>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

38. kolejka Serie A [18.05-23.05.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-18 o 08.30.55.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja tu tylko wrzuce swoj post, ktorego juz edytować nie można, ze względu, że temat został zamknięty. Jakoś 10 kolejek temu podawany, wlasnie rozliczamy go na plus kto skorzystał, a zaraz niżej napisze coś o tej kolejce.

Spadek- Benevento
5.60 @totalbet @ewinner ✅✅✅



Pisałem o tym typie w poprzednim dziale, liczyłem, że kurs podskoczy, ale tak się nie stało bo Benevento przegrało, a Parma wygrała z Roma, nadal kurs mega jak dla mnie. Teraz jest najlepszy moment na zagranie tego, wiekszego kursu już nie będzie, zaraz Czerownice jadą grać z Juventusem, a zespoły, z którymi rywalizują o pozostanie w Serie A grają miedzy sobą i punkty zostaną na dole tabelii.


Dlaczego Benevento ?
Naprawdę śledze co się dzieje na włoskich boiskach i gra popularnych Czarownic wygląda najgorzej. Murują bramke, nie maja pomysłu na gre z przodu, do tego konfilikt w klubie. Ostatnio Schiattarella i Insignie nie zagrali ze Spezią bo na treningu doszło do spiny miedzy nimi. Do tego na miesiąc czasu kontuzjowani są dwaj boczni obrońcy- Letizia i Depaoli. Jadą teraz do Turynu i naprawde nie widze opcji na chociaz 1 pkt, tam beda za kartki pauzowali Glik i Schiattarella.

Sprawdzmy teraz tabele i opisze po krotce kazdy zespół:


9E7B0752-D0AF-4AE9-B82B-600CC773BBFC.jpeg



Według mnie tylko te zespoły bedą się liczyły w walce o utrzymanie, Fiorentina czy Bologna są zdecydowanie poza zasięgiem.

* Crotone- przyszedł nowy trener, którego juz opisywałem, jest bardzo nieobliczalny, dopiero 3 mecze rozegrane pod jego wodzą, widac mega poprawe. Nie za punktowali za bardzo, ale przeciez grali z Lazio i Atalantą, a przed nimi teraz mecze z rywalami, ktorymi mogą powalczyć. Simy mega forma, techniczny Ounas, DiCarmine czy Reca. Pewnie spadną, ja nie daje im duzych szans, ale to nadal spadają 3 zespoły, więc jest miejsce dla Benevento.

*Parma- mega plus, jakby patrzec na ostatnie 5 meczow to chyba najlepszy poziom z tych wszystkich zespołow. Juz nie chodzi o pokonanie Romy, bo akurat Rzymianie slabo zawsze graja po LE, ale w koncu zaczeli tworzyc akcje, oddawac strzaly, fajne przemyslane transfery w zimowej przerwie. Srodek pola doswiadczony- dla mnie Kucka czy Kurtic to zawodnicy zespolu z co najmniej srodka tabeli. Prosze sobie odpalic jakies skroty meczu z Roma i zobaczyc co robia dwaj mlodzi Rumunii na skrzydłach. Man i Mihaila. Dostali w koncu szanse i odpalili. Do tego pamietajmy, ze sporo zawodnikow jest kontuzjowanych i napewno jeszcze wroca do konca sezonu. A jest jeszcze Hernani, Gervinho czy Osorio, ktory znalazl sie teraz w 11 kolejki. Dla mnie Parma ogarnie i bedzie wyzej niz Benevento.

*Torino- no nie ma opcji, zeby Belotti i spolka spadli z ligi. Tam jest za duzo nazwisk. Oni maja jeszcze dwa mecze zaległe + ostatni mecz w sezonie bedzie u siebie wlasnie z Benevento co jest mega plusem dla typu. Nie chce mi sie liczyc, sprawdzac, pisze z glowy, ale Torino to druzyna, ktora najwiecej pkt stracila w koncowkach meczow, w doliczonych czasach. Jakby patrzec na wyniki do 90 minuty to Torino napewno miałoby z 8 pkt wiecej. Fajny terminarz, te 2 zaległe mecze, ostatni bezposrednio mecz u siebie + Belotti, dla mnie Torino zostaje.

*Cagliarii- zmienil się trener w druzynie z Sardynii i gra wygląda mega fajnie- w koncu punktują, a tak naprawde jakby mieli wiecej szczescia to by zremisowali z Juventusem. Defensywa to mega dostadczenie- Godin, Rugani, pomoc to ogranie we Wloszech czy to Naingolan, Duncan czy kapitalny Nandez, do tego z przodu ludzie, ktorzy wiedza jak sie zdobywa bramki- Joao Pedro czy Simeone. Terminarz tez fajny, no i bezposredni mecz z Czarownicami.

* Spezia- opisywałem sporo razy, dla mnie to najlepszy beniaminek. Graja jak rowny z rownym z czolowymi zespolami, naprawde nie sadze, zeby spadli. Jest Nzola, Gyasi czy Farias, do tego poukładana pomoc, troche slabo z obroną, ale ten atak to nadrabia, no i trener mega na plus.

*Genoa- tutaj to samo, w tamtym sezonie walczyli o utrzymanie, ale teraz nie ma takiej opcji. Za duzo nazwisk, ktore przede wszystkim daja jakosc- Destro, Pandev, Strootman, Czyborra, Shomudorov, do tego wrocil do bramki Perin. Zreszta prosze sobie odpalic ostatnie mecze Genoi, ja nie mam co tutaj za duzo sie rozpisywac, oni chca grac w pilke, dla mnie zostaja w Serie a.


Kazdy zespol po krotce opisalem, teraz spojrzmy na terminarz Benevento:

57CC775C-BA93-4A7B-9C34-5001247541E6.jpeg



Czerwono- dla mnie bez szans na chociaz to 1 pkt
Zielono- dla mnie bez szans na 3 pkt, na 1 pkt cos tam jest, ale i tak bedzie ciezko, Sassuolo ich zje, Udinese poukładane w defensywie, a Torino bedzie to ostatni mecz w sezonie i to wyjazd do Bykow, tez ciezko
Reszta- u siebie Parma, ktora jest w fajnej formie, ma lepszych graczy, Genoa na wyjezdzie- ciezko to bedzie z takimi graczami jak Destro czy Shomurodov, to jeszcze bedzie taka kolejka, w ktorej Genoa nie ma zapewnionego utrzymania wiec nie odpuszcza.
Cagliarii u siebie- tak jak pisalem pilkarze z Sardynii zmienili trenera, do tego pilkarze z jakoscia, tez ciezko bedzie
Crotone u siebie- tutaj jedynie sie boje bo Rekiny juz moga o nic nie walczyc w tej kolejce, wiec Czarownice moga te 3 pkt zdobyc, ale co z tego jak 3 zespoly spadaja ?


Podsumowujac, kurs jest bardzo fajny, ja widze bardzo duzo szanse na powodzenie tego typu, patrzac na aktualna forme to w kazdej z druzyn walczacych o utrzymanie cos sie zmienilo na lepsze, nawet wyniki o tym mowia, tylko u Czarownic lipa.Wiadomo to jest pilka nozna, wszystko mozliwe, ale lepiej zeby nie trafic takiego kursu niz pewniaka po 1.20, prawda ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +453
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Co do tej kolejki to jak ktoś nie ogarnął odrazu to nie ma sensu grać moim zdaniem po takich kursach jakie są, ja podam jeden typ, ktory gram z sentymentu dużego, a reszte opisze po prostu.


Sassuolo wygra 1.95 E efortuna

Ostatni mecz De Zerbiego, dla mnie to top3 trenerow we Wloszech obok Mihajlovicaa i Gasperiniego. Bedzie mega go brakowało, naprawde staram się oglądać każdy mecz Sassuolo i nigdy nie widzialem gry do tyłu, na czas, zawsze masa akcji. Nie wspomne o tym, że nigdy nie murowali bramki, a nawet najwieksze kluby boją się w sumie małego klubu z Mapei Stadiumm. Pamietam chyba to bylo w tym sezonie jak grając w 10 potrafili wygrac z Napoli.

To mecz pożegnalny, dla mnie tutaj zawodnicy beda gryzli trawe. Kazdy z tego składu zyskał przy De Zerbim, każdy go szanuje, każdy chwali. Nie chce mi sie rozpisywać tego na czynniki, ale taki Ferrari czy Caputo jezdzili na kadre Włoch, Raspadori znalazł się w kadrze na Euro, Djuricic mega talent, powołania do kadry Serbii, o Locatelliego pyta Psg czy Juve, Boga juz nie jest tylko szybkim graczem, a myślącym, wracającym, potrafiącym dograć zawodnikiem, Traore mega talent, a brali go za grosze jak sie nie myle z Empoli, Muldur i Ayhan jak dobrze sprawdziłem jadą tez na euro, Berardi to klasa sama w sobie, a Kyriakopoulos jeszcze sezon i napewno gdzies pojdzie z tymi jego rajdami.

Tak naprawde to jest przeciętny klub z serie a, ilu zawodnikow sie w nim wypromowało, a to tak naprawde dzieki De Zerbiemu, gdzies nawet czytalem o tym jaką prace poświecił Djuriciowi.

Ja tu gram wygrana gospodarzy z sentymentu, ale Lazio ledwo juz ogarnia w tym sezonie. Grali teraz w tygodniu, tam wykartkowalo sie az 3 graczy, ja wiem, ze z tych wazniejszych to Luis Alberto, ale bez niego srodek pola praktycznie nie ma podjazdu na Mapei. Correa i Caicedo kontuzjowani, a przeciez Muriqu to mega nieudany transfer. Wroci tutaj Acerbi, ale co on sam zrobi w defensywie, jak Berardi czy Boga rajdami na skrzydłach beda sobie robili co chcieli. Wszyscy u gospodarzy dostepni do gry, wiecej odpoczynku, pożegnalny mecz De Zerbiego, mam nadzieje, ze Milinkovica nie bedzie to juz w ogole. Ja nie mam co sie rozpisywac, kto oglada mecze Sassuolo ten wie jak grają. Na 9 na ten moment mają Raspadoriego, Caputo i Defrela. Do wyboru.


Co jeszcze chcialem grac, ale nie bede podawal bo juz kursy w ogole nie do gry moim zdaniem:

Over Spezia- Roma byl po ponad 1.50, teraz 1.40.
Ktoś powie, ze gospodarze grają o nic. Ja tylko napisze, ze moga awansowac o 3 pozycje, co jest warte ponad 1.5 mln euro. Dla takiego klubu to sa spore pieniadze, tam sporo graczy jest z wypozyczenia i zaraz pewnie wroca, trzeba o transferach myslec. Pobega chyba z Milanu, Piccoli z Atalanty, niech ktos sprawdzi, pisze z glowy, ale raczej tak jest. Tam wiekszosc pilkarzy wedlug transfmarkt to wartosc kolo 1-2 mln euro, wiec ta suma na realia jest fajna. Spezia to mega ofensywna ekipa, juz nie chce mi sie podawac statystyk, ale w Rzymie 3 gole strzelili. Tutaj Roma jeszcze slabsza w defensywie niz wtedy. Nie mam pojecia czemu taki kurs, ale buki nie wiedza, ze Pellegriniego nie bedzie, a on to lider pomocy. Jest Verde, Nzola, Ricci, Gyasi, czy wiecznie zywy Saponnara, za kartki tylko nie bedzie Fariasa, Dla mnie i tak tu over bedzie, ale 1.40, bez zartow takich. Bardziej juz Spezia over 1.5 gola lub z podpórką.

Over Crotone- Fiorentina bylo ponad 1.60, jest mniej niz 1.50.
Po pierwsze na starcie jestesmy na plusie bo nie ma Bartka Dragowskiego w tym meczu, nie ma srodkowego obroncy Pezzeli, a u gospodarzy Magallan i Golemic za kartki. Wiec same formacje obronne oslabione. Biraghi powiedzial po meczu z Napoli- z Crotone damy z siebie wszystko. Ja go trzymam za slowo, dla mnie sam Vlahovic jest pokryc 3 gole. Rekiny zegnaja sie na ten moment i dla mnie bedzie wesole spotkanie. Messias trenuje z tego co podpatrzyłem, wiec mega plus bo to top3 ofensywnych graczy, a ostatnio go nie bylo. Jedyny minus, ze niewiadomo co z Ounasem, ktory jest najlepszym graczem dla mnie gospodarzy, tak wiem to Simy trafia do siatki. Kurs niski jak na gole w meczach gości.


Takie coś wywiesili kibice przed osrodkiem treningowym Bologny:

17E5305B-40EE-4F5B-9610-BC975F66952B.jpeg

Znaczy to coś : Niech ten sezon ma sens, nie dajcie wygrać Garbusom.
Dla mnie nie warte 1.30 na granie Juve, tym bardziej, ze graja w tygodniu puchar. Ja wiem nie bedzie Soriano, najlepszego graczy Bologny dla mnie, ale i tak Barrow jest tak nieobliczalny, ze jedna akcja i moze jakis gol byc. Tutaj Mihajlovic nie odpusci, nikt nie lubi Juve, tym bardziej po tych akcjach w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +660
G 0

gregor_g4

Użytkownik
Barlo, dzięki za ten typ na spadek, konkretna analiza i mimo, że długoterminowych nie gram to sie skusiłem. Złapałem 6,0 w betclick.

Typ na Sass popieram, od siebie również z sentymentu dorzuce

Atalanta win po 2,7

Po porażce w PW, będą chcieli zmyc plame i zdobyć drugie miejsce. Dodatkowo, nie ciąży już na nich żadna presja, grają tylko dla spełnienia własnych ambicji
Dla Milanu z kolei to mega ważny mecz, gdzie remis nic im nie daje przy ewentualnej wygranej Juve. Muszą wyjść i grać o zwycięstwo, co może być wodą na młyn dla umiejącychs strzelać zawodników z Atalanty. Dodatkowo presja związana z upływem czasu iwynikami napływającymi z innych stadionów.

Liczę, że Atalanta zapewni sobie wice, oraz LM dla Juve
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
—"Podczas wczorajszego treningu miałem do dyspozycji 13 piłkarzy, nie licząc posiłków z Primavery." - trener Parmy

Dla Ranieriego to ostatni mecz w Sampdorii, ale to nadal mecz przyjaźni wiec nie wiem w sumie co sądzić.


— Prezes Benevento Oreste Vigorito jest zawiedziony i wściekły na swoją drużynę, że nie udało im się utrzymać w Serie A. Na najbliższe spotkanie ligowe z Torino udadzą się za karę w podróż ponad 850-kilometrową klubowym autobusem. Czeka ich ponad 12-godzinna podróż.

—Mihajlović w poniedziałek na konferencji: "Ostatnio przysyłają nam młodych sędziów, którzy popełniają dużo błędów. Mogę się założyć o co chcesz, że nasz mecz z Juventusem posędziuje doświadczony Valeri albo Giacomelli".

Bologna - Juventus
Główny: Valeri
VAR: Giacomelli

Pewnie jakiś wałek pojdzie z karnym, do tego przeciez Bologna w nietypowym zestawieniu w obronie bo bez Djiksa i Danilo.


Coś z Acerbim jest i ma nie grać, do tego jego zmiennik sie wykartkował, tam na obronie na ten moment ma grac Parolo... Bez komentarza to zostawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Pewnie jakiś wałek pojdzie z karnym, do tego przeciez Bologna w nietypowym zestawieniu w obronie bo bez Djiksa i Danilo.
Co jeszcze jesteście w stanie wymyślić w temacie tej ostatniej kolejki, to ja naprawdę jestem pod wrażeniem kreatywności. Juventus zapłacił Cagliari tydzień temu żeby zagrali mecz życia...takie coś czytałem po poprzedniej kolejce, ale ciężko wygrać mecz nie oddając celnego strzału nieprawdaż? Nie widzę powodów dla których Bologna miałaby jutro grać o życie, ale Cagliari też nie musiało więc wszystko się może zdarzyć, finalnie wszystko i tak będzie zależało od podejścia Atalanty. Jak zagrają na swoim poziomie to wypuszczenie przez Milan ligi mistrzów można śmiało określić mianem frajerstwa sezonu, podobnie gdyby Juventusowi nie udało się załapać do czwórki to dwumecz z Benevento będzie wypominany przez najbliższą dekadę. W dyskusję o walkach, karnych itd to nawet nie chce mi się wchodzic bo co sezon liczą te karne i jakoś nie klei się ta logika o pomaganiu Juve w tym elemencie o ile dobrze pamiętam. W każdym razie szykuje się mega wieczór dnia jutrzejszego, a my jako kibice Calcio powinniśmy się cieszyć że do tej pory jeszcze mamy jakieś emocje
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Co jeszcze jesteście w stanie wymyślić w temacie tej ostatniej kolejki, to ja naprawdę jestem pod wrażeniem kreatywności. Juventus zapłacił Cagliari tydzień temu żeby zagrali mecz życia...takie coś czytałem po poprzedniej kolejce, ale ciężko wygrać mecz nie oddając celnego strzału nieprawdaż? Nie widzę powodów dla których Bologna miałaby jutro grać o życie, ale Cagliari też nie musiało więc wszystko się może zdarzyć, finalnie wszystko i tak będzie zależało od podejścia Atalanty. Jak zagrają na swoim poziomie to wypuszczenie przez Milan ligi mistrzów można śmiało określić mianem frajerstwa sezonu, podobnie gdyby Juventusowi nie udało się załapać do czwórki to dwumecz z Benevento będzie wypominany przez najbliższą dekadę. W dyskusję o walkach, karnych itd to nawet nie chce mi się wchodzic bo co sezon liczą te karne i jakoś nie klei się ta logika o pomaganiu Juve w tym elemencie o ile dobrze pamiętam. W każdym razie szykuje się mega wieczór dnia jutrzejszego, a my jako kibice Calcio powinniśmy się cieszyć że do tej pory jeszcze mamy jakieś emocje
Ja nic o Cagliari tydzien temu nie pisałem.
Ja nie wymyślam niczego, po prostu wrzuciłem tutaj ciekawostke na temat sędziów i Mihajlovica, ktory najbardziej narzeka na to i ma poniekąd racje.
Swoja drogą w ostatnim meczu karny po faulu na Cuardado napewno przyznany w 100% z rzeczywistością ?
Dobrze skoro te ciekawostki i luźne przemyślenia taki bol dupy tutaj sprawiają, od nastepnego sezonu nie bede tutaj niczego takiego wrzucał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Ja nic o Cagliari tydzien temu nie pisałem.
Ja nie wymyślam niczego, po prostu wrzuciłem tutaj ciekawostke na temat sędziów i Mihajlovica, ktory najbardziej narzeka na to i ma poniekąd racje.
Swoja drogą w ostatnim meczu karny po faulu na Cuardado napewno przyznany w 100% z rzeczywistością ?
Dobrze skoro te ciekawostki i luźne przemyślenia taki bol dupy tutaj sprawiają, od nastepnego sezonu nie bede tutaj niczego takiego wrzucał.
Nie napinaj się niepotrzebnie, normalna dyskusja. Ty nie pisałeś, ale odnosiłem się do ogółu panujących nastrojów. Co do Mihajlovica to akurat jego słowa są wybitnie przekręcane i dopasowywane pod konkretną tezę. Ten karny był wątpliwy, ale interpretacja przepisów jest taka, że sędzia mimo wszystko mógł wybronić tę decyzję bez problemu. Takich karnych gwizdało się pełno w tym sezonie, przeciwko Juve także. Problem tej ligi po 9 latach dominacji jest taki, że każda kontrowersyjna decyzja pod Juventus wywołuje lawinę komentarzy, a z kontrowersji w drugą stronę nie robi się sensacji.
 
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
Może źle się wyraziłem: chodziło mi o to kto będzie na czwartym miejscu, Atalanta czy Juve
Atalanta - ma lepszy bilans starć z Juventusem (remis w Turynie 1:1; wygrana 1:0 u siebie)

Mecz: Atalanta - Milan
Typ: powyżej 2,5 kartek Milanu oraz powyżej 2,5 rzutów rożnych Milanu
Kurs: 2,55

Bukmacher: Noblebet

❌❌❌

Zdarzenie zagrane w ramach oferty Betbuilder. Przede wszystkim typ opiera się na jednym istotnym założeniu - Atalanta podejdzie do spotkania w pełni uczciwie i nie będzie próbowała na siłę wyrzucić Juventusu z LM podkładając się dzisiaj gościom. Osobiście nie sądzę by zdecydowali się poświęcić wicemistrzostwo byle tylko utrzeć nosa Juve, dlatego typ uważam za całkiem rozsądny.

Milan jest dzisiaj na pełnym ciśnieniu - ciężko spodziewać się by Napoli wyłożyło się na Veronie lub by Juventus nie wygrał z Bologną. Jakkolwiek stara bukmacherska prawda głosi "Napoli, Napoli, kupon Ci *********", tak nie wyobrażam sobie by akurat dzisiaj mieli się skompromitować. Juventus też nabrał trochę wiatru w żagle, w tygodniu wygrany finał pucharu z Atalantą, powinni stanąć na wysokości zadania. Tlen dodatkowo podał im właśnie Milan tydzień temu nie wygrywając z Cagliari i tym samym zostawiając Turyńczykom dodatkową furtkę do awansu. W głowach piłkarzy Milanu z pewnością ten niespodziewany remis przez ostatni tydzień był analizowany i rozpamiętywany, w razie zwycięstwa awans do LM byłby już przyklepany. Wobec tego dzisiaj od początku muszą rzucić się do ataków na bramkę Atalanty, jednocześnie raczej nie mogą sobie pozwolić na stratę bramki. W skrócie mój obraz tego meczu to grająca swoje, ofensywna Atalanta i Milan, wśród którego piłkarzy ciśnienie będzie zapewne rosło z każdą minutą. Patrząc na to, że Milan jakiś czas liderował w tabeli, dzisiejszy niekorzystny wynik chyba przekreśli cały sezon przez co niekoniecznie muszą utrzymać nerwy na wodzy. Wymagane 3 kartki mogą być więc formalnością, tak naprawdę wystarczy nieprzepisowa próba zatrzymania kontrataku Atalanty, jakiś krótki przejaw frustracji w II połowie przy braku prowadzenia, przy prowadzeniu natomiast jakaś gra na czas. Warto podkreślić, że kartka czerwona liczy się jako 2, również jeśli najpierw zawodnik otrzymał ŻK a następnie drugą ŻK - do rozliczenia liczona jest ŻK (1) oraz czerwona (2).
W kwestii rzutów rożnych linia jest dość niska - co prawda w niedawnych meczach z Torino i Juventusem wbili tylko po 2 rożne, jednak w meczach tych prowadzili, nie musieli desperacko atakować. W starciu z Cagliari wbili juz 9 RR, w ostatnim meczu z Atalantą, przegranym 3:0, wbili 5. Nie ma sensu tu się rozpisywać, powinni pokryć linię, chyba że nagle szybko wyszliby na kilkubramkowe prowadzenie i całkowicie cofnęli się na własną połowę, co przy poziomie Atalanty wydaje mi się mało prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Napoli - Verona
Typ: obie strzelą TAK
@1.83 Totolotek

Jeśli Napoli wygra dzisiejszy pojedynek wywalczy sobie bezpośredni awans do Ligi Mistrzów i nie będzie musiało się oglądać na pozostałe zespoły. Verona zakończy swoje rozgrywki na 10-tej lokacie. Jednak pomimo faktu, że goście nie grają już o nic to nie mają oni w swoim stylu łatwo oddawać spotkań drużynom z czołówki. Verona bowiem była wstanie na wyjazdach wygrywać z takimi potęgami jak: Lazio i Atalanta oraz zremisować m. in. z Juventusem czy Milanem. W każdym z tych spotkań strzelali oni przynajmniej jedną bramkę gospodarzom. Ogólnie Verona zdobyła 22 gola w 18-stu wyjazdowych spotkaniach. Napoli z kolei u siebie straciło 19 goli w 18-stu meczach, co daje średnio nieco ponad bramkę na mecz. Napoli w 6-ciu ostatnich pojedynkach na swoim stadionie straciło aż 9 bramek i to w każdym z meczy przynajmniej jedną. Verona w 7-miu ostatnich spotkaniach wyjazdowych strzeliła 11 bramek, przy czym nie zdobyła gola tylko w jednym meczu przeciwko Interowi. Dziś stawiam, że Verona nie odpuści pojedynku Napoli a BTS jest już nawet możliwy w pierwszej połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
znalazlem info na blogabecie od Wlochow:


Il calcio non è poesia.
Se l'Atalanta vince: arriva seconda, la Juve va in Champions League, prende 5 milioni di euro in più.
Se perde: la Juve non va in Champions League e per effetto del market pool distribution prende 15 milioni di euro in più.


Pytanie dla tych siedzacych w tej lidze

Odda Atalanta mecz za 10 milionow Euro ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom