>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. Grand Prix Japonii [05 - 07 kwietnia 2024]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Japonii 2024
1711736392105.jpeg

Piątek, 05 kwietnia:

#1 Trening ▶ 04:30
#2 Trening ▶ 08:00

Sobota, 06 kwietnia:
#3 Trening ▶ 04:30
#Kwalifikacje ▶ 08:00

Niedziela, 07 kwietnia:
#Wyścig ▶ 07:00

1711736533185.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Suzuka International Racing Course
Lokalizacja: Suzuka, Japonia
Pierwsze Grand Prix: 1987
Długość toru: 5.807 km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 307.471 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2019) - 1:30.983

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Japonii - kwalifikacje, sobota 08:00
Tsunoda
- Albon
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betfan/forbet
Analiza:

Tsunoda niesiony ostatnim sukcesem w Australii gdzie zaprezentowal sie mega mocno mysle, ze objedzie tutaj Albona. Dodatkowo Suzuka to bardzo dobrze znany mu tor na wlasnej ziemi przed wlasnymi kibicami. Sekwencja szybkich zakretow powinna sprzyjac bolidowi RB w przeciwienstwie do Williamsa. Wg mnie Tsunode stac tutaj nawet na wejscie do Q3 a Albon raczej max na co moze liczyc to Q2 albo w ogole zostanie w Q1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1547
Parkinson 32,9K

Parkinson

Użytkownik
Leclerc - Perez 2 @2.01
Zarówno Ferrari jak i Redbule przyjechały do Japoni z usprawnieniami ale na ten moment patrząc na ekipę z Maranello nie można stwierdzić, że są trafione. Szczerze, nie wiem skąd takie kursy na Pereza w parze z Charles'em - FP1 - 4 dychy w plecy (wiadomo, pierwszy trening, ustawienia, zbieranie danych). FP 3 - 6 dych straty do Pereza (biorąc pod uwagę stracone FP2 wygląda to na przepaść która przełoży się na kwalifikacje).

Tsunoda - Stroll 1 @1.80
Krótko i na temat - 9 dych przewagi w FP1, SEKUNDA w FP3. Yuki pojedzie u siebie i jak twierdzi kocha ten tor.

Perez top3 @1.50
Nie wiem co musiałoby się stać żeby Redbule nie wystartowały jutro z pierwszego rzędu. Pierwsze dwa miejsca dla byków wydają się bardzo prawdopodobne bo kto miałby z nimi powalczyc? Mercedesy?-napinają się w treningu a w kwalifikacjach zapewne skonczy się 3. rzędem. Ferrari?-Bardzo słabiutko, poprawki raczej nietrafione.

Wszystkie kursy STS.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2488
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mimo ze Ferrari nie pokazało szybkosci na pojedynczym kółku to jednak ich tempo wyscigowe powinno byc zblizone do RBR , długie przejazdy w treningach na to wskazywały, z oponami czerwoni tez nie maja raczej problemów. Ja stawiam na Carlosa, który ewidentnie lepiej sie wpasował w tegoroczną konstrukcje i mysle ze ma tez cos do udowonienia. Stawiam ze Hiszpan stanie na podium a kto wie czy nie rozdzieli Byków

Sainz miejsca 1-3 kurs 2,15
a mniej Sainz miejsca 1-2 kurs 4
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1717
Parkinson 32,9K

Parkinson

Użytkownik
Dzisiaj wyjątkowo pójdę w zakład superbets (bukmacher Superbet):

Sainz C. wyżej sklasyfikowany od Norris L.
Piastri O. wyżej sklasyfikowany od Leclerc C.
@4.50

O Sainzie nie ma co się rozpisywać, od momentu zabiegu jest to zupełnie inny kierowca. Jak wspomnieli komentatorzy Via może, a nawet na pewno chodzi o kontrakty na następne sezony. Jak dla mnie top3 w dzisiejszym wyścigu to absolutne minimum dla Carlosa.

Piastri - Leclerc... - czyste 50/50 ale biorąc pod uwagę niemoc i żale wylewane przez Leclerca na radio czuć było jego bezradność (szczególnie w 3. sektorze). Myślę, że tu popełni kilka błędów a co za tym idzie na prostej startowej sporo potraci. Jeśli nic nie wydarzy się na starcie to Oscar powinien spokojnie objechać go na dystansie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1510
Pablito91 493,4K

Pablito91

Użytkownik
Alonso lepszy od Hamiltona @1.80 Fortuna

Próbuję iść w tej parze w Hiszpana. Jak wiadomo Alonso nigdy nie przepusci Hamiltona bez walki. Stawka w Japoni wydaje się wyrównana za Red Bullami. Kilka ekip jest bardzo blisko siebie, decydują o tym niuanse. W kwalifikacjach minimalnie szybszy był Alonso i wystartują w stosunku 5 do 7. Hamilton będzie ruszał bezpośrednio za Alonso. Astony na ten weekend przygotowali najciekawszy pakiet poprawek ze wszystkich ekip. Mam nadzieję, że zaowocują w wyścigu i będą szybsi od Mercedesów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2146
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom