>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Ekstraklasy [09.08.2024 - 12.08.2024]

stanley-63 971,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Piast - GKS Katowice
Typ: KARTKI LICZBA PKT ( ŻŁ KARTKA 1 PKT CZERWONA 2 PKT , JEDEN ZAWODNIK MAX 3 PKT } Piast kartki suma pkt over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: betters

DERBY zwał jak zwał małe czy duże ale zawsze DERBY i liczę że nikt tu nogi nie będzie odstawiał , Piast do tej pory gra całkiem dobrze ale też i sporo już na ich koncie fauli ( 30 ) i za to 8 żółtek , w kartkach przoduje jak na razie Ameyaw z dwoma żółtkani , ogólnie Piast łapie sporo karteczek bo np w poprzednim sezonie około 90 a liderem w poprzednim sezonie był Dziczek z 15 kartkami , w tym sezonie Dziczek z jedną kartką ale liczę że w dzisiejszym mecz jest moim kandydatek do żółtka , Piast ma tendencję wzrostową jeżeli chodzi o karteczki w tym sezonie , w pierwszym meczu z Cracovią jedno żółtko w drugim z Sląskiem 3 zółtka i ostatnio na Legii 4 , liczę że ten derbowy mecz Piast znowu będzie zółty i przynajmniej 3 zobaczą .
 
Chlopaknaopak 226,6K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Piast - GKS Katowice
Typ: Obie drużyny strzelą gola TAK
Kurs: 2.14
Bukmacher: Fortuna

Dzis do Gliwic na starcie z Piastem zawita Beniaminek z Gliwic. Opromieniony zwycięstwem nad Legia Piast będzie chciał kontynuować zwycięska serie. Gliwiczanie dobrze rozpoczęli sezon 2 zwycięstwa i remis. Pokazuje to, że nie potrzeba dużo wzmocnień by stanowić dobry kolektyw. Vuko robi dobrą robotę tam.
GKS wygrał ze Stala Mielec i przegrał z Rakowem i Radomiakiem a niewiele szczęścia zabrakło a mogli by mieć 2 remisy w tych meczach. GKS oddał 28 strzałów po stałych fragmentach gry co stanowi o sile defensywnej tego zespołu. Grają agresywnie i stwarzaja sobie sytuację bramkowe.
Moim zdaniem GKS będzie chciał zdobyć za wszelką cenę jakiś punkt w Gliwicach i mogą zaskoczyć Piasta kilkoma dobrymi akcjami, po których padnie gol. Piast też powinien coś strzelić, grają u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1860
W 172,9K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Polska - Ekstraklasa
Godzina: 19:
Spotkanie: Piast Gliwice - GKS Katowice
Typ: 2
Kurs: 6,40
Bukmacher: STS
Analiza:
Widzę, że mecz ten cieszy się dzisiaj sporym zainteresowaniem wśród graczy. Jedni stawiają na Piasta inni na Gieksę jeszcze inni próbują goli w spotkaniu bądż innych kombinacji :) Ja tutaj myślę podobnie jak kolega typerskoki typerskoki i próbuję w tym spotkaniu niespodzianki na wygraną gości. Owszem to Piast jest faworytem ale nie na takie kursy, buki według mnie przesadziły z tak wysokim kursem na zespół z Katowic. Dobra Piast bardzo dobrze wystartował, do tego pokonał ostatnio w Warszawie Legię ale GKS Katowice wciąż jest w tym transie z końcówki tamtego sezonie, kiedy wygrywali wszystko i rzutem na taśmę w ostatniej kolejce zapewnili sobie awans do Ekstraklasy. Oni naprawdę jeszcze na tym sukcesie lecą dalej i na początku tego sezonu. Oglądałem skróty ich spotkań i cały mecz z Rakowem i muszę przyznać, że zrobił na mnie ten zepół wrażenie. Nawet w przegranym meczu z Radomiakiem czy Rakowem zagrali dobrze. Widać, że jest w tym zespole pomysł na grę i plan. Nie zapominajmy, że to są derby a takie mecze rządzą się całkiem innymi prawami. Piłkarze gości będą dziś mogli liczyć na spore wsparcie swoich kibiców a także zaprzyjaźnionych z ich klubem kibiców Górnika Zabrze. Sam trener Piasta wypowiada się, że właśnie również dostrzega to, że oni dalej są w tej formie i dyspozycji z końcówki tamtego sezonu. Ta euforia nadal jest w Gieksie i tutaj zdecydowanie wolę zaryzykować i spróbować pograć w ich stronę przy takich kursach. Więcej o wypowiedzi trenera Piasta Vikovicia możecie poczytać tutaj: https://przegladsportowy.onet.pl/pi...?utm_source=Flashscore.pl&utm_medium=newsfeed
W Pieście obawiają się tej Gieksy i ja myślę, że słusznie. Do starych piłkarzy, któzy zostali w zespole takich jak Adrian Błąd, Arkadiusz Jędrych czy Repka dołączyli bardzo ciekawi zawodnicy jak Nowak, Zrelak, Klemenz czy Milewski. Bardzo ciekawe ruchy transferowe. Dla mnie Katowiczanie to taki czarny koń rogrywek na ten moment. Na papierze naprawdę bardzo ciekawie ta drużyna wygląda i jak się wszyscy ze sobą lepiej zgrają no to myślę, że to może być najmocniejszy beniaminek w tym sezonie w Ektraklasie. Póki co wystartowali dobrze i przede wszystkim ich gra może się podobać. Piast też w formie, dobrze wszedł w sezon i zapowiada się bardzo fajny derbowy pojedynek. Ja ostatecznie gram na gości z Katowic, bo uważam, że kursy są przesadzone na ich wygrają i próbuję z tego skorzystać.
2-2
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom