>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. Grand Prix Hiszpanii [07 - 09 maja 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Hiszpanii 2021
1620026326210.png

Piątek, 07 maja:

#1 Trening ▶ 11:30
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 08 maja:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 09 maja:
#Wyścig ▶ 15:00


1620027484194.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit de Barcelona-Catalunya
Lokalizacja: Montmeló, Hiszpania
Pierwsze Grand Prix: 1991
Długość toru: 4.675 km
Liczba okrążeń: 66
Całkowity dystans wyścigu: 308.424 km

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wyścig Formuły 1 o GP Hiszpanii 2021 będzie można zobaczyć na żywo w głównym Polsacie.
 
B 4,5K

Borowik115

Użytkownik
FP1 Kubica-Giovinazzi 2 @1.90 betfan ✅

Po takim kursie zagram , w innych firmach kurs oscyluje w granicach 1.70-1.75 .
Robert będzie kręcił dużo okrążeń by zbierać informacje co do ustawień bolidu. Ale na pojedynczym kołku według mnie GIO będzie szybszy. Bez szaleństw pod lepsze widowisko treningu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +353
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Hiszpanii - kwalifikacje, sobota 15:00
Ricciardo - Alonso
Ty: Alonso
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wg mnie w tej parze kursy powinny byc wyrownane a nawet delikatnym faworytem powinien byc Alonso. Ricciardo jak do tej pory jezdzi przecietnie. Jeszcze sie nie dogadal ze swoja maszyna. W treningach tez jak na razie bez szalu. Na drugim biegunie Alonso, ktory zdaje sie w koncu zaczyna rozumiec tegoroczny samochod. Forma Alpine tez od Portugalii zdaje sie, ze zdecydowanie poszla do gory i w FP2 ladnie sie obaj jej kierowcy zaprezentowali. Kurs moim zdaniem przestrzelony i to znacznie wiec mozna probowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Hiszpanii - kwalifikacje

Miałem nadzieje ze Redbull sie ogarnie po wczorajszym i wg mnie tak sie stało, mysle ze Max jeszcze cos extra wyciagnie ale stawiam na niego w kwalach

Verstappen win kurs 2,25 STS ⛔

Z zespołów dolnej czesci widze ze Alfa sposuje sie lepiej niz Williams i mysle ze na pojedynczym kółku daja im rade wiec taki dubel

Raikkonen - Russell 1⛔
Giovinazzi - Latifi 1✅
ako kurs 2,38 STS⛔
Post automatycznie złączony:

Norris - Ricciardo 1⛔
Gasly - Tsunoda 1✅
Leclerc - Sainz 1✅
ako kurs 2,28⛔
STS

Jeszcze taki tripel z par zespołowych bo mysle ze Norris, Gasly jak i Leclerc poradza sobie ze swoimi partnerami . Norris i Gasly naazie sa zdecydowanie lepsi a Leclerc mysle ze tym razem nie da sie Sainzowi
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Fatalne kwalifikacje w moim wykonaniu.
Kierowcy mowia po fatalnych kwalach ze punkty beda jutro przyznawać :)
Na wyscig podobnie jak na kwale ide w kierunku Maxa. Az takiej roznicy nie ma miedzy nimi a powiedziałbym ze tempo na posredniej mieszance lepsze ma Honda Maxa a on z pewnoscia zrobi wszystko by pokonac dzis Lewisa. W kwalach roznica miedzynimi byla subtelna

Verstappen win kurs 3 STS ⛔

Uwazam tez ze na wygrana dzis stac Bottasa bo on zawsze w Hiszpanii sie dobrze czuje i widac ze jest tu szybki a kurs warty ryzyka i za mniejsza stawke zagram to

Bottas win kurs 10 STS⛔

pozniej jakis dubel z par podam
Moze dzis bedzie lepiej bo wczoraj troche jednak zabrakło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Z par na ten wyscig mysle ze McLaren bedzie w wyscigu lepszy od Alpine, ktore poczyniło postep w kwalach , jednak w tempo wyscigowe jak dla mnie lepsze ma Mak. I licze ze kierowcy McL beda dzis wyzej.

Norris - Ocon 1
Ricciardo - Alonso 1
ako 2,7 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
I trzeci typ, choc ryzykowny to nie pozbawiony szans. Z uwagi na to ze dojazd do pierwszego zakretu jest dosc długi a poza tym wieje dzis prosto w przód bolidów , to wydaje mi sie ze przy tym dłuzszym dojezdzie i przy dobrym starcie wiecej szans w pierwszym łuku moga miec bolidy jadace za plecami Lewisa i Maxa i postawie na to ze liderem po pierwszym kółku bedzie Valtteri , warunek by wystartował przynajmniej tak dobrze jak Lewis. Typ ryzykowny i nie namawiam do gry ale sam po takim kursie spróbuje.

Lider po pierwszym okrążeniu : Bottas kurs 8 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Ja spróbuje:
Lando Norris - Daniel Ricciardo 1 1.85.
Max Verstappen - Valtteri Bottas 1 1,45
Lance Stroll - Yuki Tsunoda 1 1,55
Kimi Raikkonen - George Russell 1 1,70
Ako : 6,22 forbet

Myślę, że gdyby nie zmiana warunków w drugiej próbie w Q3, Lando byłby wyżej, jednak w trakcie wyścigu usłyszymy zmianę pozycji gdyby Ric miałby być z przodu po starcie.
Stawiam, że walka o 1-2 miejsce będzie toczyć się między Lewisem a Maxem.
Frustracja u Japończyka rośnie, komentarze czy aby na pewno ma taki sam bolid jak jego zespołowy kolega, limity toru pewnie będzie przekraczał jak ostatnio także jest szansa na jakaś kare. Stroll pięć pozycji wyżej.
George lepsza pozycja na starcie, jak dla mnie tempo wyścigowe Kimi będzie miał lepsze.

Można jeszcze spróbować liczbę sklasyfikowanych;
+17,5 2,19
+18,5 3,35
+19,5 37,94
Spodziewam się powtórki wyścigu sprzed roku, gdzie wypadnie mało kierowców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +432
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom