>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

4. kolejka Bundesligi (11-13.09.2015)

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
M&#39;Gladbach - Hamburg
Pierwsze trzy kolejki okazały się dla gospodarzy fatalne, zero zdobyczy punktowych 8 bramek straconych zaledwie 2 strzelone, to bilans Borussi M&#39;Gladabach w pierwszych spotkaniach, zespół który w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu był najmocniejszą ekipą Bundesligi. W czwartej odsłonie tego sezonu miejscowi podejmą Hamburg który zdobył 3pkt. W poprzednim sezonie spotkanie na własnym terenie dla Borussi zakończyło się szczęśliwym zwycięstwem 1:0 po bramce Kruse. Ekipa Favrego zagra dzisiaj bez Domingueza, Herrmanna, Johnsona i zawieszonego za kartki Xhakiego. Zespół musi zacząć zdobywać punkty a gdzie nie będzie łatwiej niż u siebie?. Przyjeżdża zespół Hamburga który gra fatalnie w obronie popełnia szereg nie wymuszonych błędów, dzisiaj przyjeżdża bez Adlera, Hirzela, Marcosa, Spahica i Rudnevsa. Spahic nie wystąpi z powodu czerwonej kartki, natomiast Rudnevs przeszedł operację języka po słynnym skandalu z żoną która odgryzła mu kawałek języka. Hamburg nie jest mocnym zespołem i można śmiało postawić tezę że będą dzisiaj od początku bronić remisu, natomiast M&#39;Gladbach będzie chciało ucieszyć swoich pupili pierwszym zwycięstwem w tym sezonie.
Gladbach (1-4-2-2-1-1): Sommer - Korb, Stranzl, Jantschke, Wendt - Nordtveit, Stindl - Traoré, Hazard - Raffael - Hahn
HSV (1-4-2-3-1): Drobny - Diekmeier, Djourou, Kacar, Ostrzolek - Ekdal, Holtby - N. Müller, Hunt, Ilicević - Lasogga

Zwycięstwo M&#39;Gladbach @@@@ 1.65 Otobet ⛔
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Gladbach nie blyszczy jak narazie, ciekawe kiedy zaczna cos grac. Też jestem ciekawy czy dzisiaj sie przelamia.
Na pewno brak Domingueza, Herrmana czy Stranzla będzie odczuwalny dla ekipy Gladbach, ale HSV to idealny przeciwnik na przełamanie. Tym bardziej, że Borussia na własnym boisku przegrała nieco przypadkowo z FSV Mainz.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Hoffenhaim - Werder Brema
Bedzie krotko i ogolnie, tak na wstepie to troche nie ogarniam niektorych zespolow w bundeslidze, na poczatku tego sezonu. Biorę pod lupe ten mecz i co widze, że Werder przegrał u siebie z Schalke, które nie istnialo w meczu z Wolfsburgiem (ogladalem ten mecz, takze nie mowie tego tylko na podstawie wyniku), no ale Wolfsburg to jednak klasa. Chociaz pamietam co było z Borussia Dortmund w poprzednim sezonie, także napewno beda rozne rzeczy sie działy. Wracajac do tego meczu. Nie ogladalem meczu z Bayernem, ale wszyscy wiemy co sie stalo. Bayern byl bliski wpadki. Nie chce tu sie wdawać w szczegóły, ale skoro Hoffenhaim byl bliski zdobycia u siebie korzystnego wyniku z wielkim Bayernem, to mam nadzieje, ze w i tym meczu stana na wysokosci zadania, jak bedzie, to sie okaze w niedziele. Moj typ to zwyciestwo Hoffenhaim, kurs 1,9 sts. Jak cos jeszcze ciekawego wyczytam o tym meczu to napisze.
Edit: No to wiem wszystko o tym meczu co chciałem wiedzieć. Nie sugerowałbym się pozycja Hoffenhaim w tabeli, bo Hoffenhaim miało bardzo ciężki kalendarz rozgrywek pierwszych 3 kolejek. Grali z Bayerem i Bayerenem. Mecz na wyjezdzie zremisowali z beniaminkiem, ale mieli ponad 60% posiadania piłki także cos tam graja chłopcy tak mi sie wydaje. A jak ciezko sie gra z beniaminkami to juz nie jeden zespol sie przekonal w tych 3 kolejkach i to sie tyczy nietylko ligi niemieckiej, ale takze takiej termaliki w Polsce, która wiekszosc osob skazuje na pozarcie. W swoich analizach dla mnie posiadanie pilki to podstawa. Werder tez na wyjezdzie mial posiadanie pilki 55% z Hertha takze tez potrafi utrzymywac sie przy pilce takze napewno beda grozni. Ja licze poprostu na takie przelamanie Hoffenhaim. W meczu z Bayernem Boateng dostal czerwona kartke, ale to byla chyba druga zołta karkta minuta po minucie, wydaje mi sie ze to za dyskusje z sedzia czy byl faul w polu karnym, jesli ktos ogladal mecz to niech napisze za co to czerwo było.
Wynik: 1:3 dla werderu
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
M&#39;Gladbach vs Hamburg BTS tak @1,80 bet365⛔
Monchengladbach ma problemy w defensywie i osiem straconych goli w pierwszych trzech rundach.
Ale lokalny zespół rozpaczliwie potrzebuje punktów, aby opuścić ostatnie miejsce w tabeli i tym samym jest świadomy że, będzie musiał zdobyć przynajmniej 1 gol aby mieć szansę na uzyskanie pełnej puli pkt.
Hamburg zdobył w ostatnich dwóch meczach gola w tym na wyjeździe w FC Köln i prawdopodobnie będzie skorzysta z nieszczelnej obrony rywali.
A warto podkreślić że, w zespole HSV grają z przodu naprawdę ciekawi zawodnicy ????
Prognozuję gol z obu stron!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
M&#39;Gladbach vs Hamburg
over 2,5 @ 1,83 pinnacle ✅

Borussia nie bez powodów okupuję ostatnie miejsce w lidze, grają fatalnie a dziś dochodzi jeszcze brak Herrmana, mimo wszystko liczę na gole, ponieważ gospodarze na pewno jednym punktem nie będą mogli się zadowolić i rzucą wszystkie siły na boisko ,natomiast HSV traci bardzo głupie bramki i tutaj widze ich szansę, z drugiej strony Borrusia tez w obronie nie grzeszy a HSV jakim by to nie było HSV mają kim klepac w ataku.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Ktoś może orientuje się jakie były kursy na zdobywce gola Lassoge ? bramke jak również 2 gole lub więcej ?? 60 min Hsv prowadzi na wyjeżdzie z Moenchengladbach 3-0.
Bardzo prosiłbym o nieusuwanie &quot;mało istotnego&quot; postu ????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Bayern Monachium - Augsburg
druga drużyna strzeli gola
typ: nie @ 1,54 ⛔
Na Allianz Arena o godzinie 15:30 Bawarczycy podejmować będą ekipę z Augsburga. Innego wyniku niż zwycięstwa gospodarzy sobie tutaj nie wyobrażam. Myślę że goście nie zdołają nawet strzelić choć by gola. W swoich trzech ligowych potyczkach zdołali trafić zaledwie jedną bramkę a szczęśliwcem był Brazylijczyk Caiuby w zremisowanym mecz z Frankfurtem. O Bayernie nie ma co się rozpisywać. Trzy mecze trzy wygrane i stracony jeden gol na wyjeździe z Hoffenheim. Można by tez pokusić się o typ na bramkę Lewandowskiego albo Mullera. W pierwszych dwóch meczach ten pierwszy strzelił po jednym golu zaś Niemiec ma ich na koncie już pięć.
strzeli gola
R. Lewandowski @ 1,7 ✅
T. Muller 1,75 ✅

fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
FC Inglostadt vs Wolfsburg 2 @ 1,95 bet365 ⛔
Gospodarze jak na razie dobrze sobie radzą po awansie do 1 Bundesligi. Wygrali do tej pory 2x po 1:0, co prawda na wyjeździe, ale z zespołami, które nie są mistrzami w grze pozycyjnej (Mainz i Augsburg), więc taktyka oczekiwania na kontry okazała się skuteczna. Oprócz tego polegli z Dortmundem u siebie 4:0.
Wydaje mi się, że obecnie bazują bardziej na ambicji i zazwyczaj te pierwsze mecze po awansie wygrywa się walką a nie umiejętnościami.
Wilki w najmocniejszym zestawieniu powinni sobie poradzić z beniaminkiem.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Darmstadt +2 win @1,60 bet365✅
Bayer Leverkusen jest nadal w dołku, gra obecnie w kiepskiej formie,
Przegrali ostatnie 2 mecze, są na 6 miejscu z 6 pkt, więc są w lepszej sytuacji niż Darmstadt, który teraz jest na 13 miejscu w tabeli z 3 pkt. po 3 remisach.
Ale jednak, w oparciu na obecną formę obu ekip nie sądzę aby goście dali się rozbić.
Nawet jeśli Bayer wygra jednym golem na co liczę, zakład wejdzie.
Również warto podkreślić że, goście lubią strzelać na wyjazdach gole, ( 3 bramki w 2 meczach na wyjeździe ).
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Hannover - BVB BTS @ 1,8 otobet ✅
Hannover od 2 spotkań w lidze bez gola czas przełamać passe, mają ciut trudności z tworzeniem okazji ale grają u siebie i nie mogą grać na 0-0 w dodatku z tak grajaca do przodu Borussia ktora jednak naraza sie na kontry a i z tyłu nie sa zbyt pewni.

Hertha - Stutgart BTS @ 1,6 otobet ✅
Goscie nie zaczeli zbyt udanie sezonu, słaby skład i niema sie co dziwic, jednak tego gola zawsze strzela, szczegolnie ze graja na wyjezdzie i moze byc ciut latwiej nizli w roli faworyta co im nie wychodzilo . Hertha ma z przodu dosc ciekawych graczy ktorzy potrafia wymienic pare podan i zamieszac w polu karnym rywala. Spokojnie po golu obie powinny zdobyc szczegolnie ze nie zaliczaja sie do tytanow defensywy.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Köln lub remis @1,75 bet365
FC Köln jest niepokonany w 9 z ostatnich 10 meczów w Bundeslidze!!
Za to Eintracht Frankfurt jest niepokonany w ostatnich 12 meczach domowych w Bundeslidze!!
Frankfurt się dobrze spisał po zwycięstwie 4-1 w Stuttgarcie, wcześniej zaledwie remis i porażka.
Ewentualny powrót Alexandra Meiera powinien dać zespołowi dodatkowy pozytywny bodziec.
Ostatnio Kolonia wygrał przed własną publicznością 4:2 przeciwko Eintrachtowi. Frankfurt jest gotowy dalej kontynuować to co zaczęli i popisać się 2 zwycięstwem z rzędu, jednak dziś to nie bd. takie proste.
Chociaż oba zespoły mają w swoich szeregach ogromny potencjał w grze ofensywnej.
Ja liczę że, podejdą do spotkania z należytym szacunkiem dla rywala.
Remis powinien uszczęśliwić obie drużyny a po cichu liczę na niespodziankę.
Kurs na drużynę gospodarzy jest taki ponieważ graja przed własną publicznością, w rzeczywistości prezentują podobny poziom...
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
dlaczego moja edycja została anulowana? chciałem cos dopisać do swojej wczesniejszej krotkiej analizy. Jestem tu zaledwie kilka dni i stosunkowo nowy, gdzie moge przeczytac jakis regulamin? jeszcze nie wszystko ogarniam ;)
 
B 29

belcio

Użytkownik
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 1(1.95) 7/10 bet365
Czwarta kolejka a Hoffenheim jeszcze bez wygranej może nie należą do ścisłego topu poprzednich sezonów ale śmiało włączaja się do walki o europejskie puchary, w obecnym sezonie po trzech kolejkach tylko jeden punkt na koncie ale ich gra nie wygląda najgorzej i mieli bardzo mocnych przeciwników bo przegrali u siebie z Bayernem Monachium 2-1 i takim samym wynikiem zakończył się ich mecz wyjazdowy z Bayerem Leverkusen czyli na początek przegrane z dwoma mocarzami a do tego remis w ostatniej kolejce z Darmstadt czyli z beniaminkiem, który po czterech meczach nie ma jeszcze przegranej na koncie, zresztą drugi beniaminek Inglostadt też dobrze wszedł w sezon ale często tak bywa, że drużyny które dopiero co awansowały rozgrywają dobry początek czego przykładem jest też Paderborn w tamtym sezonie gdzie o tej porze był liderem Bundesligi a wiadomo później spadł. W Hoffenheim mamy wzmocnienie w postaci Vargasa czyli jednej z gwiazd piłki chilijskiej a do tego klub zasilił przed sezonem Kuranyi były reprezentat niemiecki, który powrócił z ligi rosyjskiej. Werder Brema ma na swoim koncie cztery punkty i jedno zwycięstwo nad Borussią Monhengladbach, która przeżywa ogromny kryzys i nie ma co się oszukiwać Werder Brema raczej będzie walczyć o utrzymanie jak sezon temu gdzie przytrafiła im się fajna seria i wywindowali w środek tabeli z ostatniego miejsca, klub opuścił Di Santo czyli najlepszy zawodnik Werderu poprzedniego sezonu, który miał udział przy wielu ważnych bramkach a ma go zastąpić legenda Werderu czyli Claudio Pizarro, który już trzeci raz trafia do Werderu ale za niedługo kończy 37 lat więc pewnie do swojej najwyższej formy nie dojdzie i wiadomo w tamtym sezonie mało co grał w Bayernie Monachium więc muis wejść w rytm meczowy i nie wiadomo czy zagra w pierwszym swoim powrotnym meczu.
 
larkspur 378,4K

larkspur

Użytkownik
Hoffenheim - Brema ✅
Obie druzyny kiepsko weszly w sezon. Co prawda Hoffenheim mieli ciezkich rywali , bo na poczatku samym przyszlo im sie mierzyc z Leverkusen oraz Bayernem - ale potrafili im strzelic po golu. Po Werderze spodziewalem sie wiecej lepszej gry , po tym jak zaprezentowali sie przed sezonem. Dzis strzela obie druzyny , kurs moze nie zachwyca ale do grania. W ostatnich 5 spotkan BTS zawsze sie pokrywal.
BTS - @1.50 - Bet365 ✅

Schalke - Mainz ⛔
Schalke jakos nie przekonuja mnie swoja gra. Ogladalem ostatni mecz z Wolfsburgiem. Zebrali zasluzone baty 3:0 , wczesniej tylko remis z Darmstadt.
Mainz zas ostatni mecz pewne zwyciestwo 3:0 z kiepskim Hannoverem a wczesniej wygrana 2:1 z jeszcze slabszym Gladbach. Mainz powinno cos strzelic i jesli mialbym isc w ktoras strone to jednak bardziej w Mainz.
Mainz lub remis - @2.10 - Bet365 ⛔

 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Schalke - Mainz pierwszy gol w przedziale 16-30 min @3,80 Sportingbet⛔

Schalke ma 4 punkty, podczas gdy Mainz ma na swoim koncie 6 punktów.
Schalke przegrało z Wolfsburgiem 3-0 w ostatniej rundzie, gdzie widzieliśmy pierwszą bramkę już w 17 min, natomiast Mainz wygrało 3-0 przeciwko Hanowerowi, gdzie zdobyli pierwszą bramkę już w 15 min.
W ubiegłym sezonie Schalke wygrało 4-1 u siebie z Mainz natomiast, Mainz wygrał 2-0 w domu.
Bramki w pierwszej połowie są bardzo możliwe, a moim zdaniem okres od 16 do 30 min jest najlepszy ( uwzględniając kurs )
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Powoli dobiega konca 4 kolejka. Ja pare słów o meczu Hofenhaim - Werder. Mam mieszane uczucia. Na poczatek Hoffenhaim, troche zawiedli duzoby pisac. Mieli kilka rzutów roznych, wszystkie ladnie bite w pole karne, ale chyba wszystkie wpadały w rece bramkarza takze to napewno boli po stronie gospodarzy i napewno nad tym musza pracowac moim skromnym zdaniem. Gra sie posypala dopiero w doliczonym czasie gry i stad ten wynik. Pierwsza bramka to troche ping ponga w polu karnym i pilka spadla pod nogi gracza werderu, strzał i gol. Tak bywa taka jest piłka kazdy to wie kto oglada mecze. Mogłbym napisac wiecej, ale nie chce sie rozpisywać co mi tam jeszcze sie rzucilo w oczy. Teraz Werder, cóż majac takiego piłkarza jak Pizzaro, ktory pewnie bedzie wchodzil z ławki, on robi roznice w werderze, doswiadczenie, cwaniak itp. pewnie bedzie takim sygnalem do ataku dla werderu jakby gra sie nie ukladala zespołowi. To tak w skrocie tyle ode mnie. Po tym meczu wiem wiecej o druzynach. Pozdrawiam i powodzenia nastepnym razem ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziwny to był mecz, TSG przeważało a to Werder pierwszego gola strzelil do szatni, pozniej wydawało sie ze sytuacja opanowana i Hoffe wyjdzie na prowadzenie no to dostał takiego gola a pozniej to juz podsumowanie tego meczu gol na 1-3
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Dziwny to był mecz, TSG przeważało a to Werder pierwszego gola strzelil do szatni, pozniej wydawało sie ze sytuacja opanowana i Hoffe wyjdzie na prowadzenie no to dostał takiego gola a pozniej to juz podsumowanie tego meczu gol na 1-3
Tak, racja, nie jestem pewny, ale widac, ze zawodnicy hoffenhaim przegrali dwa mecze pod rzad w 90 minucie, z bayernem i teraz z werderem, o tym trzeba chyba pamietac na przyszłosc, ja napewno bede o tym pamietal, moze jeszcze zbyt wczesnie na takie wnioski, ale nie wiem czego to jest wynik, braku koncentracji czy jak, zapominaja o defensywie, trzeba byc czujnym na nastepny raz, z bayernem o ile dobrze pamietam grali chyba prawie 20minut w przewadze a mimo to przegrali. Bayern podobno wygral u siebie z augsburgiem po karnym z kapelusza, takze sedzia nie stanal na wysokosci zadania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom