Buk: Betsson


1:1 ✅✅✅

Hit 4. kolejki w Warszawie. Tamtejsza Legia podejmuje u siebie Wisłę Kraków. Przejdźmy jednak do samego typu. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy klubami skończyły się remisem 2:2 i wygraną Legii 1:0. Jutro nie spodziewam się szarży w wykonaniu Legii jak i Wisły, co będzie z pewnością spowodowane upałami!. Legia również będzie się oszczędzać przed zbliżającą się 4 rundą el. do LE. Stawiałbym tu nawet na remis, ale Handicap 0:2 dla Wisły jest bezpieczniejszy!

Pomogłem? Podziękuj

edit:// Jakieś braki kadrowe?
 
M 12

marques_1993

Użytkownik
18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: 2 Handicap (0-2)
Kurs: 1.58
Buk: Betsson

Hit 4. kolejki w Warszawie. Tamtejsza Legia podejmuje u siebie Wisłę Kraków. Przejdźmy jednak do samego typu. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy klubami skończyły się remisem 2:2 i wygraną Legii 1:0. Jutro nie spodziewam się szarży w wykonaniu Legii jak i Wisły, co będzie z pewnością spowodowane upałami!. Legia również będzie się oszczędzać przed zbliżającą się 4 rundą el. do LE. Stawiałbym tu nawet na remis, ale Handicap 0:2 dla Wisły jest bezpieczniejszy!

Pomogłem? Podziękuj

edit:// Jakieś braki kadrowe?
IV runda eliminacyjna do LE odbędzie się w 20 sierpnia i 27 sierpnia
 
adam540 67

adam540

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Jutro mecz pomiędzy Śląskiem a Lechią nie jest ekspertem naszej rodzimej ligi ale długo zastanawiając się nad typem doszedłem do wniosku ze najlepiej zagrać over 1,5 gola Lechii a to dlatego że w naszej lidze nie ma nic logicznego. Udowodnił to ostatni mecz Cracovia z piastem który udało mi się dobrze wytypować i wygrał Piast. Typ opieram na takich argumentach jak to że Lechia jest pod sporą presją po słabym początku sezonu i myślę że jutro od pierwszej minuty wyjdzie mocno nastawiona na walkę i trzy punkty które pozwoliłyby na trochę spokoju. Lechia ostatni raz strzeliła drużynie z Wrocławia co najmniej dwie bramki w roku 2010 liczę że ta seria się w końcu skończy. Lechia w tym sezonie nie strzeliła więcej niż bramkę w tym sezonie dlatego myślę że jutro strzeli co najmniej dwie przełamie fatalny bilans z drużyna WKS oraz pozwoli uspokoić sytuację wokół klubu pewnym zwycięstwem ponieważ potencjał w tej drużynie niewątpliwie jest spory.
Typy:
Lechia over 1.5 @ 3.25 Bet365
Lechia i powyżej 2.5 @ 6.00 Bet365
Lechia over 2.5 @ 9 Bet365
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
N.Nikolić strzeli bramkę @ 2.08 - 4/10 unibet
N.Nikolić strzeli min. 2 bramki @ 5.50 - 1/10 efortuna

Nemanja Nikolića na niego postanowiłem dziś postawić w tym miejmy nadzieje ciekawym spotkaniu. Chłop wyjątkowo szybko zaaklimatyzował sie w naszej lidze w trzech spotkaniach 5 bramek ponadto 2 bramki zdobyte w eliminacjach ligi europy więc nic dziwnego ze w Warszawie są nim zachwyceni w bo w końcu Legia ma prawdziwego napastnika. W czwartkowym spotkaniu Berg posadził go na ławce i dał pograć młodzieży awans był pewny więc odpoczynek na pewno dobrze mu zrobił tym bardziej że jest ruchliwym i szybkim zawodnikiem. Gdy znajduję sie na boisku praktycznie każda piłka kończąca ląduje u niego pod nogami. Spotkania Legii z Wisłą zawsze są otwarte i obfitują w bramki. Dlatego po kursie powyżej dwa na tego zawodnika, uważam warto wejść.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Nie wiem dlaczego mojej analizy tutaj nie ma, skoro ją wrzucałem. Ktoś najwidoczniej usunął bez powodu, dlatego wrzucam jeszcze raz.
Nemanja Nikolić strzeli i Legia wygra @2.75 William Hill
Legia w bardzo dobrej formie ostatnimi czasy. Zaczęli słabo, od porażki w superpucharze z Lechem, ale od tego czasu jest coraz lepiej. Ba, od tego czasu wygrali 7 spotkań z rzędu. I co ciekawe, tylko 2 razy stracili gola, w tym raz z Kukesi, jednak wiadomo, że wtedy dostali walkowera. Śląsk rozgromiony 4:1, Podbeskidzie zdemolowane 5:0, gładkie zwycięstwo nad Łęczną... A w drużynie Legii błyszczy Nikolić, który strzela jak na zawołanie. Śląsk? 2 gole. Łęczna? 2 gole. Podbeskidzie? Też strzelił. I tym sposobem ma już 5 bramek na koncie. Widać, że nie bez przyczyny był wcześniej królem strzelców. Ruchliwy, w meczu na pewno będzie miał jakieś okazje. Super warunki fizyczne, niezła technika, dobre wykończenie. Napastnik kompletny. Przynajmniej jak na naszą ligę Wisła zaczęła przeciętnie, od remisu z Górnikiem. Późniejszy remis z Cracovią można nawet uznać za sukces. A i zwycięstwo nad Lechem Poznań może się podobać, jednak obecni mistrzowie Polski są kompletnie bez formy. Robią sporo błędów w obronie i Wisła po prostu to wykorzystała. Niestety trzeba stwierdzić, że Wisła się skończyła, a przynajmniej ma chwilowy zastój. Głowacki już niestety coraz starszy, ale dalej w niezłej formie. Burliga też naprawdę dobrze gra. Nie podobają mi się zbytnio Guzmics i Jović. Może po prostu nie jestem do nich przekonany. Środek pola ma potencjał, ale musi się jeszcze zgrać. Broziu też już nie ta klasa co kiedyś, Guerrier to trochę jeździec bez głowy. Odpalił ostatnio Boguski, strzelił 2 bramki, czyli znając życie to dzisiaj będzie niewidoczny. Żeby nie było, że w Legii też jest tak kolorowo. Nie podoba mi się gra Masłowskiego, jest za mało aktywny. Duda też stracił swój dawny blask. Można jeszcze trochę ponarzekać na niską linię obrony. No i Żyro... Potrafi zagrać kapitalnie, ale potrafi również(i to zdarza się ostatnio częściej) zagrać fatalnie. Jednak summa summarum bardziej podoba mi się Legia, gra u siebie. Różnicę powinien zrobić własnie Nikolić. Dlatego gram tak, a nie inaczej ????
Żyro nie zagra.
Chodziło mi raczej o ogólne przedstawienie mankamentów, ale dzięki ;)
edit: Soory usunąłem nie to co chciałem ;) , mój błąd - Robson1416
E: Spoko, wybaczam :razz:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia również będzie się oszczędzać przed zbliżającą się 4 rundą el. do LE. ?
Pominąwszy kiedy będą mecze LE (pod koniec sierpnia) to Legia już się oszczędzała w poprzednim meczu LE właśnie na ten mecz. Na tej zasadzie można zawsze mówić, że się będzie &quot;oszczędzała&quot; póki nie zakończy przygody w LE.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisla Kraków
Typ : Wisła Kraków X2 @ 2.77 Marathonbet ✅ ✅ ✅ wszystko jak w masło, Wisła jak zwykle niedoceniana!
Typ : BTS @ 2.02 Marathonbet ✅ ✅ ✅
Kursy wystawione przez bukmacherów na wygraną Legii to po prostu śmiech. W takim meczu wystawienie takich kursów, a już przede wszystkim pogranie zespołu z Warszawy kompletnie mija się z celem, bo ryzyko wtopy jest olbrzymie. Podwójna szansa na wygranie lub remis przez Wisłę Kraków po takim kursie to po prostu prezent z którego warto skorzystać. Legia w lidze gra kapitalnie, do tej pory komplet 3 zwycięstw ale powiedzmy sobie szczerze z kim Legia musiała grać? Znajdujący się w bardzo słabej formie Śląsk Wrocław, Podbeskidzie i Górnik Łęczna - umówmy się to nie są kluby, które prezentują aktualnie dużą jakość i Legia miała obowiązek wygrać te mecze. Dzisiaj przed nami klasyk w postaci wielkiego meczu Legia - Wisła. Te mecze znane są wszystkim z tego, że zwiastują przede wszystkim bardzo ciekawą piłkę dla oka. Moim zdaniem Wisła Kraków ma patent na Legię i bardzo dobrze czuje się w meczach z Warszawiakami. Ostatnio w rundzie mistrzowskiej porażka jedną bramką, wcześniej prawie wygrana po samobójczym golu Bobana Jovicia w ostatnich minutach meczu. Dla mnie Wisła to zespół, który bardzo dobrze czuje się w meczach z rywalami, którzy narzucają swój styl gry, wtedy Wiślacy mogą wyprowadzać te bardzo szybkie kontry i mają o wiele łatwiejszą drogę niż zawsze do zdobycia bramki. W lidze grać mogą tak tylko i wyłącznie z Legią Warszawa i Lechem Poznań. Ja dzisiaj nie widzę tutaj łatwego meczu dla Legii, w dodatku wygrali ostatnie 3 mecze, a w Ekstraklasie rzadko się zdarza, żeby ktoś długo utrzymywał passę wygranych meczów. Nikolić w Legii nie będzie strzelał co mecz, bo to nie Messi i w końcu się zatnie i będzie to prawdopodobnie dzisiaj - w dodatku za jego krycie będzie odpowiadał Arek Głowacki i jestem pewien, że pokaże mu co to znaczy grać na najtwardszego zawodnika w polskiej Ekstraklasie. Reasumując widzę tutaj duże szanse na otwarty mecz, szybkie kontry Wisły i ogólnie dobry rezultat Białej Gwiazdy - ja osobiście widzę tutaj remis po golach z obu stron. Legia jest zbyt mocna w ofensywie żeby nie strzelić tutaj bramki, a Wisła powinna swoją bramkę dołożyć. Tak czy inaczej kurs wystawiony na wygraną Legii to śmiech i potencjalna pułapka na typujących - według mnie warto spróbować X2 na Wisłę Kraków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia Warszawa vs Wisła Kraków 1:1 (1:0)
Legia -1.0 [dwudrogowo] @ 1.90 bet365 ⛔
Legia Over 1.5 @ 1.66 bet365 ⛔
Legia Over 2.5 @ 3.25 bet365 ⛔
Jeszcze kilka lat temu byłby to szlagier, dzisiaj mecz elektryzujący kibiców, ale zobaczymy co piłkarze zaprezentują na boisku. Legia po czwartkowym sparingu z Kukesi ma okazję zdobyć komplet punktów w lidze. W tygodniu nie ma pucharów europejskich, są krajowe, Legia zagra w środę z Łęczną. Wisła dzień później z Ruchem Chorzów.
Doskonałą okazja na odskoczenie od rywali, Lech stracił punkty w przypadku wygranej Legia będzie mieć 8 punktów przewagi i 3 nad wiceliderem z Gliwic.
Nowa druga linia Wisły wygląda coraz lepiej, ale jeszcze brakuje im do optymalnej formy, pokonali Lecha, ale mam wrażenie, że to bardziej słaba dyspozycja Poznaniaków tutaj sprawiła, że wynik był jaki był, choć nie odbieram Wiśle, że wygrali z MP.
Nie zagra Żyro, który doznał kontuzji, czy będzie to osłabienie zobaczymy wszystko wskazuje na to, że nie, bo od dawna Michał nie dawał drużynie nic extra.
Zabraknie też Ivicy Vrdoljaka i Tomasza Jodłowca. Biała Gwiazda natomiast przyjedzie na Łazienkowską 3 bez Macieja Sadloka.
Legia u siebie zagrała w tym sezonie tylko raz - pokonała PBB 5:0, pokaz ofensywy i tego, że Legia jest w stanie z niczego zdobyć bramkę, 4 gole we Wrocławiu to także nie przypadek - Legia jest po prostu w dobrej formie i nie widzę tutaj innej możliwości jak ich wygrana, strzelenie 2-3 bramek i pewna wygrana.
I garść statystyk H2H ostatnie 6 spotkań między tymi ekipami licząc 2 sezony.
Legia strzelała Wiśle odpowiednio 1, 3, 2, 5, 2, 0. Z czego pogrubione to mecze rozegrane w Warszawie.
Przewidywane składy:
Legia Warszawa:
Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski – Furman, Makowski - Guilherme, Duda, Kucharczyk – Nikolić.
Wisła Kraków: Cierzniak - Jović, Głowacki, Guzmics, Burliga - Uryga, Mączyński - Boguski, Crivellaro, Guerrier - Brożek.
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Patrząc na to jak Wisła zagrała w meczu z Lechem ,granie na grube zwycięstwo Legii mija się z celem. Nikolic to gościu faktycznie na tle polskiej ligii wyróżniający się i prawdziwy killer. Ale na przeciwko staje defensywa z będącymi w świetnej formie Guzmicsem, Joviciem i Głowackim. Do tego w końcu Wisła ma bramkarza w postaci Cierzniaka, a nie ręcznik typu Buchalik.

Na pewnoe ofensywa Legii robi wrażenie, ale tutaj może zostać zniewelowana. Do tego Brożek ma patent na Legionistów i zawsze jest w stanie coś ukąsić.

Legia-Wisła X 4 bet365 ✅
Wisła ov 0,5 1.66 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Ruch - Idzie over 2 @ 1.78
Dwie najsłabsze defensywy według mnie w naszej lidze. Tylko w meczu Podbeskidzia z Craxą nie padły 2 bramki, a sytuacji ku temu było wiele. Przy reszcie meczów mamy chociaż zwrot. Podbeskidzie znów problemy z bramkarzami, defensywa sama strzela, to samo w Ruchu, choć tam bramkarz potrafi bronić. W meczu z Legią Bielsko słabiutko w defensywie, ale nawet w Wawie stworzyli kilka groźnych sytuacji i Kuciak trochę powyciągał. Ruch jak dla mnie overowa ekipa z drużynami z dołu, tak jak w Kielcach. H2H bez BTS-u, czas na przełamanie. Duże value.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie
Typ: do przerwy remis
Kurs: 1.90
Buk: Betsson


0:0 ✅✅✅

Czas na ostatnie starcie 4. kolejki. Tym razem Ruch podejmować będzie u siebie ekipę z Bielsko-Białej. Ostatnie starcia między tymi klubami kończyły się 2x zwycięstwem gości i 2x zwycięstwem gospodarzy. Obie drużyny nie zaskoczyły nas niczym w obecnie trwającym sezonie. Goście okupują przedostatnie miejsce, natomiast Ruch dzięki dwóm wygranym znajduje się w środku tabeli. Dodam, że gospodarze w dwóch ostatnich spotkaniach do przerwy remisowali. Tego nie można powiedzieć o gościach, którzy tracą gole jak na zawołanie. Pomimo tak dziurawej obrony drużyny gości liczę na to, że do przerwy nie padną gole i po 45 minutach ujrzymy wynik 0:0

Pomogłem? Zarobiłeś dzięki mnie?. Podziękuj.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ruchu Ruchu mój staruchu...

Piłkarze Dariusza Kubickiego jak na razie zawodzą, ponieważ w trzech pierwszych kolejkach zgromadzili zaledwie jeden punkt i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Zwycięstwo pozwoli im odbić się od dna i zepchnąć tam Lechię Gdańsk. Potrzebujemy punktów jak tlenu - przyznał w piątek trener Podbeskidzia Bielsko-Biała. Dzisiaj zagrają myślę na ludzie i bez presji, co może przyczynić się do ciekawego widowiska i dużej ilości bramek, ale nie koniecznie po ich stronie.. Z Bielska Białej do Chorzowa mamy 68 km, a więc nie cała godzina drogi. Dlatego myślę że kibice Podbeskidzia dzisiaj dopiszą i licznie się pojawią na stadionie Rucha. W meczu z Ruchem trener Górali nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Bartłomieja Koniecznego, Adama Pazi oraz Antona Slobody, a także pauzującego za czerwoną kartkę bramkarza Wojciecha Kaczmarka. To spore osłabienia. Natomiast wszyscy ofensywni zawodnicy mają indywidualne treningi. Od nowego sezonu Podbeskidzie straciło głównego sponsora - na strojach zespołu nie ma już loga &quot;kredytów chwilówek&quot; - to dało po kieszeni także i samym piłkarzom.
Jak to wygląda po drugiej stronie barykady? Po dwóch wygranych z rzędu znacznie wzrosły apetyty kibiców Ruchu, którzy w poniedziałkowym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała oczekują tylko jednego - zwycięstwa zapewniającego miejsce w ścisłej czołówce Ekstraklasy.
Typ? Chodzi mi po głowie BTS, ale ostatecznie dam 1 DNB w stronę Chorzowian.

Ruch - Podbeskidzie
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.53
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom