>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4. kolejka 1 ligi 22.08-24.08.2014

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie widzę tematu więc zakładam.
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz (0) 2,03 ✅ 0:1
Derby pomorza odbędą się w piątek.
Chojniczanka to jeden z kandydatów do spadku. Sezon rozpoczęli słabo dopiero w 3 kolejce odnosząc wygraną nad beniaminkiem z Głogowa, który gra chyba zdecydowanie najsłabiej w tej lidze.
Olimpia po pierwszej kolejce mogła mieć powody do zadowolenia. Rozbili Miedź, ale potem jakby coś się załamało. Jednak ja sądzę, że ten mecz może być dobry momentem na lekkie przełamanie bo pod względem umiejętności to goście zdecydowanie górują nad Chojniczanką i gdyby Olimpia prezentowała normalną dyspozycje to tutaj byłaby zdecydowanym faworytem a tak buki faworyzują lekko gospodarzy.
Ja tutaj widzę value w DNB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 135

mhm

Użytkownik
do spadku? Nie badz smieszy. Jak widze taki tekst na starcie to smiac mi sie chce. Jestem ze Slaska, nie jestem zwiazany z tymi druzynami ale Chojniczanka nie spadnie. Graja solidnie, wystarczajaco, zeby sie utrzymac a jak trzeba to sie mobilizja. Straszne bzdury. Z Zaglebiem cisneli, szczesliwie miedziowi wygrali. Potem wygrali pewnie z Chrobrym. Przegrali z Siedlcami, ktore weszly na fali jako beniaminek.
Jestem pewny, ze nie grasz tego za wiecej niz 50zl. Jaka olimpia ma forme? Nadmuchany balon i na razie nie widac tego awansu (poza tym nie bedzie go ze wzgledow pozasportowych).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
do spadku? Nie badz smieszy. Jak widze taki tekst na starcie to smiac mi sie chce. Jestem ze Slaska, nie jestem zwiazany z tymi druzynami ale Chojniczanka nie spadnie. Graja solidnie, wystarczajaco, zeby sie utrzymac a jak trzeba to sie mobilizja. Straszne bzdury. Z Zaglebiem cisneli, szczesliwie miedziowi wygrali. Potem wygrali pewnie z Chrobrym. Przegrali z Siedlcami, ktore weszly na fali jako beniaminek.
Jestem pewny, ze nie grasz tego za wiecej niz 50zl. Jaka olimpia ma forme? Nadmuchany balon i na razie nie widac tego awansu (poza tym nie bedzie go ze wzgledow pozasportowych).
Po pierwsze chyba żyjemy w Polsce więc polecam używanie polskich znaków.
W I lidze ja widzę gdzieś połowę zespołów walczących o utrzymanie i kilka walczących o awans. Ta liga jest tak wyrównana, że pewnie można spokojnie wymienić z 10 zespołów, które nawet w połowie rozgrywek mogą drżeć, o ile oczywiście nie będzie jakichś outsiderów. W tym kontekście Chojniczanka na pewno jest jednym z kandydatów do walki o utrzymanie, może tak lepiej brzmi.

Olimpia i nadmuchany balon ?? Piłkarsko są po prostu lepsi od gospodarzy. 3 lata temu 11 miejsce(43 punkty), 2 lata temu 9 miejsce (51 punktów), w zeszłym sezonie 6 m-ce (53 punkty). Ten zespół jest mądrze prowadzony(oczywiście zachowując proporcje ligi itd). Poza tym ja tam nie widzę by dmuchano balon, wg. mnie to po prostu naturalna kolej rzeczy, że od zespołu, który regularnie robi postępy i nabiera doświadczenia w danej klasie rozgrywkowej zaczyna wymagać się więcej. Ja tutaj nie mówię tego w kontekście awansu bo tak jak piszesz poza sportowo tutaj nie ma na to szans ale jeżeli są w optymalnej formie to zespół z dolnej połówki tabeli jakim jest Chojniczanka spokojnie mogą ogrywać. A kurs na takim poziomie uważam za value.

A co do ostatniej części to szkoda nawet się wypowiadać...
 
binek 0

binek

Użytkownik
Również nie zgodzę się z Tobą Szymon1989 co do Chojniczanki jest do zespół solidny jak na tą ligę i nie uważam by zespół miał problemy z utrzymaniem patrząc na tamten sezon gdzie utrzymali się w ostatniej kolejce z Dolcanem , to poczynili naprawdę kilka ruchów aby ten sezon był dużo lepszy(Lisowski,Kieruzel,Siemaszko,Leśniewski,Pietruszka Zawistowski) są to nazwiska które dołączyły do takich którzy zostali z tamtego sezonu (Jankowski,Radler,Chyła,Feciuch,Gancarczyk,Mikołajczak,Rybski,Misztal,Iwanicki) Uważam że drużyna która była trzecia pod względem najmniej straconych bramek z tamtego sezonu została wzmocniona dosyć solidnie jak na potencjał finansowy klubu i powinna sobie poradzić. Kończąc na papierze są na pewno silniejsi od nie jednej drużyny z zaplecza ekstraklasy .
Uważam że dzisiaj drużyna Olimpii jest bardziej doświadczonym zespołem ale jest bez formy i są to derby a spoglądając w ostatnie mecze ligowe i sparingowe tych drużyn zawsze jest wyrównane spotkanie (liga 1-1 , 0-1 sparingi 3-2 i 0-0) chciałem również zauważyć że w tym sezonie działacze Olimpii w raz z prezydentem miasta zainwestowali bardzo dużo w zespół i jeśli w tym sezonie się nie uda może to być katastrofa dla klubu , dlatego piłkarze grają pod dużą presją
Stawiam dziś 1 DNB na Chojnice
 
zyletka 29

zyletka

Użytkownik
23.08.2014 godz 18:00
Wisła Płock - Chrobry Głogów
Wisła @1,58. ✅✅✅
Wisła -1,5 @2,80
✅✅✅
3:1 !
Betclic
Analiza:
Mecz w Płocku Wisły z zespołem Chrobrego Głogów. Jutro idę w stronę Wisły, która w moim odczuciu jest sporym faworytem jutrzejszego starcia.
Oba zespoły jak narazie nie spełniają oczekiwań.
Wisła po 3 meczach ma na swoim koncie 4 punkty, to niedużo jak na zespół, który po cichu może myśleć o awansie. Ostatni mecz ligowy jednak pewnie wygrany w Lubinie z mocnym Zagłębiem pewnie 3:1, wcześniej zwycięstwo z Polonią Bytom w PP. Zespół złapał wiatr w żagle.
Chrobry po 3 meczach ma zaledwie 1 pkt. Ostatni mecz ligowy to porażka u siebie ze słabą Chojniczanką, w PP wcześniej dali jednak rade GKS-owi Katowice.
Trener Wisły Płock Kaczmarek ma jutro do dyspozycji swoich wszystkich zawodników, natomiast szkoleniowiec gości nie ma do dyspozycji Damyanova, Kuczera, Obiała i Kiełba.
Myślę, że jutro zespół z Głogowa nie ma czego szukać w Płocku. Należy obawiać się jedynie głębokiej defensywy gości. Mam nadzieję, że jutro szybko zostanie złamana.
Wisła ma bardzo dobry zespół, solidnych stoperów (Magdoń, Radić) i fajną ofensywę (Janus, F.Burkhardt).
Przypuszczalne składy:
Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Magdoń, Radić, Hiszpański - Janus, F.Burkhardt, Kostrzewa, Góralski, Kacprzycki - Ruszkul
Chrobry: Skrzyniarz - Ilków-Gołąb, Michalec, Bogusławski, Samiec - Ulatowski, Hałambiec - Piotrowski, Szczepaniak, Danielak - Pieczara

Good luck :cool::cool:
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia over 2,5 2,41 ⛔ 1:0 szanse były, ale to tylko 1 liga ;)
Trochę dziwi mnie ten kurs. Ok to tylko 1 liga. Tylko, że Stomil przede wszystkim póki co ma problemy w obronie. Może nie grają w niej tragicznie, ale mimo to stracenie dwóch goli z Tychami, czy trochę szczęśliwe zwycięstwo z Bytovią, kiedy powinni dostać conajmniej 2-3 bramki gdyby gospodarze byli skuteczniejsi. Arka jak zwykle z ambicjami na awans i z przodu trzeba przyznać jak na warunki pierwszoligowe bardzo solidnie to wygląda. Jedyne w czym problem, że na początku sezonu na skuteczność nie jest taka jak być powinna bo sytuacje sobie stwarzają. Jednak mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie lepiej. Stomil w ofensywie mimo braku rasowego napastnika naprawdę solidnie. Zawodnicy rozumieją się coraz lepiej i myślę, że spokojnie są w stanie u siebie strzelać bramki ekipom, któe powinny walczyć o awans, tym bardziej, że wiadomo, że u siebie Stomil zawsze będzie ciężkim rywalem.
Biorąc to wszystko razem wychodzi, że raczej powinien być to bardziej otwarty mecz, tym bardziej na początku sezonu i raczej za wysoko ten kurs jest ustawiony bo dla mnie 2,1 max. 2,2 byłoby optymalne.
Co do Wisły to wszystko pięknie, ładnie. Głógow jest bardzo słaby. Miałem okazje widzieć ich w PP w Katowicach gdzie nie wiem jakim cudem to wygrali, ale wygrali po prezentach. Jednak problem w tej lidze jest taki, że atak pozycyjny kuleje i tacy faworyci jak Wisła potrafią takie mecze przegrywać/remisować. Ja tutaj nie widzę żadnego value w takim kursie.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Typ: over 2,5
Kurs: 2,40
bwin​
Rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy powoli nabierają tempa. W ten weekend rozegrane zostaną spotkania czwartej kolejki. W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Mickiewicza w Bytowie dojdzie do pojedynku beniaminków. W tym sezonie obie ekipy już grały ze sobą w Pucharze Polski i górą byli wtedy gracze prowadzeni przez Daniela Purzyckiego. W Siedlcach padł wynik dwa do jednego. Mecz był emocjonujący. Bramkarz Bytovii Mateusz Oszmaniec obejrzał czerwony kartonik i gracze gości zmarnowali jedenastkę której to nie wykorzystał Robert Hirsz. Po trzech minutach gry padły juz dwa gole. Na prowadzenie wyszli goście po golu Surdykowskiego a chwilę później wyrównał Tomasz Lewandowski. Wynik ustalił Ratajczak. Jak więc widać było to emocjonujące spotkanie. Od tamtej pory w obu zespołach zaszły poważne zmiany. Przyszło kilku graczy. Paweł Janas poważnie myśli o awansie gdyż w ubiegłym tygodniu sprowadził z Zawiszy Bydgoszcz Piotra Kuklisa który to ma wzmocnić środek pola. Siedlczanie zaś w tygodniu sprowadzili napastnika Dawida Dzięgielewskiego. Trener &quot;Biało-Niebieskich&quot; ma ból głowy bo urazu mięśniowego nabawił się Marcin Tataj i być może Dzięgielewski zagra w dzisiejszym spotkaniu. Purzycki zapowiada walkę o trzy punkty podobnie jak i Janas więc możliwe jest że gra będzie otwarta i padnie sporo goli.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sacz +0,5 2,05 ✅ 1:1 Jak Miedź tego nie wygrała to ona sama tylko wie...Co do literówki, szkoda, że co poniektórzy na tym forum to jedyne na czym się skupiają to literówki itp sprawy...
Miedź widziałem w meczu z GieKSą i przyznam szczerze mogła się podobać ale trzeba wziąć pod uwagę jaką tragikomedią jest gra drużyny z Bukowej w obronie. Nowy system zupełnie nie pasuje do charakterystyki graczy i Miedź raz co raz prostopadłymi podaniami gubiła obronę przeciwników. Pozostałe dwa spotkania przeciwko Dolcanowi i Olimpii pokazały, że póki co ten zespół podobnie jak w zeszłym sezonie początek sezonu ma bardzo kiepski a gra w obronie jest również sporą bolączką. Problemem w tym meczu może być to, że Sandecja gra bardzo solidnie co może być lekkim zaskoczeniem. Do tej pory niepokonani, remisowali z Tychami u siebie, potem niezwykle cenny remis w Gdyni oraz zasłużona wygrana z Widzewem u siebie 2:0.
Biorąc to wszystko pod uwagę i fakt, że z przodu Sandecja ma naprawdę niezłych graczy jak Grzeszczyk czy Traore to dla mnie jednak stawianie Miedzi jako takiego faworyta jest bezpodstawne i ja bym tutaj dawał więcej szans Sandecji niż dają to buki.
Ale ze stawką nie szaleje.
 
O 0

obi70

Użytkownik
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sacz +0,5 2,05

Miedź widziałem w meczu z GieKSą i przyznam szczerze mogła się podobać ale trzeba wziąć pod uwagę jaką tragikomedią jest gra drużyny z Bukowej w obronie. Nowy system zupełnie nie pasuje do charakterystyki graczy i Miedź raz co raz prostopadłymi podaniami gubiła obronę przeciwników. Pozostałe dwa spotkania przeciwko Dolcanowi i Olimpii pokazały, że póki co ten zespół podobnie jak w zeszłym sezonie początek sezonu ma bardzo kiepski a gra w obronie jest również sporą bolączką. Problemem w tym meczu może być to, że Sandencja gra bardzo solidnie co może być lekkim zaskoczeniem. Do tej pory niepokonani, remisowali z Tychami u siebie, potem niezwykle cenny remis w Gdyni oraz zasłużona wygrana z Widzewem u siebie 2:0.
Biorąc to wszystko pod uwagę i fakt, że z przodu Sandencja ma naprawdę niezłych graczy jak Grzeszczyk czy Traore to dla mnie jednak stawianie Miedzi jako takiego faworyta jest bezpodstawne i ja bym tutaj dawał więcej szans Sandencji niż dają to buki.
Ale ze stawką nie szaleje.
W pierwszej kolejności,zanim cos tu napiszesz weź gościu ZAPOZNAJ SIĘ Z NAZWAMI DRUŻYN,bo drużyny takiej jak SandeNcja nie ma....... idiotyzm.. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom