>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37 kolejka (przedostatnia) - Primera Division

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W 37 kolejce piłkarsko niewątpliwie najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Villarreal a Valencią. Jak wygląda to od strony bukmacherskiej? Gdzie możemy znaleźć dobre typy, a które spotkania omijać?

Zapraszam do dyskusji ;)

Oto zestaw par 37 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera bet-at-home:

 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Myślę iż dobrym rozwiązaniem w tej kolejce jest zagranie 2x na Osasune.Barca nie gra w lidze już o nic, bo mistrzostwo maja zapewnione, w środe grają w finale LM, co jest dla nich priorytetem i skład na mecz z Osasuną będzie rezerwowy, kontuzji nabawił się Alves który prawdopodobnie w tym meczu by zagrał bo z powodu kartek nie może zagrać w LM.
Osasuna walczy o utrzymanie, a przy zwycięstwie z Barcą będzie pewna zostania w lidze.

Mój typ: CA Osasuna 2X @ 1.90 ✅

Edit:sorry, mój błąd, tyle meczy że aż się człowiek myli ;]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Osasuna 1x ? A czasem mecz nie jest rozgrywany na Camp Nou ?

Ze swojej strony zwróciłbym uwagę na Atletico Madryt, które jest co raz bliżej choć kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Forlan w kapitalnej dyspozycji, równie dobrze w środku pola Paolo Assuncao, a i w meczu z Valencią udało się zachować czyste konto. Drużyna charakter ma o czym świadczy choćby z 0-2 na 3-2 w &quot;10&quot; z Espanyolem. Bilbao już po Pucharze Króla, w lidze bez wielkiej motywacji. Czas na wygraną Atletico i przybliżenie się do Ligi Mistrzów.
Mój typ: Atletico Madryt - 1,85 w Bet-at-home
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Myślę iż dobrym rozwiązaniem w tej kolejce jest zagranie 2x na Osasune.Barca nie gra w lidze już o nic, bo mistrzostwo maja zapewnione, w środe grają w finale LM, co jest dla nich priorytetem i skład na mecz z Osasuną będzie rezerwowy, kontuzji nabawił się Alves który prawdopodobnie w tym meczu by zagrał bo z powodu kartek nie może zagrać w LM.
Osasuna walczy o utrzymanie, a przy zwycięstwie z Barcą będzie pewna zostania w lidze.

Mój typ: CA Osasuna 2X @ 1.90

Edit:sorry, mój błąd, tyle meczy że aż się człowiek myli ;]

W zupełności się z Tobą zgadzam. Nie zdziwię się nawet jak jutro wybiegną na boisko juniorzy Blaugrany ???? Ale bardziej opłacalnym typem będzie DNB na Osasune , kurs na obecną chwilę wszędzie jest ponad 2.00 (np.: 2.76 w Tobet)

Edit: No i Osasuna poradziła sobie z Barcą i dała trochę zarobić ;)


Athletic Bilbao - Atletico Madrid 2 @1.87 Tobet​
✅✅✅

W Primera Division walka toczy się już tylko o unkinięcie spadku do Segundy i o czwartą pozycję dajacą prawo gry w kw. do następnej LM. O to miejsce walczą Atletico, Valencia , Villarreal ( oba zespoly zmierzą się w tej kolejce w bezpośrednim pojedynku ) i Deportivo , które teoretycznie ma najmniejsze szanse .
W najlepszej sytuacji jest zespół z Madrytu , który zmierzy się na wyjeździe z Athleticiem. W Bilbao juz o nic nie graja . Spadek temu klubowi juz nie grozi . Grę w Lidze Europejskiej ma zapewniony poprzez przegrany Puchar Króla 1-4 z Barcą . Podsumowując piłkarze z kraju Basków podejdą do jutrzejszego spotkania zapewne wakacyjnie i lightowo , co Rolijblancos powinni wykorzystać i zgarnąc trzy punkty ;)

1-4
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ja za drobne pokuszę się na Osasunę,zaś 7/10 daję na Osasune z podpórką.Jak wiemy,Osasuna w niezaciekawej sytuacji musi zdobywać kolejne punkty,zaś Barca ma juz to co chiała-Mistrzostwo Primera Division.Swoja główna uwagę zwróci na mecz w lidze mistrzów i tak jak piszą oraz mówia,jestem przekonany,że Barcelona zagra praktycznie drugim składem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Getafe-Numancia Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Getafe z Numancia , Gospodarze jeżeli myślą o utrzymaniu poważnie muszą dziś zdobyć 3pkt. , Numancia do tego spotkania też powinna podejść poważnie w przypadku porażki może się pożegnać z La Ligą. Ostatnio ekipa Getafe grała bardzo dobrze jeżeli dziś zagrają na podobnym piłkarskim poziomie powinni sobie poradzić z ‘’dziurawą’’ obroną Numanci. Znakomity duet napastników Uche , Soldado powinien dziś dać o sobie znać. Niestety ekipie gości od pierwszy minut na pewno nie wybiegnie Barkero a kto wie czy w ogóle znajdzie się na ławce rezerwowych uważam że warto wykorzystać kurs 1,65. I obstawić zwycięstwo Getafe
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Skład Barcelony:
Pinto - Sanchez, Caceres, Abidal, Silvinho - Xavi Torres, Hleb, Gudjohnsen - Bojan, Pedro, Eto`o. Co z tym zrobicie to wasza sprawa. Ja stawiam, że Eto strzeli ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom