>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

37 Kolejka serie A (20 i 24 maja)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP

Małe zmiany w rozkładzie. Mecz w Rzymie odbedzie sie jutro a nie w niedziele.
Duzo druzyn nie ma juz o co grac co widac po kursach, mimo tego nie zabraknie emocji czy tez ciekawych &quot;niusow&quot; jak zwolnienie Ranierego czy tez sprzedaz Milito i Thiago Motty ;)
Zaraz dodam moje propozycje i zapraszam do dyskusji ????
___________________________________
Lazio - Reggina x2 , 2
Co do tego to wole poczekac na oficjalne wiadomosci, ale przez to kurs moze spasc. Patrzac na tabele widac ze Lazio o nic nie walczy, w pucharze UEFA jest (jak zwal tak zwal), takze do kolejnego celu im daleko, tymbardziej jak mamy koniec sezonu praktycznie.
Reggina musi sie uratowac takze punkty przydadza sie, oj przydadza.
Dellio dal w ostatnim meczu odpoczac chlopakom ... tam o ile sie nei myle cos kolo 2-3 zawodnikow gralo z &quot;podstawowego&quot; nawet mlodziutki Mendicino znalazl sie na boisku ???? i swoja droga zachowal zasade fair play jak mial szanse na ladna kontre ;)
Mowi sie oczywiscie nieoficjalnie o skladzie podobnym do tego:
Carrizo
Radu - Tuia - Diakite - Lichsteiner
Foggia - Del Nero - Matuzalem (?) - Ledesma (?)
Rocchi - Mendicino
znaki zapytania przy Matuzalemie i Ledesmie bo nei wiadomo czy beda w stanie zagrac w ogole. Sklad prawdopodobny patrzac na to jaki Rossi wystawil ostatnio i jaka jest sytuacja w tabeli.
Jedyne co mi przychodzi do glowy sensownego to zwyciestwo Lazio, zeby &quot;uczcic&quot; zwyciestwo w Coppa Italia, na wlasnym stadionie ... ale impreza z okazji zwyciestwa odbedzie sie (oficjalnie ;) ) przed meczem ... takze sklad wyzej wymieniony nie potwierdzony, ale mysle ze dosc prawdopodobny i warto sumke jakas na 2 po kursie takim postawic.
Reggina bez wiekszych absencji, na pewno dadza 101% w tych ostatnich meczach.
Kolejna perelka to moim zdaniem:
Ibrahimovic strzeli bramke
Typ dla mnie super, wystarczy polaczyc wypowiedz Jose, ktory stwierdzil ze druzyna juz wygrala w lidze i teraz beda grali dla niego (zlatana) zeby byl 1 w klasyfikacji strzelcow. O jego (ibry) umiejetnosciach, szczegolnie jaki to grozny jest dla wloskich druzyn, bo w LM jakos tego nie bylo widac specjalnie, to mam nadzieje nie musze pisac. No dla mnie pewniaczek ????
EDIT:
No i powolanych do Lazio zostalo 5 zawodnikow z primavery: Faraoni, Kozak, Mendicino, Perpetuini i Tuia.
Reggina pewnie wystapi w tym skladzie co z Cagliari z drobna roznica gdyz wraca Valdez.
Podtrzymuje wyzej wymienione typy wiec ????​
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja jakoś nie jestem przekonany do Regginy. Nie tak dawno grali bardzo podobne spotkanie z Sampdorią która o nic nie walczyła i na dodatek szykowała sie na finałowy mecz Pucharu. Skończyło sie 5-0 bo według mnie piłkarze po prostu nie wytrzymali presji.. Dzisiaj również MUSZĄ wygrać jeśli marzą o utrzymaniu szans na pozostanie w lidze, i to właśnie ta presja która spoczywać będzie na piłkarzach Regginy jest największym atutem za jak i przeciw ???? Dla Rzymian zaczeły juz się wakacje, wszystko jeśli chodzi o drużynę jest już jasne. W sumie to dość dawno nie wygrali spotkania, w ostatniej kolejce grają z Juve więc pewnie wtopią ( ;D ) także dzisiaj niezła okazja żeby pokazać sie z dobrej strony po raz ostatni w tym sezonie przed własnymi kibicami. Patrząc na składy to w Lazio wiedzę że zabraknie Brocchiego a te młodziaki raczej na ławce :p Wraca Pandev, jest Zarate czy Ledesma więc raczej na boisku sie nie położą ???? Ostatnie cztery meczy między drużynami to 4 zwycięstwa Lazio i 2 remisy więc zobaczymy :p Jeśli miał bym coś typować to najlepiej remis po takim kursie ????

/No i Regginka przerypała i pożegnała sie z serie A ???? Lazio ostatni meczu u siebie i tak jak myślałem ładnie pozegnali sie z kibicami ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
No dalem osobiscie Reggina win 1 bramka i lipa.
Ogladalem chyba 60-70 minut to Reggina miala okazje i to nie jedna. Lazio nie zachwycalo gra, tylko jak zwykle Zarate gubil wszystkich obroncow driblingami ????
Bramka dla Lazio nic specjalnego. Primavera grala, i Reggina na prawde mogla &quot;ogarnac&quot; mecz, coz trudno, licze na Ibre i Juve w niedziele, ale analizki pozniej ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Chievo - Bologna

O tym meczu już teraz mogę napisać bo mówi sie o nim strasznie dużo, w sumie to już teraz niewiele można zrobić. Jak byłem w Fortunie zobaczyłem kurs na remis 1,40 a jeszcze przed chwila na bet365 był 3.. Buki nie do końca wiedziały co zrobić z tym meczem na samym poczatku jak wystawiały kursy i nieźle niektórzy sie poplątali. Szybko przejrzałem wszystkie możliwe oferty, policzyłem i teraz nieważne co sie stanie i tak będe na plus :) Na obecna chwile większość chyba po prostu wycofała ten mecz z ofert, na betfair na pewno jest po kursach 3,6 - 1,5 - 11 i raczej nic innego teraz już nie znajdziemy. Przejdźmy teraz do konkretów czyli czemu takie zamieszanie. Będzie troche &quot;piłkarskiego pokera&quot; czyli to co lubimy najbardziej ???? Chievo remisuje w niedziele w Bologna, ma 38ptk i 100% pewności że ma utrzymanie w lidze, Bologna dopisuje sobie oczko i ma 34ptk. W tym samym czasie Torino wygrywa z Genuą i ma 37ptk. Więc niby Bolognie nie opłaci sie remisować ale.. Torino gra ostatni mecz na Stadionie Olimpijskim z Roma i zapewne przegra. Roma gra w niedziele z Milanem, o komplet punktów będzie im ciężko wiec przy ewentualnym zwycięstwie Palermo ( które powinno łatwo wygrać w weekend ) bedą na gwałt potrzebować punktów w ostatnim meczu bo wyleca poza Puchary co by było klęską dla tego klubu. Tak więc Torino przegrywa ostatni mecz, a w tym samym czasie Bologna gra u siebie z mocno przeciętna Catanią dla której sezon już sie skończył. Wgrywają, maja 37ptk tyle samo ile Torino, bilans h2h w tym sezonie 5-2 i 1-1 i jeśli wygrają okazalej niż Torino wygra z Genua bilans bramke również będą mieli lepszy ( na obecnią chwile tez mają minimalnie lepszy ). Ostatecznie Bologna utrzyma sie w lidze a spadnie Torino ???? To tyle ile chodzi o moje teorie, interpretacje zostawiam każdemu indywidualnie ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja tam ile razy stawialem koncowki sezonu na zasadzie - ta druzyna wygra bo musia a druga nie gra o nic, albo mecz sprzedany zawsze bylo inaczej takze nie ograniam tej tematyki.
Za duzo liczenia i gdybania na moj gust :p chociaz co innego teraz robic jak polowa nie ma o co grac ...
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
Chievo - Bologna

O tym meczu już teraz mogę napisać bo mówi sie o nim strasznie dużo, w sumie to już teraz niewiele można zrobić. Jak byłem w Fortunie zobaczyłem kurs na remis 1,40 a jeszcze przed chwila na bet365 był 3.. Buki nie do końca wiedziały co zrobić z tym meczem na samym poczatku jak wystawiały kursy i nieźle niektórzy sie poplątali. Szybko przejrzałem wszystkie możliwe oferty, policzyłem i teraz nieważne co sie stanie i tak będe na plus :) Na obecna chwile większość chyba po prostu wycofała ten mecz z ofert, na betfair na pewno jest po kursach 3,6 - 1,5 - 11 i raczej nic innego teraz już nie znajdziemy. Przejdźmy teraz do konkretów czyli czemu takie zamieszanie. Będzie troche &quot;piłkarskiego pokera&quot; czyli to co lubimy najbardziej ???? Chievo remisuje w niedziele w Bologna, ma 38ptk i 100% pewności że ma utrzymanie w lidze, Bologna dopisuje sobie oczko i ma 34ptk. W tym samym czasie Torino wygrywa z Genuą i ma 37ptk. Więc niby Bolognie nie opłaci sie remisować ale.. Torino gra ostatni mecz na Stadionie Olimpijskim z Roma i zapewne przegra. Roma gra w niedziele z Milanem, o komplet punktów będzie im ciężko wiec przy ewentualnym zwycięstwie Palermo ( które powinno łatwo wygrać w weekend ) bedą na gwałt potrzebować punktów w ostatnim meczu bo wyleca poza Puchary co by było klęską dla tego klubu. Tak więc Torino przegrywa ostatni mecz, a w tym samym czasie Bologna gra u siebie z mocno przeciętna Catanią dla której sezon już sie skończył. Wgrywają, maja 37ptk tyle samo ile Torino, bilans h2h w tym sezonie 5-2 i 1-1 i jeśli wygrają okazalej niż Torino wygra z Genua bilans bramke również będą mieli lepszy ( na obecnią chwile tez mają minimalnie lepszy ). Ostatecznie Bologna utrzyma sie w lidze a spadnie Torino ???? To tyle ile chodzi o moje teorie, interpretacje zostawiam każdemu indywidualnie ;)
Niezgodze się z tym przecież Chievo i Bologna nie przepadają za soba a takich meczy nie gra się na remis zagrał bym 12 w fortunie 1.98
Torino też nie nienawidzi Bologny co dodaje smaczku tej rywalizacji . Wystarczy że palermo i udinese zremisuje lub przegraja i cały twój poker sie rozwali bo roma może zremisować z Torino I tak bedzie miał pewne miejsce w lidze europerskiej Milan musi mieć min
3 miejsce i pewny start w LM (nowa formuła).
 
simons 646

simons

Forum VIP
Atalanta - Palermo 2
Atalanta u siebie gra calkiem ladnie, ale teraz beda musieli sobie poradzic bez Floccariego, Ferreiry Pinto, Valdesa, De Ascentisa i Garicsa. Wielkie straty dla druzyny ktora juz o nic nie walczy.
Palermo wciaz moze myslec o UEFA. Z brakow mamy Tedesco, Cavani, Liveran, Kjaer, Fontana i Carrozzieri. absencje tez niczego sobie, ale porównując z Atalanta to nie jest zle. Moim zdaniem mozna sie pokusic o 2.
Catania - Napoli 1x
Catania u siebie gra calkiem skladnie, a patrzac na sklad Napoli az sie chce zaznaczyc 1. Sa bez takich zawodnikow jak Maggio, Iezzo, Cannavaro, Hamsik,Gargano, Bucci, Sepe. Spojrzmy na pierwsza piatke ... to przeciez glowni zawodnicy Napoli. Pomoc bedzie wielce oslabiona, do tego na gazzeccie widze ze Lavezzi ma startowac z lawy. Praktycznie ogromny turn-over, nie dalbym im zbyt wielkich szans z Catania
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Niezgodze się z tym przecież Chievo i Bologna nie przepadają za soba a takich meczy nie gra się na remis zagrał bym 12 w fortunie 1.98
Torino też nie nienawidzi Bologny co dodaje smaczku tej rywalizacji . Wystarczy że palermo i udinese zremisuje lub przegraja i cały twój poker sie rozwali bo roma może zremisować z Torino I tak bedzie miał pewne miejsce w lidze europerskiej Milan musi mieć min
3 miejsce i pewny start w LM (nowa formuła).

A ja się z Tobą amsterdam018 nie zgodzę ???? Piszesz ,że oba kluby się nienawidzą ?? Ale to raczej tylko kibice za sobą nie przepadają i nie mają oni nic do gadania w sprawie w wyniku . Piłkarze jak będą chcieli to i tak zagrają na remis.
Pozdro! ????


A co do meczu Atalanty z Palermo to jestem podobnego zdania co SimonS. Dla bezpieczeństwa zagram na Palermo DNB, kurs niegłupi ;)
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lecce - Fiorentina (Handicap 1:0) ✅
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: bwin

Analiza: W niedzielę o 15.00 na Stadio Via del Mare rozpocznie się spotkanie 37. kolejki włoskiej Serie A, w którym miejscowe Lecce podejmować będzie Fiorentinę.
Piłkarze Violi w końcówce sezonu spisują się wręcz znakomicie, a ich fenomenalna gra pozwala im myśleć nawet o wicemistrzostwie! Na 2 kolejki przed końcem rozgrywek tracą do zajmującego 2. pozycję Milanu 4 oczka (po drodze jest jeszcze 3. Juventus z punktem przewagi). W najbliższej kolejce Rossoneri mierzyć się będą z walczącą o Ligę Europejską UEFA Romą, a w ostatniej serii gier stoczą bezpośredni pojedynek z Fiorentiną właśnie. Mimo iż szanse ku temu, by w 2 ostatnich meczach odrobić 4 punkty do podopiecznych Carlo Ancelottiego są raczej niewielkie, trzeba próbować. Wszystko w tej kwestii wyjaśni się już być może w niedzielne popołudnie, kiedy Fiora straci punkty z Lecce, bądź Milan wygra z Romą.
Jakby nie patrzeć Fiorentina swój nadrzędny cel już raczej osiągnęła - jest niemal pewna gry w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów (co prawda w kwalifikacjach, ale zawsze). Ma 5 punktów przewagi nad 5. w tabeli Genoą i tylko katastrofa może pozbawić ją 4. lokaty. Piłkarze Claudio Cesare Prandelliego mogą być pewni jej utrzymania już po tej kolejce, kiedy wywalczą choćby remis z Lecce, bądź kolejną wpadkę zanotują piłkarze z Genui.
Z kolei drużyna Lecce broni się przed spadkiem. Zachować status pierwszoligowca będzie jej niezwykle ciężko, gdyż zajmuje ostatnią lokatę i do bezpiecznego miejsca traci 5 oczek. By &quot;wygrzebać&quot; się ze strefy spadkowej musiałaby wygrać w niedzielę z Fiorentiną i w ostatniej kolejce ze wspomnianą wcześniej Genoą, a przy tym liczyć na potknięcia innych walczących o utrzymanie drużyn. Trudno się spodziewać tego, by wszystko tak właśnie miało się ułożyć, ale póki jest nadzieja, trzeba walczyć. I właśnie na walkę ze strony Lecce osobiście liczę. Fiorentina notuje w ostatnim czasie serię godną pozazdroszczenia (4 kolejne ligowe zwycięstwa i 7 zwycięstw w 8 ostatnich pojedynkach). Moim zdaniem najwyższy czas na stratę punktów.
W poprzednim pojedynku tych zespołów padł sensacyjny wynik, kiedy piłkarze Lecce, grając na Stadio Artemio Franchi, niespodziewanie wygrali 2:1. Taki też rezultat typuję w najbliższym pojedynku (aczkolwiek nie wykluczam &quot;urządzającego&quot; Violę remisu).
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Zupełnie się nie zgadzam z tym typem. Fiorentina na pewno będzie chciała walczyć o 3 miejsce. 1 pkt do Juventusu to nic przecież... Lepiej zakończyć sezon na podium niż zadowolić się 4 miejscem. Torino będzie bardzo chciało wygrać u siebie, bo za tydzień jedzie do Romy. Z tyłu Bolonia czycha... Kurs na Fiorentine nie jest zadowalający, ale sądzę, że zawodnicy Violi wygrają ten mecz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Zupełnie się nie zgadzam z tym typem. Fiorentina na pewno będzie chciała walczyć o 3 miejsce. 1 pkt do Juventusu to nic przecież... Lepiej zakończyć sezon na podium niż zadowolić się 4 miejscem.
Oczywiście, że Fiorentina będzie walczyć. Typując 1X liczę bardziej na przerwanie ich dobrej passy.
Lecce u siebie bardzo często remisuje (bilans 3-9-6):

Ostatnie mecze Lecce u siebie:
10.05.2009 Lecce - Napoli 1:1
26.04.2009 Lecce - Catania 2:1
11.04.2009 Lecce - Sampdoria 1:3
22.03.2009 Lecce - Atalanta 2:2
08.03.2009 Lecce - Reggina 0:0

... i tu upatruję ich szansy przynajmniej na punkt (choć jak wiadomo, muszą walczyć o ich komplet).
A Viola w porównaniu do tego, co prezentuje na własnym stadionie (bilans: 14-2-2), na wyjeździe wypada blado (bilans: 7-2-9).
Faktem jest, iż Lecce powinno już &quot;pakować walizki&quot; i pogodzić się ze spadkiem, ale ja jednak liczę, że powalczą jak na profesjonalistów przystało.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zgodzilbym sie z typem na Lecce, wyglada calkiem skladnie...
Ostatnio grali niezle a pokazali ze potrafia wygrywac w dobrym stylu.
W Fiorze tez absencje - Mutu, Santana, Kuzmanovic, Bonazzoli - na pewno wplyna pozytywnie na ten typ.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Niezgodze się z tym przecież Chievo i Bologna nie przepadają za soba a takich meczy nie gra się na remis zagrał bym 12 w fortunie 1.98
Torino też nie nienawidzi Bologny co dodaje smaczku tej rywalizacji . Wystarczy że palermo i udinese zremisuje lub przegraja i cały twój poker sie rozwali bo roma może zremisować z Torino I tak bedzie miał pewne miejsce w lidze europerskiej Milan musi mieć min
3 miejsce i pewny start w LM (nowa formuła).
Tutaj czy ktoś kogoś lubi czy nie, nie ma większego znaczenia. Jeżeli wygrałoby Chievo i jednocześnie Torino to Bologna odpada, jeśli wygrałaby Bologna to cała trójka dalej jest w grze o utrzymanie, jeśli natomiast padnie remis Chievo jest pewne utrzymania, a Bologna liczy na zwycięstwo w ostatnim meczu i potknięcie Torino. Piszesz że mój &quot;piłkarski poker&quot; padnie podający swoją wizje jednak o ile jest ona mniej prawdopodobna. Zakładasz że Roma nie wygra u siebie z Torino jeśli bedzie potrzebować punktów na miejsca pucharowe :| Palermo może również zremisować ale Atalanta nie gra o nic i bedzie na dodatek osłabiona..
Co do Fiorentiny to skłaniał bym sie raczej ku zwycięstwu. Mają dobrą passe i realna szanse na przeskoczenie zagubionego Juve, a Lecce jak Reggina do odstrzału ????
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
Dla mnie osobiscie ciekawie wyglada spotkanie Sampdoria - Udinese zwłaszcza, że gospodarze teoretycznie o nic nie walczą, a goscie wrecz przeciwnie. Maja serie 6 zwyciestw i realne szanse na lige europejska tylko dalej musza wygrywac w tych 2 ostatnich kolejkach, zwaszcza, ze w poprzedniej kolejce zapewnili tytuł Interowi pokonujac Milan. A Sampa mimo ze na własnym boisku w tym sezonie tylko 3 porazki to w tym meczu raczej bym na ta statystyke nie zwracał za bardzo uwagi zwłaszcza, ze dla Udinese i ich zawdonikow to moze byc mecz o przyszłosc, bo w przypadku kolejnego dobrego wystepu np. Di Natale jego szanse na jakis transfer do mocniejszego klubu sie zwiekszaja, a w przypadku braku awansu bardzo prawdopodobne jest ze ci piłkarze opuszcza klub.

UC Sampdoria - Udinese Calcio 2,X2 2,20 1,32
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio - Reggina x2⛔ , 2⛔
Ibrahimovic strzeli bramke
✅
Atalanta - Palermo 2⛔
Catania - Napoli 1x✅
Ibra szybko zwiezle i na temat, mowilem pewniak ????
A mialem zamienic dac podporke w 3 typie a zdjac z 4 mimo wszystko ladnie weekend na + ????
EDIT:
I jak mowilem ze nie wierze w super mobilizacje druzyn walczacych w strefie spadkowej - Genoa win po kursie 7.00 masakra ...
EDIT2:
Wyniczki
Milan 2 - 3 Roma
Atalanta 2 - 2 Palermo
Cagliari 2 - 1 Inter
Catania 3 - 1 Napoli
Chievo 0 - 0 Bologna
Lecce 1 - 1 Fiorentina
Sampdoria 2 - 2 Udinese
Siena 0 - 3 Juventus
Torino 2 - 3 Genoa
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
A ja sie cieszę że w końcu przełamało sie Juve ???? Debiut marzenie Ferrary, niby Ci sami piłkarze, a gra jakoś lepiej szła. Dobry mecz Nedveda, bardzo dobry Del Piero który zdobył 2 bramki ( jedna z wolnego ???? ) i zaliczył asystę. Dla Ciro musiały to być wyjątkowe chwile jak kiedyś jego przyjaciel z boiska a teraz podopieczny zdobywa bramki ???? Po porażce Milanu Juventus zrównał sie punktami i praktycznie na pewno bedzie drugi na koniec sezonu.
Druga rzecz to ten upragniony remis Chievo ???? ???? ???? Z tego co potem zobaczyłem to oba zespoły jedynie pare niegroźnych strzałów z daleka czyli &quot;tak jak miało być&quot;. W ostatniej kolejce sie rozstrzygnie ktoś spadnie ale to raczej będzie Torino.
Jeżeli miałbym jakoś bramke wybrać z tej kolejki to chyba Riise ????
http://www.youtube.com/watch?v=fW8NxwONO0w&amp;amp;feature=PlayList&amp;amp;p=E2962D8587523D82&amp;amp;index=8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom