>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

38 kolejka Primera Division 21.05.2011

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Na górze już wszystko jasne, nie ma możliwości żeby czołowa czwórka wyglądała inaczej niż na obecną chwilę. Atletico, Sewilla i Bilbao rywalizują o dwa miejsca w Lidze Europejskiej, co ciekawe wszystkie te ekipy zagrają na wyjazdach. Zażarta walka toczy się też o utrzymanie. Kto dołączy do Almerii i Herculesa? Wszystko będziemy wiedzieli tuż przed północą w sobotę. Zapraszam do merytorycznej dyskusji. Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty :smile:
Zapraszam do dyskusji!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Malaga - Barca ⛔ 1:3
Barca w ostatnich meczach gra na pół gwizdka. Dwa remisy pod rząd. Meczem kulminacyjnym będzie ten z Manchesterem, więc na taką Malagę nawet nie muszą się spinać.
Właśnie należy wspomnieć o gospodarzach. Wiosną grają kapitalnie o czym już pisałem w poprzedniej kolejce. Wystawiać na nich kurs 3,25 to jakiś bukmacherski absurd. Polecam opcje typu Malaga strzeli, Malaga DNB, Malaga i remis itd.
Spójrzcie na ich ostatnie wyniki. KAPITALNE !
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Malaga-Barcelona
Tak jak pisze Szakal Malaga ostatnio spisuje się bardzo dobrze, choć w ostatnim meczu z Bilbao mogli przegrać. Julio Baptista jest naprawdę w świetnej dyspozycji a teraz do składu wróci Rondon co jeszcze bardziej wzmocni sile ofensywna. Guardiola postanowił ze Messi, Xavi, Iniesta, Villa, Valdes, Puyol i Pique nie pojadą na ligowy wyjazd do Malagi. Barca chociaż wyjdzie drugim garniturem to nie spodziewam się kolejnego 0-0 z rzędu tym bardziej ze Malaga ma gorsza obronę od Deportivo a ponadto za kartki nie zagra Demichelis.
Kadra Barçy na ten mecz: Pinto, Oier, Maxwell, Adriano, Abidal, Fontàs, Bartra, Alves, Mascherano, Busquets, Keita, Thiago, Sergi Roberto, Dos Santos, Afellay, Bojan, Pedro, Jeffren
1x @ 1,58 ⛔
Both to score @ 1,65 ✅

Levante-Saragossa
Po takim kursie żal nie spróbować. Mimo ze Real musi wygrać by się utrzymać nie będzie to łatwe. Na wyjazdach graja słabo a gospodarze to naprawdę solidna ekipa. Na własnym stadionie nie powinni odpuścić tego meczu.
1x @ 2,50 ⛔
Ponadto na podbicie Racing-Atheltic x2 @ 1,33 ✅ oraz Mallorca-Atletico 1x @ 1,33 ⛔
Myślę jeszcze nad Osasuną, muszą zdobyć punkt by się utrzymać, pytanie jak Villarreal podejdzie do tego meczu.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Hiszpania 1
Malaga - Barcelona
over 4.5
5.00
Unibet

W ostatniej kolejce Premiera Division zmierzy się ze sobą &quot;cudownie &quot; uratowana przed spadkiem Malaga z świeżo upierzonym mistrzem kraju Barceloną. Nie będę się rozwodził nad tym kto wygra to spotkanie. Szczerze to mnie nawet to nie obchodzi bo nie jestem kibicem z żadnej drużyn. Jak już ktoś może zauważył gram od jakiegoś czasu na forum zakłady na &quot;over&quot; tak będzie i tym razem. Mecz moim zdaniem o pietruszkę. Malaga pewna wystepów w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywek wreszcie powinna zagrać bardziej na luzie i zagrać na kilka bramek do tyłu. Ostatnio grai bardzo dobrze w defensywie ale, że to ostatni mecz to moim zdaniem raczej zobaczymy otwartą grę ze strony Malagi. Np w tym sezonie poszli na wymiane cisow z Valencią i zakończyło się wynikiem 4:3 ... z Realem już nie udała się wymiana ciosów i wyniki: 4:1 7:0 w &quot;plecy&quot;. Barca ze względu na finał LM zagra raczej rezerwami ale to w sumie dobrze bo głodni gry zmiennicy powinni strzelić kia bramek Maladze. Jeśli chodzi o statystyki to Malaga na 37 spotkań zaliczyła 8 razy +4.5 gola. Barcelona na 37 spotkań 6 razy +4.5 gola.

Moim zdaniem mecz będzie otwarty i zobaczymy sporo bramek na zakończenie sezonu. Stawiam 3:3 ,a zatem over 4.5
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Malaga - Barcelona
prochu nie wymyślę, raczej mogę tylko powtórzyć trochę po przeciwnikach dlaczego taki typ. po pierwsze i co najważniejsze, Barca totalnie sobie już odpuściła końcówkę sezonu, przygotowują się tylko na ten jeden najważniejszy, kulminacyjny punkt sezonu jakim jest finał LM, zapewne jutro znowu zobaczymy praktycznie samą młodzież i ze trzech zawodników z pierwszego składu. po drugie, Malaga jest w kapitalnej formie, wygrywają mecz za meczem, ich gra ma polot no i mają świetnego Julio Baptistę który odżył piłkarsko po transferze na Półwysep Iberyjski, a w raz z nim odżyła gra Malagi która jeszcze dwa-trzy miesiące temu była jednym z głównych kandydatów do spadku. uważam, że będą chcieli godnie pożegnać się z kibicami na swoim stadionie w ostatnim meczu tego sezonu, Barca już to zrobiła i Barca to zrobi jeszcze na Wembley. moje typy na ten mecz:
- Malaga 1x @1.61 9/10 bet365 ⛔
- under kartkowy jeżeli takowy będzie, bo póki co nie ma wystawionych chyba


Real Madryt - Almeria
Real na fali, Real kończący sezon chcąc zatrzeć złe wrażenie ogólnie sezonu nieudanego, dodatkowo cała drużyna pracująca na to żeby Ronaldo pobił rekord strzelców. Almeria już zdegradowana, co prawda ostatnio próbuje coś tam walczyć, żeby nie dostawać w każdym meczu lania, lecz na Bernabeu to nie wystarczy. nie ma co więcej o tym meczu pisać, moje typy na to spotkanie:
-Real -2.5 @1.95 8/10 ✅✅
-Real -3.5 @3.0 5/10 ✅✅
-Ronaldo strzeli 2 gole lub więcej @2.05 - 6/10
✅✅
bet365

Dodatkowo wybiorę sobie coś z tego:
[email protected]✅, [email protected]✅, Atletico Madryt [email protected]✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik

Ostatnie kolejka Primera Division sprowadza moją uwagę na mecz Realu Madryt z Almerią. Wiadomo Real bez szans ma Mistrzostwo ale będą chcieli się godnie pożegnać z kibicami w ostatnie kolejce a podejmą ostatnią w tabli Almerię która jest już gotowa do spadku. Almeria ma 30 punktów i do bezpiecznej strefy ma stratę 13 punktów. Moutinho jest znany z tego że do końca gra najlepszym składem (tak nawet bywało w Pucharze Hiszpanii). Ostatnio Real u siebie wygrał z Getafe 4-0 i z Villarreal na wyjeździ 3-1, a Almeria na wyjeździe od 4 spotkań notuje same porażki (ostatnia z Getafe 2-0). Nie ma co tu pisać za dużo, każdy wie jak gra Real, a dziś przy komplecie publiczności Ronaldo będzie próbował przejść do Historii...
(sory za skromną analizę ale wróciłem o 5 to domu i ciężko mi się myli :p)
Typ: (-2.5 gola) 1
Kurs: 1.81

Pinnacle Sports​
 
S 0

sew

Użytkownik
Mnie od rana gryzą spotkania Valencii i Villarrealu... Fakt - dla nich jest już po sezonie, ale muszą to przecież dograć do końca. Prezentując choćby 70% swoich możliwości i tak są w stanie napsuć krwi La Coruni i Osasunie... Jak to widzicie?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Co do meczu Levante to w Hiszpanii mówiło się, że gospodarze mecz odpuszczą i było o tym na tyle głośno, że władze klubu wydały nawet oświadczenie, w którym stanowczo się od tego odcinają i zastrzegli podjęcie działań prawnych.
Trener Luis Garcia wystawi na ten mecz podstawowy skład, nie żadnych tam juniorów, więc 1x ⛔ lub Levante strzeli ✅ jest godne uwagi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom