>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4. kolejka 1. Bundesligi (28-30.08.2009r.)

Status
Zamknięty.
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Arcyciekawe spotkanie odbędzie się w Monachium ???? Bayern gra katastrofalnie, a Wolfsburg niespodziewanie przegrał sromotnie w ostatniej kolejce. Wszystko wskazuje, że będzie remis - dla Bawarczyków pojedynek z mistrzem nie jest najlepszym momentem na zdobycie 3 punktów. Wolfsburg również będzie chciał odkupić winy z poprzedniej kolejki. Swoją drogą mam nadzieję, że Bayern przegra, bo 2 razy już na nim wtopiłem :/
Typ: X ⛔
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Leverkusen - Bochum
Zespol Bayeru Leverkusen bedzie podejmowal u siebie druzyne Vfl Bochum. &quot;Aptekarze &quot;prezentuja wysoka forme wygrywajac dwa z trzech dotychczasowych meczy remisujac tylko z Mainz 2-2 wygrywajac z Hoffenheim 1-0 i na wyjezdzie z Freiburgiem az 5-0. Bochum na 3 mecze 1 wygral ze slabo spisujaca sie Hertha 1 zremisowal 3-3 z Borussia M&#39;gladbach przegrywajac do pierwszej polowy 0-3 oraz mecz przegrany na wyjezdzie z Schalke trzema bramkami moim zdaniem Druzyna gospodarzy pojdzie za ciosem i odniesie kolejne zwyciestwo z kolejnym rywalem
Hertha - Werder
Bardzo ciekawe spotkanie w Berlinie Herha podejmie u siebie druzyne z Bremy. Hertha jak to moj kolega powiedzial &quot;gra straszne błoto&quot; w lidze zdolali wygrac tylko z Hannoverem skromnie 1-0 a tak to przegrana z Bochum 1-0 i z M&#39;gladbach 2-1. Werder ma zwyzkowa forme.Przegral pierwszy mecz z Frankfurtem 2-3 jednak potem zremisowal z Bayrnem 1-1 i ostatnio wygral u siebie z M&#39;gladbach 3-0. Obie druzyny maja przed soba czwartkowe spotkania w Lidze Europejskiej Hertha przegrala na wyjezdzie z druzyna Broendby 2-1 co bylo spora niespodzianka. Teraz czeka ich ciezki mecz rewanzowy co wg mnie bedzie priorytetem i pochlonie ich duzo sil. Werder w meczu z Aktobe uzbieral spora zaliczke bramkowa z pierwszego meczu gdzie wygrali az 6-3 i teoretycznie zapewnili sobie awans do dalszej rundy. Na wyjezdzie spokojnie dopelnia formalnosci i beda przygotowywac sie na niedzielny Mecz z Hertha a kurs 2,25 jest jak najbardziej warty grania.
Typy z kolejki
Leverkusen - Bochum✅
Typ:1
Kurs:1,40
Hertha - Werder
Typ:2
Kurs:2,25 ✅
 
D 0

damafi

Użytkownik
To może i ja swoje 3 grosze dołoże. Ja upatruje faworyta na zwycięstwo w meczu Stuttgart-Nuernberg i stawiam na 1 a kurs 1,4 jest dobry. Ostatnie spotkanie Stuttgart zremisował w Dortmundzie 1:1 natomiast wczesniej wygrał u siebie 4:2 z Freirburgiem. NAtomaist goście maja tylko 1 pkt po remisie z Eintrachtem. Rowniez kursy na VfB Stuttgart - 1. FC Nürnberg 2,5 i ze padnie wiecej niz 2,5 ⛔ jest dobry 1,55.
Kolejne spotkanie to Schalke-Freiburg gdzie również faworytem są gospodarze. kurs 1,35 też jest do przyjęcia. Schalke jak narazie 7 pkt na swoim koncie dopiero w ostatniej kolejce zremisowali z Hoffenheim na wyjezdzie 0:0 a tak to 2 zwyciestwa z Bochum 3:0 i z Nourynberga 2:1 natomiast goscie w pierwszej kolejce zremisowali z Hamburgerem 2:2 natomaist pozniej porazka 4:2 ze Stuttgartem a ostatnio kleska u siebie z Bayerem Leverkusen 0:5. Wynik moze być tylko jeden.
Ciekawei wyglądaja rowniez kursy na:
FC Schalke 04 - SC Freiburg 2,5 1,65 ⛔ a nawet mi sie wydaje ze moze byc i powyzej 3,5 bramki ⛔ a placa za to 2,65.
Co myslicie o tych meczach?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN VS SC FREIBURG


Osobiście w tym spotkaniu widzę tylko jednego faworyta - ekipę z Gelsenkirchen. Obecnie zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli z 7 punktami, więc formą nie grzeszą. Zdaniem ekspertów to SC Freiburg miał być najsilniejszym beniaminkiem w tym sezonie, tymczasem plasują się na ostatnim miejscu, a furorę robi FSV Mainz. SC Freiburg z dorobkiem jednego punktu zamykają ligową tabelę i z taką formą nic nie wskazuje na to, aby mogli wygrać to spotkanie. Do tego Mohamadou Idrissou, jak i Ivica Banovic nie prezentują najwyższej formy.

Mój typ : Schalke 04 Gelsenkirchen
Kurs : 1,40 - Expekt ⛔ ⛔ ⛔

Cóż ja tu mogę napisać? .... Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, dla mnie praktycznie pewne było to, że Schalke wygra to spotkanie, jednak jak to bywa - Futbol jest nieprzewidywalny i akurat w dzisiejszym spotkaniu to się potwierdziło.
Tak poza tematem to mnie osobiście BARDZO cieszy remis Norymbergi ze Stuttgartem !! ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bayern Monachium - Wolfsburg
Mieli być wielcy, a rozczarowują - wiadomo Bayern. Teraz Bawarczycy chcą się ratować transferem Robbena, który być może już zagra w meczu z Wilkami, ale nawet bez niego powinno to być świetne widowisko. Wolfsburg jest drużyną, która poprostu nie może się bronić, ale kiedy ktoś przeciwko niej gra równie otwartą piłkę to wyniki są iście overowe. Tak było przed tygodniem w meczu z HSV (2:4). Równie fascynującego widowiska spodziewam się na Allianz Arena. Już nie takie drużyny potrafiły strzelać Bayernowi w tym sezonie bramki, a więc także i Wilki mogą to uczynić może nawet nie jeden raz. Zanosi się na festiwal strzelecki.
Mój typ: over 2,5 - 1,50 w Unibet [7/10] ✅

Schalke - Freiburg
Bardzo dobra postawa Schalke w pierwszych meczach, widać rękę trenera Magatha. Można powiedzieć, że urzekli mnie swoją grą i moim zdaniem pewnie pokonają beniaminka, który nie podniesie się po porażce z Leverkusen 0:5.
Mój typ: Schalke - 1,35 w Unibet [7/10] ⛔
Borussia M&#39;Gladbach - Mainz
Widziałem dwa spotkania Gladbach i ich gra mogła się podobać. Przeciwko czołówce ligi trener Frontzeck gra defensywnie, ale z drużynami niżej notowanymi preferuje ofensywne ustawienie. Właśnie dziś nalezy się takiego spodziewać z Neuvillem i Bobadillą w ataku oraz Arango i Matmourem na skrzydłach. Mocno zaskoczyło na początku sezonu Mainz, zwłaszcza ogrywając faworyzowany Bayern. Ekipa z Moguncji ma swojej kadrze kilku ciekawych graczy m.in Ivanschitz, Karhan czy napastnik Bance. W dzisiejszym meczu zabraknie kluczowego obrońcy Noveskiego, którego prawdopodobnie zastąpi Svensson. To poważne osłabienie defensywy tej drużyny. Mainz odważnie grało 45 minut meczu z Bayernem i prowadziło zasłużenie 2:0, takiej odważnej gry spodziewam się także w tym spotkaniu, ale z racji iż Gladbach sporo strzela i sporo traci będzie to mecz obfitujący w wiele bramek.
Mój typ: over 2,5 - 1,65 w Unibet [6/10] ⛔
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Schalke- Freiburg
Schalke świetny start jak na nich 3 mecze 7 punktów Freiburg w ostatnim meczu lanie 0-5 i 1 punkt.
Są w gazie i u siebie latwo sobie poradza wygraja minimum dwiema bramkami.
A to ostatnie 3 mecze obu ekip miedzy sobą:
11/12-04 1. liga Schalke vs. Freiburg 1:1
06/03-04 1. liga Schalke vs. Freiburg 3:0
23/02-02 1. liga Schalke vs. Freiburg 3:0
Schalke - Freiburg (+1) -1 handicap ok. 1.95 ⛔
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Typ: (handicap : 1.5-0) 2 ⛔
Kurs: 5.05
Buk: betgun
Analiza:
Dzis o godzinie 15:30 Eintracht Frankfurt podejmie na Commerzbank-Arena Borussie Dordmund.Goscie nienajlepiej rozpoczeli sezon poniewaz wymeczli zwyciestwo nad Koln potem dotkliwa porazka z HSV i ostatni mecz to remis z Sturgartem.Frankfurt natomiast nieprzegral jeszcze i po 3 kolejkach ma 5 oczek odnoszac cenne zwyciestwo nad Werderem 3-2 i 2 remisy z Nurmberg i Koln.Mysle ze to dobry czas aby odniesc zdecydowane zwyciestwo poniewaz Eintracht to jest dalej druzyna walczaca tylko o utrzymanie.Zanotowali 2 remisy ale trzeba wziasc pod uwage ze grali ze slabymi druzynami a Borussia stracila punkty z druzynami ktore walcza o Mistrzostwo Niemiec(Sturgart,HSV).Mimo ostatniego remisu podopieczni Jurgena Kloppa pokazali sie z dobrej strony i potwierdzili to ze potrafia urywac punkty najlepszym.Zreszta podobnie bylo w poprzednim sezonie.Bilans meczy pomiedzy tymi druzynami jest korzystniejszy dla Eintrachtu ale niema co patrzec na przeszlosc.Borussia teraz jest mocniejsza druzyna ktora moze spokojnie walczyc o top3 w lidze.W poprzednim Sezonie Eintrach przegral u siebie gladko 2-0 Z Borussia i dzis moze byc podobnie.W kadrze gospodarzy w sobotę zabraknie Patricka Ochsa ktory pazuje za brutalny faul w ostatnim meczu.Dodatkowo niezagraja Faton Toski, Christoph Preuss i Jan Zimmermann.Goscie niebeda mogli zkorzystac z 2 pilkarzy Tingi i Sebastiana Kehla ktorzy borykaja sie z kontuzjami.W tym meczu stawiam na Borussie ktora niemoze sobie pozwolic na strate punktow choc rownieprawdodobne jest zwyciestwo gosci 1 bramka ale ja zarezykuje ze sie troche rozstrzelaja.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik

Hamburger SV - FC Köln
30.08.2009 17.30 HSH Nordbank Arena​
Drugie z niedzielnych spotkań 4 kolejki niemieckiej Bundesligi. Na stadionie w Hamburgu zmierzą się świetnie dysponowana drużyna gospodarzy i będący w średniej, żeby nie powiedzieć w słabej formie przyjezdni z Koln. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Koln 0-1 i to na stadionie w Hamburgu. Spotkanie to doskonale pamiętam. HSV po przegranych meczach z Werderem (DFB Pokal, UEFA Cup i w lidze) było całkowicie podłamane, atmosfera w zespole nie była zbyt dobra. Mecz wyrównany, bramka przypadkowa - tak można podsumować to spotkanie.
Teraz atmosfera w zespole panuje całkowicie odmienna. Świetny start Hamburgera robi chyba na wszystkich wrażenie. Po średnim meczu w Freiburgu i remisie z tamtejszą drużyną 1-1 podopieczni Bruno Labbadi wzięli się wyraźnie w garść. W Hamburgu odprawili Borussię Dortmund aż 4-1!! Później przyszedł czas na wyjazd do Wolfsburga... 0-2 po pierwszej połowie... Kibice na stadionie załamani. Gospodarze rzucili się do ataku i 2-2! Jednak ostatnie 25min zdecydowanie pokazało kto jest drużyną lepszą. Po bramce strzelili Petric znajdujący się w świetnej formie i powracający po kontuzji Castelen. Deutsche Meister 2-4 Hamburger SV. W między czasie HSV ogrywał bezlitośnie w ramach Ligi Europejskiej francuskie Guingamp. W Francji Die Rothosen pierwszym składem ograli gospodarzy aż 5-1 (Hat trick Petric&#39;a), a u siebie pokonali drugim składem francuzów 3-1! Na spotkanie z FC Koln piłkarze będą w 100% wypoczęci. Rothosen obecnie maja na koncie najwięcej strzelonych bramek w lidze, bo aż 9. Goście natomiast tylko 1. Przy korzystnych wynikach w innych spotkaniach i zwycięstwie HSV może awansować na 1 pozycję w lidze, co może podziałać na nich bardzo mobilizująco. Koln z 1 punktem w lidze zajmuje 17 miejsce. Dodam tylko, ze widziałem wszystkie mecze w tym sezonie HSV i grają bardzo fajną dla oka piłkę no i niezwykle skuteczną ;) To spotkanie na pewno też zobaczę i mam nadzieję, że piłkarze HSV nie zawiodą nas - kibiców tego wspaniałego klubu ????
Przypuszczalne składy:
HSV: Rost - Boateng, Rozehnal, Mathijsen, Aogo - Jarolim, Ze Roberto - Trochowski, Elia - Guerrero, Petric.
Koln: Mondragon - Brecko, Geromel, Mohamad, Wome - Freis, Petit, Maniche, Ehret - Podolski - Novakovic.
Moje propozycje typów do zagrania na ten mecz to:
Hamburger SV - 1. FC Köln 1 1,35 ✅ ✅ ✅
Hamburger SV - 1. FC Köln over 2,5 1,55
✅ ✅ ✅
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Bayer Leverkusen - VFL Bochum
Typ: 1
Kurs: 1,40 bet365 ✅
Aptekarze, po wpadce w pierwszej kolejce, odnieśli 2 zwycięstwa z rzędu. Najpierw pokonali teoretycznego przeciwnika w walce o puchary, czyli Hoffenheim a potem beniaminka z Freiburga aż 5:0. Większosć z Was może pomyśleć, że na boisku panowała totalna dominacja Aspiryn, ale nic bardziej mylnego. W pierwszej połowie to Freiburg grał lepiej, ale im, niemal jak zwykle, zabrakło skuteczności. A Bayer każdą dobrą okazję wykorzystał dobijając powoli Freiburg. Nie powiem, Heynckes wyciska z tej drużyny ile może, po meczu mówił, że było to troche szczęśliwe zwycięstwo. W trakcie tygodnia mówił o poprawie gry w defensywie i to mimo dwóch ostatnich zwyciestw do zera. Jeśil chodzi o Bochum to ogladałem ich mecz z Herthą i nie przekonywali mnie za bardzo swoją grą. Teraz co prawda wraca Azouagh, ale aż tak dużo jego obecność na boisku nie zmieni jesli Klimowicz i Sestak będą grali średnio. Brakowało mi konkretnego rozegrania, a to, ze mecz skończył sie zwycięstwem Bochum po strzale z wolnego dobrze oddaje obraz gry. Z przebiegu spotkania to Hertha miała kilka lepszych okazji niż Bochum. No, ale Bochum uratowało jakoś ten remis. Mecz nie był za ciekawy, bo wyglądało to jakby drużyny chciały a nie mogły. Teraz czas na cięższego przeciwnika i tutaj może być albo wysoko dla Leverkusen, albo mecz na styku. Dlatego tylko typ na win a nie na handi Aspirynek.
Schalke 04 - SC Freiburg
Typ: 1
Kurs: 1,36 bet365 ⛔

Schalke w takim składzie jak ostatnio. Czyli solidnie w obronie i średnio w ataku. Właściwie to Kuranyi robi za pół ataku Schalke. Na słabszych rywali to wystarcza, ale na mocniejszych nie bardzo (vide ostatni mecz z Hoffe). Oglądałem ich tydzień temu i prawie całe spotkanie się bronili. Hoffenheim cisnęło ich niemiłosiernie i tylko Neuerowi mogą zawdzięczać ten jeden punkt. Dzisiaj powinno być inaczej, bo przeciwnik słabszy. Ale na Freiburg trzeba uważać. Wraca podstaowy bramkarz Pouplin, także nie zobaczymy już młodefo Salza w bramce. Na nieszczęście dla napastników rywali. Freiburg z Aspirynami nie prezentował się wcale źle. A zawsze może wyjść jakaś super akcja Banovicowi czy też z niczego może strzelić Bechmann.
Jeśli kurs jeszcze spadnie to bym nie grał już tego :wink:
 
loker-43640 0

loker-43640

Użytkownik
vs

Spotkanie:Bayern Monachium - VFL Wolfsburg
Typ: 1
Kurs: 1,75
Buk: bet365.com ✅

Witam po małej przerwie, ostatnio nie idzie mi za dobrze z obstawianiem, wprawdzie były to typy trochę ryzykowne z mojej strony ostatnimi dniami lecz zaczynam odnowa grać safe. Bayern nie rozpieszcza typerów w nowym sezonie, przegrywa lub remisuje z klubami typowanymi do spadku mimo wszystko stawiam w dzisiejszym dniu na nich, umyśle że się w końcu przełamią i taki mecz jak ten zWolfsburgiem pokaże na co ich stać. Statystyki pokazują że Bawarczycy nigdy nie przegrali u siebie z tym rywalem 11 zwycięstw i 1 remis to bilans tych zespołów na stadionie w Monachium, dziś będzie podobnie.
Bayern ma od 43 lat najsłabszy start w lidze, wszyscy wokół klubu i w nim są wściekli na taki rozwój sytuacji. Gdy wygrają z wilkami nastanie optymizm w klubie, lecz gdy przegrają trenerVan Gaal straci posadę i będzie to najszybsze pożegnanie z trenerem w historii klubu. Patrząc na składy obu drużyn na papierze wygląda to korzystniej dla Bayern, w swoim składzie ma doświadczonych jak i młodych kąpletnych graczy, nazwiska takie jak Schwainsteiger, Lahm, Tymoszczuk, Olić, Ribery ! mówią same za siebie, każdy z tych graczy może wziąć odpowiedzialność za gre na siebie. Co do składu VFL, świetny duet napastników Dżeko i Grafite może uprzykrzyć życie Bawarczykom, lecz ci grają 4 mocnymi stoperami: Pranjić, Van Buten, Badstuber i Lahm. Mocna ławka Bayern robi wrażenie, Klose, Robben, Altintop pokazuje ponownie siłę drużyny + świetny trener daje tz amerykański „ whole package&quot;. W tamtym sezonie Monachium wygrywało dwukrotnie, 4:1 oraz 2:1. Do tego dzisiaj ma zadebiutować kupiony z Realu za 24 mln euro wspomniany wcześniej Arien Robben. Obie drużyny nastawione na ofensywny styl gry, możliwy wynik również over 2,5.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Hannover 96 - Hoffenheim
typ: under 2,5 ✅// under 1,5 ✅✅
kurs: 2,20 (unibet) // 4,50 (unibet)
TSG na wyjazdach nic wielkiego nie pokazuje do tego bilans goli w 3 meczach to 1:2. Hannover solidny u siebie, nadal bez siły w ataku w postaci Forssella, Hanke i Schlaudraffa. Ostatni mecz wygrali do 0 strzelajac gole dzieki nieudolnej obronie Nurnbergi,Stajner mogl miec hattricka ale nie strzelil karnego_Ogólnie tez nie powalaja z bramkami na mecz, bilans 3:2 w sezonie. Dzis zagraja by nie przegrac czyli uwaznie w obronie a przy takiej postawie TSG nie powinni duzo stracic goli.
Upatrywałbym niespodzianki w Stuttgarcie, jeszcze nie stabilna obrona do tego mecz w pucharach, a Nurnberg powinno zaczać zbierac punkty. ✅✅ 0-0
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Dlaczego jakiś dziwny kolo usunął mojego posta? Nie mogły chociaż zaczekać te typy do końca kolejki? Czy zawsze trzeba pisać jakieś długie laboraty i tak większość z nich jest na niskim poziomie merytorycznym, bo większość tej wiedzy powszechnie dostepna jest w internecie.
No przecież o tym piszę? Wiekszość z zamieszczanych tu analiz to po prostu spisane doniesienia z innych stron internetowych, nie mogłeś zaczekac do konca kolejki? zwlaszcza, ze piszę długie analizy?
Nie wiem ile masz lat ale wnioskuję, że niezawiele. Nie mogły zaczekać te wyniki do konca kolejki? One byłyby najlepszym weryfikatorem bo większość z tych analiz to tak jak mówię niewiele wnosi, jest powszechnie dostepna i w konsekwencji jest na niskim poziomie merytorycznym
edit Ted// twoje skasowane typy:
Bayer 04 Leverkusen - VFL Bochum 3:2 ⛔ poprawny wygrany
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 0:2 ⛔ ⛔ remis
FC Schalke 04 - SC Freiburg 1:1 ⛔ ⛔ wygrana gości
Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim 1:2 ⛔ poprawny wygrany
VFB Stuttgart - 1. FC Nürnberg 3:1 ⛔ ⛔ wygrana gości
FC Bayern München - VFL Wolfsburg 3:1 ⛔ poprawny wygrany
Hertha BSC Berlin - SV Werder Bremen 2:2 ⛔ wygrana gości
Hamburger SV - 1. FC Köln 2:1 ⛔ poprawny wygrany
Wyniki uzupełniłem / Akarin
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Ej wlasnie mam pytanko do znawco ale takich co mecze bundesligi ogladaja a nie tych co po tylko dzieki statystykom robia analize tak wiec FC Koln ktory zagra na wyjezdzie z Hamburgiem SV bedzie sie bronil niemalze &quot;stawiajac autobus&quot; pod wlasnym polem karnym w postaci 10 swych zawodnikow czy zagra troszku otwarty futbol jak myslicie ?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Bayern - Wolfsburg ( obie strzelą ? TAK ) ⛔
Dwie bardzo overowe drużyny, obie drużyny w dotychczasowych meczach zawsze zdobywały bramkę, para napastników Dzeko-Grafite oraz Gomez-Olic na pewno coś ukują :] Do tego otwarta gra obu zespołów. Bayern przegrał ostatnio dość niespodziewanie z Mainz zresztą nie tylko ostatni mecz to zaskoczenie, cały dotychczasowy sezon grają słabo i z pewnością będą chcieli teraz przed swoją publicznością pokazać że stać ich na dobrą grę z dobrym przeciwnikiem, na ławce zasiadzie Riberii więc pewnie jak nie pójdzie to wejdzie w 2 poł. Wilki też opstatnio przegrali z HSV jednak pojedynek był bardzo wyrównany, widać że w ataku są bardzo mocni jednak obrone mają dziurawą jak szwajcarski ser i tutaj też właśnie widzę szansę dla Bayernu a tak jak już pisałem atak Dzeko-Grafite pewnie coś ukuje bo obrona Bayernu też do najmocniejszych nie należy, typ wg. mnie bardzo prawdopodobny :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Cinkowskii, raczej będą sie bronic całą drużyną licząc na kontry. HSV ma solidną defensywę, atak dobry, także nie sądzę, ze będzie powtórka z zeszłego sezonu :wink:
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Dlatego wlasnie sie boje postawic na Hamburg bo ostatnio Ajax w zeszlym tygodniu oddal 41 strzalow w tym 2 slupki 3 tyczki i pare konkretnych akcji takze nie chce miec powtorki w ostatnioego tygodnia
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
HSV to nie Ajax ???? A tak na poważnie... Koln pewnie przez większość meczu się będzie bronić, ale raczej nie przez cały czas, bo zawodnikom Hamburgera SV może nie starczyć sił by atakować przez całe 90 min. Tak jak już pisałem w analizie, HSV ostatnio gra naprawdę dobry futbol, ładny dla oka i skuteczny. Napastnicy będący w bardzo dobrej formie: Petric strzelił już parę bramek, Guerrero to co grał przeciwko BVB było wręcz piękne, na ławie przecież jest jeszcze Berg i młody Maxim. W środku pola znów pewnie Jarolim z Ze Roberto zrobią miazgę tak jak to miało miejsce w poprzednich meczach. Wszystko przemawia za HSV, lecz jak ostatecznie będzie, pewnie tego nikt nie wie... BL w tym roku jest naprawdę nie obliczalna...
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Hamburger SV - 1. FC Köln Podolski strzeli gola (4,00) ⛔
Koln mimo ambitnych planów oraz spektakularnych transferów sezonu nie zaczęło zbyt dobrze. Po trzech kolejkach mają zaledwie 1 punkt wywalczony przed tygodniem u siebie z Eintrachtem. Hamburg zaczął sezon lekkim blamażem ze słabiutkim Freiburgiem, gdzie zremisowali 1-1. Później jednak HSV nabrało tempa i zaczęło radzić sobie wyśmienicie. W lidze pokonali ubiegło sezonowych mistrzów Wolfsburg oraz Borussie Dortmund. W Lidze Europejskiej bez problemów poradzili sobie z francuskim Guingamp. Najpoważniejszym osłabieniem HSV była strata Ivicy Olicia, który odszedł do Bayernu. Jednak włodarze z Hamburga nie próżnowali i sprowadzili kilku dobrych zawodników takich jak Elia (Twente), Ze Roberto (Bayern) czy młodziutki, ale bardzo bramkostrzelny Berg (Groningen). Tak jak wspominałem na początku Koln jak na beniaminka bardzo mocno się wzmocniło przed sezonem. Dwa nazwiska rzucają się w oczy najbardziej. Mowa oczywiście o Podolskim i Maniche. Podolski nie mógł zagrać na inauguracje z Borussią jednak w dwóch kolejnych meczach już zagrał. Maniche natomiast grał we wszystkich trzech spotkaniach. We wszystkich tych meczach Koln strzeliło zaledwie jedną bramkę. Warto tutaj od razu nadmienić, że mimo, że HSV gra bardzo dobrze w ofensywie to zapomina czasem o defensywie czego skutkiem jest to, że w 5 meczach o stawkę nie udało im się ani razu zachować czystego konta. Nie liczę na to, że Koln dziś wygra w Hambugu, bo to raczej nie realne z taką siłą ognia gospodarzy, ale dlaczego nie ma strzelić gola? Podolski prawdopodobnie będzie dziś jedynym wysuniętym napastnikiem w drużynie z Kolonii. A sam nie raz pisał, że nigdzie tak dobrze się nie czuł jak właśnie w tym zespole. Liczę, że Koln uda się dziś strzelić bramkę, a strzelcem będzie Lucas dla którego byłaby to pierwsza bramka w oficjalnym spotkaniu po powrocie do Koln. Typ jak najbardziej nadający się do singla.
Kurs z: Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom