>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

38. Kolejka Ligue 1 [19.05.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
38. kolejka

kursy od: Fortuna

Czas i na ostatnią kolejkę w Ligue1. Tu dalej toczy się walka o Ligę Mistrzów pomiędzy Monaco, Lyon i Marsylią. Na cud liczą piłkarze Troyes oraz Toulouse, które biją się o utrzymanie.
Zapraszam do dyskusji.​
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
nie ale wtedy przy takim zakonczeniu sezonu we francji, by byly 4 druzyny z francji w lm. zas zwycisestwo athelitico nie zmienia. 3 druzyny z w lm (tj na dzis psg, monaco, lyon) i trzy w le marsylina, rennes i nicea. nicea bo psg zdobylo puchar a finalista juz nie ma takiej szansy zastepuje ja nastepny w tabeli
 
damcizarobic 5

damcizarobic

Użytkownik
Lyon + OM + Bordo ?
ja sam grubiej wejdę w Lyon oraz Bordo :eek:kay:
Krótka piłka, Lyon wygrywa i ma miejsce w LM, Bordo wygrywa wyprzedzając Nicea (miejsce premiowane ligą europy), która przegrywa z Lyonem. Jak dla mnie nie trzeba dodawać nic więcej
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
ktos wie co w przypadku wygranej CEAN nad PSG , czy wygrana daje im szanse na utrzymanie jesli zrownaja sie z punktami z zesolem Touluse?
+ czy wygrana tuluzy dzisiaj daje im szane na utrzymanie?
 
B 167

borys30

Użytkownik
ktos wie co w przypadku wygranej CEAN nad PSG , czy wygrana daje im szanse na utrzymanie jesli zrownaja sie z punktami z zesolem Touluse?
+ czy wygrana tuluzy dzisiaj daje im szane na utrzymanie?
Caen ma 3 punkty przewagi nad Tuluza, brak przegranej daje pewne utrzyamnie natomiast porażka przy wygranej Tuluzy daje utrzymanie tym drugim ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Cavani strzeli przynajmniej 2 gole @3.23 zwrot
sts

Cavaniego nie trzeba nikomu przedstawiać. Znakomity atakujący, znakomicie odnajduje się w polu karnym przeciwnika. Potrafiący zdobyć gola z niczego. Dużo się mówiło, że dla Urugwajczyka jest to ostatni sezon w koszulce PSG. Cavani jest wstanie zdobyć dwie bramki. Co to jest dla takiego zawodnika? W tym sezonie 48 spotkań i 40 bramek. Znakomity wynik. Król strzelców Ligue 1 i brakuje dwóch goli, aby dobić do 30 strzelonych.
Marsylia + Lyon -Nice poniżej 3.5 gola @2.26⛔
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Wg. flashscore Cavani nie gra z powodu kontuzji mięśnia (więc nic dziwnego że na P$G jest 1.80)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wg. flashscore Cavani nie gra z powodu kontuzji mięśnia (więc nic dziwnego że na P$G jest 1.80)
To kuźwa pięknie, nie wiem jak ja patrzyłem:headbang: orientuje się ktoś jak to jest na sts? Jeśli nie wystąpi, to będzie zwrot czy kasa stracona?
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Ale pobranego podatku juz pewnie nie oddadzą :facepalm:
Tak. Zakład się nie odbędzie i dostanie z powrotem mniej niż dał. Ja pierd...
sts z tego co kojarze ma warunek rozegrania minimum 45 minut w meczu
generalnie każda firma inaczej to sobie rozlicza (musi zagrać od 1 minuty) itd. jakieś chamy nie pamiętam kto, ale mają (zagra chociażby minutę).
Brak Cavaniego w kadrze wisiał już od kilku dni. Same buki powinny go ominąć w ofercie.
-----------------------
Lyon - Nicea over 4,5 kartki @1,95 ✅ fajny mecz na kartki + dobry sędzia ponadto Nicea to jest mocno agresywny zespół łapiący prawie najwięcej kartek w lidze no i Lyon, który zrobi wszystko by skończyć sezon z LM.
Nie gram Bordo po 1,50 pre bo to nie ma najmniejszego sensu. 2,00 co mieli na wyjście z tydzień temu ten sens posiadało, tak pozostało ewentualnie śledzić live.
Powiem jedno zdanie na temat Bordo i ich chęci w LE w tym sezonie. Odpadli już w 3 rundzie z węgierskim Videotonem, gdzie mówiąc najdelikatniej dziwne mieli podejście w dwumeczu. Czort tam wie jak z ich podejściem do tych rozgrywek w dalszym ciągu. Realna perspektywa rozpoczynania sezonu gdzieś 4 tyg lub więcej nie wiem jak tam startuje Francja, ale pierwszy mecz Bordo w LE grałoby 26 lipca to będzie zaledwie 2 runda dopiero. Już pal licho rozpoczęcie zmagań w LE, ale sama liczba spotkań w przeciągu całego sezonu jakby jeszcze zahaczyli o fazę grupową będzie bardzo duża.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Spotkanie: Caen-PSG
Typ: 1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Godz: 21:00
analiza: Ostatnia kolejka francuskiej ekstraklasy piłkarskiej, mistrz Francji pojedzie w tym spotkaniu na wyjazdowe spotkanie do zespołu Caen , goście już dawno zapewnili sobie tytuł mistrza kraju w obecnym sezonie, teraz grają tylko o tak zwaną pietruszke, gospodarze natomiast mają 3 punkty przewagi nad strefą spadkową . Kurs na gospodarzy mocno leci w dół, ja uważam że będzie to spotkanie w którym każda z ekip może zdobyć komplet punktów bowiem PSG występuje bez kilku podstawowych zawodników takich jak: Dani Alves, Neymar, Cavani, Ben Arfa i Veratti, w ekipie Caen nie zobaczymy Bessata, Genevoisa oraz Diomade. Pomimo tego że goście dysponują znacznie lepszym zespołem to widać brak motywacji w poprzednich kolejkach kiedy już nie mają o co grać 3 kolejne spotkania bez zwycięstwa w ligue one w tym porażka z Rennes w poprzedniej serii spotkań na swoim stadionie co było niespodzianką dosyć sporą , Caen też może taką sprawić pomimo bardzo słabych wyników w poprzednich kolejkach, przypomnę iz gospodarze nie wygrali spotkania ligowego od 4 marca roku bieżącego, od tamtej pory zanotowali 8 porażek oraz 2 podziały punktów. Myślę że to by było fantastyczne zakończenie sezonu dla gospodarzy jeśli udało by im się pokonać mistrza kraju. Stawiam na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom