>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka Serie A [01.08 - 02.08.2020]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Panowie znawcy tej ligi, takie info znalazlem na blogabecie


Warto cos dac w strone gospodarzy? albo over 2 druzyny?

Nie mam pojecia zadnego o tej lidze - dzieki
Gospodarze to mega kozaki u siebie na Mapei stadium, jest Caputo, Berardi, Djuricic czy Traore. Kursy juz bardzo niskie na over, nie wiem czy warto, ja łapałem odrazu jak wystawili to było ponad 30 groszy wiecej. Poczekaj czy De Paul i Lasagna bedzie w pierwszym skladzie, jak nie to mozna na win Sassuolo pograc. Udinese to przeciętna druzyna we Wloszech, ale defensywe maja dosyć solidną, jak juz cos masz zagrac to handi w strone Parmy i Hellasu warto o czym pisalem wyzej. Do tego jakis over 1.5 Bologny bo dzisiaj Torino bez najwazniejszych obrońcow i bramkarza, a Palacio bedzie na świeżości.
Fajnie tez wygląda over 4.5 kartek Genoa- Hellas, sedzia dosyc overowy, gospodarze o utrzymanie walczą, a sporo podtekstów miedzy Veroną a Genoą jest- trener Juric, paru obecnych piłkarzy to byli gracze gospodarzy, 5 kartek powinno być.
pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Damian2k12 1

Damian2k12

Użytkownik
Gospodarze to mega kozaki u siebie na Mapei stadium, jest Caputo, Berardi, Djuricic czy Traore. Kursy juz bardzo niskie na over, nie wiem czy warto, ja łapałem odrazu jak wystawili to było ponad 30 groszy wiecej. Poczekaj czy De Paul i Lasagna bedzie w pierwszym skladzie, jak nie to mozna na win Sassuolo pograc. Udinese to przeciętna druzyna we Wloszech, ale defensywe maja dosyć solidną, jak juz cos masz zagrac to handi w strone Parmy i Hellasu warto o czym pisalem wyzej. Do tego jakis over 1.5 Bologny bo dzisiaj Torino bez najwazniejszych obrońcow i bramkarza, a Palacio bedzie na świeżości.
Fajnie tez wygląda over 4.5 kartek Genoa- Hellas, sedzia dosyc overowy, gospodarze o utrzymanie walczą, a sporo podtekstów miedzy Veroną a Genoą jest- trener Juric, paru obecnych piłkarzy to byli gracze gospodarzy, 5 kartek powinno być.
pozdro
Mistrzu bardziej handi w stronę parmy czy hellasu bo nie lubie dawac tego samego zdarzenia 2 razy na ako a kursy identyczne.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Hellas to w tym sezonie troche kopciuszek Seria A- chyba nikt się nie spodziewał tak dobrej i poukładanej gry ekipy z Werony.
Dobra i poukładana gra? Mówisz o tym, że jak już dostają 2 bramki to zaczynają klepać, bo przeciwnik nie musi już atakować? Przecież Verona gra najgorszą piłkę w lidze, najbardziej nieskuteczną i bezproduktywną, jaką można sobie wyobrazić. Mnóstwo nic nie znaczących podań w szerz boiska, mnóstwo niecelnych wrzutek i zero strzałów na bramkę. I tak w 80% swoich meczów, chyba, że dostaną jakiegoś słabeusza, który wcale nie broni. Verona nie ma piłkarzy do kreowania gry. Grają strasznym szrotem, który do 30 metra utrzymuje się przy piłce, żeby później totalnie nie wiedzieć, co ma dalej zrobić.
Jak dla mnie chyba najgorsza drużyna do oglądania w całej lidze, strasznie przewidywalna i nudna. Dla mnie to jeden z głównych kandydatów do spadku w następnym sezonie.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
szkoda gadac, dobrze, ze sie ta liga konczy bo po tych dzisiejszych typach czlowiek ma dosc
kompletnie nic nie siadlo
 
Damian2k12 1

Damian2k12

Użytkownik
O tym samym pomyślałem, dobrze że przerwa bo ten dzień to jakieś nieporozumienie.

Hellas bez gola grając z przewagą (rozumiem ustawkę pod Genoę, ale mogli chociaż pozory zachować).
Sasualo standardowo cofka bramki, następnie dostają na 0:1 i nie robią bts'a, którego nawet Spal dzisiaj pokrył.

Szkoda tego Lecce, bo zakładam że jakby ostatni mecz był Genoa vs Lecce to kto inny by spadł z ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom