>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

38 kolejka Primera Division (ostatnia) [30-31.05.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W ostatniej kolejce sporo spotkan o dużą stawkę, ale przy odpowiednich przemyśleniach myślę, że można wybrać parę ciekawych typów.

Zapraszam do typowania i analizowania spotkań ????

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Bet-at-home:

 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Osasuna - Real
Piłkarze z Madrytu nie myślą już o grze w piłkę, tylko o tym gdzie będą grać w przyszłym sezonie lub kto będzie trenerem i prezydentem klubu.Gracze z Pampeluny wręcz przeciwnie, zajmują ostatnią bezpieczną pozycje i wygrywając będą pewni pozostania w Primera Division.Z dużą motywacją myślę, że pokonają Real.

Typ:Osasuna 1.70
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Myślę, że w tej kolejce Atletico Madryt kolejnym zwycięstwem w końcowce sezonu przypieczętuje 4 miejsce w lidze oraz awans do kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Almeria w poprzednich kolejkach jakby straciła trochę na motywacji, poza tym na wyjazdach jest jedną z najsłabszych drużyn i nie sądzę aby zmieniło się to w meczu na Estadio Vicente Calderon tym bardziej, że w kapitalnej dyspozycji jest Diego Forlan, ktory ma juz 31 bramek i śmiem twierdzić, że jeszcze coś do tego dorobku w ostatniej kolejce dołoży.
 
robson-d 0

robson-d

Użytkownik
Deportivo La Corunia-Barcelona​

Jak dla mnie to chyba warto zaryzykowac trochę grosza na La Corunie z Barceloną,La Corunia jak chce grać w Uefa w przyszłym sezonie to ten mecz musi wygrać.barca baluje po wygranej w lidze mistrzów,już widac było w meczu z Osasuną że lige maja wygraną i sobie odpuszczają,ale la corunia tak słabo z barca nie gra u siebie 9-3-3 a więc nie tak żle;można spróbować;
Typ;Win;Deportivo La Corunia
Kurs;2,15
Stawka;2/10
Valencia-Bilbao​

Ostatni mecz valenci w tym sezonie i walka aby utrzymać miejsce w pucharze Uefa,Ostatnio valencia na wyjazdach nie zachwyca dwie porazki,ale u siebie wygrana z Realem 3-0,i remis z Barcelona napajają przed meczem z bilbao że może paść korzystny wynik dla gospodarzu,goście stracili gdzieś swoja formę 3 porazki z rzędu,Bilbao nie gra juz o nic,pewne utrzymanie i gra w pucharze uefa w sezonie 2009/2010,a więc wygrana valencji bardzo pewna;
Typ;Zwycięstwo Valenci
Kurs;1,40
Stawka;7/10
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Deportivo La Corunia-Barcelona​

Jak dla mnie to chyba warto zaryzykowac trochę grosza na La Corunie z Barceloną,La Corunia jak chce grać w Uefa w przyszłym sezonie to ten mecz musi wygrać.barca baluje po wygranej w lidze mistrzów,już widac było w meczu z Osasuną że lige maja wygraną i sobie odpuszczają,ale la corunia tak słabo z barca nie gra u siebie 9-3-3 a więc nie tak żle;można spróbować;
Typ;Win;Deportivo La Corunia
Kurs;2,15
Stawka;2/10

Z tym meczem to poczekalbym na sklad Barcy a conajmniej na kadre, Katalonczycy powalcza o rekord bramek w lidze (brakuje im 3). Rekord nalezy oczywiscie do odwiecznego rywala, Realu, wiec podejda do tego zapewnie ambicjonalnie tym bardziej ze juz nie ma na co sie oszczedzac, ostatni mecz i wakacje.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
dla mnie mecz Barcy to pewniak. co więcej, już po 1 połowie będą prowadzić także kurs 3.40 jak marzenie. dlaczego tak? a no dlatego że po 1. tak j/w walczą o rekord bramek, po 2. wraca Alves i Abidal którzy nie grali w finale LM a po 3. ostatni bilans formy to P-P-R, także mimo zwycięstwa w lidze mistrzów kibice czekają na piękne zakończenie w wykonaniu ich ulubieńców zwłaszcza że ostatnie mecze odpuścili. nic tylko stawiać na ten mecz ! stawiam na 1:3 :spokodfhgfh:
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
dla mnie mecz Barcy to pewniak. co więcej, już po 1 połowie będą prowadzić także kurs 3.40 jak marzenie. dlaczego tak? a no dlatego że po 1. tak j/w walczą o rekord bramek, po 2. wraca Alves i Abidal którzy nie grali w finale LM a po 3. ostatni bilans formy to P-P-R, także mimo zwycięstwa w lidze mistrzów kibice czekają na piękne zakończenie w wykonaniu ich ulubieńców zwłaszcza że ostatnie mecze odpuścili. nic tylko stawiać na ten mecz ! stawiam na 1:3 :spokodfhgfh:

mało czytasz....

Alves ma lekką kontuzjęi nie będzie go w składzie....

Messi rownież nie zagra...

W 1 składzie zagrają młodzi....na czele z Etoo....

La Corunia WYGRAAAA
 
F 0

feher

Użytkownik
Atletico Madryt vs Almeria
Typ: 1 (Handicap 0:1)
Kurs: 1,62 (Bwin)
Analiza:
Przed nami ostatnia 38 kolejka Primera Division. Dla Atletico jest to bardzo ważny mecz, ponieważ może zadecydować o tym, czy w przyszłym sezonie madrycki zespół zobaczymy w Lidze Mistrzów, czy tylko w Lidze Europejskiej. Wystarczy im tylko remis żeby obronić 4 pozycje przed groźnym rywalem jakim jest Villarreal. Atletico wygrało ostatnie 5 meczy i nic nie zapowiada aby teraz zgubili punkty w tak ważnym meczu. A za rywala mają bardzo słabo grającą na obcych boiskach Almerię. Almeria przegrała ostatnie 2 spotkania nie strzelając nawet gola tracąc przy tym aż 5.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Proszę kolego
Coupet, Leo Franco, Antonio López, Pernía, Heitinga, Ujfalusi, Perea, Pablo Ibáńez, Álvaro Domínguez, Raúl García, Luis García, Maxi Rodríguez, Paulo Assunçăo, Miguel de las Cuevas, Ignacio Camacho, Forlán, Kun Agüero,Sinama-Pongolle.
Przypuszczalny skład:
Leo Franco – Heitinga, Ujfalusi, Perea, Antonio Lopez – Maxi (c), Raul Garcia, Assuncao, Luis Garcia – Forlan, Aguero
Ja jak koledzy wyżej również posłałem 1 na to spotkanie.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Pytalem dlatego ze jeszcze rano w pracy sprawdzalem kursy na Atletico to było 1,25 a teraz juz jest 1,33.A teraz gram tak ze taka róznica w kursie jest dla mnie ogromna ????
I jeszcze pytanie dla szpecow z tej ligi.Co decyduje o wyzszym miejscu w hiszpani
jesli ma sie tyle samo punktow
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Składy: Deportivo - Barcelona
Deportivo: Aranzubia; Filipe Luis, Ze Castro, Lopo, Manuel Pablo, Pablo Alvarez, Sergio, Guardado, Valeron, J. Rodriguez, Bodipo.
Barcelona: Pinto; Caceres, Toure, Pique, Sylvinho; Keita, Gudjohnsen, Xavi; Bojan, Eto&#39;o, Hleb.
Mozna sprobowac over 2,5 oraz Eto&#39;o strzeli bramke ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
I jeszcze pytanie dla szpecow z tej ligi.Co decyduje o wyzszym miejscu w hiszpani
jesli ma sie tyle samo punktow
Z tego co wiem to bezpośrednie mecze, także Atletico nawet w przypadku wygranej i ewentualnej porazki Sevilli już jej wyprzedzić nie mogło. Tak czy siak Forlan planowo strzelił bramkę i został królem strzelców.

Jutro mecz o życie Betis - Valladolid gdzie wydaje się, że kto przegra ten spadnie, bo wydaje się, że Osasuna i Gijon swoje mecze wygrają.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Nie no bez przesady... moim zdaniem patrzac na logo ktore ma Real Madryt na koszulkach, jutro moze byc niespodzianka;)
 
D 5

devil13england

Użytkownik
No Atletico i Valencia wczoraj planowo✅
A co koledzy sadzicie dzisiaj o graniu na Espanyol.Zwyciestwo da im pewnie 10 miejsce a co za tym idzie ciut wieksza kasiure pewno.Pozatym Betis powinien pocisnać Valladolid a Gijon powinien Huelve.Osasune bym odpuscil gdyz przypomina mi ten mecz wczorajszy mecz Gornika z Polonia tyle tylko ze Real ma juz puchary o nie oznacza ze moze zepchnac Osasune do Segunda Division
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Nie wiem czy ktos podziela moje zdanie, ale mecz Realu Madyt byl kupiony jakby? albo naciagany;) ? Sedzia jakby mogl to sam strzelilby bramke Realowi;)?
 
dr.martens 0

dr.martens

Użytkownik
To samo można powiedziec o Barca-Osasuna. Ktoś może powiedziec, że Barcelona grała rezerwowym składem co nie zmienia faktu, że powinni ich zjeśc już w pierwszej połowie. Ogólnie śmiech na sali
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom