>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. Grand Prix Azerbejdżanu [28 - 30 kwietnia 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
jestem zdziwiony.. ale jak to pewniak nie wszedł.. :ROFLMAO: :ROFLMAO:
To byla pulapka buka na ktorej mozna bylo fajnie zarobic bo kurs na to od wczoraj byl 2.35 w wiekszosci bukow. To, ze czerwone flagi byly w kwalifikacjach do wyscigu i sprintu nie znaczy, ze tak samo bedzie w wyscigu. W kwali jedzie sie pelna dzida a jak cos sie stanie to trzeba szybko czerwona flage robic zeby czas zostal zatrzymany. W wyscigu jedzie sie sporo wolniej i dba sie o opony plus wiekszosc rzeczy zalatwia sie SC albo VSC.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
To byla pulapka buka na ktorej mozna bylo fajnie zarobic bo kurs na to od wczoraj byl 2.35 w wiekszosci bukow. To, ze czerwone flagi byly w kwalifikacjach do wyscigu i sprintu nie znaczy, ze tak samo bedzie w wyscigu. W kwali jedzie sie pelna dzida a jak cos sie stanie to trzeba szybko czerwona flage robic zeby czas zostal zatrzymany. W wyscigu jedzie sie sporo wolniej i dba sie o opony plus wiekszosc rzeczy zalatwia sie SC albo VSC.
W tym sezonie sędziowie juz podejmowali dziwne decyzje podczas wyścigu i dawali czerwone flagi, gdzie nie były konieczne. A jednak w Baku nie ma za dużo miejsc gdzie można spokojnie zaparkować a nawet mały kontakt z bandą może skończyć sie urwanym kołem. Sam sie nad tym typem zastanawiałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom